Jump to content

Zenithink ZT280-C10 / Zepad C91


Plak4ever
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλοι μου.μπαταρια κραταει ναι να πω ενα εγω το χα αγορασει απο ελλαδα και τοσοκαιρο το δουλευω και με πολυ ασυρματο και δε εχει παθει τπτ.το μερυ μηπως ειναι απατη??
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 436
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φιλοι μου.μπαταρια κραταει ναι να πω ενα εγω το χα αγορασει απο ελλαδα και τοσοκαιρο το δουλευω και με πολυ ασυρματο και δε εχει παθει τπτ.το μερυ μηπως ειναι απατη??

 

Δεν αμφιβάλω για το meri με αυτά που βλέπω δεν υπάρχει περίπτωση να το ξαναπροτιμήσω !

Και εγω απο meri το έχω παρει και το δουλεύω αποκλειστικά με wifi. Δεν εχω δοκιμάσει ποτε τον ανταπτορα και ούτε πρόκειται διοτι seriously... tablet με καλώδια?????? :wacko::wacko::wacko: βέβαια και απο δικιά μου ερευνα πιστεύω οτι το πρόβλημα με την οθονη ειναι στο οτι ζεσταίνεται, οταν σερφάρω το καταλαβαίνω και το γυρνάω ανάποδα δηλαδή με το "ζεστο σημείο" προς τα πάνω.

επίσης αν εχετε κάνει oc μην του δίνετε πάνω απο 1000 κατα την γνωμη μου δεν προσφέρει κάτι αντίθετα αυξάνεται ο κινδυνος να ζεσταίνεται πιο γρήγορα και περισσότερο.

 

ΥΓ Λάθος της zenithink να βγάλει τόσο ελαττωματική συσκευή

Λάθος και από meri να ζητάει λεφτά από εμάς για λάθη της Zenithink

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Δεν αμφιβάλω για το meri με αυτά που βλέπω δεν υπάρχει περίπτωση να το ξαναπροτιμήσω !

Και εγω απο meri το έχω παρει και το δουλεύω αποκλειστικά με wifi. Δεν εχω δοκιμάσει ποτε τον ανταπτορα και ούτε πρόκειται διοτι seriously... tablet με καλώδια?????? :wacko::wacko::wacko: βέβαια και απο δικιά μου ερευνα πιστεύω οτι το πρόβλημα με την οθονη ειναι στο οτι ζεσταίνεται, οταν σερφάρω το καταλαβαίνω και το γυρνάω ανάποδα δηλαδή με το "ζεστο σημείο" προς τα πάνω.

επίσης αν εχετε κάνει oc μην του δίνετε πάνω απο 1000 κατα την γνωμη μου δεν προσφέρει κάτι αντίθετα αυξάνεται ο κινδυνος να ζεσταίνεται πιο γρήγορα και περισσότερο.

 

ΥΓ Λάθος της zenithink να βγάλει τόσο ελαττωματική συσκευή

Λάθος και από meri να ζητάει λεφτά από εμάς για λάθη της Zenithink

 

σιγουρα ειναι σωστο αυτο που λες αλλα με 1,4 προσεσορ ζωντανευει πραγματικα.. :)

 

σιγουρα ειναι σωστο αυτο που λες αλλα με 1,4 προσεσορ ζωντανευει πραγματικα.. :)

 

καλο αλλα εχω μια ταση να παρω κ αλλο οχι ζενι αλλα η το νεξους 7 η το αιπαντ ... θελω παρα πανω αποκριση και μαλλον για αι παντ θα παω στο μελλον....

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

καλο αλλα εχω μια ταση να παρω κ αλλο οχι ζενι αλλα η το νεξους 7 η το αιπαντ ... θελω παρα πανω αποκριση και μαλλον για αι παντ θα παω στο μελλον....

 

Μα αν δεν είχε το θεμα της αστοχίας της οθόνης θα έλεγα οτι πραγματικα αξιζει η αγορα. Το δικό μου που δουλεύει τέλεια το εχω πραγματικα απολαυσει.

Link to comment
Share on other sites

Καλά πλάκα μας κάνεις ? Κι εγώ ακριβως τα ίδια !

Έστειλα το zt280 στενου συγγενη μου με την κλασικη βλαβη στην αφη και μου απαντησαν ακριβως το ιδιο μηνυμα προχτες ! Μιλαμε εντελώς απαράδεκτοι ! Τους τα έχωσα βεβαια και περιμενω απαντηση...ακόμα.

 

μηπως εχεις απαντηση ?

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, οι τύποι στο meri είναι αλήτες...

Πριν απο καναδυο μήνες το είχα στείλει πίσω για το γνωστό θέμα της οθόνης. Σήμερα το παρέλαβα (αφού εννοείται είχα πληρώσει γύρω στα 25 ευρώ αποστολή και άλλα τόσα που θέλανε για επισκευή!!!!!). Το κουμπάκι που ανοίγει είναι πολύ μέσα και το tablet ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ. Μάλλον έχει πρόβλημα το κουμπάκι γενικώς γιατί δοκίμασα και με στυλό να το πατήσω αλλά τίποτα... Εχω κουραστεί. Θα τους στείλω ένα μπινελίκι και τέλος.Δεν ξαναασχολουμαι... Πάντως όπου βρεθώ κι όπου σταθώ θα λέω για το meri! @@@@@!!@!#$@$!

PROLAB Digital Photo Printing & Finishing ::: http://www.prolab.gr

Dastart cafe Thessaloniki ::: http://www.dastart.com - http://www.facebook.com/dastart.cafe/

Link to comment
Share on other sites

μηπως εχεις απαντηση ?

Ναι εχω απάντηση, παρα το εκτενες κραξιμο μου απαντησαν οτι δυστυχως η οθονη εχει εγγυηση μονο 3 μήνες και οτι το μονο καλυτερο που μπορουν να μου κανουν ειναι να πληρωσω αντι για 36 δολλάρια μόλις...30 δολλάρια. Τους είπα να το φτιαξουν να τελειωνουμε (ζητησαν αμεσα την καταθεση μεσω paypal) αλλα σας ορκιζομαι οτι αφου μου το στειλουν θα ανοιξω λογαριασμο στα περισσοτερα ξενα φορουμ για ταβλετ μονο και μονο για να τους κραξω ανελεητα και θα τους στείλω ενα ωραιότατο mail Με παραπομπές προς τα φορουμ.

Εντάξει, οι τύποι στο meri είναι αλήτες...

Πριν απο καναδυο μήνες το είχα στείλει πίσω για το γνωστό θέμα της οθόνης. Σήμερα το παρέλαβα (αφού εννοείται είχα πληρώσει γύρω στα 25 ευρώ αποστολή και άλλα τόσα που θέλανε για επισκευή!!!!!). Το κουμπάκι που ανοίγει είναι πολύ μέσα και το tablet ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ. Μάλλον έχει πρόβλημα το κουμπάκι γενικώς γιατί δοκίμασα και με στυλό να το πατήσω αλλά τίποτα... Εχω κουραστεί. Θα τους στείλω ένα μπινελίκι και τέλος.Δεν ξαναασχολουμαι... Πάντως όπου βρεθώ κι όπου σταθώ θα λέω για το meri! @@@@@!!@!#$@$!

Σοβαρα μιλάς ? Δηλαδη σου εφτιαξαν την οθονη και σου χαλασαν κατι άλλο ? Καλα οι τύποι πραγματικα δεν παίζονται. Δηλαδη δεν το ειδε ο βρωμοκινεζος οταν τπυ επεσε το ταβλετ οτι βουλιαξε το κουμπι ? Μιλαμε εχω παθει πλακα με την παρτη τους. ΜΑΚΡΙΑ ΟΛΟΙ ΑΠΟ MERIMOBILES-ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΕΓΓΥΗΣΗ!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι. Μου φτιάξανε την οθόνη (δεν το ξέρω βέβαια!Ακόμα δεν μπόρεσα να ανοίξω το tablet!!!!!) αφου πλήρωσα κανα 50ρικο επιπλέον (μεταφορικά+service). Το κουμπάκι που ανοίγει είναι μέσα και κουνιέται.Ελπίζω να λείπει μόνο το button από μέσα ή κάτι τέτοιο... Θα το ανοίξω με την πρώτη ευκαιρία να δω τι γίνεται.

Μακριά από το merimobiles όλοι!

 

P.S. Μ' αρέσει που μετά τα e-mails που τους έστειλα πριν το επισκευάσουν μου υποσχέθηκαν ότι πριν το στείλουν θα κάνουν πολύ καλό έλεγχο για να μην έχω πάλι θέμα με την οθόνη (και καλά!). Οι τύποι ούτε καν το ανοίξαν το tablet. Μπορεί να μη δουλεύει κι όλας η οθόνη. Να πήγε απλά ένα ταξιδάκι στην Κίνα και να επέστρεψε... τι να πω...

PROLAB Digital Photo Printing & Finishing ::: http://www.prolab.gr

Dastart cafe Thessaloniki ::: http://www.dastart.com - http://www.facebook.com/dastart.cafe/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδια γεια σας. διαβασα σχεδον ολες τις αναρτησεις και στις περισσοτερες δεν καταλαβα χριστο. χαχαχα.εγω το εχω δυο χρονια σχεδον με 1γιγα μνημη αλλα δειχνει 876 αν θυμαμαι καλα. ετσι πρεπει ναναι? και κατι που εχω προβλημα σε αρκετα παιχνιδια δεν παιζει με την κινηση του ταμπλετ. (temble run κλπ.) ξερει κανεις τι παιζει? και απο την ζενιτηινκ το μονο upgrade που βρηκα ειναι για c93. μπορει να μπει αυτη? αν ναι θα με βοηθησετε γιατι ειμαι πληρως ασχετη και εδω στην κυπρο δεν μπορω να βρω καποια βοηθεια. καθε βοηθεια δεκτη. Zenithink ZTPad Cortex A9 C91

σας ευχαριστω

:help::help::help:

Edited by kadioyla
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας. διαβασα σχεδον ολες τις αναρτησεις και στις περισσοτερες δεν καταλαβα χριστο. χαχαχα.εγω το εχω δυο χρονια σχεδον με 1γιγα μνημη αλλα δειχνει 876 αν θυμαμαι καλα. ετσι πρεπει ναναι? και κατι που εχω προβλημα σε αρκετα παιχνιδια δεν παιζει με την κινηση του ταμπλετ. (temble run κλπ.) ξερει κανεις τι παιζει? και απο την ζενιτηινκ το μονο upgrade που βρηκα ειναι για c93. μπορει να μπει αυτη? αν ναι θα με βοηθησετε γιατι ειμαι πληρως ασχετη και εδω στην κυπρο δεν μπορω να βρω καποια βοηθεια. καθε βοηθεια δεκτη. Zenithink ZTPad Cortex A9 C91

σας ευχαριστω

:help::help::help:

 

εχεις ενεργοποιημενη την αυτοματη περιστροφη?εγω εχω φλασαρη μια βελτιωμενη ρομ επειδη ειχα πολλα προβληματα και απο τοτε δεν εχω .ειναι στα 950 αν θυμαμαι καλα.κυπρο απο που εισαι?

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

ναι την εχω και δουλευει μια χαρα. αλλα σε καποια παιχνιδια οχι.

 

δεν θα παιξεις temple run στο zenithink όπως δεν θα παιξεις (μερικες πιστες) στο 100 doors - 100 floors δεν ξερω γιατι απλά κατι εχει η συσκευη μας ή (λιγότερο πιθανο) το λειτουργικο μας :X

 

Για επισημες αναβαθμισεις λειτουργικου θα κοιτας μονο οτι γράφει zenithink c91 upgrade

Ναι η μνημη σου που λεει 876 ειναι οκ τόσο πρέπει να λεει

 

ΥΓ σήμερα υπέμεινα μετα απο πολλάααα χρονια την δοκιμασία του κτελ (καλαματα-αθηνα) 3 ωριτσες φουλ ταινιες με ηχο στα ακουστικά και πήγε στο 65% η μπαταρία :):):)

Edited by Keepkouking

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

ψαχνοντας παρατηρησα οτι το kernel ( δεν ξερω τι ειναι αυτο) ειναι χαμηλο σε συγριση με αλλα ταμπλετ που ειναι ics. ισως γιαυτο? και τι γινεται με αυτο? αναβαθμηζεται? οσο για την μπαταρια ναι ειναι πολυ λειτουργικη. εγω επαιξα λογω γριπης 7 περιπου ωρες πριν μου βγαλει το πρωτο μυνημα φορτισης.
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορεις να αναβαθμισεις τον kernel ετσι ευκολα, μονο developers που ασχολουνται και μπορω να πω πως η zenithink δεν θα το κανει. Έτσι και αλλιως όμως δεν εχει σχέση αυτο με το οτι δεν παιζει σωστα παιχνιδια τυπου temple run.

Γενικα το συγκεκριμενο tablet δεν ειναι και η πληρεστερη υλοποιηση της εταιριας τελικα και ακομα χειροτερα ουτε η πιο αξιοπιστη (θεματα με την οθονη) παρολα αυτα για τα λεφτα που εκανε οταν το πηραμε νομιζω ηταν καλη αγορα (εκτος και αν πεσεις σε ελλαττωματικο).

Αν τωρα λεω ΑΝ νομίζεις οτι τα ταμπλετς ειναι κάτι που σε βολευει και κατι το οποιο δεν μπορεις να κανεις χωρια του* τοτε μπορεις ευκολα να το βαλεις αγγελια πχ ricardo και να βγαλεις τα λεφτα σου ωστε να αγορασεις κατι πιο πληρες και επωνυμο (οχι 10αρι παντως)

 

*επιμενω οτι παρολο πουι το ταμπλετ μου εχει ηδη κανει αποσβεση, παρολαυτά δεν ειναι στα gadget που αγαπησα σε αντιθεση με το laptop ή to smartphone μου

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

και εκει που διαβαζα συνεχεια για προβληματα στο ταμπλετ μας ελεγα οτι ειμαι τυχερος που δεν μου εχει βγαλει παλι κατι εκτος απο την αρχη που ειχα και εγω καποια προβληματα τσακ παω να το ανοιξω σημερα και η οθονη ασπρη.εκανα ρεσετ εβγαλα καρτες κλπ αλλα τιποτα.το ταμπλετ ανοιγει κανονικα αλλα ειναι ασπρη η οθονη.βλεπω καποιες σκιες απο πισω αναλογα που γυρναω το ταμπλετ και δουλευουν ολα κανονικα.

παταω την οθονη το ανοιξα και απο πισω πειραζω επαφες μπας και δεν κανει καμια καλη επαφη αλλα τιποτα.

το μονο διαφορετικο ειναι οτι το ξεχασα ολο το βραδυ ανοιχτο και στην φορτιση με κλειστη οθονη εννοειται το ανοιξα το πρωι για να το κλεισω δουλευε κανονικα το εκλεισα και μετα εγινε οτι εγινε

καποιος καποια ιδεα εκτος απο το να το στειλω στο merimobile?

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

και εκει που διαβαζα συνεχεια για προβληματα στο ταμπλετ μας ελεγα οτι ειμαι τυχερος που δεν μου εχει βγαλει παλι κατι εκτος απο την αρχη που ειχα και εγω καποια προβληματα τσακ παω να το ανοιξω σημερα και η οθονη ασπρη.εκανα ρεσετ εβγαλα καρτες κλπ αλλα τιποτα.το ταμπλετ ανοιγει κανονικα αλλα ειναι ασπρη η οθονη.βλεπω καποιες σκιες απο πισω αναλογα που γυρναω το ταμπλετ και δουλευουν ολα κανονικα.

παταω την οθονη το ανοιξα και απο πισω πειραζω επαφες μπας και δεν κανει καμια καλη επαφη αλλα τιποτα.

το μονο διαφορετικο ειναι οτι το ξεχασα ολο το βραδυ ανοιχτο και στην φορτιση με κλειστη οθονη εννοειται το ανοιξα το πρωι για να το κλεισω δουλευε κανονικα το εκλεισα και μετα εγινε οτι εγινε

καποιος καποια ιδεα εκτος απο το να το στειλω στο merimobile?

 

Δηλαδη σε λιγο θα λεμε ποιος δεν εχει παθει κατι? ειχες overclock? τι χρηση του εκανες?

Δες εδώ αν δεν το χεις με τα αγγλικα πες να το μετφρασουμε ισως χρειαστει και αλλού (φτου φτου φτου)

Αν πετυχεις κατι ενημερωσε μας

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη σε λιγο θα λεμε ποιος δεν εχει παθει κατι? ειχες overclock? τι χρηση του εκανες?

Δες εδώ αν δεν το χεις με τα αγγλικα πες να το μετφρασουμε ισως χρειαστει και αλλού (φτου φτου φτου)

Αν πετυχεις κατι ενημερωσε μας

 

το ειχα στα 950 και απο χρηση ηταν ζορικη γιατι το δουλευε ο γιος μου 4 χρονων και η κορη μου 7.οποτε καταλαβαινεις.

καταλαβαινω τι λεει στο σαιτ απλα δεν μπορω να δω τις φωτο γιατι μαλλον πρεπει να ειμαι μελος.τες πα θα προσπαθησω να κανω οτι λεει και θα σας πω

 

λοιπον τελικα δεν εκανε τιποτα.το ελυσα ΟΛΟ και το ξαναεδεσα και ως θαυματος ανοιξε η οθονη.τωρα βεβαια παμε σε αλλο κοματι.

δεν μου δουλευει το τατς.

εεε να πω επισης οτι τωρα ενω ειναι οκ η οθονη ανοιγει στο σημα ztpad και μενει εκει.δεν φωρτωνει τα ανροιντ.ανοιξε πριν που ειδα οτι δεν δουλευει το τατς και τωρα παπαλα.του εκανα και εκινηση πατωντας το παουερ και φωτογραφικη μπας και ξεκολησει αλλα τιποτα.

αλλη ιδεα?

Edited by navystam
οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

το ειχα στα 950 και απο χρηση ηταν ζορικη γιατι το δουλευε ο γιος μου 4 χρονων και η κορη μου 7.οποτε καταλαβαινεις.

καταλαβαινω τι λεει στο σαιτ απλα δεν μπορω να δω τις φωτο γιατι μαλλον πρεπει να ειμαι μελος.τες πα θα προσπαθησω να κανω οτι λεει και θα σας πω

 

λοιπον τελικα δεν εκανε τιποτα.το ελυσα ΟΛΟ και το ξαναεδεσα και ως θαυματος ανοιξε η οθονη.τωρα βεβαια παμε σε αλλο κοματι.

δεν μου δουλευει το τατς.

εεε να πω επισης οτι τωρα ενω ειναι οκ η οθονη ανοιγει στο σημα ztpad και μενει εκει.δεν φωρτωνει τα ανροιντ.ανοιξε πριν που ειδα οτι δεν δουλευει το τατς και τωρα παπαλα.του εκανα και εκινηση πατωντας το παουερ και φωτογραφικη μπας και ξεκολησει αλλα τιποτα.

αλλη ιδεα?

 

δοκιμασε να του flashaρεις κάποια ρομ παλι (βαλε φακελο update στην sd και κανε κανονική εγκατασταση), το touch σου δουλεψε δλδ?

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να του flashaρεις κάποια ρομ παλι (βαλε φακελο update στην sd και κανε κανονική εγκατασταση), το touch σου δουλεψε δλδ?

 

το φλασαρα αλλα δεν ανοιγει.μενει στο λογοτυπο .το touch δεν προλαβα να το δοκιμασω γιατι δεν ανοιξε παλι

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

το φλασαρα αλλα δεν ανοιγει.μενει στο λογοτυπο .το touch δεν προλαβα να το δοκιμασω γιατι δεν ανοιξε παλι

 

σου κανει κανονικα την εγκατασταση αλλα παλι κολλαει?

δοκίμασε volumeUP + camera +on

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Έκανε κανονικά εγκατάσταση αλλά δεν ανοίγει και πάλι.μένει εκεί που έμενε.μάλλον πέθανε.δεν ξέρω τι άλλο να του πάνω.
οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

εδω παρομοιοπροβλημα με αλλη αιτια βεβαια...

Τα links στο post δεν λειτουργουν ομως, τωρα δεν ξερω να σου πω κατι αλλο

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

εδω παρομοιοπροβλημα με αλλη αιτια βεβαια...

Τα links στο post δεν λειτουργουν ομως, τωρα δεν ξερω να σου πω κατι αλλο

 

κανει κανονικα απο οτι δειχνει εγκατασταση αλλα μετα κολαει στο σημα .το ανθρωπακι δειχνει κανονικα ανοιχτη κοιλια και μπλε γραμμες η τελος παντων αυτα που εχει.μπουταρει αλλα παπαλα.οπως και να εχει ευχαριστω για τον χρονο σου.

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παίδες το πιστεύετε οτι έχω στείλει το tablet για επισκευή στο merimobiles από τον Νοέμβρη και δεν μου το έχουν επιστρέψει ακομη ?

Τους ενοχλω συνεχεια και μου απαντανε με αξιμνημονευτη ευγενεια οτι μολις το λαβουν απο το εργοστασιο θα μου το στείλουν αμεσα...

Και τους έχω προπληρωσει κιόλας για την επισκευη παρολο που στην ιστοσελίδα αναφερουν οτι παρέχουν εγγύηση !

ΜΑΚΡΙΑ ΟΛΟΙ ΑΠΟ MERIMOBILES, ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΕΣ ΚΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΓΓΥΗΣΗ !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παίδες το πιστεύετε οτι έχω στείλει το tablet για επισκευή στο merimobiles από τον Νοέμβρη και δεν μου το έχουν επιστρέψει ακομη ?

Τους ενοχλω συνεχεια και μου απαντανε με αξιμνημονευτη ευγενεια οτι μολις το λαβουν απο το εργοστασιο θα μου το στείλουν αμεσα...

Και τους έχω προπληρωσει κιόλας για την επισκευη παρολο που στην ιστοσελίδα αναφερουν οτι παρέχουν εγγύηση !

ΜΑΚΡΙΑ ΟΛΟΙ ΑΠΟ MERIMOBILES, ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΕΣ ΚΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΓΓΥΗΣΗ !!!

Έλαβα πισω το ταβλετ με 6 μηνες καθυστερηση μονο για να διαπιστωσω οτι το εχουν εντελως διαλυσει, ειναι σπασμενα ολα τα κουμπια γυρω γυρω και δεν ανοιγει καν, μακρια απο mERIMOBILES, το αναφερω για τελευταια φορα, ειναι απατεωνες

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...