Jump to content

Nokia 6630 (CHARLIE)


DON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος netgalileo (30 Νοέ. 2004 , 23:38)

 

pantos opios theli na pari ti siskevi xoris sindesi kai me atokes dosis apo opiodipote katastima iparxi tropos

mporite na vgalete pistotiki karta apo tin alphabank pou lei h prosfora sti diafimisi oti oti agorazete paraskevi exete 6 atokes dosis,

opote mporite na to parete apo nokia shop, multirama, plaisio h opoudipote allou sketi siskevi me 6 atokes dosis

ego an den to paro apo italia tha katali3o eki

 

 

Νομιζω οτι οποιοδηποτε καταστημα οπως (One Way, Γερμανος, κ.τ.λ) σου δινει την δυνατοτητα δοσεων αρκει να εχεις απλα μια οποιαδηποτε πιστωτικη... Στα NokiaShop γινεται σιγουρα γιατι ειχα αγορασει κινητο με αυτον τον τροπο...

 

Αχχχχ... Εχουμε τα φραγκα και δεν εχουμε το κινητο !!! :!:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

DENIOR ligo periergo mou fenetai na kikloforisi prota se alla katastima k meta sta nokia shops!

http://mobile-review.com/forum2/customavatars/avatar7425_3.gif

 

All in all a must buy for every Nokia lover and for others too! UI is brilliant, MP Cam is good, the phone has got Stereo output, Great 65K TFT Screen (display) it has got everything that you would need in a phone! I must say 6630 is going to be one of my favorites!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που συμβαίνει με όλες της συσκευές της ΝΟΚΙΑ είναι να διατίθεται αρχικά ταυτόχρονα απο πλαίσιο και nokia shops με μια διαφορά της τάξεως των 7% ακριβότερα στο πλαίσιο και αργότερα σε όλα τα υπόλοιπα καταστήματα με τελευταία αυτά της vodafone.

 

Πάντως εκτός απο το γεγονός οτι πλαίσιο και Nokia shops τα φέρνουν πρώτα, έχουν και τις καλύτερες τιμές της αγοράς. Έχουμε δει μεγάλες αποκλίσεις η οποίες στην περίπτωση του 6630, θα είναι μεγαλύτερες.

Link to comment
Share on other sites

Parto apo Italia na telionete re paidia,astoys karagiozides stin A/C na to vgaloune X-MAS..1 mina akomi tha eiha trellathei..eleos episis doulevei kai to puppet master kai to handy reminder (mallon ola ta handy programs doulevoune)..oti allo tha sas po

 

Mallon eho vrei kapakia gia to 6630 diladi opoios den thelei ta TIM/VODAFONE logotypa , otan matho neotera sto buy and sell tha valo kati (aderfos moy pernaei apo Singapore kati vrike leei)

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Eγω δηλαδή που θέλω να το πάρω με επιδότηση από την vodafone πόσο περίπου πρέπει να περιμένω? Ξέρετε να μου πείτε αν αυτά http://www.nokia.gr/nokia/0,,28066,00.html είναι συμβατά με το 6630 ? γιατί εδώ δείχνει μόνο ένα μοντέλο. Ξέρει κάποιος σίγουρα?
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ποτέ μην ενημερώνεσαι απο το Ελληνικόπαράρτημα της Nokia. Βρίσκεαι χρόνια πίσω. Το ενημερωνουν πολύ σπάνια.

 

Δες εδώ την πλήρη λίστα συμβατών αεξαρτημάτων.

 

Το Nokia FM Radio Headset HS-2R, το οποίο μάλιστα είναι στερεοφωνικό, είναι απολύτως συμβατό με το 6630 και κοστίζει 15 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να είναι όπως τα λες φίλε μου γιατί και σε αυτό που με έστειλες να πάω δεν έχει το 6630 στα Compatible Phones.

 

Τελικά για να το πάρω με επιδότηση θα πρέπει να περιμένω αρκετά?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Λάθος συναγερμός, , στην σελίδα του HS-2R δεν το έχει το 6630, αλλά εδώ http://www.nokia.com/nfb/matrix_busfeatures.html γράφει ότι το υποστηρίζει μια χαρά
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καιρό είχα να γράψω εδώ, μιας και είχα αποφασίσει να περιμένω για το 6630i αλλά χλωμό το κόβω, μάλλον για το απλό θα πάω(είναι και το Sx1 που έχω και μου σπάει τα νεύρα καθημερινά...δεν με αφήνει να ηρεμίσω). Και αυτό αφού θεωρώ πως το 3G σε επίπεδο με 2 κάμερες, θα είναι αποτυχία τελικά, μετά την πρώτη "κάψα".

 

Διάβασα όλες τις σελίδες από τότε που έγραψα τελευταία φορά(98-99 πρέπει να ήμουν!!) και είδα πως λέτε πως ίσως η Voda το φέρει στα 350 ευρόπουλα στο Voda 120.

 

Έχω μια ερώτηση για αυτό, αν και ίσως είναι λίγο offtopic, αλλά δεν νομίζω πως αξίζει να κάνω νέο thread για αυτό.

 

Έχουμε:

 

Έχω Vodafone 240(εχμ ναι) ήδη εδώ και 6 μήνες περίπου...Αν βγει μια τέτοια προσφορά, θα μπορώ να την εκμεταλλευθώ ή δεν ισχύει για μένα που ήδη είμαι Vodafone χρήστης;(σόρυ αν ακούγεται κουφό, αλλά θέλω να ξέρω σίγουρα).

Επίσης, πριν λίγες μέρες είχα πάρει τηλέφωνο της Voda για να σταματήσω την σύνδεση τελείως...Μου είχαν πει λοιπόν πως για να γίνει αυτό, θα πρέπει να πληρώσω 100 euro. Είναι λογικό(περίμενα πολύ παραπάνω βασικά, μιας και μόνο το πάγιο πάει περίπου 60 euro και ακόμα είμαι στο μίσο του έτους!!!) ή μου είπε μπανανιά η τηλεφωνήτρια;

 

Ξαναμπαίνω στο topic και έχουμε:

 

Νοιώθω πως η AC καθυστερεί επίτηδες το κινητό για κάποιο μυστήριο λόγο...Είχα διαβάσει πως η Nokia με Voda είχαν υπογράψει συνεργασία πριν λίγους μήνες εδώ στο Myphone, αλλά δεν ξέρω αν το κάνει η AC εδώ, ώστε η Voda να φτιάξει καλύτερες 3G υπηρεσίες. Η συνάντηση που είχα τότε με την Nokia(θα το θυμάστε από παλιότερο ποστ μου), έλεγε πως το κινητό ως τις 15/11 αν θυμάμαι καλά, θα είχε κυκλοφορήσει...Ακόμα να κυκλοφορήσει και αυτό είναι τρελό(δεν μιλούσα με κάποιο κοριτσάκι που μου έλεγε μούφες, έλεος!!).

 

Επίσης, John74 μήπως μπορείς να εξηγήσεις τι εννοείς πως σε night mode όλα είναι εντάξει; Θυμάμαι πως η φωτογραφίες που έχω δει είναι χάλια, τι εννοείς οκ;;

 

Τέλος, διάβασα τώρα προς το τέλος, πως δεν είναι ελαφρύ το κινητό...Πόσο βαρύ είναι σε σχέση με το 6600(πχ έχω παρατηρήσει από το 6600 του αδερφού μου, πως το Sx1 είναι πιο βαρύ); Θα χωράει στο τσεπάκι του πουκαμίσου(είπατε για κουστούμι πως όχι, αλλά οκ του κουστουμιού είναι πιο μικρό).

 

Χμμ, πολλά έγραψα, σόρυ για το μέγεθος!!

Wanna Play ??

www.gamers.gr

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow ( 1 Δεκ. 2004 , 03:22)

 

Ποτέ μην ενημερώνεσαι απο το Ελληνικόπαράρτημα της Nokia. Βρίσκεαι χρόνια πίσω. Το ενημερωνουν πολύ σπάνια.

 

Δες εδώ την πλήρη λίστα συμβατών αεξαρτημάτων.

 

Το Nokia FM Radio Headset HS-2R, το οποίο μάλιστα είναι στερεοφωνικό, είναι απολύτως συμβατό με το 6630 και κοστίζει 15 ευρώ.

 

 

Υπαρχει στη Ελλαδα αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τα Nokia Shops δεν δίνουν συσκευές με δόσεις... Κάνουν εφάπαξ χρέψση στην Πιστωτική κάρτα και μετά, για να σου φαίνεται σαν δόσεις, πληρώνεις εσύ την ελάχιστη καταβολή! Τι έξυπνο! Αυτή ήταν η απάντηση πριν μερικές εβδομάδες από το Nokia Shop που συνήθως πηγαίνω να ρωτήσω. Αν κάποιος καταναλωτής το κάνει έτσι, θα του βγεί ο κούκος αηδόνι! Μα είναι πολιτική αυτή; Όταν Γερμανός, Multirama και όλοι οι υπόλοιποι κάνουν τουλάχιστον 12 άτοκες δόσεις σε τιμές μετρητοίς, είναι δυνατόν τα Nokia Shops να μην προσφέρουν τέτοιου είδους υπηρεσίες;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lance2 ( 1 Δεκ. 2004 , 03:57)

 

Τέλος, διάβασα τώρα προς το τέλος, πως δεν είναι ελαφρύ το κινητό...Πόσο βαρύ είναι σε σχέση με το 6600(πχ έχω παρατηρήσει από το 6600 του αδερφού μου, πως το Sx1 είναι πιο βαρύ);

 

 

Το πιο ελαφρύ είναι το SX1, μετά το 6600 και μετά το 6630.

 

Συγκεκριμένα:

 

6630 : 127 γρ.,

6600 : 125 γρ.,

SX1 : 116 γρ..

 

Οι διαφορές δεν είναι άξιες λόγου.

 

Πηγή : myPhone.

All science is either physics or stamp collecting.

Ernest Rutherford, in J. B. Birks "Rutherford at Manchester" (1962).

British chemist & physicist (1871 - 1937).

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες και καλό μήνα.

Πριν απο λίγο παρέλαβα το κινητό από Ιταλία. Μάλλον είναι το πρώτο 6630 στην Κρήτη. Μην περιμένετε εντυπώσεις κλπ γιατί είμαι στη δουλειά και έτσι κι αλλιώς το έχω και φορτίζει.

Μερικά σημαντικά όμως:

Τηλεφώνησα στη ΝΟΚΙΑ και τους έδωσα το ΙΜΕΙ του τηλ.

Το τηλ είναι κανονικό (όχι παραεισαγωγής) οπότε καλύπτεται κανονικά από την εγγύηση.

Για να περάσω τα Ελληνικά χρειάζονται 14 Ευρώ και κάτι ψιλά. (Όταν έχουν το πρόγραμμα, βέβαια αφου δεν έχει έρθει ακόμη)

Σχετικά με την τιμή του: 349 Ευρώ απο ΤΙΜ στην Πάρμα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος redcon (30 Νοέ. 2004 , 20:17)

 

Τα σηματακια δεν βγαινουν μεχρι στιγμης εκτος και αν καποιος βρει κανενα κολπο να βγουν. Ο john που προσπαθησε μου ειπε πως κανει σημαδι το πλαστικο. Εγω εχω Βοντα συνδεση και ΤΙΜ καπακια. Παρδαλο δηλαδη. Αν βρω κανεναν αντιθετο να τα αλλαξουμε κατι γινεται μετα.

 

 

ΕΓΩ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΣΗΜΑΤΑΚΙΑ.. LOOK HERE:

http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=57254&item=6344902441&rd=1

ME ΜΟΝΟ 7 ΛΙΡΕΣ ΔΗΛΑΔΗ 10 ΕΥΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΑΪΜΟΥ COVERS ΑΠΟ ΤΟ HONG KONG ΚΑΙ ΛΥΝΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ.. ΧΑ ΧΑ.. ;) :p :whistle:

..κάθε μέρα, κάθε ώρα, κάθε δευτερόλεπτο κάνεις κάτι που μπορεί να αλλάξει την ζωή σου για πάντα..
Link to comment
Share on other sites

3G reaches Norway with the Nokia 6630 smartphone

December 01, 2004

 

Μηπως να περιμενουμε μια τετοια ανακοινωση για την Ελλαδα

για να δουμε το 6630 να κυκλοφορησει και επιτελους εδω ? :worry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manmakr ( 1 Δεκ. 2004 , 10:56)

 

Καλημέρα παίδες και καλό μήνα.

Πριν απο λίγο παρέλαβα το κινητό από Ιταλία. Μάλλον είναι το πρώτο 6630 στην Κρήτη. Μην περιμένετε εντυπώσεις κλπ γιατί είμαι στη δουλειά και έτσι κι αλλιώς το έχω και φορτίζει.

Μερικά σημαντικά όμως:

Τηλεφώνησα στη ΝΟΚΙΑ και τους έδωσα το ΙΜΕΙ του τηλ.

Το τηλ είναι κανονικό (όχι παραεισαγωγής) οπότε καλύπτεται κανονικά από την εγγύηση.

Για να περάσω τα Ελληνικά χρειάζονται 14 Ευρώ και κάτι ψιλά. (Όταν έχουν το πρόγραμμα, βέβαια αφου δεν έχει έρθει ακόμη)

Σχετικά με την τιμή του: 349 Ευρώ απο ΤΙΜ στην Πάρμα.

 

 

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!! ΠΕΣΤΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΣΚΟΡΠΟΥΝ ΤΟΝ "ΤΡΟΜΟ" ΟΤΙ ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΧΩΡΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΓΓΥΗΣΗ.. ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΒΛΑΚΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΦΕΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΜΕ ΚΙΝΗΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ?? ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.. ΗΜΑΡΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΝ... ΝΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΤΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ.. ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΖΩ ΤΟ ΕΞΗΣ: ΕΑΝ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΔΕΣΜΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΠΡΟΣ 300 ΕΥΡΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΟΨΗ (ΜΑΪΜΟΥ) ΔΩΡΟ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΛΟΓΟΤΥΠΑ ΤΗΣ ΤΙΜ. ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!

 

P.S. ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ;)

..κάθε μέρα, κάθε ώρα, κάθε δευτερόλεπτο κάνεις κάτι που μπορεί να αλλάξει την ζωή σου για πάντα..
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα και καλο μηνα σε ολους.Θα ηθελα να απευθυνω μια ερωτηση σε οσους το εχουν.Μπορειτε να πειτε τι παιζει με αυτονομια,κολληματα,καθυστερησεις στο menu.Eπισης καθυστερει να ανοιξει μηνυματα,να δεχθει μια κληση (δηλαδη να εχει καποια δευτερολεπτα καθυστερηση απο την στιγμη που παταμε το πληκτρο να δεχθουμε την κληση μεχρι την στιγμη που 'ανοιγει' η γραμμη)Γενικοτερα το κρινετε σταθερο? Ευχαριστω.

 

Υ.Γ. και να πω και κατι χωρις να θελω να θιξω κανεναν , ας μην γεμιζουμε το thread με αμαν πια , ποτε θα ερθει γιατι προσπαθω να βρω καποιες πληροφοριες και τα 90% των post ειναι αμαν και ποτε.Ολοι το περιμενουμε ειτε απο Ελλαδα ειτε απο Ιταλια,ας προσπαθησουμε να μαζεψουμε info ετσι ωστε οταν το παρουμε τελικα να ξερουμε καποια πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Digiwolf ( 1 Δεκ. 2004 , 10:14)

 

Παιδιά, τα Nokia Shops δεν δίνουν συσκευές με δόσεις... Κάνουν εφάπαξ χρέψση στην Πιστωτική κάρτα και μετά, για να σου φαίνεται σαν δόσεις, πληρώνεις εσύ την ελάχιστη καταβολή! Τι έξυπνο! Αυτή ήταν η απάντηση πριν μερικές εβδομάδες από το Nokia Shop που συνήθως πηγαίνω να ρωτήσω. Αν κάποιος καταναλωτής το κάνει έτσι, θα του βγεί ο κούκος αηδόνι! Μα είναι πολιτική αυτή; Όταν Γερμανός, Multirama και όλοι οι υπόλοιποι κάνουν τουλάχιστον 12 άτοκες δόσεις σε τιμές μετρητοίς, είναι δυνατόν τα Nokia Shops να μην προσφέρουν τέτοιου είδους υπηρεσίες;

 

 

Ναι, είναι δυνατόν, αν δεν αντέχουν τα οικονομικά του καταστήματος κάτι τέτοιο. Γιατί πρέπει να ξέρεις ότι και το κατάστημα τα χρήματα τα παίρνει σε δόσεις, ενώ πρέπει να τα πληρώσει μέσα σε ένα μήνα. :confused:

 

Και αν νομίζεις ότι Γερμανός, Πλαίσιο και λοιπά καταστήματα δουλεύουν με το ίδιο περιθώριο κέρδους με τα Nokia Shop τότε πλανάσαι οικτρά... :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5226DragonTiger.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tsolakas ( 1 Δεκ. 2004 , 11:26)

 

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!! ΠΕΣΤΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΣΚΟΡΠΟΥΝ ΤΟΝ "ΤΡΟΜΟ" ΟΤΙ ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΧΩΡΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΓΓΥΗΣΗ.. ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΒΛΑΚΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΦΕΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΜΕ ΚΙΝΗΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ?? ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.. ΗΜΑΡΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΝ... ΝΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΤΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ.. ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΖΩ ΤΟ ΕΞΗΣ: ΕΑΝ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΔΕΣΜΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΠΡΟΣ 300 ΕΥΡΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΟΨΗ (ΜΑΪΜΟΥ) ΔΩΡΟ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΛΟΓΟΤΥΠΑ ΤΗΣ ΤΙΜ. ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!

 

P.S. ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ;)

 

 

Επειδή το τηλέφωνο θα έρθει πολύ πρίν τα Χριστούγεννα, ετοιμάσου για πολλές πωλήσεις με 300 €... :D

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5226DragonTiger.jpg
Link to comment
Share on other sites

@ili

 

φιλε μου εχω παει το 6630 για Ελληνικα στο καταστημα Νοκια Αγ. Παρασκευης απο χθες το μεσημερι. Τωρα που πηρα τηλ μου λενε δεν το εχουν ετοιμο διοτι κολλαει καπου η διαδικασια. Ξερεις τιποτα η μου λενε μπαρουφες? εχει κανενα κολπο για να γινει?

Κριμα που δεν ειμαι Θεσσαλονικη. :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος redcon ( 1 Δεκ. 2004 , 13:57)

 

@ili

 

φιλε μου εχω παει το 6630 για Ελληνικα στο καταστημα Νοκια Αγ. Παρασκευης απο χθες το μεσημερι. Τωρα που πηρα τηλ μου λενε δεν το εχουν ετοιμο διοτι κολλαει καπου η διαδικασια. Ξερεις τιποτα η μου λενε μπαρουφες? εχει κανενα κολπο για να γινει?

Κριμα που δεν ειμαι Θεσσαλονικη. :(

 

 

Για να πώ την αλήθεια ακόμη δεν μου έχει έρθει κάποιο 6630 για την πρώτη αναβάθμηση οπότε δεν μπορώ να ξέρω και αν κολλάει. Θεωρητικά δεν πρέπει να κολλάει όπως δεν κολλάει κανένα κινητό κατά την αναβάθμηση αν γίνουν όλα σωστά. Μήπως το κρατάνε για να παίξουν και λίγο? :whistle:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5226DragonTiger.jpg
Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω παντως να υπαρχει καποιο προβλημα η καποιο κλειδωμα ωστε να μη μπαινουν ελληνικα ετσι?εδω στο ηρακλειο παντως δεν εχει ερθει ακομα η αναβαθμιση

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...