Jump to content

Sony Ericcson T68i


brutus
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όπως καταλάβατε αυτό το post αναφέρεται σε ανθρώπους που έχουν απορίες και προβλήματα με την συγκεκριμένη συσκευή.Φυσικά το μεγαλύτερο πρόβλημα απ ότι φαίνεται το έχω εγώ. :D

 

Απέκτησα το κινητό πριν από 4 μέρες οπότε θα χρειαστώ την υπομονή σας σε αυτά που πρόκειται να διαβάσετε μιας και δεν μπορούσα να βρω καταχωρήσεις με απαντήσεις στα συγκεκριμένα θέματα (όποιου έχει πάρει κάτι το μάτι του παρακαλείται να με παραπέμψει )

 

Για να μην σας κουράζω άλλο λοιπόν ξεκινάω:

 

1.Ευρετήριο . Σαν καλή Ελληνίδα αποφάσισα να γράψω τις περισσότερες καταχωρήσεις μου στα ελληνικά. Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής:α. Από την αρχική οθόνη και μόνο με το πάτημα του joystick δεν μπορώ να κάνω αναζήτηση με ελληνικά γράμματα :(

β. Γίνεται να επιλέξω αν η καταχώρηση θέλω να γίνει στην sim card η στην συσκευή? Γίνεται να επιλέγω ποιες καταχωρήσεις θέλω να βλέπω?(όπως στα nokia που σου παρουσιάζουν τα επιλεγμένα ονόματα)

γ. Απ ότι είδα οι ομάδες που βρίσκονται σαν επιλογή αφορούν μόνο τα μηνύματα.

 

2.Μηνύματα : Μπορώ να δημιουργήσω φάκελο για κάποιο συγκεκριμένο άτομο? (όπως στα nokia)

 

3.Ψυχαγωγία : Μπορώ να περάσω ήχους από nokia ή από παλιό ericsson στην καινούργια συσκευή μέσω sms?(προσπάθησα και δεν γινόταν αλλά ίσως να έκανα κάποιο λάθος)

Στην συσκευή έχω 12 παιχνίδια, αλλά διάβασα σε κάποιο topic ότι υπάρχουν κάποια κρυφά (εκτός και αν έχω αναβαθμισμένη έκδοση και έχουν μπει :wacko: )

 

4.Ρυθμίσεις : Πως μπορώ να βγάλω το screensaver με το ρόλοι?(έχω απενεργοποιήσει το screensaver αλλά εμφανίζεται και πάλι) :'(

 

5.WAP : Ο σώζον εαυτόν σωθείτο!! Δεν έχω ιδέα!! :blink: Τι account έχω την δυνατότητα να βάλω (Hotmail, Yahoo). Attachments μπορώ να δω από το κινητό? Πόσο κοστίζει? Η COSMOTE χρεώνει με το λεπτό η με ογκοχρέωση (αν και πρέπει κάποιος να μου πει τι είναι ογκοχρέωση :o )

 

6.Infrared : Λειτουργεί ανάμεσα σε άλλης εταιρίας κινητά? (Προσπάθησα με P800 και λειτούργησε, αλλά όχι και με το 6100 της Nokia)

 

7. Που μπορώ να δω την συνολική μνήμη που έχω διαθέσιμη καθώς επίσης και την αρχική.

 

8. Στην βασική οθόνη μου βγάζει συνεχώς το σηματάκι ότι βρίσκομαι στην γραμμή 1 έστω και αν δεν είναι ενεργοποιημένη δεύτερη γραμμή ούτε καν από την COSMOTE.

 

9. Υπάρχει κάποιο site με free ring tones για το συγκεκριμένο μοντέλο? Site για free MMS? (όχι δεν είμαι τελείως ηλίθια :whistle: αλλά από την στιγμή που δεν έχω ούτε καλώδιο ούτε Bluetooth στο pc μου σκέφτηκα ότι θα μπορούσα να στείλω από το νετ κάποιες φωτογραφίες που έχω από το pc στο κινητό.)

 

10. Πόσο κοστίζει το hands free, το καλώδιο, το Bluetooth (τιμές αυθεντικών και μη).

 

11. Υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει τι σημαίνουν όλα αυτά τα κινέζικα στο κρυφό μενού? :alien:

 

Ευχαριστώ τα άτομα που ενδιαφέρθηκαν και ζήτω συγγνώμη από εκείνους που κούρασα. Αν υπάρχει κάποιος να μου εξηγήσει online ή μέσω τηλεφώνου κάποια στιγμή αν συνεχίσω να έχω απορίες θα ήμουν ευγνώμον. Και πάλι ευχαριστώ.

http://briefcases.pathfinder.gr/download/604535

 

Non c'e scelta senza me, non c'e vita senza me.....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 294
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

@Sothbys_18

Σου απαντάω σε αυτά που ξέρω :

1.

α. Πατώντας το Joystick κάτω ή πάνω, σου βγάζει τις εγγραφές του ευρετηρίου. Στη συνέχεια πατάς κάποιο πλήκτρο ανάλογα με το όνομα που θες να βρεις, αλλά αρκετές φορές (ανάλογα με το ποιό πλήκτρο είναι) για να σε πάει στο ελληνικό γράμμα. By default βγάζει πρώτα τους Λατινικούς χαρακτήρες και μετά τους Ελληνικούς. Αν όμως το γράμμα συμπίπτει, πχ Μ, Ν κλπ. σε βγάζει στους λατινικούς.

β. Δεν μπορείς να επιλέξεις πού θα καταχωρηθεί. By default καταχωρούνται στο τηλέφωνο. Για την επιλογή, δεν ξέρω τί εννοείς γιατί δεν είχα ΝΟΚΙΑ. Αυτό που μπορείς είναι να επιλέξεις το στανταρ τηλέφωνο που θελεις να έχει κάθε επαφή.

2.

Όχι, δεν μπορείς

4.

Το screen saver με το ρολόι δεν απενεργοποιείται με τίποτα. Είναι στάνταρ της συσκευής για να μην καταναλώνει ρεύμα η οθόνη.

6.

Το δικό μου έχει δοκιμαστεί με ΝΟΚΙΑ (7650, 6100) και Siemens (δε θυμάμαι το μοντέλο) καθώς και με όλα τα κινητά της Ericsson που έχουν υπέρυθρες και δούλεψε μιά χαρά.

10.

Άρχισε ρίχνοντας μια ματιά εδώ .

Για αξεσουάρ :

Bluetooth handsfree

Handsfree με ενσωματωμένο MP3 Player

Απλό Handsfree

Η αν μπορείς και θέλεις να αγοράσεις από εξωτερικό μεγάλη ποικιλία εδώ

11.

Service Info

1. Πληροφορίες SW

R5D007 (η έκδοση του software που έχεις η οποία όμως μπορεί να διαφέρει στο δικό σου)

2. Κλείδωμα Sim : Δείχνει ποιες υπηρεσίες της Sim είναι κλειδωμένες

3. Διαμόρφωση : Σβήνει τα πάντα από το τηλέφωνό σου

Service settings

Ρύθμιση της αντίθεσης

Δοκιμές υπηρεσιών

Τσεκάρεις αν δουλεύουν όλες οι υπηρεσίες (Ήχοι, δόνηση, Led κλπ)

Λεκτικά

Είναι αυτά που χρησιμοποιεί το τηλέφωνό σου όταν σου στέλνει διάφορα μηνύματα (Αποδοχή αντικειμένου, Σιωπηλό, ενεργοποίηση κλπ.)

Ελπίζω να βοήθησα :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/874.gif

MyPhone Forum Moderator @ "Κινητά τηλέφωνα"

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον SOTHBYS_18

 

Όπως καταλάβατε αυτό το post αναφέρεται σε ανθρώπους που έχουν απορίες και προβλήματα με την συγκεκριμένη συσκευή.Φυσικά το μεγαλύτερο πρόβλημα απ ότι φαίνεται το έχω εγώ. :D

 

Απέκτησα το κινητό πριν από 4 μέρες οπότε θα χρειαστώ την υπομονή σας σε αυτά που πρόκειται να διαβάσετε μιας και δεν μπορούσα να βρω καταχωρήσεις με απαντήσεις στα συγκεκριμένα θέματα (όποιου έχει πάρει κάτι το μάτι του παρακαλείται να με παραπέμψει )

 

Για να μην σας κουράζω άλλο λοιπόν ξεκινάω:

 

1.Ευρετήριο . Σαν καλή Ελληνίδα αποφάσισα να γράψω τις περισσότερες καταχωρήσεις μου στα ελληνικά. Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής:α. Από την αρχική οθόνη και μόνο με το πάτημα του joystick δεν μπορώ να κάνω αναζήτηση με ελληνικά γράμματα :(

β. Γίνεται να επιλέξω αν η καταχώρηση θέλω να γίνει στην sim card η στην συσκευή? Γίνεται να επιλέγω ποιες καταχωρήσεις θέλω να βλέπω?(όπως στα nokia που σου παρουσιάζουν τα επιλεγμένα ονόματα)

γ. Απ ότι είδα οι ομάδες που βρίσκονται σαν επιλογή αφορούν μόνο τα μηνύματα.

 

2.Μηνύματα : Μπορώ να δημιουργήσω φάκελο για κάποιο συγκεκριμένο άτομο? (όπως στα nokia)

 

3.Ψυχαγωγία : Μπορώ να περάσω ήχους από nokia ή από παλιό ericsson στην καινούργια συσκευή μέσω sms?(προσπάθησα και δεν γινόταν αλλά ίσως να έκανα κάποιο λάθος)

Στην συσκευή έχω 12 παιχνίδια, αλλά διάβασα σε κάποιο topic ότι υπάρχουν κάποια κρυφά (εκτός και αν έχω αναβαθμισμένη έκδοση και έχουν μπει :wacko: )

 

4.Ρυθμίσεις : Πως μπορώ να βγάλω το screensaver με το ρόλοι?(έχω απενεργοποιήσει το screensaver αλλά εμφανίζεται και πάλι) :'(

 

5.WAP : Ο σώζον εαυτόν σωθείτο!! Δεν έχω ιδέα!! :blink: Τι account έχω την δυνατότητα να βάλω (Hotmail, Yahoo). Attachments μπορώ να δω από το κινητό? Πόσο κοστίζει? Η COSMOTE χρεώνει με το λεπτό η με ογκοχρέωση (αν και πρέπει κάποιος να μου πει τι είναι ογκοχρέωση :o )

 

6.Infrared : Λειτουργεί ανάμεσα σε άλλης εταιρίας κινητά? (Προσπάθησα με P800 και λειτούργησε, αλλά όχι και με το 6100 της Nokia)

 

7. Που μπορώ να δω την συνολική μνήμη που έχω διαθέσιμη καθώς επίσης και την αρχική.

 

8. Στην βασική οθόνη μου βγάζει συνεχώς το σηματάκι ότι βρίσκομαι στην γραμμή 1 έστω και αν δεν είναι ενεργοποιημένη δεύτερη γραμμή ούτε καν από την COSMOTE.

 

9. Υπάρχει κάποιο site με free ring tones για το συγκεκριμένο μοντέλο? Site για free MMS? (όχι δεν είμαι τελείως ηλίθια :whistle: αλλά από την στιγμή που δεν έχω ούτε καλώδιο ούτε Bluetooth στο pc μου σκέφτηκα ότι θα μπορούσα να στείλω από το νετ κάποιες φωτογραφίες που έχω από το pc στο κινητό.)

 

10. Πόσο κοστίζει το hands free, το καλώδιο, το Bluetooth (τιμές αυθεντικών και μη).

 

11. Υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει τι σημαίνουν όλα αυτά τα κινέζικα στο κρυφό μενού? :alien:

 

Ευχαριστώ τα άτομα που ενδιαφέρθηκαν και ζήτω συγγνώμη από εκείνους που κούρασα. Αν υπάρχει κάποιος να μου εξηγήσει online ή μέσω τηλεφώνου κάποια στιγμή αν συνεχίσω να έχω απορίες θα ήμουν ευγνώμον. Και πάλι ευχαριστώ.

 

 

 

3. Μπορεις να περασεις μελωδιες μονο απο ericsson κινητα.Απο τι κινητο προσπαθησες να στειλεις?Εστειλες την μελωδια γραφοντας την σε sms η απο επιλογη που ειχε το τηλεφωνο?

Για τα παιχνιδιαπαραθετω αυτο

 

Play hidden games :

 

To play:

 

Snake:

1st Start the game Erix

2nd On the presentation screen press the following keys: "123", "#3#2" or "123456789*0#12" depending upon the software version.

3rd Press "yes"to start the game.

Use the joystick to play.

 

Block Game:

1st Start the game Q.

2nd On the presentation screen press the following keys: "134679*h5".

3rd Press "yes" to start the game.

Use the joystick to play.

 

Card Game:

1st Start the game Ripple.

2nd On the presentation screen press the following keys: "456654456".

3rd Press"yes" to start the game.

Use the joystick to play.

 

These tricks do not work on every terminal software version.

 

5.Δεν μπορεις να δεις λογαριασμους απο Hotmail,Yahoo και ολους οσους χρησιμοποιουν http προτοκολλο εκτος κι αν τους πληρωνεις (συνηθως). για το mailbox σου και σου δινουν προσβαση και απο POP3.Μπορεις να δεις τα mail σου απο λογαριασμους POP3 π.χ αυτοι που προσφερουν οι Internet Providers.Μαλλον θα εχεις τη δυνατοτητα να δεις εικονες jpg,δεν νομιζω να μπορεις να δεις κατι αλλο.Οι χρεωσεις ποικοιλουν.Εχεις συνδεση ή καρτα?Αν συνδεεσαι μεσω Wap υπαρχει χρεωση ανα δευτερολεπτο ενω μεσω GPRS μπορεις να εχεις προσβαση μονο αν εχεις συμβολαιο (στην κοσμοτε) πληρωνοντας 30 περιπου € το μηνα με απεριοριστη χρηση (προσωρινα).Η ογκοχρεωση ειναι οταν χρεωνεσαι αναλογα με αυτα που κατεβαζεις (ανα kb) και μαλλον μετα απο καποιο καιρο θα ισχυσει στην κοσμοτε.

 

7.Δεν ξερω απο που μπορεις να το δεις αυτο αλλα απο καπου γινεται (νομιζω καπου στο μενου των επαφων υπαρχει επιλογη-δεν εχω τ68 για να βοηθησω περαιτερω)

 

8.Οταν χρησιμοποιεις sim της κοσμοτε το βγαζει κι ας μην εχεις 2η γραμμη...ειναι θεμα της sim.

 

9.Για ringtones μπορεις να δεις στο http://www.logolove.gr (εχει και backgrounds), http://www.tamingthebeast.net , http://www.greekmelodies.gr , http://www.greekmelodies.com (αυτο αστο καλυτερα γιατι τωρα που το ειδα δινει κατι λιγες με 090) αλλα και σε πολλα αλλα site (κανε ενα search sto google και θα βρεις πολλα site)

Για mms δεν ξερω κατι (και δεν νομιζω να υπαρχει τετοια υπηρεσια)

 

:D :)

Link to comment
Share on other sites

παιδια ευχαριστω πολυ να στε καλα. το θεμα με την ευρεση καταχωρησεως ειναι ψιλοπικρα μπορω να ομολογησω... το σιγουρο ειναι οτι ακομα και αν καποιοι χαρακτηρες αντικαθιστουνται απο αγγλικους επειτα δεν σε πεταει στον ακριβως ιδιο χαρακτηρα στα ελληνικα παρα σε στελνει αμεσως στο ευρετηριο στα ελληνικα απο την αρχη....

αντε να δουμε τι θα δουμε :o

http://briefcases.pathfinder.gr/download/604535

 

Non c'e scelta senza me, non c'e vita senza me.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, έχω το εξης προβλημα :

Έχω το Τ68i ΄και είναι κλειδωμένο στο δίκτυο της Orange στην Αγγλία.

Υπάρχει κανένας Calculator γι`αυτό ή οτιδήποτε άλλο ???

Τί πρεπει να κάνω για να ξεκλειδώδει ???

Ευχαριστώ...

Zewel
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Exposed_Bone

 

Πωλείται ακόμα το Τ68ι ?

Αν αν ναι σε πια τιμή ?

 

 

Σε ένα συνοικιακό κατάστημα (Καλλιθέα) το είχα δει πριν ένα μήνα περίπου σε προσφορά με την MCA 25 στα 200+40 Ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον zewel

 

Καλησπέρα παιδιά, έχω το εξης προβλημα :

Έχω το Τ68i ΄και είναι κλειδωμένο στο δίκτυο της Orange στην Αγγλία.

Υπάρχει κανένας Calculator γι`αυτό ή οτιδήποτε άλλο ???

Τί πρεπει να κάνω για να ξεκλειδώδει ???

Ευχαριστώ...

 

 

Χρειαζεσαι καλωδιο και software (βρισκεις ανετα στο net) ή πας σε καποιο καταστημα που αναλαμβανει τετοιες δουλειες...

Calculator ομιζω εχει απο τη μανα του,ετσι δεν ειναι? ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον fabo114

 

Χρειαζεσαι καλωδιο και software (βρισκεις ανετα στο net) ή πας σε καποιο καταστημα που αναλαμβανει τετοιες δουλειες...

Calculator ομιζω εχει απο τη μανα του,ετσι δεν ειναι? ;)

 

 

Έτσι είναι ;)

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Πήγα στο mobile.box.sk και έχει τα πάντα εκτός από SonyEricsson T68i, βέβαια έχει unlocker για όλα τα Ericsson σε ένα πρόγραμμα. Δεν υπάρχει κάτι ποιο συγκεκριμένο; Κάποιο site με το συγκεκριμένο software ?

Ευχαριστώ...

Zewel
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον SOTHBYS_18

 

το θεμα με την ευρεση καταχωρησεως ειναι ψιλοπικρα μπορω να ομολογησω...

 

Δοκίμασε να κρατήσεις το joystick 3" προς τα δεξιά. Θα έχεις σωστή αναζήτηση ελληνικών. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον fabo114

 

3. Μπορεις να περασεις μελωδιες μονο απο ericsson κινητα.Απο τι κινητο προσπαθησες να στειλεις?Εστειλες την μελωδια γραφοντας την σε sms η απο επιλογη που ειχε το τηλεφωνο?

Για τα παιχνιδιαπαραθετω αυτο

 

Play hidden games :

 

To play:

 

Snake:

1st Start the game Erix

2nd On the presentation screen press the following keys: "123", "#3#2" or "123456789*0#12" depending upon the software version.

3rd Press "yes"to start the game.

Use the joystick to play.

 

Block Game:

1st Start the game Q.

2nd On the presentation screen press the following keys: "134679*h5".

3rd Press "yes" to start the game.

Use the joystick to play.

 

Card Game:

1st Start the game Ripple.

2nd On the presentation screen press the following keys: "456654456".

3rd Press"yes" to start the game.

Use the joystick to play.

 

These tricks do not work on every terminal software version.

 

5.Δεν μπορεις να δεις λογαριασμους απο Hotmail,Yahoo και ολους οσους χρησιμοποιουν http προτοκολλο εκτος κι αν τους πληρωνεις (συνηθως). για το mailbox σου και σου δινουν προσβαση και απο POP3.Μπορεις να δεις τα mail σου απο λογαριασμους POP3 π.χ αυτοι που προσφερουν οι Internet Providers.Μαλλον θα εχεις τη δυνατοτητα να δεις εικονες jpg,δεν νομιζω να μπορεις να δεις κατι αλλο.Οι χρεωσεις ποικοιλουν.Εχεις συνδεση ή καρτα?Αν συνδεεσαι μεσω Wap υπαρχει χρεωση ανα δευτερολεπτο ενω μεσω GPRS μπορεις να εχεις προσβαση μονο αν εχεις συμβολαιο (στην κοσμοτε) πληρωνοντας 30 περιπου € το μηνα με απεριοριστη χρηση (προσωρινα).Η ογκοχρεωση ειναι οταν χρεωνεσαι αναλογα με αυτα που κατεβαζεις (ανα kb) και μαλλον μετα απο καποιο καιρο θα ισχυσει στην κοσμοτε.

 

7.Δεν ξερω απο που μπορεις να το δεις αυτο αλλα απο καπου γινεται (νομιζω καπου στο μενου των επαφων υπαρχει επιλογη-δεν εχω τ68 για να βοηθησω περαιτερω)

 

8.Οταν χρησιμοποιεις sim της κοσμοτε το βγαζει κι ας μην εχεις 2η γραμμη...ειναι θεμα της sim.

 

9.Για ringtones μπορεις να δεις στο http://www.logolove.gr (εχει και backgrounds), http://www.tamingthebeast.net , http://www.greekmelodies.gr , http://www.greekmelodies.com (αυτο αστο καλυτερα γιατι τωρα που το ειδα δινει κατι λιγες με 090) αλλα και σε πολλα αλλα site (κανε ενα search sto google και θα βρεις πολλα site)

Για mms δεν ξερω κατι (και δεν νομιζω να υπαρχει τετοια υπηρεσια)

 

:D :)

 

Πάνω στο 7 ζήτημα μια απορία που έχω.Πόσο χρόνο ηχογράφησης υποστηρίζει το κινητό??.Εχω δει 1800 περίπου sec σε ένα Τ68i.Δηλαδή μπορώ να ηχογραφήσω 31 λεπτά???Χωρίς extra mmc card υποστηρίζει τόσο πολύ???Γίνεται η όχι??Ελπίζω προς απάντηση από τους κατόχους που το δοκίμασαν,ThanX! :cool:
" Similis simili gaudet"
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον zewel

 

Πήγα στο mobile.box.sk και έχει τα πάντα εκτός από SonyEricsson T68i, βέβαια έχει unlocker για όλα τα Ericsson σε ένα πρόγραμμα. Δεν υπάρχει κάτι ποιο συγκεκριμένο; Κάποιο site με το συγκεκριμένο software ?

Ευχαριστώ...

 

 

Λοιπον.......εισαι τυχερος........εχω το All Ericsson Service 1.12 που σιγουρα υποστηριζει το Τ68ι.......δωσε mail να στο στειλω...μονο 95 κιλομπαϊτια ειναι...βεβαια δεν ξερω τι δουλειες κανει ακριβως...οποτε αν το δοκιμασεις πες μου αν δουλεψε...

Link to comment
Share on other sites

Ριξε και ενα βλεφαρο εδω που εχει unlockers για Ericsson,SonyEricsson (και για τις περισσοτερες αλλες μαρκες)........πουλαει και τα απαραιτητα εργαλεια (καλωδια κλπ..)...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον xerolas

 

Πάνω στο 7 ζήτημα μια απορία που έχω.Πόσο χρόνο ηχογράφησης υποστηρίζει το κινητό??.Εχω δει 1800 περίπου sec σε ένα Τ68i.Δηλαδή μπορώ να ηχογραφήσω 31 λεπτά???Χωρίς extra mmc card υποστηρίζει τόσο πολύ???Γίνεται η όχι??Ελπίζω προς απάντηση από τους κατόχους που το δοκίμασαν,ThanX! :cool:

 

 

Αν θυμαμαι καλα υποστηριζει καπου στα 5 λεπτα.... ;) (αν κανω λαθος διορθωστε)....Σιγουρα παντως δεν παιρνει mmc card (μηπως το μπερδευεις με καποιο αλλο? ;) ) ...(για τον χρονο εγγραφης καλυτερα να σου απαντησει καποιος που εχει το κινητο.....) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχικό Μήνυμα από τον fabo114

 

Αν θυμαμαι καλα υποστηριζει καπου στα 5 λεπτα.... ;) (αν κανω λαθος διορθωστε)....Σιγουρα παντως δεν παιρνει mmc card (μηπως το μπερδευεις με καποιο αλλο? ;) ) ...(για τον χρονο εγγραφης καλυτερα να σου απαντησει καποιος που εχει το κινητο.....) :)

 

...Δεν εννοούσα ότι παίρνει και mmc card.Απλώς έγραφε στις πληροφορίες το τηλέφωνο διαθέσιμος χρόνος:1800 sec!Γι αυτό κουφάθηκα! :cool:
" Similis simili gaudet"
Link to comment
Share on other sites

eimai entelos kainourgios sthn Sony-Ericsson, yparxei kapoio programma gia na mporoume na diaxeiristoume kai na sosoume tis epafes mas kai ta mhnymata mas kai na stelnoume melodies sto thlefono?

Euxaristo.

In my dream I was drowning my sorrows

But my sorrows, they learned to swim

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Pitsi

 

eimai entelos kainourgios sthn Sony-Ericsson, yparxei kapoio programma gia na mporoume na diaxeiristoume kai na sosoume tis epafes mas kai ta mhnymata mas kai na stelnoume melodies sto thlefono?

Euxaristo.

 

 

Full Phone Backup από τον Christersson :cool:

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia! eimai kainourgios sto myphone..parolo pou exw arketo kairo to T68i den exw asxolithei kai poli..opoios loipon kserei kai mporei as mou pei pou mporw na brw paixnidia i kanena kalo programa (an uparxoun) outws wste na ta perasw sto kinito apo to pc mesw uperithrnwn..euxaristw ek twn proterwn
Link to comment
Share on other sites

Ένα πέρασμα από το manual θα σε διαφωτίσει πιστεύω.

To T68i δεν δέχεται extra παιχνίδια ή προγράμματα.

Θα πρέπει να καλυφθείς με αυτά που προσφέρει η Sony Ericsson. :(

Οι υπέρυθρες θα σε βοηθήσουν για συγχρονισμό με το Outlook ή για μεταφορά εικονών, ήχων, themes κλπ..

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα απ'όλα κάνε ένα πέρασμα από εδώ.

Θα βρεις προγράμματα τα οποία θα σου λύσουν κυριολεκτικά τα χέρια.

Φαντάζομαι πως έχεις ήδη το συνοδευτικό CD που υπήρχε στη συσκευασία.

Εκεί θα βρεις επίσης προγράμματα που θα χρειαστείς.

Logos, Themes και Ringtones θα βρεις σε ουκ ολίγα site.

Κυριότερη πηγή για σένα θα μπορούσε να είναι το Esato.

Όσον αφορά το manual, αναφέρομαι στο συνοδευτικό βιβλιαράκι που πρέπει να διαβάσεις για να μάθεις το κινητό σου σε βαθμό που θα μπορείς να εκμεταλλευτείς στο έπακρο τις δυνατότητές του.

Για ό,τι άλλο, εδώ είμαστε. :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericcson T68i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...