Jump to content

[Android - προτάσεις] Εφαρμογές σε προσφορά


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια και βρήκαμε το πρόβλημα να πω κι εγώ ότι όντως είναι πολύ κουλό να μην έχει slide στο tablet (για tablet μιλούσα (Tapatalk 4, έκδοση 1.4.0)).

Ελπίζω να το φτιάξουν κάποια στιγμή άμεσα..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λύθηκε το μυστήριο λοιπόν!

Εγώ μιλάω για χρήση σε tablet ( στο τηλέφωνο εχω το 2 ) κι εσύ για χρήση σε τηλέφωνο .Έτσι εξηγείται η διαφορετική εμπειρία χρήσης.

Αααα, εντάξει τότε! Λύθηκε όντως!! :)

Περίεργο, πάντως, που σε μια κοινή έκδοση για όλα υπάρχουν πράγμα που δεν λειτουργούν στο τηλέφωνο και άλλα που δεν λειτουργούν στο tablet. Πιστεύω πως θα τα διορθώσουν σύντομα.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνει πολύ συχνά σε προσφορά το SwiftKey.

Κάτω από 1.99 δεν το έχω δει όμως.. κάποιοι το είχαν προλάβει με ένα τριανταλεπτο λίγο παλιότερα νομίζω.

me > you
Link to comment
Share on other sites

Μπαίνει πολύ συχνά σε προσφορά το SwiftKey.

Κάτω από 1.99 δεν το έχω δει όμως.. κάποιοι το είχαν προλάβει με ένα τριανταλεπτο λίγο παλιότερα νομίζω.

Το είχα πάρει με 0.10€ τότε με τις προσφορές της Google.. Και το είχα πάνω από χρόνο αχρησιμοποίητο μέχρι που το δοκίμασα σοβαρά και πλέον το έκανα βασικό. Ήταν αυτό που λέμε 'έξυπνη αγορά'...! :p Πάντως κι εγώ κάτω από 1.99€ δεν το έχω δει από τότε.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

εγώ νομίζω το είχα πάρει με 75 λεπτά, αλλά δεν ειμαι σιγουρος. σιγουρα σε προσφορά πάντως! και τα 2ευρώ τα αξίζει πάντως και τα 4!
Link to comment
Share on other sites

Το Plex είναι προσφορά στο 1,50€

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.plexapp.android

αν καταλαβα καλα με το plex stremareis ταινιες χωρις να πληρωνεις? Και με υποτιτλους??
Link to comment
Share on other sites

αν καταλαβα καλα με το plex stremareis ταινιες χωρις να πληρωνεις? Και με υποτιτλους??

Ναι! Το δοκίμασα χθες με αφορμή την προσφορά. Φαίνεται πολύ καλό. Μπορείς να streamάρεις και μουσική αλλά αν δεν την έχεις οργανωμένη δεν ξέρω πως θα τα ανεβάσει (από πλευράς οργάνωσης πάντα) γιατί βασίζεται στα tags από ότι λέει. Θα το δοκιμάσω, όμως κι αυτό.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

The Walking Dead Assault με 50% έκπτωση, στο 1,11€.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skybound.TWDA

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Το n7 unlocker στα 0.99€. Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά βλέπω καλά λόγια.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Ναι! Το δοκίμασα χθες με αφορμή την προσφορά. Φαίνεται πολύ καλό. Μπορείς να streamάρεις και μουσική αλλά αν δεν την έχεις οργανωμένη δεν ξέρω πως θα τα ανεβάσει (από πλευράς οργάνωσης πάντα) γιατί βασίζεται στα tags από ότι λέει. Θα το δοκιμάσω, όμως κι αυτό.

 

τι κανεις με το plex? εχεις ανεβασει εκει ταινια και την βλεπεις? η μενω δικων του σερβερ βλεπεις ταινιες κλπ?

Link to comment
Share on other sites

τι κανεις με το plex? εχεις ανεβασει εκει ταινια και την βλεπεις? η μενω δικων του σερβερ βλεπεις ταινιες κλπ?

Φορτώνεις ταινίες από τον σκληρό σου και μπορείς να τις έχεις μαζί σου on the go με live streaming.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Φορτώνεις ταινίες από τον σκληρό σου και μπορείς να τις έχεις μαζί σου on the go με live streaming.

 

ok, βολικο ακουγεται.

Link to comment
Share on other sites

Φορτώνεις ταινίες από τον σκληρό σου και μπορείς να τις έχεις μαζί σου on the go με live streaming.

 

Απ ότι κατάλαβα πρέπει να είναι ανοιχτος ο υπολογιστής για να γίνει αυτό … Σωστά ?

Αν είναι έτσι , που κολλάει το « είναι σαν να εχεις ολες σου τις ταινίες μαζί σου »?

Εκτός και αν έχουν ανοιχτο τον υπολογιστή 24 ωρες .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μονο για σημερα βαζοντας το παραπανω προγραμμα στο κινητο σας και βαζοντας τον κωδικο appoftheday θα ξεκλειδωσετε την εκδοση pro.

Κατα την γνώμη μου ειναι μια πολυ καλή εφαρμογη με ωραίες lockscreen και αρκετα γρήγορο application

Link to comment
Share on other sites

Μονο για σημερα βαζοντας το παραπανω προγραμμα στο κινητο σας και βαζοντας τον κωδικο appoftheday θα ξεκλειδωσετε την εκδοση pro.

Κατα την γνώμη μου ειναι μια πολυ καλή εφαρμογη με ωραίες lockscreen και αρκετα γρήγορο application

 

Όντως ωραία εφαρμογή αλλά αυτό το κ@λοεικονίδιο πάνω αριστερά στην notification bar δεν το άντεξα με τίποτα και την έστειλα...

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι όμως ότι θα διατηρηθεί η δυνατότητα reinstall σε κάποια φάση και να έχουμε πάλι τη full?
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι όμως ότι θα διατηρηθεί η δυνατότητα reinstall σε κάποια φάση και να έχουμε πάλι τη full?

 

Κανε ενα backup και θα την εχεις για παντα.Τωρα απο την απεγκατάστησεις κ την ξαναβαλεις απο το Play store δν νομιζω σε καποια μελλοντικη εγκατασταση να ισχύει ο κωδικος

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι όμως ότι θα διατηρηθεί η δυνατότητα reinstall σε κάποια φάση και να έχουμε πάλι τη full?

 

Promotion is only valid for the device you installed the app and until you uninstall it.

Link to comment
Share on other sites

ΔΩΡΕΑΝ πλέον, λόγω AppGratis:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameon.bubblebustsd

 

Πολύ καλά γραφικά, μουσική και γενικότερα κόλλημα.

T300 > K500 > K700 > K800 > K810 > C905 > Xperia Mini > Xperia S > Xperia Z1 Compact

More than 10 years loyal Sony (Ericsson) user!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Εφαρμογές σε προσφορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...