Jump to content

Sony Xperia S


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν θα χρειαστεί καν να πληρώσει. Απλά μπορεί να πάει και να ζητήσει να του κόψουν την παλιά κάρτα. Σε οποιοδήποτε κατάστημα.

Αλήθεια; Εμένα δεν μου είπαν κάτι τέτοιο όταν πήγα. Κατευθείαν, καινούρια, 5€..:confused: Μακάρι, να μην πληρώσει και τίποτα.. :)

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αλήθεια; Εμένα δεν μου είπαν κάτι τέτοιο όταν πήγα. Κατευθείαν, καινούρια, 5€..:confused: Μακάρι, να μην πληρώσει και τίποτα.. :)

 

Υπάρχει και η λύση την οποία ανακάλυψα αφού αγόρασα την microsim.Στο γερμανο αγοράζεις έναν αντάπτορα (2,50 ευρώ) για μετατροπή σε κανονική sim πάλι και μέσα έχει πατρον πώς να κόψεις την sim και να την κάνεις micro

sony xperia S... Z... Ζ1... Z2... LG G3... Z3... Z5 Premium... X Performance ...Xperia XZ για λίγο S8 ...xperia XZ1 ...mate 10 pro ...xperia XZ2 ...xiaomi mi 8 and now ...xiaomi mi 9

pEtEr

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε παιδια, θα αγορασει 400 ευρω κινητο και θα τον πειραξουν τα 5 ευρω της microsim?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε παιδια, θα αγορασει 400 ευρω κινητο και θα τον πειραξουν τα 5 ευρω της microsim?

 

Απλά λέω ότι υπάρχει και αυτή η επιλογή. Και επίσης ναι, γιατί να πληρώσει έξτρα κάτι που μπορεί να έχει χωρίς κόστος; Δεν είναι ότι θα πάρει πχ τη συσκευή 400 από 395. Είναι ότι θα πληρώσει κάτι χωρίς αξία. :D

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια. Την καρτα στο γερμανο στην κοβουν δωρεαν . Εγω ειχα απο τις πιο παλιες σιμ και μου την εκοψε. Υπαρχει η πιθανοτητα να χαθουν δεδομενα ή να μη λειτουργει καθολου εαν ειναι η παλαιοτερη , σαν τη δικη μου . Εμενα πετυχε και δουλευει κανονικα. Μπορει καποιος να δωσει 5 ευρω και να του δωσουν νεα καρτα Micro sim . Ας μη γεμιζουμε αλλο το topic :p
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου πει καποιος τις διαφορες μεταξυ του ΙΟΝ και του S εκτος απο τη μεγαλυτερη οθονη?

Ποιο πιστευτε οτι αξιζει ν'αγορασει καποιος?

Φανταζομαι οτι εκτος του μεγεθους πρεπει να εχουν την ιδια εκριβως οθονη,δλδ οσον αφορα την ευκρινια και τη φωτεινοτητα...

 

Μπορει να μου απαντησει καποιος?

Link to comment
Share on other sites

Θα περασω την .50. Μετα το sus, θα μου ξαναπερασει την .50 ή θα φλασαρει τη προηγουμενη ;
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Θα περασω την .50. Μετα το sus, θα μου ξαναπερασει την .50 ή θα φλασαρει τη προηγουμενη ;

 

Για ποιο λόγο sus μετά ?

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Για πιο καθαρη αναβαθμιση

 

Αχρειαστο κατ'εμε αλλα καντο κι αν σου βαλει την .45 το ξαναφλασαρεις

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Αχρειαστο κατ'εμε αλλα καντο κι αν σου βαλει την .45 το ξαναφλασαρεις

 

Ενταξει ;-)

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Η οθονες του S και του P ειναι ακριβως ιδιες σε φωτεινοτητα και ευκρινια?

Το S εχει καλυτερο ppi απο το P αλλα εχετε δει τις οθονες διπλα διπλα?

Link to comment
Share on other sites

Η οθονες του S και του P ειναι ακριβως ιδιες σε φωτεινοτητα και ευκρινια?

Το S εχει καλυτερο ppi απο το P αλλα εχετε δει τις οθονες διπλα διπλα?

 

Μονο το P εχει την τεχνολογια WhiteMagic™ που κανει φωτεινοτερη την οθονη..

Δες κι εδω

Just donate some blood !!
Link to comment
Share on other sites

Αυτη η τεχνολογια δεν ειναι για τον ηλιο?

Δεν με ενδιαφερει η συγκριση υπο το φως του ηλιου αλλα σε κανονικο δωματιο.

Σε αυτη την περιπτωση το P εξακολουθει να εχει φωτεινοτερη οθονη απο το S ή οχι?

Edited by PS1976
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ;-)

 

θα σου περάσει το πιο πιθανό την 45, γιατί δεν έχει γίνει release νομίζω στην Ελλάδα ακόμα...και μπορεί και να μην γίνει.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει η δυνατοτητα να παω σε ενα service της σονυ και να αλλαξω πλαστικα και μπαταρια?
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλοι μου και κάτοχοι του Xperia S! Θέλω να άνοιξω αυτό το θέμα και πιστεύω οτι ενδιαφέρει πολλούς!!! Είμαι απο τους τελευταιούς που αγόρασα το S, μολις 1 μήνα και είμαι πολύ ευχαριστημένος....! Τώρα άρχησα να ασχωλούμαι και με αναβαθμίσεις, προγράμματα και άλλα τέτοια που κάνουν την ζωή μας ποιό εύκολη....!

Αυτό που θέλω να ρωτήσω ειναι αν γνωρίζει κανένας απο σας , αν η Sony θα σινεχίσει να υποστιρίζει το S και μετά την έκδοση Jelly Bean?

Θέλω να με απαντήσουν κυρίως αν εχετε διαβάσει κατι σε κάποιο ελληνικό η ξενο site , η ακομά και αν καποιός γνωριζεί έστω εμπειρίκα για το πόσο η εταιρίες και σιγκεκριμμενά η sony υποστιρίζει τα κινητά της με αναβαθμίσεις ( οι παλαιώτεροι χρήστες sony θα ξέρουν κάτι)

Ξερω οτι ειναι περίπλοκο και αβέβαιο το θέμα που ανοίγω αλλα πίστευω οτι ενδιάφερει πολούς, μιας και στα χρονιά που ζούμε δεν έχουμε όλλοι την δινατότητα να αλλάζουμε κινητό κάθε χρόνο , ουτε μας περισεύουν 500 ευρω......!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλοι μου και κάτοχοι του Xperia S! Θέλω να άνοιξω αυτό το θέμα και πιστεύω οτι ενδιαφέρει πολλούς!!! Είμαι απο τους τελευταιούς που αγόρασα το S, μολις 1 μήνα και είμαι πολύ ευχαριστημένος....! Τώρα άρχησα να ασχωλούμαι και με αναβαθμίσεις, προγράμματα και άλλα τέτοια που κάνουν την ζωή μας ποιό εύκολη....!

Αυτό που θέλω να ρωτήσω ειναι αν γνωρίζει κανένας απο σας , αν η Sony θα σινεχίσει να υποστιρίζει το S και μετά την έκδοση Jelly Bean?

Θέλω να με απαντήσουν κυρίως αν εχετε διαβάσει κατι σε κάποιο ελληνικό η ξενο site , η ακομά και αν καποιός γνωριζεί έστω εμπειρίκα για το πόσο η εταιρίες και σιγκεκριμμενά η sony υποστιρίζει τα κινητά της με αναβαθμίσεις ( οι παλαιώτεροι χρήστες sony θα ξέρουν κάτι)

Ξερω οτι ειναι περίπλοκο και αβέβαιο το θέμα που ανοίγω αλλα πίστευω οτι ενδιάφερει πολούς, μιας και στα χρονιά που ζούμε δεν έχουμε όλλοι την δινατότητα να αλλάζουμε κινητό κάθε χρόνο , ουτε μας περισεύουν 500 ευρω......!

 

Κατσε να δουμε πρωτα ποτε θα παρει JB (που θα παρει σιγουρα αλλα δεν ξερουμε σιγουρα πότε) κ βλεπουμε,αλλα μαλλον χλωμο το κοβω για επομενη εκδοση...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

LOL :lol:

Ειναι μια νεα λειτουργια στο android 4.2 που επιτρεπει να τραβας οχι μονο πανοραμικες φωτο αλλα ο,τι υπαρχει γυρω σου..

Παρουσιαστηκε στο νεο Nexus 4, δες και εδω ;)

Ουσιαστικα ειναι εικονες οπως το street view στο google earth..

Just donate some blood !!
Link to comment
Share on other sites

Αυτη η τεχνολογια δεν ειναι για τον ηλιο?

Δεν με ενδιαφερει η συγκριση υπο το φως του ηλιου αλλα σε κανονικο δωματιο.

Σε αυτη την περιπτωση το P εξακολουθει να εχει φωτεινοτερη οθονη απο το S ή οχι?

 

Γνωριζει καποιος?

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν θα σε παρακαλέσω να μην επαναλαμβάνεις τα ίδια ερωτήματα σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πας σε ένα κατάστημα να τα δεις δίπλα δίπλα. Ότι και να σου πει κάποιος από δω θα είναι άκρως υποκειμενικό και πιθανότατα να μην ανταποκρίνεται σε αυτό που θεωρείς εσύ αποδεκτό.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...