Jump to content

Sony Xperia P


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δε μπορώ να το δω:(

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το δικό μου είχε βγάλει καμμένα pixel (είχε κίτρινες γραμμές) και το έστειλα για επισκευή και μου λένε ότι είναι εκτός εγγύησης επειδή είχε χτυπήματα το καπάκι!!!!!!!

Κινητό αγορασμένο πριν 50 μέρες απο vodafone!!

Τους έστειλα ένα πολύ "ωραίο" εμαιλ με το τι σκοπεύω να κάνω και την Δευτέρα χτυπάω καταγγελία..

Link to comment
Share on other sites

Λαμόγια, τι τους είναι να το γυρίσουν πίσω σαν ελαττωματικό;

Σαν ελλατωματικό μπορούν να το γυρίσουν μόνο στο διάστημα των 7 ημερών απο την αγορά. Μετά από αυτές πάει για σέρβις.

 

Εμένα μου δώσαν καινούριο ευτυχώς με τα χίλια ζόρια και πολύ φασαρία. Το είχα πάει μέσα στη βδομάδα από την αγορά με 2 καμμένα πίξελ.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και παλι παιδια...πηγα να κανω ροοτ την LT22i και με εκανε update απο μονο...

 

ενω ειχα την .54 τωρα εχω την .75 και δεν μπορω ακομα να κανω ροοτ....

 

λιγη βοηθεια...εαν ειναι καποιος απο Θεσσαλονικη και μπορει να βρεθουμε...

 

ευχαριστω εκ των προτερων!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω παρα πολυ................:rolleyes::):):)

EΠισης ηθελα να ρωτησω και κατι αλλο........εχω ριξει στο κινητο....mp3 μονο απο το Walkman τα ανοιγω???

Edited by DHMM
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω παρα πολυ................:rolleyes::):):)

EΠισης ηθελα να ρωτησω και κατι αλλο........εχω ριξει στο κινητο....mp3 μονο απο το Walkman τα ανοιγω???

 

Εκτός κι αν περάσεις άλλον player από το Google market

Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια μου κλειδωσε ο μικρος την οθονη με λαθος μοτιβο και δεν μπορω να το ξεκλειδωσω με τιποτα τι κανω?

 

και ειχα κλειστο το internet στο κινιτο για να το κανω me gmail

Edited by gtse
Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια μου κλειδωσε ο μικρος την οθονη με λαθος μοτιβο και δεν μπορω να το ξεκλειδωσω με τιποτα τι κανω?

 

και ειχα κλειστο το internet στο κινιτο για να το κανω me gmail

 

Νομιζω η μονη λυση σαυτες τις περπτωσεις ειναι επιδιορθωση με seus κατι που φυσικα θα σβησει ο,τι εχεις στη συσκευη εκτος απο φωτο και μουσικη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εκτός κι αν περάσεις άλλον player από το Google market

 

Καλησπεραα.......εχεις καποιο ''καλο'' να μου προτεινεις, γιατι εχω τα εχω με φακελους τα αρχεια του mp3 μεσα στο κινητο, οποτε αν ξερεις κανενα πες μου.....:):):)

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω η μονη λυση σαυτες τις περπτωσεις ειναι επιδιορθωση με seus κατι που φυσικα θα σβησει ο,τι εχεις στη συσκευη εκτος απο φωτο και μουσικη.

 

OK καταφερα

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 26 ωρες διαρκειας της μπαταριας και με συνεχη χρηση viber (wifi συνεχεια ανοιχτο) αλλα και καποιες τηλεφωνικες κλησεις, το κινητο μετρησε 4 ωρες οθονης! αρκετα καλα μπορω να πω :) δυστυχως δεν εβγαλα φωτο να την ανεβασω :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπεραα.......εχεις καποιο ''καλο'' να μου προτεινεις, γιατι εχω τα εχω με φακελους τα αρχεια του mp3 μεσα στο κινητο, οποτε αν ξερεις κανενα πες μου.....:):):)

 

Προσωπικά χρησιμοποιώ τον player του κινητού., Εναλλακτικά έχω τον musiXmatch(βρίσκω τα lyrics των τραγουδιών μέσω αυτού) Αν δεν σε ικανοποιεί ο Walkman δοκίμασε με:n7player,poweramp, winamp. Για αρχή θα σου συνιστούσα να διαλέξεις την δοκιμαστική έκδοση κι αν σου κάνουν προβαινεις σε αγορά(ο winamp αν δεν κάνω λάθος είναι δωρεάν). Γενικά πρέπει να πειραμιστεις μόνος σου. Γούστα είναι αυτά :)

 

Υ. Γ. Με την επικείμενη αναβάθμιση (αντε να δούμε) ο Walkman θα φέρει καινούργια στοιχεία, όπως το clear audio(xperia z)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, σκέφτομαι να αγοράσω το xperia p, και θα ήθελα να μου πείτε εάν και πως γίνεται να μεταφέρω τις εφαρμογές με τα δεδομένα τους από το xperia mini pro που έχω τώρα. Κάποιες από αυτές τις έχω στην κάρτα SD.
Link to comment
Share on other sites

"Εκλεψα" την φωτογραφία απο xda![ATTACH]31280[/ATTACH]

 

Και να κάποιες φωτογραφίες απο την leaked έκδοση πάλι απο xda.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πήρα το κινητό προχθές και παρατήρησα ένα ζήτημα με το ηχείο του στις κλήσεις όταν είναι τέρμα η ένταση. Το έχουν κι άλλοι; Ή να ανησυχώ; Επίσης το κουτί δεν είχε smart tags μέσα. Έτσι δίνεται; Είναι ελληνικής εισαγωγής.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πήρα το κινητό προχθές και παρατήρησα ένα ζήτημα με το ηχείο του στις κλήσεις όταν είναι τέρμα η ένταση. Το έχουν κι άλλοι; Ή να ανησυχώ; Επίσης το κουτί δεν είχε smart tags μέσα. Έτσι δίνεται; Είναι ελληνικής εισαγωγής.

 

Τα smart tags έπρεπε να τα έχει. Όσο για το πρόβλημα στο ηχείο γίνε αν μπορείς λίγο πιο συγκεκριμένος

Link to comment
Share on other sites

Κάνει θόρυβο σε σημείο να χάνω τι λέει ο άλλος, όταν είναι όμως τέρμα η ένταση. Αν το χαμηλώσω ένα κλικ είναι κομπλέ. Τα smart tags γίνεται να λείπουν από λάθος εργοστασίου; Να μιλήσω με Sony αύριο; Η συσκευασία ήταν με πλαστικό κλεισμένη.
Link to comment
Share on other sites

Κάνει θόρυβο σε σημείο να χάνω τι λέει ο άλλος, όταν είναι όμως τέρμα η ένταση. Αν το χαμηλώσω ένα κλικ είναι κομπλέ. Τα smart tags γίνεται να λείπουν από λάθος εργοστασίου; Να μιλήσω με Sony αύριο; Η συσκευασία ήταν με πλαστικό κλεισμένη.

 

Σίγουρα να μιλήσεις φίλε μου. Πρώτα απ όλα για τον θόρυβο ο οποίος δεν είναι λογικός. Προσωπικα δεν έχω συναντήσει τέτοιο πρόβλημα κι επειδή παρακολουθώ αρκετό καιρό το νήμα του P δεν θυμάμαι να έχει παραπονεθεί κάποιος άλλος για ανάλογο πρόβλημα. Όσον αφορά τα smart tags όλο και κάποιος δεν τα βρήκε στην συσκευασία. Συμβουλή μου να μιλήσει άμεσα με το κατάστημα που το αγόρασες . Αν δεν κάνω λάθος έχεις δικαίωμα για αντικατασταση ακόμα και της συσκευής, εφόσον το πήρες 2 μέρες πριν. Να επιμεινεις, είναι στα δικαιώματα σου. Για παράδειγμα, ο γαμπρός μου οταν αγορασε το P, έλειπε από την συσκευασία το καλώδιο hdmi. Πήρε τηλέφωνο το μαγαζί και αυτοί του έστειλαν καινούργιο τηλέφωνο κομπλέ.Μονο και μόνο επειδή η συσκευασία ήταν ελλιπής.

Edited by rotsikas
Link to comment
Share on other sites

"Εκλεψα" την φωτογραφία απο xda![ATTACH]31280[/ATTACH]

 

Και να κάποιες φωτογραφίες απο την leaked έκδοση πάλι απο xda.

 

εσυ μπορεις να κανεις update?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...