Jump to content

[Android - προτάσεις] Εφαρμογές σε προσφορά


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το αγορασα :up:

εχει και αλλες

 

Ωραιος! Τσιμπησα το Gangstar Rio: City of Saints για 89 λεπτα!!:p

Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ωραιος! Τσιμπησα το Gangstar Rio: City of Saints για 89 λεπτα!!:p

 

δεν ξερω τι είναι άλλα το τσίμπησα ...

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι είναι άλλα το τσίμπησα ...

 

Χαχα:lol:... Ειναι σαν αντιγραφη του grand theft auto η κοινως gta...

Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

 

μολις το πηρα...αντε να μας ερθει και το flow...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Το αγορασα :up:

εχει και αλλες

Κι εγώ το αγόρασα.. Συλλογή από εφαρμογές Office έχω κάνει, αλλά είναι καλό...

Ωραιό το link. Τα έχει μαζεμένα..

 

Το GPS Test Plus στα 0,92€, επίσης.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το αγόρασα.. Συλλογή από εφαρμογές Office έχω κάνει, αλλά είναι καλό...

Ωραιό το link. Τα έχει μαζεμένα..

 

Το GPS Test Plus στα 0,92€, επίσης.

 

Καταπληκτικό το Gps Test Plus

sent from my Nexus 4
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το αγόρασα.. Συλλογή από εφαρμογές Office έχω κάνει, αλλά είναι καλό...

Ωραιό το link. Τα έχει μαζεμένα..

 

Το GPS Test Plus στα 0,92€, επίσης.

Μια απο τα ιδια: συλλογη απο office εφαρμογες :lol::lol:

το GPS Test Plus τι διαφορα εχει απο το free? επισης ποια ειναι η κανονικη τιμη του ?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Δες λίγο στο free γιατί το market δεν αφήνει copy - paste, κι είμαι στο κινητό.. Η κανονική του τιμή είναι $3.99, δηλαδή 2.99€.. :)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Μια απο τα ιδια: συλλογη απο office εφαρμογες :lol::lol:

το GPS Test Plus τι διαφορα εχει απο το free? επισης ποια ειναι η κανονικη τιμη του ?

 

Η κανονική τιμή του Gps Test Plus είναι 3€ κ κάτι, ενώ τώρα πωλείται στα 0.76€

Edited by dimitris762
sent from my Nexus 4
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ και τους δύο!

Είχα τη free έκδοση και τώρα αγόρασα τη plus.

Δεν θυμάμαι αν έχει αναφερθεί, υπάρχει σε προσφορά και το OfficeSuite Pro 6 + (PDF & HD) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobisystems.editor.office_registered

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Λόγω Black Froday βγήκαν αρκετά.. Βγήκε και το SlideIT με -50% ($1.99) και ο ΙΜ+ Pro ($2.99).

 

[off-topic] Έχω το PowerAMP σε watchlist και το έβγαλε -50% μόνο σε ΗΠΑ, Καναδά και Αγγλία. Χάρηκα και τσάμπα όταν είδα την ειδοποίηση. Η εφαρμογή αξίζει ούτως ή άλλως αλλά αν ήταν μόνο USA θα ήταν λογικό. Τώρα είναι απλά ηλιθιώδες.. [/off-topic]

 

Edit Ενεργοποίησαν το sale για όλο τον κόσμο. 1.99€ το PowerAMP. Το πήρα χωρίς δεύτερη σκέψη.

Edited by eltsele

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Το Quick Office Pro προσφορά στα 0.95€

Thanks για την ενημέρωση, το τσίμπησα κι εγώ!

 

Έχω ένα θεματάκι όμως...

Όταν το πρωτοάνοιξα, μου ζήτησε να κάνω register, ωστόσο εγώ επέλεξα "Register Later". Έλα όμως που αποδείχτηκε ότι αυτό με έκανε από μόνο του register. Κι αυτό το λέω, γιατί από τότε που το εγκατέστησα, μου έχουν έρθει στο Gmail account (με το οποίο έχω συνδέσει το κινητό) καμία δεκαριά ευχαριστήρια mail από την Quickoffie (όλα με το ίδιο ακριβώς περιεχόμενο) , στα οποία αναγράφουν "Τhank you for registering Quickoffice Pro fro Android".

 

Γιατί όλο αυτό το σκηνικό όμως, χωρίς να το έχω επιλέξει; Έχει συμβεί σε κανέναν άλλον;

Θα στείλω εντός ολίγου mail στην εταίρια και περιμένω πως και πως απάντηση...

Link to comment
Share on other sites

Thanks για την ενημέρωση, το τσίμπησα κι εγώ!

 

Έχω ένα θεματάκι όμως...

Όταν το πρωτοάνοιξα, μου ζήτησε να κάνω register, ωστόσο εγώ επέλεξα "Register Later". Έλα όμως που αποδείχτηκε ότι αυτό με έκανε από μόνο του register. Κι αυτό το λέω, γιατί από τότε που το εγκατέστησα, μου έχουν έρθει στο Gmail account (με το οποίο έχω συνδέσει το κινητό) καμία δεκαριά ευχαριστήρια mail από την Quickoffie (όλα με το ίδιο ακριβώς περιεχόμενο) , στα οποία αναγράφουν "Τhank you for registering Quickoffice Pro fro Android".

 

Γιατί όλο αυτό το σκηνικό όμως, χωρίς να το έχω επιλέξει; Έχει συμβεί σε κανέναν άλλον;

Θα στείλω εντός ολίγου mail στην εταίρια και περιμένω πως και πως απάντηση...

Η αλήθεια είναι πως κι εμένα μου ήρθε mail στο gmail, χωρίς να έχω κάνει ούτε εγώ register. 2 μου ήρθαν, αλλά έχω την εντύπωση πως όταν πατάς register later έρχεται mail. Μάλλον στέλνει αυτόματα στο λογαριασμό που αγοράστηκε αλλά θα το παρακολουθήσω γιατί είναι άσχημο, όντως. Αν λάβεις απάντησε, πες μας..:)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως κι εμένα μου ήρθε mail στο gmail, χωρίς να έχω κάνει ούτε εγώ register. 2 μου ήρθαν, αλλά έχω την εντύπωση πως όταν πατάς register later έρχεται mail. Μάλλον στέλνει αυτόματα στο λογαριασμό που αγοράστηκε αλλά θα το παρακολουθήσω γιατί είναι άσχημο, όντως. Αν λάβεις απάντησε, πες μας..:)

Τελικά αν θυμάμαι καλά έλαβα 12 mails συνολικά, όλα ακριβώς με το ίδιο περιεχόμενο που προανέφερα.

Επειδή έτσι όπως το πήγαιναν πίστευα ότι δεν θα σταμάταγαν ποτέ τα mails, μπήκα χθες στο Google Play, για να βρω το mail επικοινωνίας με τους developers το οποίο όμως δεν υπήρχε πουθενά, κάτι που προσωπικά δεν έχω ξανασυναντήσει.

Το μόνο που δίνουν, είναι ένα link για μία σελίδα, στην οποία πρέπει να εκθέσεις δημόσια το αίτημα σου (πράγμα που δεν επιθυμούσα, μιας και θα αναγκαζόμουν να γράψω και το mail μου) και στην οποία δεν υπάρχει πουθενά κάποια άλλη φόρμα επικοινωνίας.

 

Αναγκάστηκα έτσι να κάνω reply σε ένα από τα πολλά mails που έλαβα, ζητώντας τους πρώτον να μου εξηγήσουν γιατί με έκαναν register χωρίς την άδειά μου, δεύτερον να με κάνουν unregister και τρίτον να σταματήσουν να μου στέλνουν απανωτά mails.

 

Δεν ξέρω αν όντως διάβασαν το mail μου, ή αν έτυχε, αλλά όχι μόνο σταμάτησαν να μου έρχονται mails, αλλά σήμερα που άνοιξα την εφαρμογή, μου ζήτησε εκ νέου να κάνω register, όποτε μάλλον με έκανα unregister.

Επίσημη απάντηση βέβαια δεν έλαβα ποτέ...

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση πως δε σε κάνουν register, απλώς έρχονται τα mail. Γιατί εμένα και μου ήρθαν τα mail και μου ξαναζήτησε register. Ποιός ξέρει τι γίνεται.. Θα το παρακολουθήσω πάντως..

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Monopoly με 1€

Κατεβάζω τώρα :)

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Παιχνιδάρα, με ωραία γραφικά.

 

Το κατέβασα και εγώ! ωραίο φαίνεται!

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Εφαρμογές σε προσφορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...