Jump to content

iPad (3rd & 4th Gen - 2012)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οι πιο πολλοί διαβάζω οτι έχουν διάφορα παράπονα απο το ιpad 3.

Υπάρχει κάποιος συνολικά ευχαριστημένος;

Δεν θα βγάλεις άκρη φίλε μου ,και εγώ έχω και τα 2 αλα έχω διαφορετική εικόνα απ τον άλλων παιδιών που ποσταραν.

Εμένα η εικόνα με τα pad δίπλα δίπλα... κιτρινίλα, bleeding(με φωτεινότητα στο τέρμα και σκοτάδι στο δωμάτιο δεν υπήρχε) ,θερμοκρασίες δεν υπάρχουν και μιλάω μετά από 3 ώρες Modern combat 3 και 2 ώρες ταινία σε 1080p.

Όσον αφορά την ταχύτητα η διαφορά είναι υπέρ του New iPad όχι μεγάλη όμως, η δοκιμή έγινε με άνοιγμα μεγάλου αρχείου pdf, σε αυτό υπήρχε διαφορά υπέρ του νέου ipad, σε άνοιγμα εφαρμογών δεν είδα διαφορά στην ταχύτητα .

Στο μπουταρισμα η διαφορά είναι υπέρ του ipad2 αλά προσωπικά εμένα δεν με απασχολεί τα δέκατα του δευτερολέπτου της διαφοράς.

Συνοψίζω-

Κιτρινίλα - Οχι

Θερμοκρασία - στα πλαίσια του ipad 2

Bleeding - Οχι

Boot - υπερ του 2

Ταχύτητα - όποια υπάρχει είναι υπέρ του νέου.

Edited by ampelift
giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Καμιά ιδέα που έχει ετοιμοπαράδοτο ή πότε θα έχει διαθεσιμότητα;

 

στην isquare δειχνει να υπαρχει για online αγορα! Για να το αγορασεις απο καταστημα τα περισσοτερα λενε οτι θα ξαναφερουν απο τα μεσα της επομενης βδομαδας!

This world sucks... Have your own bpm...
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα τηλέφωνο, έχουν μόνο κάποιους κωδικούς σε 4G, εγώ ψάχνω σκέτο wifi... Σε 2 βδομάδες είπε, ίσως και λίγο παραπάνω... καλό Πάσχα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια στον Κωτσοβολο εχετε παρει τηλεφωνο;

Εγω απο Κωτσοβολο Νεας Ερυθραιας το πηρα την πρωτη μερα ετοιμοπαραδοτο και ειχαν πολλα κομματια σε ολα τα μοντελα.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Και στο Πλαίσιο μου είπαν χθες ότι έχουν πλήρη διαθεσιμότητα και εχουν καλύψει ήδη όλες τις προπαραγγελίες. Αυτή τη φορά - μου είπαν - ήρθαν πολλά κομμάτια και έρχονται νέα καθημερινά...
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλ Κωτσόβολο, Multirama, Ηλεκτρονική, Πλαίσιο, Play247 δεν υπάρχει πουθενά διαθέσιμο. Μόνο isquare κάποια 4G...

 

Πάρε και στη document (ειναι στη γλυφαδα)!

This world sucks... Have your own bpm...
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με το site της document έχει 64 λευκό wifi και 16άρι μαύρο 4G. Προσωπικά θα περιμένω μέχρι να βρω αυτό που θέλω, δηλαδή μαύρο wifi 16 ή 32 (δεν έχω αποφασίσει ακόμα, μάλλον για 32 πάω).
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, πώς στο καλό ενεργοποιείται το WiFi hotspot; Δεν υπάρχει η επιλογή στο μενού και στα διάφορα sites που δείχνει το πώς ενεργοποιείς την επιλογἠ (άλλωστε το έχω κάνει και στα iPhones μου) φαινεται να υπάρχουν κάποιες επιπλέον επιλογές στο μενού, που δεν υπάρχουν στο iPad μου.
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, πώς στο καλό ενεργοποιείται το WiFi hotspot; Δεν υπάρχει η επιλογή στο μενού και στα διάφορα sites που δείχνει το πώς ενεργοποιείς την επιλογἠ (άλλωστε το έχω κάνει και στα iPhones μου) φαινεται να υπάρχουν κάποιες επιπλέον επιλογές στο μενού, που δεν υπάρχουν στο iPad μου.

 

τι sim έχεις μέσα; αν είναι καρτοκινητής δεν το υποστηρίζει!

This world sucks... Have your own bpm...
Link to comment
Share on other sites

τι sim έχεις μέσα; αν είναι καρτοκινητής δεν το υποστηρίζει!

Όχι, συμβολαίου data ἐχω με 5 γιγα το μήνα. Απ'ότι βλέπω, όλος ο κόσμος (πλην Αμερικής) έχει το ίδιο πρόβλημα!

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, πώς στο καλό ενεργοποιείται το WiFi hotspot; Δεν υπάρχει η επιλογή στο μενού και στα διάφορα sites που δείχνει το πώς ενεργοποιείς την επιλογἠ (άλλωστε το έχω κάνει και στα iPhones μου) φαινεται να υπάρχουν κάποιες επιπλέον επιλογές στο μενού, που δεν υπάρχουν στο iPad μου.

 

Όχι, συμβολαίου data ἐχω με 5 γιγα το μήνα. Απ'ότι βλέπω, όλος ο κόσμος (πλην Αμερικής) έχει το ίδιο πρόβλημα!

 

Το έγραψα μερικά ποστ πιο πίσω, υπάρχει συζήτηση και εδώ και άκρη δεν έχει βγει ακόμα...

 

τι sim έχεις μέσα; αν είναι καρτοκινητής δεν το υποστηρίζει!

 

Ποιός το λέει αυτό? Είναι επίσημη και εξακριβωμένη πληροφορία?

Link to comment
Share on other sites

ΠΗΡΑ ΧΘΕΣ ΤΟ IPAD 3.

 

ΕΙΧΑ ΤΟ IPAD 2 ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ Η ΑΝΑΓΝΩΣΗ ΚΕΙΜΕΝΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΗ.ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ ΠΟΥΛΟΥΣΑΝ 800 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΨΗΦΙΣΤΗΚΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΑBLET.ΑΠΛΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 5 ΛΕΠΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ.ΕΧΩ ΤΟ IPHONE 4S ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΕΝΑ ΚΕΙΜΕΝΟ ΔΕΝ ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ.

ΣΤΟ IPAD 3 ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΕΙΝΕΝΟ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΕΛΩ ΤΟ ΤΑBLET ΓΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΗ ΑΡΧΕΙΩΝ PDF.

 

ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ MULTIRAMA ΣΤΟ ΤΗΕ ΜΑLL.ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΩ ΕΠΙΤΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ(ΠΧ ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ.ΤΟ ΠΛΗΡΩΝΩ 839 ΤΟ ΑΝΟΙΓΕΙ Ο ΠΩΛΗΤΗΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΑ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ!ΚΟΥΦΟ Ε?ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΤΟΝ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΔΕΥΤΕΡΟ.

 

ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...

 

ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΑ.ΚΑΜΕΝΟ ΠΙΞΕΛ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΝΑ ΔΩ ΣΤΟ SAFARI ΣΕ ΑΣΠΡΟ ΦOΝΤΟ ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.

 

ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΜΑΥΡΗ ΒΟΥΛΑ ΣΕ ΑΣΠΡΟ ΦΟΝΤΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΡΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΜΕΝΟ ΠΙΞΕΛ.ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΜΕΝΟ ΠΙΞΕΛ ΠΑΝΩ ΔΕΞΙΑ.ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΔΙΠΛΑ IPAD 2 ΚΑΙ 3 ΤΟ 3 ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΚΙΤΡΙΝΟ ΧΡΩΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΣΤΟ IPAD ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΝΟΙΧΤΟ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ.Η ΑΝΑΓΝΩΣΗ ΑΡΧΕΙΩΝ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ.

 

ΤΟ ΓΥΡΝΑΩ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ MULTIRAMA ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΠΙΣΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ.ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΒΤΩΣ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ!ΠΗΡΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΗΝ APPLE ΑΛΛΑ ΕΙΠΕ :ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ:ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ...

 

ΜΙΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ:ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΑ ΤΟ IPAD ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΛΛΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕ ΟΤΙ Η ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΑ ΥΠΗΡΧΕ ΑΠΟ ΠΡΙΝ?ΑΠΑΝΤΑΩ ΕΓΩ:ΚΑΝΕΙΣ...ΕΔΩ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΠΩΛΗΤΗ ΚΑΙ Ο ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕ,ΡΩΤΟΥΣΕ ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΩΤΟΥΣΕ ΤΟΝ ΠΩΛΗΤΗ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΕΝΤΟΣ ΜΕΓΑΖΙΟΥ...

 

ΤΡΟΜΕΡΗ Η ΟΘΟΝΗ Η ΡΕΤ(Σ)ΙΝΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΚΙΤΡΙΝΗ ΡΕ APPLE!ΑΣ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΟΥΝ ΚΙΤΡΙΝΗ ΡΕΤΙΝΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΙ ΑΓΟΡΑΖΕΙ...ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΑPPLE?ΠΕΡΝΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΝΤΟΥΚΟΥ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ 6 ΜΗΝΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.

 

ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΡΩ ΤΟ IPAD ΤΟ 3 ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΜΕΝΟ ΠΙΞΕΛ ΟΥΤΕ ΚΙΤΡΙΝΗ ΟΘΟΝΗ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΗΔΙΑ.

 

ΘΕΛΩ ΤΟ ΤΑBLET ΓΙΑ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΑΠΟ SAMSUNG ΜΕΡΙΑ ΜΗΠΩΣ ΒΓΑΛΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΟ ΣΕ ΥΨΗΛΗ ΠΥΚΝΟΤΗΤΑ ΠΙΞΕΛ...

 

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΔΙΝΕΙΣ 800 ΕΥΡΩ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΥΤΟΝΟΗΤΗ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ.ΟΥΤΕ ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΕΝΑ 6 ΝΗΝΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΗΣΕΙ Η APPLE...

Edited by magiarti
Link to comment
Share on other sites

ΠΗΡΑ ΧΘΕΣ ΤΟ IPAD 3.

 

ΕΙΧΑ ΤΟ IPAD 2 ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ Η ΑΝΑΓΝΩΣΗ ΚΕΙΜΕΝΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΗ.ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ ΠΟΥΛΟΥΣΑΝ 800 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΨΗΦΙΣΤΗΚΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΑBLET.ΑΠΛΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 5 ΛΕΠΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ.ΕΧΩ ΤΟ IPHONE 4S ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΕΝΑ ΚΕΙΜΕΝΟ ΔΕΝ ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ.

ΣΤΟ IPAD 3 ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΕΙΝΕΝΟ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΕΛΩ ΤΟ ΤΑBLET ΓΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΗ ΑΡΧΕΙΩΝ PDF.

 

ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ MULTIRAMA ΣΤΟ ΤΗΕ ΜΑLL.ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΩ ΕΠΙΤΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ(ΠΧ ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ.ΤΟ ΠΛΗΡΩΝΩ 839 ΤΟ ΑΝΟΙΓΕΙ Ο ΠΩΛΗΤΗΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΑ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ!ΚΟΥΦΟ Ε?ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΤΟΝ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΔΕΥΤΕΡΟ.

 

ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...

 

ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΑ.ΚΑΜΕΝΟ ΠΙΞΕΛ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΝΑ ΔΩ ΣΤΟ SAFARI ΣΕ ΑΣΠΡΟ ΦOΝΤΟ ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.

 

ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΜΑΥΡΗ ΒΟΥΛΑ ΣΕ ΑΣΠΡΟ ΦΟΝΤΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΡΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΜΕΝΟ ΠΙΞΕΛ.ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΜΕΝΟ ΠΙΞΕΛ ΠΑΝΩ ΔΕΞΙΑ.ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΔΙΠΛΑ IPAD 2 ΚΑΙ 3 ΤΟ 3 ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΚΙΤΡΙΝΟ ΧΡΩΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΣΤΟ IPAD ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΝΟΙΧΤΟ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ.Η ΑΝΑΓΝΩΣΗ ΑΡΧΕΙΩΝ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ.

 

ΤΟ ΓΥΡΝΑΩ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ MULTIRAMA ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΠΙΣΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ.ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΒΤΩΣ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ!ΠΗΡΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΗΝ APPLE ΑΛΛΑ ΕΙΠΕ :ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ:ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ...

 

ΜΙΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ:ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΑ ΤΟ IPAD ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΛΛΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕ ΟΤΙ Η ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΑ ΥΠΗΡΧΕ ΑΠΟ ΠΡΙΝ?ΑΠΑΝΤΑΩ ΕΓΩ:ΚΑΝΕΙΣ...ΕΔΩ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΠΩΛΗΤΗ ΚΑΙ Ο ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕ,ΡΩΤΟΥΣΕ ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΩΤΟΥΣΕ ΤΟΝ ΠΩΛΗΤΗ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΕΝΤΟΣ ΜΕΓΑΖΙΟΥ...

 

ΤΡΟΜΕΡΗ Η ΟΘΟΝΗ Η ΡΕΤ(Σ)ΙΝΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΚΙΤΡΙΝΗ ΡΕ APPLE!ΑΣ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΟΥΝ ΚΙΤΡΙΝΗ ΡΕΤΙΝΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΙ ΑΓΟΡΑΖΕΙ...ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΑPPLE?ΠΕΡΝΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΝΤΟΥΚΟΥ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ 6 ΜΗΝΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.

 

ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΡΩ ΤΟ IPAD ΤΟ 3 ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΜΕΝΟ ΠΙΞΕΛ ΟΥΤΕ ΚΙΤΡΙΝΗ ΟΘΟΝΗ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΗΔΙΑ.

 

ΘΕΛΩ ΤΟ ΤΑBLET ΓΙΑ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΑΠΟ SAMSUNG ΜΕΡΙΑ ΜΗΠΩΣ ΒΓΑΛΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΟ ΣΕ ΥΨΗΛΗ ΠΥΚΝΟΤΗΤΑ ΠΙΞΕΛ...

 

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΔΙΝΕΙΣ 800 ΕΥΡΩ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΥΤΟΝΟΗΤΗ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ.ΟΥΤΕ ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΕΝΑ 6 ΝΗΝΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΗΣΕΙ Η APPLE...

Αυτο θα πει τυχη ! αφου τουλαχιστον πηρες τα λεφτα σου πισω κατι ειναι και αυτο , μπραβο και στο μαγαζι που δεν σε ταλαιπώρησε

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Αυτο θα πει τυχη ! αφου τουλαχιστον πηρες τα λεφτα σου πισω κατι ειναι και αυτο , μπραβο και στο μαγαζι που δεν σε ταλαιπώρησε

 

Οποίος παει και παιρνει το iPad ειναι σα να παίζει διπλό τον ΑΠΟΕΛ στο μπερναμπεου...

Η διάφορα ειναι οτι στο στοίχημα αν κερδίσεις παίρνεις παραπάνω λεφτα απο οτι έδωσες ενώ με το iPad στην καλύτερη παίρνεις τα λεφτα σου...

 

Δε νομίζω απλά να ειμαι πολυ άτυχος.Κατι αλλο παίζει.Δε μπορει τα 2 απο τα 3 iPad που είχε το μαγαζί να είχαν προβλημα επειδή απλά εγω ειμαι γκαντεμης.Το τρίτο δεν ανοίχτηκε καν απο μένα.Και όλες αυτές οι κίτρινες οθόνες ειναι φυσιολογικές?

 

Εγω πάντως δε θα το θεωρούσα σοφό να πας να το παρεις χωρις να το ανοίξεις στο μαγαζί.Εγω θα έπρεπε να εχω δώσει μεχρι τωρα 1600 ευρω και παλι να μην εχω iPad .Οποιος δεν εχει κανενα θεμα χρημάτων παει και περνει 15 iPad και τα ανοίγει σπιτι.Απο τα 15 σίγουρα θα ειναι ενα καλο,τα αλλα πέταμα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορείτε να μου πείτε μερικές εφαρμογές που αξιοποιούν πλήρως της δυνατότητες του ipad 3

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορείτε να μου πείτε μερικές εφαρμογές που αξιοποιούν πλήρως της δυνατότητες του ipad 3

http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewRoom?cc=gr&fcId=510877106&id=31937&mt=8

Είναι όλες οι αναβαθμισμένες προς το παρών εφαρμογές για το νεο ipad.

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewRoom?cc=gr&fcId=510877106&id=31937&mt=8

Είναι όλες οι αναβαθμισμένες προς το παρών εφαρμογές για το νεο ipad.

 

Ευχαριστώ φιλαράκι!!!

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Και εγω, μια ελαφρια κιτρινιλα την εχω.

Υ.Γ. Μετα απο λιγη παρατηρηση με την νεα αναλυση και την κιτρινιλα η αναγνωση ειναι τοσο τελεια λες και διαβαζεις σε παπυρο :p

 

Aυτή η κιτρινίλα δικαιολογείται ή είναι ελάττωμα του Ipad?

Link to comment
Share on other sites

Aυτή η κιτρινίλα δικαιολογείται ή είναι ελάττωμα του Ipad?

Διάβασε λιγο αυτο το άρθρο και θα καταλάβεις απόλυτα τι παίζει

http://www.gottabemobile.com/2012/03/26/new-ipad-yellow/

 

Το αν θεωρείτε ελάττωμα παίζει ρόλο και σε ποια χώρα εισαι.Αν εισαι στο ελλαντα ή στη Μογγολια τότε δε θεωρείται ελάττωμα,αν εισαι στην Αμερική θεωρείτε ελάττωμα

 

 

Δε μπορει απο τα δεκα iPad τα μισά να έχουν κίτρινο χρωμα.

Όταν πληρώνεις κάτι πρέπει να ειναι όπως πρέπει.

Αν έκανε 150 ευρω θα ηταν τελείως διαφορετικά...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPad (3rd & 4th Gen - 2012)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...