Jump to content

Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia


jvp4ant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1. Αυτό που θέλετε γίνεται με εφαρμογή lockscreen, δεν έχει γίνει κάποιο port προς το παρών για τη μαμά εφαρμογή

2. Δε μπορείς μέσω SEUS - SUS να επαναφέρεις σε 2.3.4

Δουλεύει για τα μην, όχι για τις κλήσεις

 

ευχαριστω μεγαλε:D

απλα επειδη εχω και μοτιβο που ελπιζω να λειτουργουν στο παγωτο με βολευει να το βαζω αθορυβο..αλλα και παλι το βαζω δυνατο καταλαθος εγω πατωντας το κουμπι της εντασης:p

ελπιζω να γινεται γιατι με βολευει...εκτος απο το κανω απο την status bar η απο το widget:)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καταρχην εχω αριστες εντυπωσεις απο την ICS..ενταξη μερικα lags υπαρχουν αλλα οχι τραγικα...ΟΣΟΙ ΕΧΕΤΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΣΑΣ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ..οσοι εχουν την γνησια ρομ δεν θα εχουν κανενα προβλημα!

 

.

που το στιριζεις αυτο???

Link to comment
Share on other sites

Ναι την εξωτερική εννοώ. Βασικά αν ξερεις πιο από τα δύο έχει λιγότερη κατανάλωση πόρων ( για το led ).

Το BubbleBuzz. Κρατά ανεπαίσθητα αναμμένη την οθόνη και καταναλώνει μπαταρία. Μου έχει τύχει να με πάρουν τηλέφωνο στη μια το βράδυ, δεν το άκουσα και το πρωί είχε κλείσει από μπαταρία. Είναι πιο ωραίο όμως και έχει επιλογή για να απενεργοποιείται από μόνο του συγκεκριμένες ώρες για να μην την πατάς όπως την πάτησα εγώ. ;)

Θέλω να κάνω αναβάθμιση στο ics.

 

Το καλύτερο είναι:

1. Κάνω ας πούμε "format" με το seus και το επεναφέρω στις εργοστασιακές ρυθμίσεις.

2. Κάνω αναβάθμιση στην ics.

3. Ακολουθώ τον οδηγό του zxr εδώ.

Κατευθείαν τα βήματα 2 και 3.

Καταρχην εχω αριστες εντυπωσεις απο την ICS..ενταξη μερικα lags υπαρχουν αλλα οχι τραγικα...ΟΣΟΙ ΕΧΕΤΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΣΑΣ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ..οσοι εχουν την γνησια ρομ δεν θα εχουν κανενα προβλημα!

Δεν παίζει ρόλο αν είναι πειραγμένα. Αν ήταν έτσι το δικό μου κινητό με τόσο πείραγμα που του έχω κάνει δεν θα έπρεπε να ανοίγει καν όχι απλά να lag-άρει!!! :p:D

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

ZXR τι εχεις να πεις εσυ που ενω στην ics που εβαλα ειχε ρυθμιση για εξοικονομηση κοστους μολις το rootαρα ομως εξαφανιστικε? Edited by panoutsi
Link to comment
Share on other sites

εγω το εκανα 2.3.4 αφου εκανα πρωτα αυτο

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=327551

και μετα την διαδικασια πιο πανω και ολα τελεια:)

 

φιλε μου δεν μπορω να το κανω με τπτ!!! παει να κανει flash και ακολουθω τις οδηγιες και μετα με λεει συσκευες του 2011 πρεπει να εχουν usb debugging kai mass storage ενεργοποιημενο αλλα τα ειχα ηδη ενεργοποιησει, βασικα μονο το mass storage βρηκα στις ρυθμισεις και ενεργοποιησα ενω το debugging δεν το βρηκα. και μετα απο αυτο το μηνυμα δεν κανει τιποτα γραφει οτι flashing finished αλλα το κινητο δεν ανοιγει με τπτ και κανει συνεχεια boot Μονο του... εμφανιζει μονο το logo sony ericsson και μετα τπτ αλλο και σβηνει παλι... τι να κανω pls help!!

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην εχω αριστες εντυπωσεις απο την ICS..ενταξη μερικα lags υπαρχουν αλλα οχι τραγικα...ΟΣΟΙ ΕΧΕΤΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΣΑΣ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ..οσοι εχουν την γνησια ρομ δεν θα εχουν κανενα προβλημα!

 

Εχω 2 κινητα Neo V και στα 2 αριστα....μεχρι και τα καναλια 12-14 βλεπει στο wifi τωρα.Σιγουρα λοιπον η μαμα Sony θα βγαλει και καποιο update για αυτα τα Lags που υπαρχουν.Καλο ειναι να περιμενουμε λοιπον.

 

Συμφωνώ με τα παραπάνω. Περασα σε ICS και είδα βελτίωση σε τομείς όπως διαχείριση μνήμης & μπαταρία, σε εμένα και ταχύτητα.

Σημαντικότατο πλέον υπάρχει σωστή επικοινωνία με το Bluetooth headset mw600 - υποστήριξη πρωτοκόλλου avrcp - και εμφάνιση όνομα καλούντα κτλ (που δεν δούλευε πριν) καθώς και στο θέμα του WiFi που είχα πρόβλημα πριν.

 

Πιστεύω μερικοί εδώ μέσα με μεγάλη ευκολία προτείνουν σε άλλους χρήστες να κάνουν root, flash άλλων Rom και αλλά συναφή.ΜΗΝ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ, εκτός εάν θέλετε να ασχολείστε όλη μέρα με γραμμές κώδικα για να δουλεύει σωστά το κινητό η να ανακαλύπτετε ότι δεν κάνει πράγματα αυτονόητα και θέλει περίεργα fix (πχ θέμα 160 χαρακτήρων). Αφήστε τα αυτά για τους ψαγμένούς εδώ μέσα, αλλιώς κάθε τρεις και λίγο θα τρέχετε στο φόρουμ για βοήθεια για να λειτουργήσει σωστά το κινητό.

 

Η εργοστασιακή ics δουλεύει πολύ καλά. Βάλτε αυτήν και ξοδέψτε άλλου τον ελεύθερο χρόνο σας!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεραααα κ Χριστος Ανεστη!

Περασα κ γω τη τελευταια αναβαθμιση κ γενικα θα ελεγα οτι το κιν ειναι πιο λειτουργικο αλλα θα συμφωνησω για ψιλοκολληματα στην οθονη των κλησεων...Αυτο που θα ηθελα να ρωτησω ειναι αν κ σε σας οταν ερχεται μηνυμα δν αναβει η οθονη...Ακουγεται ο σχετικος ηχος, αλλα η οθονη δε φωτιζεται...Αν καποιος εχει καποια λυση, θα ειμαι ιδιαιτερα ευτυχης...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τα παραπάνω. Περασα σε ICS και είδα βελτίωση σε τομείς όπως διαχείριση μνήμης & μπαταρία, σε εμένα και ταχύτητα.

Σημαντικότατο πλέον υπάρχει σωστή επικοινωνία με το Bluetooth headset mw600 - υποστήριξη πρωτοκόλλου avrcp - και εμφάνιση όνομα καλούντα κτλ (που δεν δούλευε πριν) καθώς και στο θέμα του WiFi που είχα πρόβλημα πριν.

 

Πιστεύω μερικοί εδώ μέσα με μεγάλη ευκολία προτείνουν σε άλλους χρήστες να κάνουν root, flash άλλων Rom και αλλά συναφή.ΜΗΝ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ, εκτός εάν θέλετε να ασχολείστε όλη μέρα με γραμμές κώδικα για να δουλεύει σωστά το κινητό η να ανακαλύπτετε ότι δεν κάνει πράγματα αυτονόητα και θέλει περίεργα fix (πχ θέμα 160 χαρακτήρων). Αφήστε τα αυτά για τους ψαγμένούς εδώ μέσα, αλλιώς κάθε τρεις και λίγο θα τρέχετε στο φόρουμ για βοήθεια για να λειτουργήσει σωστά το κινητό.

 

Η εργοστασιακή ics δουλεύει πολύ καλά. Βάλτε αυτήν και ξοδέψτε άλλου τον ελεύθερο χρόνο σας!

 

Root δεν είναι απαραίτητα να παίζεις με κώδικες!!

Root μπορείς να κανείς για να ξεφορτωθείς μερικά αχρείαστα πράγματα,πληκτρολόγιο κινεζικων,ιαπωνεζικων ποιος τα θέλει;ενα παράδειγμα έφερα γιατί υπάρχουν πολλά αχρείαστα μέσα!!

Τα προτείνουν για να κερδίσεις λίγη μνήμη κ λίγο ταχύτητα στο κινητό.

Στην ics χρειάζεται λίγο σπρώξιμο το κινητό καθώς πέφτει λίγο βαριά,στη ginger τα πράγματα ήταν καλύτερα κακά τα ψέματα...

Εγώ είχα πει οτι θα περίμενα να βάλω την ics αφού δω τα προβλήματα της...Δε κρατήθηκα γιατί ήμουν περίεργος!!!

Αναγκαστικά έκανα root να βελτιώσω το κινητό μου.

Οπότε root δεν είναι κάτι κακό κ τραγικο.;)

Ψαγμένος δεν είμαι αλλά δεν είναι κάτι δύσκολο να κανεις ένα ακίνδυνο rootαρισμα...

Αυτοί που τρέχουν κάθε τρεις κ λίγο είναι γιατί ίσως δε κάναν κάτι καλά(δε βγάζω τον εαυτό μου απ'έξω):p

Sent from my MT11i using Tapatalk 2 Beta-6

Edited by iliasx8

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

κανε unrar το αρχειο και βαλτα με σειρα 1 ICS_Look_562_by_Z25,2ICS Icon Battery Με δείκτη %,3 settings original απο cmw->install zip from sd status bar+ics lock+%battery

 

status bar+ics lock+%battery

 

Φίλε μου δεν δουλεύει το link,δεν μπορώ να το κατεβάσω με τπτ,μπορείς μήπως να μου το στείλεις με κάποιο τρόπο;

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Το συνδέω για αναβάθμιση και συμβαίνουν 2 πράγματα.

1. Δεν το αναγνωρίζει σαν MTP παρά μόνο σαν Mass storage

2. Το pc companion βλέπει ότι έχει αναβάθμιση μου ανοίγει το παράθυρο του οδηγού αλλά μένει εκεί.

Να πω ότι στο ίδιο pc έχω κάνει αναβάθμιση το ARC S χωρίς να συμβούν τα παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεραααα κ Χριστος Ανεστη!

Περασα κ γω τη τελευταια αναβαθμιση κ γενικα θα ελεγα οτι το κιν ειναι πιο λειτουργικο αλλα θα συμφωνησω για ψιλοκολληματα στην οθονη των κλησεων...Αυτο που θα ηθελα να ρωτησω ειναι αν κ σε σας οταν ερχεται μηνυμα δν αναβει η οθονη...Ακουγεται ο σχετικος ηχος, αλλα η οθονη δε φωτιζεται...Αν καποιος εχει καποια λυση, θα ειμαι ιδιαιτερα ευτυχης...

 

αυτο δεν γινεται ουτε στην GB

ποιες εφαρμογες τις σονυ χανεις σχεση με την gb και ποιες εχεις με την ics:)?

κατακορυφο πληκτρολογιο εχει η ics?η μονο qwerty?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

το noled δεν μου δουλεύει εμένα. μόλις το ενεργοποιώντας και κλείνω την οθόνη όταν το ξανανοίγω φαίνεται να μην είναι ενεργοποιημένο και δεν δουλεύει το led φυσικά.

 

Σε μένα δουλεύει τέλεια. Μήπως δεν το ενεργοποιείς πραγματικά; Πρέπει να ανάψεις το μπλε καρεδάκι πάνω δεξιά πριν βγεις από την οθόνη των ρυθμίσεων.

 

κατακορυφο πληκτρολογιο εχει η ics?η μονο qwerty?

Δοκίμασε Γλώσσα κ Εισαγωγή, \Πληκτρολ. Experia\το εικονίδιο δεξιά

 

 

Οι δικές μου εντυπώσεις ύστερα από λίγη χρήση του παγωτού:

Από την .62 αναβάθμισα με PC companion κι έκανα επαναφορά και ρουτ. Γενικά δεν έχω εντυπωσιαστεί από τις αλλαγές, αλλά σκεφτείτε ότι πριν από 15 μέρες έπεφτε κράξιμο μπροστά στην πιθανότητα να σέρνεται, να μη δουλεύει κ.λπ.

 

Έχω περάσει τον Go Launcher κι έστησα το κινητό με όλες τις εφαρμογές που είχα πριν. Κάποιες στιγμές είναι λίγο πιο αργό στο πώς τρέχει τα apps. Άλλες ώρες είναι το ίδιο γρήγορο ή και ταχύτερο. Γενικά, νομίζω ότι όσο το κρατάω και παίζω, τόσο πιο γρήγορο είναι. Είναι λίγο πιο αργό όταν "ξυπνάει".

 

Στις φωτογραφίες δεν είδα τη βελτίωση που περίμενα, αλλά θέλει λίγο ψάξιμο ακόμα. Για τη θολούρα που κάποιος ανέφερε, νομίζω ότι άλλαξαν την εστίαση σε σημειακή αντί για multi. Πάντως η λήψη με άγγιγμα της οθόνης υπάρχει, από το εικονίδιο "κάμερα" στα δεξιά. Επίσης πολύ εύχρηστο είναι και το EV (δεν είχα δει αν υπήρχε στην GB).

 

Στο γραφιστικό κομμάτι μάλλον προτιμούσα την GB, η τωρινή default φαίνεται πιο πρόχειρη, τα εικονίδια είναι "χτεσινά" κι ο σχεδιασμός στις Ρυθμίσεις πιο πηγμένος. Αλλά περί γούστου...

 

Υπάρχει ένα ψιλοbug στο Ρυθμίσεις\Γλώσσα\Διόρθωση Ορθ. - όταν πας ν' ανοίξεις το υπομενού, βγάζει μια μαύρη οθόνη.

 

Η κατανάλωση μπαταρίας δείχνει λίγο καλύτερη από πριν, το σήμα εξίσου καλό. Γενικά, φαίνεται ότι θα έχει τουλάχιστον ένα χρόνο χρήσης μπροστά του, αν τα apps για παγωτό δε βαρύνουν ξαφνικά.

 

 

ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ σ' αυτούς που μας ξεστραβώνουν: Μήπως θα μπορούσατε να φτιάξετε έναν εξίσου εύχρηστο οδηγό με ενημερωμένα για ICS τα διάφορα τιπς (φωτεινότητα κλπ);

Edited by vroom
I (still) Sing the Body Electric: http://bodyelec.wix.com/restart
Link to comment
Share on other sites

Για οποιους θελουν να εχουν notification led για τα παντα!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rageconsulting.android.lightflow&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5yYWdlY29uc3VsdGluZy5hbmRyb2lkLmxpZ2h0ZmxvdyJd

 

Για την καταναλωση τωρα...

Οταν το τηλ ειναι σε ηρεμια η καταναλωση ειναι πιο μικρη απο πριν. Οταν ομως "παιζουμε" με αυτο εχω την εντυπωση οτι ειναι πιο γρηγορη η πτωση...:food:

Link to comment
Share on other sites

Για την καταναλωση τωρα...

Οταν το τηλ ειναι σε ηρεμια η καταναλωση ειναι πιο μικρη απο πριν. Οταν ομως "παιζουμε" με αυτο εχω την εντυπωση οτι ειναι πιο γρηγορη η πτωση...:food:

 

Την ίδια ακριβώς εντύπωση έχω κι εγώ!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν δουλεύει το link,δεν μπορώ να το κατεβάσω με τπτ,μπορείς μήπως να μου το στείλεις με κάποιο τρόπο;

 

το λινκ ειναι στην υπογραφη μου το δοκιμασα δουλευει μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια περασα τον Music player του xperia s , δεν θα υπαρξει καποιπ προβλημα ετσι ? Να αναφερω οτι αντικατεστησε τον μανισιο player με αυτον του s
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προβλημα... δεν ξερω αν γινεται να το ποσταρω εδω αν οχι ζητω συγγνωμη και ας το σβησουν οι admin.

 

ειχα βαλει λοιπον την ics και επειδη δεν μαρεσε σκεφτηκα να την βγαλω και να βαλω την 2.3.4 που ειχα πριν 2 μερες (μου φαινεται καλυτερη προς το παρον) ετσι λοιπον εψαξα και βρηκα πως αυτο το downgrade γινεται με ενα flashtool και την rom 2.3.4 και ετσι τα κατεβασα και ακολουθησα τον οδηγο τους, ενεργοποιησα το usb debugging και το mass storage και τσεκαρα το allow unknown sources στο κινητο και ξεκινησα την διαδικασια.. σε καποια φαση στα 98% μου βγαζει μηνυμα οτι στις καινουργιες συσκευες ενεργοποιηστε το usb debugging, ενω το εχω ηδη ενεργοποιημενο, και εκει σταματαει η διαδικασια και δεν κανει τιποτα και το κινητο μου ανοιγοκλεινει μου δειχνει το Logo sony ericsson και σβηνει παλι ολη την ωρα. Μηπως ξερει καποιος περι του θεματος και μπορει να με βοηθησει?

 

Ευχαριστω

 

Το Logfile του flashtool ειναι εδω:

26/012/2012 19:12:33 - INFO - <- This level is successfully initialized

26/012/2012 19:12:33 - INFO - Flashtool Version 0.6.9.1 built on 2012-04-09 19:22:19

26/012/2012 19:12:33 - INFO - You can drag and drop ftf files here to start flashing them

26/012/2012 19:12:38 - INFO - Device connected with USB debugging on

26/012/2012 19:12:39 - INFO - Connected device : MT11

26/012/2012 19:12:39 - INFO - Installed version of busybox : N/A

26/012/2012 19:12:39 - INFO - Android version : 4.0.3 / kernel version : 2.6.32.9-perf

26/012/2012 19:12:55 - INFO - Selected update.NeoV.4.0.2.A.0.62.ftf

26/012/2012 19:12:55 - INFO - Preparing files for flashing

26/012/2012 19:12:55 - INFO - Please connect your device into flashmode.

26/012/2012 19:12:58 - INFO - Device disconnected

26/013/2012 19:13:29 - INFO - Device connected in flash mode

26/013/2012 19:13:30 - INFO - Opening device for R/W

26/013/2012 19:13:30 - INFO - Reading device information

26/013/2012 19:13:30 - INFO - Phone ready for flashmode operations.

26/013/2012 19:13:30 - INFO - Start Flashing

26/013/2012 19:13:30 - INFO - Flashing loader

26/013/2012 19:13:32 - INFO - Loader : S1_Loader_Root_773f - Version : R4A066 / Bootloader status : ROOTABLE

26/013/2012 19:13:32 - INFO - Flashing adsp.sin

26/013/2012 19:13:35 - INFO - Flashing amss_fs_haida.sin

26/013/2012 19:13:36 - INFO - Flashing kernel.sin

26/013/2012 19:13:39 - INFO - Flashing fota1.sin

26/013/2012 19:13:40 - INFO - Flashing fota0.sin

26/013/2012 19:13:41 - INFO - Flashing apps_log.sin

26/013/2012 19:13:41 - INFO - Flashing amss.sin

26/013/2012 19:13:51 - INFO - Opening TA for writting

26/013/2012 19:13:51 - INFO - Closing TA

26/013/2012 19:13:51 - INFO - Ending flash session

26/013/2012 19:13:51 - INFO - Flashing finished.

26/013/2012 19:13:51 - INFO - Please wait. Phone will reboot

26/013/2012 19:13:51 - INFO - For flashtool, Unknown Sources and Debugging must be checked in phone settings

26/013/2012 19:13:52 - INFO - Device connected in flash mode

26/013/2012 19:13:53 - INFO - Device disconnected

26/013/2012 19:13:55 - INFO - Device connected in flash mode

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εδω και μια βδομαδα φοραω ics .. Nα παραθεσω και γω με την σειρα μου την αποψη μου .. Τωρα τρεχω με την ελληνικη ..

Το κινητο πεταει .. Ειμαι ροοτ και εχω cmw..

 

Λοιπον εχω περασει τα tweaks που αναφερει ο tolios32 πιο πανω στην υπογραφη του ( http://www.multiupload.nl/J8DNGP4VBP ) .

 

Επισης εχω apex launcher . Στην αρχη ειχα παρατηρησει κατι κολληματα στο scrolling. Κατα τυχη εβγαλα απο τις επιλογες του apex την εμφανιση φοντου. Πλεον για φοντο εχει μια μαυρη εικονα και πεταει στο scrolling ..

 

Οσο αφορα την ραμ εχω δει μεγαλη βελτιωση . Εχω πανω απο 120 mb συνεχως.. Εδω κατεβασα την εφαρμογη auto killer memory optimizer και διπλασιασα τους αριθμους που εχει προεπιλογη .. ( https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rs.autokiller&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5ycy5hdXRva2lsbGVyIl0.)

 

Για την μπαταρια δεν παρατηρησα μεγαλη διαφορα εκτος του οτι το "λειτουργικο συστημα" καταναλωνει πιο πολυ απ οτι στην gb ..

 

Γενικοτερα ειμαι υπερευχαριστημενος με το παγωτο ειναι πανεμορφο και λειτουργικοτατο .. Ενα αρνητικο εχω , με το handcent sms καποιες φορες οταν ερχεται μηνυμα δεν χτυπαει ουτε αναβει η οθονη και ανοιγω κατα τυχη την εφαρμογη και βλεπω οτι εχν νεο sms..Αν γνωριζει για αυτο κανεις ας μου πεις :)

 

 

 

Edit: Αρκετοι αναφερουν για κολλημα στις κλησεις. Εγω χρησιμοποιω την εφαρμογη επαφες , ανοιγει πιο γρηγορα και στην ουσια σε πεταει σε διαφορετικο παραθυρο απ οτι οι κλησεις που σε βγαζει στο dialer

Edited by dimitrissa
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.. Πήρα πρόσφατα το SE Νeo V και αντιμετωπίζω πρόβλημα στο να βάλω τις φωτογραφίες που έχω τραβήξει στον Η/Υ (υποθέτω ότι αποθηκεύονται στο κινητό) ... Συνδέω το καλώδιο με τον Η/Υ και μου βγάζει την επιλογή της κάρτας μνήμης μόνο.. Επίσης έβαλα ένα αρχείο video από τον Η/Υ στο κινητό για να δω την απόδοση του και δεν το έβλεπε.. ενώ είχα αρχεία ίδιου τύπου στον ίδιο φάκελο τα οποία τα έβλεπε.. (εννοώ ότι δεν έβρισκα καν το αρχείο)

Έχει τύχει σε κανέναν κάτι παρόμοιο? τι μπορώ να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

hancent ρυθμισεις ψαξτο λιγο εκει ,και εγω πολυ ευχαριστημενος με το παγωτακι .η μονη ερωτηση τι γινετε με τα μυνηματα και με τους χαρακτηρες.
Link to comment
Share on other sites

παιδια πως ξερω οτι ειναι η ελληνικη ics;απο το BUILD.PROP

τι πρεπει να γραφει

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...