Jump to content

[Android - προτάσεις] Εφαρμογές σε προσφορά


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@nikos523 Αρχικά η απάντηση αφορούσε το κομμάτι της ανάπτυξης/ενημέρωσης. Οκ αυτό που λες, αλλά αν δεν δει ο υποψήφιος αγοραστής και μερικά θετικά σχόλια τότε κάτι δεν πήγε καλά στην όλη ενέργεια.

 

Διάβασε εδώ , για να καταλάβεις. Δεν μπορείς να εμπιστευτείς μια όποια να'ναι εφαρμογή. Δεν λέω ότι είναι μέσα στις παραπάνω, αλλά you get the idea, συν τα όσα είπε το παιδί παραπάνω :)

 

Δεν είναι antivirus. Μήπως αυτό μπερδεύει τα πράγματα; Η εφαρμογή εμποδίζει την πρόσβαση σε κάποιες συσκευές του τηλεφώνου που ίσως χρησιμοποιούνται για παρακολούθηση.

Edited by Vrasidas
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ξέρω πως είναι σε άλλη υποκατηγορία (antivirus είναι η γενικότερη, antispy λέγεται αυτό), απλά η γενική ιδέα είναι ότι, εφαρμογές όπως και αυτή, είναι επίφοβες. Έχει γεμίσει το μάρκετ με βλακείες, δυστυχώς. Άντε να τις εμπιστευτείς μετά. Δεν πρόκειται να βάλω εφαρμογή "anti-spy", όταν έχει σωρούς από άγνωστες παρόμοιες εφαρμογές στο store :) Και η παραπάνω είναι μία από αυτές.
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο αλλά με κάποιο τρόπο θα ξεχωρίζουν οι καλές από τις κακές. Η συγκεκριμένη δεν τάζει πολλά. Αντιθέτως λέει αυτό κάνω, τέλος.
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

GiGa File Manager - File Explorer Premium Μόλις τώρα έβγαλε πάλι διαφήμιση η Premium έκδοση! Οριστικά στα σκουπίδια από εμένα. :)

Link to comment
Share on other sites

GiGa File Manager - File Explorer Premium Μόλις τώρα έβγαλε πάλι διαφήμιση η Premium έκδοση! Οριστικά στα σκουπίδια από εμένα. :)

 

Το είχα κατεβάσει και εγώ, είναι μια χαρά εφαρμογή και βασικά δεν βγάζει ότι ναναι διαφήμιση αλλά δικιά του εφαρμογή. Κι εμένα το έβγαζε αλλά 3-4 φορές, προσωπικά δε με χάλασε ιδιαίτερα.

Link to comment
Share on other sites

Το είχα κατεβάσει και εγώ, είναι μια χαρά εφαρμογή και βασικά δεν βγάζει ότι ναναι διαφήμιση αλλά δικιά του εφαρμογή. Κι εμένα το έβγαζε αλλά 3-4 φορές, προσωπικά δε με χάλασε ιδιαίτερα.

 

Δεν τις μπορώ καθόλου,τις διαφημίσεις. :)

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε ακόμα ένα ίδιο καιρό,δωρεάν. :lol:

Δε λέω καλό το τζάμπα, αλλά και οι 2 εφαρμογές του πριν καμιά δεκαριά ημέρες μου έδειχναν έναν ήλιο να με το συμπάθιο κατά τη διάρκεια όλης της ημέρας κι έξω έριχνε παπάδες...:p

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δε λέω καλό το τζάμπα, αλλά και οι 2 εφαρμογές του πριν καμιά δεκαριά ημέρες μου έδειχναν έναν ήλιο να με το συμπάθιο κατά τη διάρκεια όλης της ημέρας κι έξω έριχνε παπάδες...:p

 

Κι εγώ το ίδιο έχω πάθει....

Link to comment
Share on other sites

Δε λέω καλό το τζάμπα, αλλά και οι 2 εφαρμογές του πριν καμιά δεκαριά ημέρες μου έδειχναν έναν ήλιο να με το συμπάθιο κατά τη διάρκεια όλης της ημέρας κι έξω έριχνε παπάδες...:p

 

Πως κάνεις έτσι τώρα. :lol:

Link to comment
Share on other sites

σημασια εχει ο παροχος καιρου.

τα υπολοιπα ειναι design/εμφανιση που ειναι υποκειμενικα τι αρεσει στο καθενα.

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή στις άδειες που ζητάνε

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

d2f9d789492be195d605497a35254f3c.jpg

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mentallab.quaddro2

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Δωρεάν για λίγες μέρες ακόμα

Gps εφαρμογή

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.navigatorpro.offline.maps

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Πιο πάνω έκδοση έχω

 

ac3b6d89c4aa9db2bdeddfe3f7b73d0b.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κι εγώ πιο παλιά έχω, αν και είμαι σίγουρος ότι κάποια περίοδο είχε περαστεί η καινούρια και μετά έγινε αυτόματα roll back.

Υπάρχει τρόπος να κάνουμε force update στο Play Store;ca3f17812aabd54860b7d42cb1a1206c.jpg

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ πιο παλιά έχω, αν και είμαι σίγουρος ότι κάποια περίοδο είχε περαστεί η καινούρια και μετά έγινε αυτόματα roll back.

Υπάρχει τρόπος να κάνουμε force update στο Play Store;ca3f17812aabd54860b7d42cb1a1206c.jpg

Βεβαίως εδώ

 

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-store/google-play-store-10-8-33-release/

 

Κατεβάζουμε το apk και install. Βγήκε και πιο καινούρια από αυτή που είχα όταν έβαλα τη φωτογραφία.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Εφαρμογές σε προσφορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...