Jump to content

Sony Ericcson T68i


brutus
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με το joystick

πανω κατω μου βγαζει

τον τηλ. καταλογο..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 294
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

με το joystick

πανω κατω μου βγαζει

τον τηλ. καταλογο..

Ε τοτε δεν γινεται..ετσι ειχα την εντυπωση.:blink: :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
exei kanenas t68 gia poulima se kalh katastasi?:P:D

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

exei kanenas t68 gia poulima se kalh katastasi?:P:D

Σε καλη κατασταση τοσο παλιο κινητο δυσκολο να βρεις :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε καλη κατασταση τοσο παλιο κινητο δυσκολο να βρεις :blink:

στο emarket υπάρχουν κομμάτια...

Link to comment
Share on other sites

το δικό μου ειναι σε εξαιρετική κατάσταση γιατι το χρησιμοποίησα μόνο 4-5 μήνες, αλλά.... δεν το πουλάω. που ειναι ο παλιός καλός καιρος του Τ68 που βαζαμε ενα ειδικό ringtone, στηναμε ορθιο το κινητο και απ'τη δόνηση περπατουσε μπρος πισω σαν ρομποτάκι...
Link to comment
Share on other sites

στο emarket υπάρχουν κομμάτια...

Το ξερω οτι υπαρχουν αλλα με μια γρηγορη αναζητηση που εκανα :blink: οτι αυτος που τα εχει αγγελια δινει 2 κινητα μαζι,εμενα αυτο μου λεει κατι..:whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το ξερω οτι υπαρχουν αλλα με μια γρηγορη αναζητηση που εκανα :blink: οτι αυτος που τα εχει αγγελια δινει 2 κινητα μαζι,εμενα αυτο μου λεει κατι..:whistle:

Κι εμένα...δες και την κατάσταση...φυσκά κάτι βρωμάει εδώ (δεν είμαι εγώ:p) αλλά θα μου πεις,παλιό κινητό είναι!

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω οτι υπαρχουν αλλα με μια γρηγορη αναζητηση που εκανα :blink: οτι αυτος που τα εχει αγγελια δινει 2 κινητα μαζι,εμενα αυτο μου λεει κατι..:whistle:

 

δηλαδή τι μπορεί να συμβαίνει???:worry::shifty::worry:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου είναι σε σχετικά καλή κατάσταση. Μερικά γδαρσιματα έχει μόνο, το τζόυστικκ δουλεύει. (γενικά το είχα σε θήκη). Αλλά δεν το πουλάω :D.

 

Αλήθεια πόσο να πιάνει σήμερα ένα τέτοιο;

Link to comment
Share on other sites

το δικό μου ειναι σε εξαιρετική κατάσταση γιατι το χρησιμοποίησα μόνο 4-5 μήνες, αλλά.... δεν το πουλάω. που ειναι ο παλιός καλός καιρος του Τ68 που βαζαμε ενα ειδικό ringtone, στηναμε ορθιο το κινητο και απ'τη δόνηση περπατουσε μπρος πισω σαν ρομποτάκι...

 

που το θυμηθηκες αυτο πω τι πεταξες τωρα . το εχεις σε παρακαλω στειλε το.... γινοταν χαμος με αυτο στο σχολειο

:)
Link to comment
Share on other sites

το δικό μου ειναι σε εξαιρετική κατάσταση γιατι το χρησιμοποίησα μόνο 4-5 μήνες, αλλά.... δεν το πουλάω. που ειναι ο παλιός καλός καιρος του Τ68 που βαζαμε ενα ειδικό ringtone, στηναμε ορθιο το κινητο και απ'τη δόνηση περπατουσε μπρος πισω σαν ρομποτάκι...

 

Walk-A-Phone! :ninja::ninja::happy:

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου είναι σε σχετικά καλή κατάσταση. Μερικά γδαρσιματα έχει μόνο, το τζόυστικκ δουλεύει. (γενικά το είχα σε θήκη). Αλλά δεν το πουλάω :D.

 

Αλήθεια πόσο να πιάνει σήμερα ένα τέτοιο;

30-40 euro το πολυ.τετοια κινητα δεν αξιζει να τα δωσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

+1 Eγω εχω 1λογο what's up και με εχει βγαλει ασπροπροσωπο!:p Κορυφη η μπαταρια, joystick σαν καινουργιο, μονο το NO μου κανει νερα!:mad:
Link to comment
Share on other sites

Ακόμη δουλεύει, το χρησιμοποιεί η γυναίκα μου

 

Αυτά ήταν τηλέφωνα (αναμνήσεις...)

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 year later...

Παίδες, αγόρασα απ το ebay.co.uk ένα t68i (είχα ήδη ένα αλλά τα'χε ψιλοπαίξει και είπα να πάρω ένα άλλο επειδή μ'άρεσε πολύ αυτό το κινητάκι..! :)

Το πρόβλημα είναι ότι όταν ήρθε διαπίστωσα ότι είναι κλειδωμένο και δεν δέχεται την sim μου, έχω στείλει κανα δυο email στον πωλητή να βρει τον κωδικό ξεκλειδώματος αλλά επειδή δε μου έχει απαντήσει ακόμα ψάχνω να βρω τι άλλες επιλογές έχω..

Υπάρχει κανένας τρόπος να βρω από ποια εταιρεία είναι κλειδωμένο μέσα από κάποιο απ'τα κρυφά μενού? ώστε να επικοινωνήσω εγώ μαζί τους..?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...
  • The title was changed to Sony Ericcson T68i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...