Jump to content

Sony Xperia P


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με βλέπω να γυρνάω σε stock jb..

Γιατί στη dark βαράει πρώτα η δόνηση κ μετά από αρκετά δεύτερα ακούγεται κ ο ήχος κλήσεις;;

 

Εμενα μου το κανε και στην stock jb αυτο με την καθυστερηση του ηχου. Πρεπει να ναι γενικα θεμα της jb αυτο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με βλέπω να γυρνάω σε stock jb..

Γιατί στη dark βαράει πρώτα η δόνηση κ μετά από αρκετά δεύτερα ακούγεται κ ο ήχος κλήσεις;;

 

το κάνει σε όλα τα jb για το xperia p και μετά από καιρό χειροτερεύει πολύ πχ απαντάς και ενώ σε ακούνε συνεχίζει να βαράει

 

πάντως σας λέω τσάμπα παιδεύεστε καμία jb δεν λειτουργεί καλά στο P

Link to comment
Share on other sites

το άσπρο είχε θέμα με το ξέβαψε όλα τα άλλα ήταν οκ

gps είναι λόγου ότι είναι από αλουμίνιο με λάθος τοποθέτηση καιρεας .........

 

για λειτουργικό δεν το συζητάω εγώ εβαλα cyanogem mod 9.1 γιατί rom της sony ήταν το λιγότερο για πέταμα................

 

με λίγα λόγια το ποιο σοβαρό πρόβλημα αυτής της συσκευής είναι μαμά λειτουργικό

 

Το κοκκινο εχω και το κατω και πανω μερος που ειναι πλαστικα εχουν ξεβαψει.και δεν το εχω ουτε 6μηνο.

ναι το εχουμε πει για ποιο λογο ειναι το gps ετσι.προφανως λαθος της σονυ που δε διορθωνεται.

με λιγα λογια η συσκευη εχει αρκετα σοβαρα προβληματα ,οχι μονο το λειτουργικο(που σε ξενερωνει τελειως ομως με τα προβληματα του)

θα παω και εγω σε 4.0.4 οταν εχω το χρονο.οχι οτι δεν ειχε θεματα αλλα οχι τοσα πολλα

Link to comment
Share on other sites

Το κοκκινο εχω και το κατω και πανω μερος που ειναι πλαστικα εχουν ξεβαψει.και δεν το εχω ουτε 6μηνο.

ναι το εχουμε πει για ποιο λογο ειναι το gps ετσι.προφανως λαθος της σονυ που δε διορθωνεται.

με λιγα λογια η συσκευη εχει αρκετα σοβαρα προβληματα ,οχι μονο το λειτουργικο(που σε ξενερωνει τελειως ομως με τα προβληματα του)

θα παω και εγω σε 4.0.4 οταν εχω το χρονο.οχι οτι δεν ειχε θεματα αλλα οχι τοσα πολλα

 

για κόκκινο δεν έχω ιδέα δεν το είδα πότε από κοντά μαύρο δεν ξεβάφει πάντως (γιατί δεν είναι βαμμένο :p μαύρο πλαστικό είναι το πλαστικό και αλουμίνιο έχει διαφορετική βαφή το έψαξα πριν το πάρω )

 

για gps δεν μπορ εις να κάνεις τπτ 10 μέτρα δυστυχώς ειναι το accuracy του και μόνο με ένα καλό navigator διορθώνετε το θέμα (κάνει δλδ υπολογισμούς διαφορετικούς ετσι διορθώνει κάπως τα 10 μέτρα)

 

software αίσχος................ στην ics ότι προβλήματα έχει μπορώ να τα διορθώσω έχω τα κατάλληλα αρχεία (γιατί είναι microbugs ακομι και για bug της cameras είχα γράψει ένα lib που το έφτιαχνε) για jb δεν μπορώ να κάνω τπτ είναι υπερβολικά τα προβλήματα και χωρίς τα sources του nova thor (κλειστός κώδικας) δεν κάνεις τπτ παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

το κάνει σε όλα τα jb για το xperia p και μετά από καιρό χειροτερεύει πολύ πχ απαντάς και ενώ σε ακούνε συνεχίζει να βαράει

 

πάντως σας λέω τσάμπα παιδεύεστε καμία jb δεν λειτουργεί καλά στο P

 

Τέτοιο πράμα στη stock δε το είχα, δηλαδή να βαράει πρώτα η δόνηση κ μετά ο ήχος πριν καν το σηκώσω!Ίσως bug της rom.Το άλλο το χα αλλά όχι τόσο έντονα!

Ποια ics έπαιρνε easy root;

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

πάνε με root explorer sto /data/data/com.sonyericsson.conversations/shared_prefs

άνοιξε για επεξεργασια το αρχειο com.sonyericsson.conversations_preferences.xml

 

κανε add κάπου στην μέση αυτή την γραμμή

 

<boolean name="semc_pref_key_character_conversion_visibility" value="true">

 

αν υπάρχει και είναι false απλος γύρνα την σε true

 

save and restart

 

εμενα εχει αυτη τη γραμμη,μονο που δεν γραφει το , visibility.μεχρι το conversion γραφει και μετα κανονικα value false.

το αλλαξα,εσωσα, εκανα restart αλλα τπτ.να υποθεσω οτι πρεπει να ξαναγραψω τη γραμμη ολοκληρη με το visibility επιπλεον?

Link to comment
Share on other sites

εμενα εχει αυτη τη γραμμη,μονο που δεν γραφει το , visibility.μεχρι το conversion γραφει και μετα κανονικα value false.

το αλλαξα,εσωσα, εκανα restart αλλα τπτ.να υποθεσω οτι πρεπει να ξαναγραψω τη γραμμη ολοκληρη με το visibility επιπλεον?

 

μπα αν την είχες σε false και την άλλαξες σε True και το έδωσες στις ρυθμίσεις μηνύματον εμφανίζεται επιλογή (κάτι για κόστος λει)

 

Τέτοιο πράμα στη stock δε το είχα, δηλαδή να βαράει πρώτα η δόνηση κ μετά ο ήχος πριν καν το σηκώσω!Ίσως bug της rom.Το άλλο το χα αλλά όχι τόσο έντονα!

Ποια ics έπαιρνε easy root;

 

όλα τα jb για p μέσα σε μια εβδομάδα χρήσης το παρουσιάζουν

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

thanks @egodemis

καλα δεν ειναι και προβλημα αυτο.βαζω go sms και λυνεται το θεμα.

εχει κανεις link για το .75 firmware?στους xda δεν δουλευει.οπως επισης δεν βλεπω λινκ για jelly cream.

τι διαολο,εξαφανιστηκαν ολα?:):)

Link to comment
Share on other sites

Εχω αρχισει να πιστευω οτι παρολο που εχουμε ολοι το xperia P καμια συσκευη δεν ειναι ιδια !!!!!!! :!:

Η αλλη περιπτωση ειναι το δικο μου κινητο να ειχε αλλη........ μαμα :X

Στο gps δεν ειχα ποτε προβλημμα ουτε στο κλειδωμα του δορυφορου ουτε στην πλοηγηση .Οχι τωρα ομως...Οταν το πρωτοπηρα και στον πρωτο μηνα της ics....Απο εκει και μετα δεν το ξαναχρησομοποιησα :rolleyes:

Τα υπολοιπα για τα κολληματα εχω πει την εμπειρια μου....Τι να πω...ισως να φταιει και η χρηση που κανει ο καθενας...

Εμενα οι κλησεις μου ειναι γυρω στις 1 με 1.30 ωρα τη μερα ....Ισως στην παραπανω ωρα να δημιουργει προβλημμα...

Οσο για την δονηση και τον ηχο ξετικαρα την επιλογη της δονησης και στους ηχους και στις ρυθμισεις κλησεων και δεν το εχει ξανακανει μεχρι στιγμης...

 

Ο μονος λογος για να αλλαξω την Jb (και τις custom rom ) ειναι αν φτιαξει ο egodemis μια δικια του ρομ ;)

Εκτος αν βγει η νεα Enigma και καλυπτει αυτα που θελω σε ενα κινητο.

Link to comment
Share on other sites

thanks @egodemis

καλα δεν ειναι και προβλημα αυτο.βαζω go sms και λυνεται το θεμα.

εχει κανεις link για το .75 firmware?στους xda δεν δουλευει.οπως επισης δεν βλεπω λινκ για jelly cream.

τι διαολο,εξαφανιστηκαν ολα?:):)

 

 

.75 ftf

https://www.file1.info/9OXW2uI

 

και

Jelly cream

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2122465

 

Εχω αρχισει να πιστευω οτι παρολο που εχουμε ολοι το xperia P καμια συσκευη δεν ειναι ιδια !!!!!!! :!:

Η αλλη περιπτωση ειναι το δικο μου κινητο να ειχε αλλη........ μαμα :X

Στο gps δεν ειχα ποτε προβλημμα ουτε στο κλειδωμα του δορυφορου ουτε στην πλοηγηση .Οχι τωρα ομως...Οταν το πρωτοπηρα και στον πρωτο μηνα της ics....Απο εκει και μετα δεν το ξαναχρησομοποιησα :rolleyes:

 

κανε μου το εξις test τότε (απο περιέργεια θέλω)

κατέβασε αυτό το πρόγραμμα περίμενε έξω στα ανοιχτά να κλειδώσει gps άστο 5 λεπτά και δώσε μας screenshot

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chartcross.gpstest

 

 

 

 

Τα υπολοιπα για τα κολληματα εχω πει την εμπειρια μου....Τι να πω...ισως να φταιει και η χρηση που κανει ο καθενας...

Εμενα οι κλησεις μου ειναι γυρω στις 1 με 1.30 ωρα τη μερα ....Ισως στην παραπανω ωρα να δημιουργει προβλημμα...

Οσο για την δονηση και τον ηχο ξετικαρα την επιλογη της δονησης και στους ηχους και στις ρυθμισεις κλησεων και δεν το εχει ξανακανει μεχρι στιγμης...

εμένα ήταν κάνα 20 λεπτό μερικές φορές μια ώρα μερικές φορές 5 λεπτά δεν έχει σχέση αυτό απλός αν δεν καθαρίζεις το ιστορικό και δεν κάνεις καν δυο restart την ημέρα και ανοιγεις και βαριές εφαρμογές αυτό έχει σαν αποτέλεσμα που σου περιέγραψαν κολλήματα

 

 

Ο μονος λογος για να αλλαξω την Jb (και τις custom rom ) ειναι αν φτιαξει ο egodemis μια δικια του ρομ ;)

Εκτος αν βγει η νεα Enigma και καλυπτει αυτα που θελω σε ενα κινητό.

αν θες θα σας κάνω μια ωραία cm 9.1 με κάποια tweaks και fixes

Link to comment
Share on other sites

@egodemis ευχαριστω πολυ για τα links.κατεβαζω τωρα να τα εχω στην ακρη καπου γιατι με βλεπω να γυρναω σε ics.

 

τωρα, αν ειναι να φτιαξεις ρομ δικη σου 'η να τροποποιησεις καποια,ευχαριστως να τη δοκιμασω.

χωρις να ειμαι ειδικος ουτε εμπειρος χρηστης,θα ηθελα μια ρομ(γενικα μιλαω,οχι για εσενα)οσο πιο απλη και λειτουργικη μπορει να ειναι.χωρις τρελλα mods που θελουν και ωρα να εγκατασταθουν και ψαξιμο και πειραγμα εδω και εκει.

δεν με νοιαζει και πολυ η ταχυτητα,οσο το να δουλευει απροβληματιστα.σκουρα θεματα αλλα ευαναγνωστα,εξυπνα shortcuts απο drop down menu.καλη διαχειριση μπαταριας και οσο πιο bare γινεται

αυτα:):)

μαλλον περιεγραψα την τελεια ρομ:lol:

Link to comment
Share on other sites

@egodemis ευχαριστω πολυ για τα links.κατεβαζω τωρα να τα εχω στην ακρη καπου γιατι με βλεπω να γυρναω σε ics.

 

τωρα, αν ειναι να φτιαξεις ρομ δικη σου 'η να τροποποιησεις καποια,ευχαριστως να τη δοκιμασω.

χωρις να ειμαι ειδικος ουτε εμπειρος χρηστης,θα ηθελα μια ρομ(γενικα μιλαω,οχι για εσενα)οσο πιο απλη και λειτουργικη μπορει να ειναι.χωρις τρελλα mods που θελουν και ωρα να εγκατασταθουν και ψαξιμο και πειραγμα εδω και εκει.

δεν με νοιαζει και πολυ η ταχυτητα,οσο το να δουλευει απροβληματιστα.σκουρα θεματα αλλα ευαναγνωστα,εξυπνα shortcuts απο drop down menu.καλη διαχειριση μπαταριας και οσο πιο bare γινεται

αυτα:):)

μαλλον περιεγραψα την τελεια ρομ:lol:

 

εύκολο αυτό που θέλεις αρκεί να είσαι με ξεκλείδωτο bootloader

 

fm radio ξέχνα το όμως :p

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=369578

 

Εμεις θα την παρουμε την 4.3?

 

ποιο πριν σε ένα post έγραψα σχετικά με αυτό

Link to comment
Share on other sites

εύκολο αυτό που θέλεις αρκεί να είσαι με ξεκλείδωτο bootloader

 

fm radio ξέχνα το όμως :p

 

 

 

ποιο πριν σε ένα post έγραψα σχετικά με αυτό

 

αρα μαμακιες παλιιι

Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόβλημα με τις κλήσεις μου κολλάει αφάνταστα ειδικά όταν με καλούν έχω το Sony Xperia p την τελευταία έκδοση

 

Ειναι ενα προβλημα που αντιμετωπιζουν ολα τα P με την τελευταια εκδοση αλλα και την προηγουμενη!

Link to comment
Share on other sites

ούτε εγώ κλειδώνει μέσα σε μερικά sec αλλά......... ακριβια στίγματος το πολύ 10 μέτρα που το κάνει άχρηστο για πλοήγηση στην πόλη (χάνεις στενά στροφές κλπ κλπ) (με gps test το τσέκαρα απλός απόκλιση 10 μέτρα που σημαίνει στην πράξη σε πυκνοκατοικημένη περιοχή πλοήγηση με αυτοκίνητο είναι άχρηστη με ότι πρόγραμμα και αν είσαι )

 

τι να πω όποτε το έχω χρησιμοποιησει και μέσα στην αθηνα μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

τι να πω όποτε το έχω χρησιμοποιησει και μέσα στην αθηνα μια χαρά

 

ανάλογα το μία χαρά αν θες δώσε και εσύ print screen απο το gps test πρόγραμμα που έχω δώσει

 

Έχω πρόβλημα με τις κλήσεις μου κολλάει αφάνταστα ειδικά όταν με καλούν έχω το Sony Xperia p την τελευταία έκδοση

 

όπως είπαν το πρόβλημα είναι πολύ έντονο ιδιαίτερα στην τελευταία έκδοση η μόνη λιση είναι να γυρίσεις σε ics

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να υποστηρίζω πως αυτό είναι η απόλυτη λύση, το πρόβλημα με τις κλήσεις παρακάμπτεται πολύ εύκολα αν εντάξεις ένα τακτικό restart στο πρόγραμμά σου. Για παράδειγμα εγώ για να μην το ξεχνάω κάνω restart κάθε φορά που το φορτίζω, δηλ. κάθε δύο μέρες περίπου. Έτσι δεν μου το κάνει ποτέ το συγκεκριμένο πρόβλημα.

 

Σίγουρα η sony θα πρέπει ασχοληθεί σοβαρά με το συγκεκριμένο θέμα γιατί ουσιαστικά αχρηστεύει την κύρια λειτουργία της συσκευής ως τηλέφωνο, αλλά ως τότε δεν είναι και τραγικό να κάνει κάποιος ένα restart κάθε 2-3 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να υποστηρίζω πως αυτό είναι η απόλυτη λύση, το πρόβλημα με τις κλήσεις παρακάμπτεται πολύ εύκολα αν εντάξεις ένα τακτικό restart στο πρόγραμμά σου. Για παράδειγμα εγώ για να μην το ξεχνάω κάνω restart κάθε φορά που το φορτίζω, δηλ. κάθε δύο μέρες περίπου. Έτσι δεν μου το κάνει ποτέ το συγκεκριμένο πρόβλημα.

 

Σίγουρα η sony θα πρέπει ασχοληθεί σοβαρά με το συγκεκριμένο θέμα γιατί ουσιαστικά αχρηστεύει την κύρια λειτουργία της συσκευής ως τηλέφωνο, αλλά ως τότε δεν είναι και τραγικό να κάνει κάποιος ένα restart κάθε 2-3 μέρες.

 

Ναι συμφωνώ σε όλα.

Θα πρεπε η Sony άμεσα να βγάλει update κ κακώς που το παραβλέπει ως τώρα,είναι τηλέφωνο πάνω απ'όλα κ δε νοείται τέτοιο bug.Έχω ξενερώσει πολύ με αυτό το θέμα.

Δεν είναι λύση το downgrade,δε το κατέχουν όλοι με το flashtool κτλ κτλ και δεν είναι όλοι υποχρεωμένοι να μάθουν επειδή η Sony ή η novathor κάνανε μεγάλη πατάτα.

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να υποστηρίζω πως αυτό είναι η απόλυτη λύση, το πρόβλημα με τις κλήσεις παρακάμπτεται πολύ εύκολα αν εντάξεις ένα τακτικό restart στο πρόγραμμά σου. Για παράδειγμα εγώ για να μην το ξεχνάω κάνω restart κάθε φορά που το φορτίζω, δηλ. κάθε δύο μέρες περίπου. Έτσι δεν μου το κάνει ποτέ το συγκεκριμένο πρόβλημα.

 

Σίγουρα η sony θα πρέπει ασχοληθεί σοβαρά με το συγκεκριμένο θέμα γιατί ουσιαστικά αχρηστεύει την κύρια λειτουργία της συσκευής ως τηλέφωνο, αλλά ως τότε δεν είναι και τραγικό να κάνει κάποιος ένα restart κάθε 2-3 μέρες.

 

ολα τα είχαμε μόνο αυτό μας έλειπε κάθε φορά που ανοίγω κάποια μνομοβορα εφαρμογη η χρισιμοπιο κινητό λίγη ώρα να τρέχω για restart το πρόβλημα είναι σε ένα τεράστιο memory leak όταν φτάσει δλδ χρήση μνήμης σε κάποιο επίπεδο αρχίζει το θέμα... άντε πες οποίος δεν χρησιμοποιεί κινητό πολύ κάνει μια φορά την ήμερα restart άλλα όποιος τρέχει πχ browser skype viber μαζί θέλει κάθε 5 λεπτά restart...............

 

και όχι sony δεν θα κάνει κάτι γιατί το πρόβλημα είναι στα drivers και libs του novathor ο οποιοες σταμάτησε να παράγετε και εταιρεία έκλεισε ετσι ούτε καινούργιους drives έχουν ούτε μπορουν να περιμένουν κάτι και καθώς τα drivers αυτα είναι κλειστού κώδικα ετσι παίρνουμε τα 3..........

 

ολα αυτά εκτός και αν αλλάξει κάτι............ (δλδ δώσουν sources κλπ) χλομό το κόβω.......

Link to comment
Share on other sites

ολα τα είχαμε μόνο αυτό μας έλειπε κάθε φορά που ανοίγω κάποια μνομοβορα εφαρμογη η χρισιμοπιο κινητό λίγη ώρα να τρέχω για restart το πρόβλημα είναι σε ένα τεράστιο memory leak όταν φτάσει δλδ χρήση μνήμης σε κάποιο επίπεδο αρχίζει το θέμα... άντε πες οποίος δεν χρησιμοποιεί κινητό πολύ κάνει μια φορά την ήμερα restart άλλα όποιος τρέχει πχ browser skype viber μαζί θέλει κάθε 5 λεπτά restart...............

 

και όχι sony δεν θα κάνει κάτι γιατί το πρόβλημα είναι στα drivers και libs του novathor ο οποιοες σταμάτησε να παράγετε και εταιρεία έκλεισε ετσι ούτε καινούργιους drives έχουν ούτε μπορουν να περιμένουν κάτι και καθώς τα drivers αυτα είναι κλειστού κώδικα ετσι παίρνουμε τα 3..........

 

ολα αυτά εκτός και αν αλλάξει κάτι............ (δλδ δώσουν sources κλπ) χλομό το κόβω.......

 

Ωστόσο στο θέμα το ace 2 που έχει πάλι το novathor δεν έχει παρουσιάσει κάποιο τέτοιο πρόβλημα η jb... Οπότε πρέπει να είναι και λίγο θέμα του τι έχει κάνει η Sony με τον κώδικα... Έχω άδικο;

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Ωστόσο στο θέμα το ace 2 που έχει πάλι το novathor δεν έχει παρουσιάσει κάποιο τέτοιο πρόβλημα η jb... Οπότε πρέπει να είναι και λίγο θέμα του τι έχει κάνει η Sony με τον κώδικα... Έχω άδικο;

 

δεν είναι ίδια δυστυχώς.............. το ace έχει u8500 v1 έκδοση και το p εχει u8500v2......(μεν έπρεπε να είναι καλύτερο αλλά το σκάτωσαν με λογισμικό και τώρα παράτησαν και το development...........

 

btw πρώτες πρώτες εκδόσεις του xperia p είχαν την v1 έκδοση...... όποιος τυχερός το έχει δεν έχει αυτά τα προβλήματα (νομίζω ένα παιδί εδώ πέρα το έχει κιόλας)

 

v1 είχε άλλο πρόβλημα θερμαίνονταν πολύ στα 1ghz ετσι όσα κινιτα το έχουν το είχαν αναγκαστικά στα 800 και μερικά κινιτα όπως πρώτα xperia p είχαν στο 1 αλλά με κατεβασμένο voltage και κάποια προγράμματα που κλείνουν το κινητό σε περίπτωση υπερθέρμανσης αλλά αυτό το ερειχνε πολύ σε επιδόσεις πχ το p βγαζει 6800 στο antutu και το ace αν δεν κάνω λάθος ~5000 (και έχει και χαμηλότερη ανάλυση...... και αυτό με jb με το ics έβγαζε 4000 στην jb έβαλαν αλλα schedulers να το boostaroun λίγο) (με tweaks φτάνει και ~6000)

Edited by egodemis
Link to comment
Share on other sites

την περασα κι εγω επιτελους!(την dark)

πρωτες εντυπωσεις,ουτε κρυο ουτε ζεστη.δεν εγκατεστησα τiποτα απο aroma(μονο xperia connect,viper mode,cybershot kai thn camera 4.3)

για να ειμαι ειλικρινης,δεν μου φαινεται και τοοοοσο smooth,νορμαλ πραγματα(δεν περιμενα και κατι διαφορετικο).

gps δεν κλειδωνει με τιποτα.

ωραια θεματα,μου αρεσει το μαυρο φοντο στις κλησεις,επαφες,email.θα δειξει...

παντως με αυτα που εχω δει μεχρι τωρα απο jb στο κινητο μας,πιστευω οτι η ics ηταν κατι παραπανω απο καλη.γι'αυτο αλλωστε εχω και την jelly cream in standby

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...