Jump to content

Nokia 6630 (CHARLIE)


DON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτο που βλεπω εγω ειναι οτι αργει να ερθει το κηνιτο και αρχιζουμε να χανουμε την ψυχραιμια μας.. Εδω μεσα πια ο ενας εχει προβλημα με το αλλον..

 

(ΤΙ ΕΙΠΕΣ) (ΤΙ ΕΙΠΑ) (ΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΑ) (ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ) Κ.Τ.Λ.

 

 

Μην παρεκκλινουμε της συζητυσεως....

 

Ας κρατησουμε ενα επιπεδο

 

Σιγουρα θα ειπαρχουν διαφορες αλλα μην το φτανουμε στα ακρα....

 

(ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΟΥΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ)

 

Τα handy programs τελικα δουλευουν????

 

Παντα φιλικα ;)

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προσωπικά είμαι πολύ ήρεμος και λέω τη γνώμη μου απλά.

Όμως, κάποιοι έχουν την τάση, μόλις ακουστεί άλλη άποψη από τη δική τους να κάνουν μπάχαλο τα φόρουμ....

Μη μας παίρνει όλους η μπάλλα... Δε λέει...

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sequent_c ( 1 Δεκ. 2004 , 17:32)

 

το ποτε θα έρθει το ξέρει μονο ένας ...

 

ο θεός !! (όταν μας λυπηθεί) :lol:

 

 

oxi... eilikrina tora...

.

.

.

.

tha se stenaxoriso

.

.

.

.

.

.

.

oute ego ksero! :lol:

Link to comment
Share on other sites

αύριο ένας φίλος μου που μένει Ιταλία θα πάει στην ΤΙΜ να δει αν έχει το 6630 στα 350 ευρο. Αν είναι όντως τόσο φτηνό θα το πάρω από εκεί. Θα μπορούν όμως εδώ στην Ελλάδα να μου βάλουν ελληνικά? Η να μου κάνουν αναβάθμιση ?
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ababapanos ( 1 Δεκ. 2004 , 22:07)

 

Θα μπορούν όμως εδώ στην Ελλάδα να μου βάλουν ελληνικά? Η να μου κάνουν αναβάθμιση ?

 

 

Πιστευω πως ναι.Διαβασε λιγο τις/την προηγουμενη σελιδα.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Paidia sorry poy vrafo kati asheto alla eho varethei na vlepo tis idies erotisies (eidika me ta ellinika/eggysei/pote tha to feroune ktl ktl ELEOS PIA!!!!) diavaste ta post pio pano. Sas zito sygnomi alla ehei katantisei Soap Opera edo mesa
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Μηπως τωρα που εχουν σχετικα αρκετοι το 6630 πρεπει να γινει ενα νεο και επισημασμενο και να γραφουμε τα σχετικα, χωρις αναφορες ηρθε/δεν ηρθε/ερχεται/ κλπ;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sequent_c ( 1 Δεκ. 2004 , 19:24)

 

καλά που άκουσες εσύ ότι θα βγει 6630i και το έδεσες σερί κορδόνι?

μου αρέσει κι όλας που είσαι σίγουρος ότι αυτό θα έχει και 2 κάμερες ...

αυτά φιλε μου είναι φαντασιώσεις κάποιων που σκορπάνε φήμες..

το ίδιο λέγανε και για το 6600i ...

έπειτα μου αρέσει που λες "μάλλον για το απλό θα πάω" :lol:

 

οποιος έχει τον παραμικρό ενδοιασμό για το 6630 και της δυνατότητας "videoκλησεων" καλύτερα ας μην το πάρει ,ειδικά αν είναι κάτοχος προσφατου smartphone . αυτό συστήνω εγώ .

 

η nokia απλά έβαλε το στοίχημα να κάνει το ποιο μικρό megapixel dual mode 3g κινητό και το πέτυχε ..

 

στο άμεσο μέλλον στο στοίχημα θα συμπεριλάβει και την δεύτερη κάμερα ως απαίτηση πλέον των χρηστών του 6630 ...

και η ιστορία συνεχίζεται ...

 

nokia ...τελικά αν την μάθεις είναι πολύ προβλέψιμη στις κινήσεις της ;)

 

 

Θεωρώ πως θα βγει ένα μοντέλο στυλ 6630 με δεύτερη κάμερα, περίπου στο μισό του 2005, από όσα έχω διαβάσει δηλαδή. Άρα αρχικά λεω, πως θα περίμενα ως τότε, κρατώντας το Sx1 μου..Τελικά όμως επειδή δεν βλέπω να έχω υπομονή και επειδή δεν πιστεύω ιδιαίτερα στις βίντεοκλησεις, θα πάω για το 6630-απλό ή όπως άλλιώς λέγεται(το Charlie τεσπά).

 

Πιστεύω καλύτερα είναι να αφήσουμε αυτό το thread, απλά όποιος κάποιος mod να ελέγχει τι γράφεται και να σβήνει posts...Αν κάνουμε new one, ας κλειδώσουμε αυτό, και στο πρώτο post ας βάλει κάποιος τις εφαρμογές που παίζουν με το κινητό + τις 15 πιο συνηθισμένες ερωτήσεις...Έτσι όποιος έρχεται, απλά θα διαβάζει το πρώτο post.

 

Για αυτό που ρώτησα σχετικά με το Vodafone 240, ξέρει κανείς;

Wanna Play ??

www.gamers.gr

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xagios ( 1 Δεκ. 2004 , 20:22)

 

Δεν ξερεις γιατι φωναζει :o ΑΠΛΑ για να πουλησει τα τηλ του δεν θελω να ασχοληθω με αυτο απλα εδω νομιζω ειναι χωρος για να μαθαινουμε νεα και πληροφοριες για το κινητο μας οχι να διαφημιζει καποιος τις συναλλαγες του οποιες και να ειναι αυτες

 

 

περι της ουσιαστικης προθεσης του εν λογω κυριου εγραψα 2 σελιδες παραπανω φιλε..

Νομιζω ειναι φανερο πια, ας επανελθουμε ολοι στο θεμα μας...

Link to comment
Share on other sites

σημερα το βραδυ συναντηθηκα με ενα μελος του site μας που χει το 6630 και το ειδα απο κοντα πραγματικα το κινητο ειναι αντικειμενο ποθου καμια σχεση με τη φωτο ειναι τελειο κι εχει και φοβεροτατο ζουμ ελεγα οτι το 7610 με τρελαινε ειδικα στο σχεδιασμο του τωρα τι να πω γι αυτο το κινητο?απαλ τελειο και καθολου μεγαλο ο σχεδιασμος του ειναι ολα τα λεφτα μπραβο στη νοκια τον ζηλεψα τον φιλο που το ειχε αλλα μπραβο του που με καλεσε για να το δω κι απο κοντα.καλυτερα δε θα μπορουσε να μου μπει ο μηνας το ειδα επιτελους :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

καλημεριζω ολο το myphone με μεγαλη μου χαρα απο σημερα το πρωι μπορω να πω οτι ειμαι κι εγω ενας απο τους λιγους κατοχους του 6630

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ερωτήματα για όσους το έχουν:

 

1) Αυτονομία? Επίσης, σε πόση ώρα φορτίζει?

2) Πώς τα πάει στο συγχρονισμό με OUTLOOK? Συγχρονίζει όλα τα πεδία?

3) Όταν το ringtone είναι MP3, καθυστερεί καθόλου να ακουστεί?

4) Τα καπάκια του πώς σας φαίνονται? Είναι ευαίσθητα σε γρατζουνιές?

5) Ηχογράφηση? Έχει καλή ποιότητα ο ήχος που ηχογραφείται?

6) Όσοι το δοκίμασαν με Bluetooth εξαρτήματα, πώς τα πάει? Βλέπετε διαφορές από το γεγονός ότι έχει Bleutooth 1.2 ?

 

Περιμένω απαντήσεις :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DON ( 2 Δεκ. 2004 , 10:35)

 

Ερωτήματα για όσους το έχουν:

 

1) Αυτονομία? Επίσης, σε πόση ώρα φορτίζει?

2) Πώς τα πάει στο συγχρονισμό με OUTLOOK? Συγχρονίζει όλα τα πεδία?

3) Όταν το ringtone είναι MP3, καθυστερεί καθόλου να ακουστεί?

4) Τα καπάκια του πώς σας φαίνονται? Είναι ευαίσθητα σε γρατζουνιές?

5) Ηχογράφηση? Έχει καλή ποιότητα ο ήχος που ηχογραφείται?

6) Όσοι το δοκίμασαν με Bluetooth εξαρτήματα, πώς τα πάει? Βλέπετε διαφορές από το γεγονός ότι έχει Bleutooth 1.2 ?

 

Περιμένω απαντήσεις :)

 

φιλε μου καλημερα απο αυτονομια δε ξερω ακομα πριν λιγο το πηρα αλλα σιγουρα θα κραταει οπως και στο 7610 καπου 3 μερες,συγχρονισμο δε του χω κανει ακομα,α ο χρονος φορτισης ειναι ταχυτατος 1 ωρα,στα Mp3 αψογο κι αμεσως,τα καπακια?ισψς το πιο ποιοτηκο νοκια που χω πιασει,ηχογραφηση αρκετα καλη,το bluetooth 1,2 πραγματικα απαιχτο,αν θελεις κατι παραπανω p.m

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

και μια φωτο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

@don autonomia me VAREIA hrisi 2 meres,diladi oli mera sto heri moy,kai fortizei se 1 ora to poly ,ta alla ta apantise o taxidiotis22(kaloriziko file)vazeis to fs caller na douyme epitelous ean doulevei ?
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ταξιδιωτης22 ( 2 Δεκ. 2004 , 10:44)

 

φιλε μου καλημερα απο αυτονομια δε ξερω ακομα πριν λιγο το πηρα αλλα σιγουρα θα κραταει οπως και στο 7610 καπου 3 μερες,συγχρονισμο δε του χω κανει ακομα,α ο χρονος φορτισης ειναι ταχυτατος 1 ωρα,στα Mp3 αψογο κι αμεσως,τα καπακια?ισψς το πιο ποιοτηκο νοκια που χω πιασει,ηχογραφηση αρκετα καλη,το bluetooth 1,2 πραγματικα απαιχτο,αν θελεις κατι παραπανω p.m

 

Είδες κάποια διαφορά στο bluetooth απο πλευράς απόστασης, ταχύτητας κτλ?
Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα φιλε μου john το bluetooth μου φαινεται λιγο πιο γρηγορο αποσταση δε μετρησα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tsolakas ( 1 Δεκ. 2004 , 19:22)

 

ili?? έχεις πολύ πλάκα ΤΕΛΙΚΑ... κοροϊδεύεις τον κόσμο όπως και η εταιρία που δουλεύεις. Εδώ θα είμαστε στο Forum αυτό από όπου θα σου πω καλά Χριστούγεννα με τις προσθήκες των καταστημάτων χωρίς το 6630. Εσύ που λες ότι θα έρθει σε λίγο και δουλεύεις με αυτόν τον τρόπο τον κόσμο μιας και η "μαμά" εταιρία δίνει σε ΟΛΟΥΣ μας την πληροφορία ότι η συσκευή θα είναι διαθέσιμη στο τέλος του χρόνου ποίος είσαι? Προσπαθείτε όλοι μαζί να μας τρελάνετε? Έχω διαβάσει άρθρα από πολλούς που έχουν πραγματικά ξενερώσει και έχουν βαρεθεί να περιμένουν και να παίρνουν και να ξαναπαίρνουν και να ρωτάνε ποτέ επιτέλους θα έρθει το κινητό στην Ελλάδα.. Τι είδους παιχνίδι είναι αυτό? Επίσης ξέρω πολύ κόσμο συμπεριλαμβανομένου και εμένα που δεν θέλουν να ξέρουν τι θα πει ALPHA COPY και ΝΟΚΙΑ SHOP και αυτό οφείλετε στη χείριστη εξυπηρέτηση πελατών που προσφέρει η εν λόγο εταιρία. Αγοράζουν ένα κινητό ΝΟΚΙΑ κάνοντας τον σταυρό τους μην τους βγει ελαττωματικό η χρειαστεί κάποια στιγμή να το πάνε για αναβάθμιση η για service λόγο βλάβης. Κάνε μας λοιπόν την χάρη και κάνε τον παπαγάλο της εταιρίας που αντιπροσωπεύεις και σταματήστε επιτέλους ΟΛΟΙ ΣΑΣ το δούλεμα.. Και μια τελευταία ερώτηση.. εσύ από που έχεις πάρει το 6630 σου?? Από Ιταλία? Γιατί δεν περίμενες λίγες μέρες όπως λες να έρθει στην Ελλάδα και να το πάρεις και χονδρική κι όλας και με ελληνικά και χωρίς το λογότυπο της ΤΙΜ? Καλή αντάμωση φίλτατε έρχομαι την άλλη τρίτη στη Θεσσαλονίκη και θα έρθω να σε βρω να μου βάλεις ελληνικά και στο δικό μου που δεν έχει..

 

ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΥΤΟ, ΑΣ ΚΑΛΕΣΟΥΝ ΣΤΟ 8011166542 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ ΝΟΚΙΑ (ΜΕ ΑΣΤΙΚΗ ΧΡΕΩΣΗ ΑΠΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ) ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΝ!!! Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ «ΞΙΝΗ» ΠΟΥ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΙΝΑΙ “ …ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΥΡΙΕ…” MONO ΑΥΤΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ (ΔΥΣΤΥΧΩΣ). ΟΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΣΑΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΓΛΑΜΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΛΕΝΕ..

 

 

Δεν πρόκειται να ασχοληθώ καθόλου φίλε μου με τις απόψεις σου και με τον τρόπο που εκφέρεσαι. Μακάρι όλη η Ελλάδα να πάρει το κινητό από σένα και να βγάλεις χρήματα πολλά... :D

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5226DragonTiger.jpg
Link to comment
Share on other sites

ili εχεις ακουσει τιποτα για την αναβαθμιση η ακομα?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ταξιδιωτης22 ( 2 Δεκ. 2004 , 14:44)

 

ili εχεις ακουσει τιποτα για την αναβαθμιση η ακομα?

 

 

:D

 

Η αναβάθμηση έχει έρθει ήδη!!! Αύριο το μεσημεράκι θα ξέρω αν λειτουργεί κανονικά αφού μόλις είδα ότι μου στείλανε το πρώτο!!!!!!!!!!!!!!!

 

Τα τηλέφωνα έχουν έρθει όπως καταλαβαίνετε και είναι θέμα λίγων ημερών μέχρι να μας αποσταλούν και οι κανονικές ποσότητες που έχουμε παραγγείλει.... :D

 

Αλλά προτείνω να τα πάρετε από Σαντορίνη μιας και ο φίλος μου ο tsolakas τα δίνει από σήμερα μόνο 300 ευρώ και με Ελληνικά και χωρίς λογότυπο ΤΙΜ!!! :p :lol: :lol:

Έχει χάσει ένα στοίχημα βλέπετε!!!! :lol: :lol:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5226DragonTiger.jpg
Link to comment
Share on other sites

χμ σιγουρα πολυ καλο νεο αυτο τι λες θα υπαρχει μηπως κανενα προβλημα με τα κινητα που χουμε φερει απο ιταλια η θα ειναι ολα οκ?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tsolakas ( 1 Δεκ. 2004 , 19:22)

 

ili?? έχεις πολύ πλάκα ΤΕΛΙΚΑ... κοροϊδεύεις τον κόσμο όπως και η εταιρία που δουλεύεις. Εδώ θα είμαστε στο Forum αυτό από όπου θα σου πω καλά Χριστούγεννα με τις προσθήκες των καταστημάτων χωρίς το 6630. Εσύ που λες ότι θα έρθει σε λίγο και δουλεύεις με αυτόν τον τρόπο τον κόσμο μιας και η "μαμά" εταιρία δίνει σε ΟΛΟΥΣ μας την πληροφορία ότι η συσκευή θα είναι διαθέσιμη στο τέλος του χρόνου ποίος είσαι? Προσπαθείτε όλοι μαζί να μας τρελάνετε? Έχω διαβάσει άρθρα από πολλούς που έχουν πραγματικά ξενερώσει και έχουν βαρεθεί να περιμένουν και να παίρνουν και να ξαναπαίρνουν και να ρωτάνε ποτέ επιτέλους θα έρθει το κινητό στην Ελλάδα.. Τι είδους παιχνίδι είναι αυτό? Επίσης ξέρω πολύ κόσμο συμπεριλαμβανομένου και εμένα που δεν θέλουν να ξέρουν τι θα πει ALPHA COPY και ΝΟΚΙΑ SHOP και αυτό οφείλετε στη χείριστη εξυπηρέτηση πελατών που προσφέρει η εν λόγο εταιρία. Αγοράζουν ένα κινητό ΝΟΚΙΑ κάνοντας τον σταυρό τους μην τους βγει ελαττωματικό η χρειαστεί κάποια στιγμή να το πάνε για αναβάθμιση η για service λόγο βλάβης. Κάνε μας λοιπόν την χάρη και κάνε τον παπαγάλο της εταιρίας που αντιπροσωπεύεις και σταματήστε επιτέλους ΟΛΟΙ ΣΑΣ το δούλεμα.. Και μια τελευταία ερώτηση.. εσύ από που έχεις πάρει το 6630 σου?? Από Ιταλία? Γιατί δεν περίμενες λίγες μέρες όπως λες να έρθει στην Ελλάδα και να το πάρεις και χονδρική κι όλας και με ελληνικά και χωρίς το λογότυπο της ΤΙΜ? Καλή αντάμωση φίλτατε έρχομαι την άλλη τρίτη στη Θεσσαλονίκη και θα έρθω να σε βρω να μου βάλεις ελληνικά και στο δικό μου που δεν έχει..

 

ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΥΤΟ, ΑΣ ΚΑΛΕΣΟΥΝ ΣΤΟ 8011166542 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ ΝΟΚΙΑ (ΜΕ ΑΣΤΙΚΗ ΧΡΕΩΣΗ ΑΠΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ) ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΝ!!! Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ «ΞΙΝΗ» ΠΟΥ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΙΝΑΙ “ …ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΥΡΙΕ…” MONO ΑΥΤΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ (ΔΥΣΤΥΧΩΣ). ΟΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΣΑΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΓΛΑΜΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΛΕΝΕ..

 

οπα ρε μεγαλε ηρεμα.ο ili την δουλεια του κανει,δεν ειναι δικια του η νοκια,ουτε θα βγαλει κανα ευρω παραπανο.προσεχε τη λες φιλε μου,γιατι καταντας να ασημαντα πραγματα

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...