Jump to content

Sony Ericcson T68i


brutus
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 294
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Reignman (28 Μάι. 2004 , 17:32)

 

Έχεις T68 και θες να το κάνεις i;

Αν ναι και δεν σε πειράζει να πληρώσεις

για την αναβάθμιση, γιατί όχι;;;

 

 

Se T68i to kolpo me to 12seconds p den fortonei tis eikones pou exei to tilefono ennoousa

http://www.telecyprus.com/images/stories/telecyprus_logo_small_news.jpg
Link to comment
Share on other sites

Exω ενα Τ68 που το εκανα Τ68i καποτε και εχει εκδοση R5C001!Ποια ειναι η τελευταια εκδοση που υπαρχει?Αξιζει να την βαλω?Τι διαφορες θα δω??

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gtsia (30 Μάι. 2004 , 23:52)

 

Exω ενα Τ68 που το εκανα Τ68i καποτε και εχει εκδοση R5C001!Ποια ειναι η τελευταια εκδοση που υπαρχει?Αξιζει να την βαλω?Τι διαφορες θα δω??

 

 

Η τελευταία είναι η R8 και εκτός των άλλων θα δεις τέσσερα νέα παιχνίδια! Αν ήταν δωρεάν θα σου έλεγα με 1000 τώρα it's up to you...

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Μονο νεα παιχνιδια?Ποια games?Τιποτα αλλο?Καμμια αλλη διαφορα?

Ποσο κανει η αναβαθμιση?

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος babikos (23 Ιούν. 2004 , 13:49)

 

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΟΨΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΒΑΛΟΥΝ????????

 

 

45 ευρώπουλα! ;)

Link to comment
Share on other sites

telika iparxei programma pou na pairnei tis fotos apo to T68i kai na tis emfanizei sto PC???????? Alla i sindesi me USB cable DCU11 OXI me IR OUTE me BLUETOOTH
http://www.telecyprus.com/images/stories/telecyprus_logo_small_news.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια χαρά!

 

Μου έπεσε καφές στο T68i & από τότε δεν μπορώ να αλλάξω το προφίλ που παραμένει κολλημένο στην επιλογή "handsfree" με αποτέλεσμα να μην ακούω τίποτα από το ακουστικό του τηλεφώνου. (Δεν είχα ποτέ handsfree.) Ακούγομαι καλά & γενικά η υπόλοιπη λειτουργία της συσκευής διατηρείται. :happy:

 

Η omnitech (είναι εντός εγγύησης) μου το επέστρεψε ως "ανεπισκεύαστο" λόγω υγρασίας στην πλακέτα λέγοντας πως το κινητό τελικά θα σωπάσει εντελώς μ' έναν αργό & βασανιστικό θάνατο... ("όσο κρατήσει...") :cry:

 

Τί μπορώ να κάνω για να το σώσω; Είναι 4 μηνών τηλέφωνο & ακόμα έχω αρκετές δόσεις του στην πιστωτική μου. Παρακαλώ κινητολόγους & λοιπές ειδικότητες να με βοηθήσουν. :(

 

ΥΓ. Απ' όταν το πήρα από την omnitech η συσκευή δεν ανάβει αλλά θέλω να πιστεύω πως οφείλεται σε εκφόρτιση της μπαταρίας. Θα έχω το φορτιστή της αύριο... :worry:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν δοκιμάζεις να το πας σε ένα κατάστημα να σου κάνουν έναν καθαρισμό?? Από τη στιγμή που το πήγες σε επίσημο κέντρο επισκευής της SE και το παραμικρό να δουν από κακομεταχείριση δεν στο επισκευάζουν με τπτ....

Κατά τη γνώμη μου θέλει ενα καθαρισματάκι να φύγουν από την πλακέτα τα όποια υγρά.... :) ;)

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος augerinos_gr (29 Ιούλ. 2003 , 17:11)Και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα. ΔΕΝ μπορώ να τραβήξω τις φωτογραφίες από τον υπολογιστή δεν μου βγάζει καθόλου μενού. Έχω απελπιστεί και μάλιστα δεν πρόκειται για δικό μου κινητό αλλά του προισταμένου μου!!!!!

Αν βρείς λύση σε παρακαλώ στείλε μου μήνυμα.

Υπάρχει τελοσπάντων κάποιος τρόπος με καλώδιο για να πάρω τις φωτογραφίες μέσα από το t68i και να τις περάσω σε Η/Υ;;;;ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ ΠΑΝΤΟΤΕ. όχι infrared κλπ..

 

Θα είμαι ευγνώμων αν μου απαντήσετε.

 

Link to comment
Share on other sites

Μια (κουφή) ερώτηση: Πού μπορώ να βρω να αγοράσω το Τ68m (το πρώτο, όχι το i της SE, ούτε το m με το λογισμικό του i)??? Είχα ένα πριν από πολυυύ καιρό, αλλά το είχα δώσει κάπου αφότου άλλαξα κινητό. Τώρα που το θέλω πίσω δε γίνεται να το βρω, ούτε το δικό μου ούτε κάποιο άλλο. Αν το έχει κανένας σε καλή κατάσταση ή έχει κάποια ιδέα σε ποιο μαγαζί στην Αθήνα μπορώ να το βρω ας με ειδοποιήσει.

 

Σε λογική τιμή πάντα και κατά προτίμηση σε άριστη κατάσταση. Αν υπάρχουν και κουτί, manuals τόσο το καλύτερο! :)

 

Οι παλιές αγάπες δεν ξεχνιούνται... :cry: :p

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Xαιρετω! :)

Επεσε στα χερια μου ενα T68i και θελω να πειραματιστω λιγο! :)

Γνωριζετε κανενα site με software για αυτο το κινητο?Αν οχι,κανενα αλλο site που να εχει οτιδηποτε για T68i?

 

Eυχαριστω! :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bomber21 (10 Ιαν. 2005 , 18:53)

 

Xαιρετω! :)

Επεσε στα χερια μου ενα T68i και θελω να πειραματιστω λιγο! :)

Γνωριζετε κανενα site με software για αυτο το κινητο?Αν οχι,κανενα αλλο site που να εχει οτιδηποτε για T68i?

 

Eυχαριστω! :)

 

 

Μην περιμένεις να βρεις και πολλά...

Ρίξε μια ματιά πάντως εδώ!

Δεν ξέρω κατά πόσο θα παίζουν μια και το κινητό

το έχω "σεντράρει" εδώ και πολύ καιρό... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
παιδια να ρωτησω που μπορω να βρω για το τ68ι ελληνικη εκδοση γιατι εχω ενα κινητο απο αλλη χωρα χωρις ελληνικα μενου και κλειδωμενο στην καρτα τησ μαρκασ αυτης:)ειναι δυνατο να βρω κατι τετοιο?
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω που μπορω να βρω για το τ68ι ελληνικη εκδοση γιατι εχω ενα κινητο απο αλλη χωρα χωρις ελληνικα μενου και κλειδωμενο στην καρτα τησ μαρκασ αυτης:)ειναι δυνατο να βρω κατι τετοιο?

 

Η εύκολη λύση είναι να το πας σε κάποιο κατάστημα π.χ. 9volto για

να σου περάσουν την ελληνική έκδοση (αυτό θα λύσει και το πρόβλημα

του κλειδώματος στην κάρτα λογικά), αλλιώς το να το κάνεις μόνος σου

απαιτεί χρόνο και χρήμα...

Link to comment
Share on other sites

δεν ε πειραζει το καλςδιο θα το παρω ετσι και αλλιως αλλα και παλι που ειναι αυτο το μαγαζι ασπουμε στην θεσσαλονικι αλλα αν θελει κανεις ασ στειμ PM για frimware kai ta loipa:)
Link to comment
Share on other sites

δεν ε πειραζει το καλςδιο θα το παρω ετσι και αλλιως αλλα και παλι που ειναι αυτο το μαγαζι ασπουμε στην θεσσαλονικι αλλα αν θελει κανεις ασ στειμ PM για frimware kai ta loipa:)

 

Δεν πρόσεξα ότι είσαι Θεσ/νίκη.. Δυστυχώς δεν ξέρω μαγαζιά εκεί που

να μπορούν να κάνουν αυτή τη δουλειά. Μια λύση είναι να το πας και

σε ένα SonyEricsson Service Center. Λογικά κι αυτοί θα σου κάνουν

τη δουλειά που θέλεις. Εγώ πάντως έχω να ασχολήθώ με αυτό το κινητό

εδώ και δύο χρόνια οπότε καταλαβαίνεις πως δεν θυμάμαι πολλά.

Παρόλα αυτά έχω κρατήσει ένα image που είχα βρεί κάπου (T68i_R5D007.bin).

Δεν θυμάμαι αν έχει και Ελληνικά στις παρεχόμενες γλώσσες αλλά και με ποιό

πρόγραμμα το ανεβάζεις στο κινητό. Το αρχείο είναι κάτι παραπάνω από 10 MB :!:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

η αλλαγη - -επισημη σε T68i ειναι

εφικτη σε ολα τα Τ68?

 

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gb&lc=en&ver=4000&template=ps1_1_4_1_1&zone=ps&lm=ps1_1&pid=9773&topicID=29

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

αν μπορειτε το link,

για τις ρυθμισεις wap, internet απο το site της SE.. ευχαριστω..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει αλλος τροπος

να αλλαξουμε την ενταση κατα την συνομιλια;

εκτος απο το πλαινο πληκτρο που λειπει;;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει αλλος τροπος

να αλλαξουμε την ενταση κατα την συνομιλια;

εκτος απο το πλαινο πληκτρο που λειπει;;

νομιζω πιεζωντας το joystic πανω κατα την διαρκεια της συνομιλιας..:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericcson T68i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...