Jump to content

Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia


jvp4ant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δηλαδη, εσυ, δεν εχεις δει διαβαθμισεις (και μαλιστα μεγαλες) σε mAh, σε ιδιο τυπο μπαταριας?

 

Πχ, υπαρχουν ΑΑΑ μπαταριες με 2800 mAh και υπαρχουν "ιδιες" ΑΑΑ με 2100 mAh.

 

Υπαρχουν "αυτοκινηταδικες" μπαταριες ιδιου τυπου (ιδιες διαστασεις) κι εχουν επισης μεγαλες διαφορες σε Αμπερώρια (Ah)

 

Η χωρητικοτητα-δυναμικοτητα των μπαταριων δεν ειναι αναλογη του μεγεθους. Ειναι αναλογη της τεχνολογιας και μεθοδου κατασκευης.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ήθελα να ρωτήσω αν μπορούμε να αυξήσουμε τις οθόνες των εφαρμογών (ή/και τις αρχικές) εφόσον έχουν γεμίσει από εφαρμογές. Πώς το πετυχαίνουμε αυτό (αν γίνεται); Οι εφαρμογές που προσθέτουμε εφόσον οι 4 οθόνες είναι πλήρεις που φαίνονται;
Link to comment
Share on other sites

Οσοι έχετε αγοράσει μνήμη στα 16gb class 10 ποια είναι η καλύτερη.

Εχω ακούσει πολυ καλά λόγια για την Lexar και την έχει προσφορα το amazon στα 18ευρω

http://www.amazon.co.uk/Lexar-MicroSDHC-Memory-MicroSD-Adapter/dp/B0065MN4GE/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1327351001&sr=1-1

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ρωτήσω αν μπορούμε να αυξήσουμε τις οθόνες των εφαρμογών (ή/και τις αρχικές) εφόσον έχουν γεμίσει από εφαρμογές. Πώς το πετυχαίνουμε αυτό (αν γίνεται); Οι εφαρμογές που προσθέτουμε εφόσον οι 4 οθόνες είναι πλήρεις που φαίνονται;

Στο μενου οι οθονες αυξανοντε οσο προσθετουμε εφαρμογες.Στι αχικες οθονες μπορουμε να χρησιμοποιησουμε μονο τις 5 που δινει o stock launcher για widgets,αν εχεις σκοπο να τις γεμισεις και χρειαζεσαι περισσοτερες,τοτε πρεπει να κατεβασεις καποιον launcher απο το market αυτοι σουν δινουν τη δυνατοτητα να προσθεσεις περισσοτερες αρχικες οθονες.

ericsson t39m-nokia 3230-sony ericsson xperia neo v
Link to comment
Share on other sites

γιατι ρε παιδια?εγω πηρα αυτες http://www.ebay.com/itm/3-x-1500mAh-battery-Charger-Sony-Ericsson-Galaxy-Xperia-Neo-MT15i-BA700-/320781706204?pt=PDA_Accessories&hash=item4ab01463dc και ειναι ολοιδιες με τη μονη διαφορα γραφουν 1460mah...θα τις δοκιμασω και θα σας πω τι παιζει

 

Αυτη που ηταν μαζι με το κινητο ποσο σας γραφει? Και εμενα 1460mAh/5.5Wh λεει...

Link to comment
Share on other sites

εχει δοκιμάσει κανείς κανένα προγραμματικι του στιλ android lost για την δυσκολη στιγμή που το χάσουμε η μας το φάνε? εγω το εβαλα και ειναι αρκετα καλο αλλα δεν μπορω να ενεργοποιήσω το gps γιανα δω που βρίσκετε το τηλ.. εχει δοκιμάσει κανείς κανένα που να βρίσκει την τοποθεσία του κινητού είτε μεσω gps είτε απο τις κεραίες κινητής??
Link to comment
Share on other sites

Ξεκλείδωσα το boot loader με τις οδηγίες από το επίσημο site της SE.

Πως απεγκαθιστώ τις προεγκατεστημένες εφαρμογές που δεν θέλω;

Κάνει το Titanium back η πρέπει να το κάνω και τη διαδικασία root?

Edited by Damianos_D3D
Link to comment
Share on other sites

Ξεκλείδωσα το boot loader με τις οδηγίες από το επίσημο site της SE.

Πως απεγκαθιστώ τις προεγκατεστημένες εφαρμογές που δεν θέλω:

 

Δεν χρειάζεται να ξεκλειδώσεις τον bootloader για να απεγκαταστήσεις εφαρμογές συστήματος. Αυτό που πρέπει να κάνεις είναι root. Εφόσον κάνεις root τις απεγκαθιστάς με το Titanium Backup ή με το SystemApp Remover.

Link to comment
Share on other sites

ξέρεις κάποιο που κάηκε?

Κανένα δεν καίγεται. Μην τρελαθούμε. Αυτό που μπορεί να συμβεί είναι να σκάσει η μπαταρία κι αυτό έχει συμβεί πολλές φορές.

εχω μερικες αποριες, εγινα προσφατα κατοχος της συσκευης και αναρωτιεμαι τι γινεται με την αναφορα στα μυνηματα? ενα τικ που βγαζει σε μερικα μυνηματα τι σημαινει? αυτο ειναι η αναφορα?

Επίσης δεν μπορω να βρω πως μπορω να κανω βιντεοκληση. Αυτο γινεται μονο μεσω εφαρμογης ? δεν γινεται να κανω βιντεοκληση απευθειας με καποιο συντομο τροπο?

Ναι αυτό είναι.. Δεν μπορείς να κάνεις βίντεοκλήση μέσω GSM.

Ήθελα να ρωτήσω αν μπορούμε να αυξήσουμε τις οθόνες των εφαρμογών (ή/και τις αρχικές) εφόσον έχουν γεμίσει από εφαρμογές. Πώς το πετυχαίνουμε αυτό (αν γίνεται); Οι εφαρμογές που προσθέτουμε εφόσον οι 4 οθόνες είναι πλήρεις που φαίνονται;

Θα πρέπει να βάλεις κάποιον άλλον launcher όπως ο Go Launcher, o ADW κτλ

Παιδιά όσοι κοιτάτε για μπαταρίες μην σας μπερδεύουν τα mAh. Όσοι λένε παραπάνω mAh και το μέγεθος της μπαταρίας είναι ίδιο με της stock είναι κοροϊδία. Μπορεί να έχετε και χειρότερη απόδοση. Κανονικά, όσο μεγαλώνουν τα mAh μεγαλώνει και ο όγκος της μπαταρίας. Οπότε όταν δείτε καμιά μπαταρία πιο μεγάλη απο την κανονική και σε μέγεθος και σε mAh τότε όντως θα κρατάει παραπάνω

Δεν ισχύει 100% αυτό.

Οσοι έχετε αγοράσει μνήμη στα 16gb class 10 ποια είναι η καλύτερη.

Εχω ακούσει πολυ καλά λόγια για την Lexar και την έχει προσφορα το amazon στα 18ευρω

http://www.amazon.co.uk/Lexar-MicroSDHC-Memory-MicroSD-Adapter/dp/B0065MN4GE/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1327351001&sr=1-1

Μια Samsung έχω πάρει class 10 plus. Αρκετά ευχαριστημένος.

Ξεκλείδωσα το boot loader με τις οδηγίες από το επίσημο site της SE.

Πως απεγκαθιστώ τις προεγκατεστημένες εφαρμογές που δεν θέλω;

Κάνει το Titanium back η πρέπει να το κάνω και τη διαδικασία root?

Οδηγός επιβίωσης για νέους χρήστες Android

Εκεί θα βρεις και τον τρόπο και ποιες εφαρμογές να ξηλώσεις.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Διευκρινιστε μου κατι, μπορει να κανω λαθος.

Εγκατεστησα τον chrome browser, εμφανιζετε το εικονιδιο, τον τρεχω, ανοιγει και οταν πατω στην αρχικη σελιδα του google.com για παραδειγμα πανω στην επιλογη "εικονες" για να ψαξω εικονες στο ιντερνετ, εμφανιζετε ενα pop up που μου λεει "Ολοκληρωση ενεργειας με τη ... " και εχει δυο επιλογες : Internet και Opera Mobile . Γιατι δεν συνεχιζετε η πλοηγηση με τον chrome? Μηπως λεω κατι λαθος? Οταν επιλεγω internet μεσα απο το pop up νομιζω ανοιγει ο browser του τηλεφωνου που εχει ενσωμετωμενο. Ετσι ειναι? Τι συμβαινει?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχω το κινητό εδώ και λίγες ημέρες και παρατήρησα πως όταν το επαναφέρω από "λειτουργία πτήσης" δεν μπορεί να συνδεθεί με το δίκτυο της cosmote και μου βγάζει μήνυμα : Η κάρτα sim δεν επιτρέπει τη σύνδεση με αυτό το δίκτυο!

Να σημειώσω ότι :

-η κάρτα είναι καινούργια (μόλις πήγα cosmote).

-έχω δεδομένα ενεργά

- λειτουργία δικτύου δοκίμασα WCDMA/GSM και σκέτο GSM

Αντίθετα,συνδέεται κανονικά μετά από επανεκκίνηση...

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα συμforumites. Μια ερώτηση για αρχή η ηχογράφηση που είναι γιατί δεν μπορώ να την βρω ή ίσως να μη μπορώ να την δω...:rolleyes:

 

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

εμφανιζετε ενα pop up που μου λεει "Ολοκληρωση ενεργειας με τη ... " και εχει δυο επιλογες : Internet και Opera Mobile .

Κι ακριβώς έχει ένα κουτάκι που λεει ποιο πρόγραμμα να είναι προεπιλεγμένο. Προτού πατήσεις τον chrome τικ στο κουτάκι και είσαι έτοιμος

Καλημέρα, έχω το κινητό εδώ και λίγες ημέρες και παρατήρησα πως όταν το επαναφέρω από "λειτουργία πτήσης" δεν μπορεί να συνδεθεί με το δίκτυο της cosmote και μου βγάζει μήνυμα : Η κάρτα sim δεν επιτρέπει τη σύνδεση με αυτό το δίκτυο!

Ρυθμίσεις-->Ασύρματο και δίκτυο-->Δίκτυα κινητής-->Εταιρείες δικτύου-->Τρόπος αναζήτησης-->Αυτόματο.

Ελπίζω αυτό να είναι η λύση.

καλησπέρα συμforumites. Μια ερώτηση για αρχή η ηχογράφηση που είναι γιατί δεν μπορώ να την βρω ή ίσως να μη μπορώ να την δω...:rolleyes:

Δεν έχει. Κατέβασε κάποια σχετική εφαρμογή από το market.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πρωτη επαφη και ασχετη smartphone.Πανικος.

Ερωτησεις πολλες και μαλλον απλες για εσας.

Διαβαζω φια ροοτ ......τρομος.Ποια ειναι τα βασικα που πρεπει να κανει ενας ασχετος....χωρις ροοτ(μπορει να τα κανει ?)

Βασικο -Μεγαλυτερα γραμματα .Κατεβασα μια εφαρμογη (bif font) αλλα δεν μ αρεσε το αποτελεσμα.Υπαρχει καλιτερη ?

Πως γραφω κειμενο και σημειωσεις ?

Πως βαζω μια ταινια στο τηλ ?Πρεπει να κατεβασω εφαρμογη για να την βλεπω και ποια ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχω το κινητό εδώ και λίγες ημέρες και παρατήρησα πως όταν το επαναφέρω από "λειτουργία πτήσης" δεν μπορεί να συνδεθεί με το δίκτυο της cosmote και μου βγάζει μήνυμα : Η κάρτα sim δεν επιτρέπει τη σύνδεση με αυτό το δίκτυο!

Να σημειώσω ότι :

-η κάρτα είναι καινούργια (μόλις πήγα cosmote).

-έχω δεδομένα ενεργά

- λειτουργία δικτύου δοκίμασα WCDMA/GSM και σκέτο GSM

Αντίθετα,συνδέεται κανονικά μετά από επανεκκίνηση...

 

Εμενα μου συμβαινει κατι παρομοιο. Καθε βραδυ απενεργοποιω το κινητο και οταν το ανοιξω το πρωι, πολλες φορες θα μου λεει πως δεν εχει μεσα καρτα SIM. Κανω επανεκκινηση αμεσως και παντα τη βρισκει και για την υπολοιπη μερα δεν εχω κανενα προβλημα με αυτο το θεμα:worry:

Link to comment
Share on other sites

Πρωτη επαφη και ασχετη smartphone.Πανικος.

Ερωτησεις πολλες και μαλλον απλες για εσας.

Διαβαζω φια ροοτ ......τρομος.Ποια ειναι τα βασικα που πρεπει να κανει ενας ασχετος....χωρις ροοτ(μπορει να τα κανει ?)

Βασικο -Μεγαλυτερα γραμματα .Κατεβασα μια εφαρμογη (bif font) αλλα δεν μ αρεσε το αποτελεσμα.Υπαρχει καλιτερη ?

Πως γραφω κειμενο και σημειωσεις ?

Πως βαζω μια ταινια στο τηλ ?Πρεπει να κατεβασω εφαρμογη για να την βλεπω και ποια ?

 

Οδηγός επιβίωσης για νέους χρήστες Android

Παιδια ψαχτειτε λιγο και μονοι σας! Δεν κανει κακο! Ολοι μας ψαχτηκαμε και λιγο μονοι μας για να μαθουμε. Και δεν το λεω μονο για εσενα, που εισαι και κοπελα και μπορει να μην εχεις και τοσο καλη σχεση με την τεχνολογια αλλα για ολους..

Μαθε τα βασικα και μετα θα δεις ποσο ευκολα ειναι αυτα που ζητας...

Link to comment
Share on other sites

Πρωτη επαφη και ασχετη smartphone.Πανικος.

Ερωτησεις πολλες και μαλλον απλες για εσας.

Διαβαζω φια ροοτ ......τρομος.Ποια ειναι τα βασικα που πρεπει να κανει ενας ασχετος....χωρις ροοτ(μπορει να τα κανει ?)

Βασικο -Μεγαλυτερα γραμματα .Κατεβασα μια εφαρμογη (bif font) αλλα δεν μ αρεσε το αποτελεσμα.Υπαρχει καλιτερη ?

Πως γραφω κειμενο και σημειωσεις ?

Πως βαζω μια ταινια στο τηλ ?Πρεπει να κατεβασω εφαρμογη για να την βλεπω και ποια ?

 

Γι΄αυτό που ξέρω σου απαντώ,ο καλύτερος player κατ΄εμέ MX VideoPlayer Pro.διαβάζει τα πάντα,βλέπεις ακόμα και με υπότιτλους μη ενσωματωμένους.ΠΜ για περισσότερες πληροφορίες!

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη, εσυ, δεν εχεις δει διαβαθμισεις (και μαλιστα μεγαλες) σε mAh, σε ιδιο τυπο μπαταριας?

 

Πχ, υπαρχουν ΑΑΑ μπαταριες με 2800 mAh και υπαρχουν "ιδιες" ΑΑΑ με 2100 mAh.

 

Υπαρχουν "αυτοκινηταδικες" μπαταριες ιδιου τυπου (ιδιες διαστασεις) κι εχουν επισης μεγαλες διαφορες σε Αμπερώρια (Ah)

 

Η χωρητικοτητα-δυναμικοτητα των μπαταριων δεν ειναι αναλογη του μεγεθους. Ειναι αναλογη της τεχνολογιας και μεθοδου κατασκευης.

 

Μίλησα για τις μπαταρίες των κινητών οι οποίες είναι επαναφορτιζόμενες Li-Pol ή Li-Ion

Οι περισσότερες από τις μπαταρίες χωρίζονται σε δύο μέρη. Το ένα είναι χρησιμοποιήσιμη χωρητικότητα και η άλλη είναι μη αξιοποιήσιμη. Σε γενικές γραμμές, χρησιμοποιήσιμη είναι 60-65% και μη αξιοποιήσιμη είναι περίπου 35-40%

 

Για παράδειγμα, η μπαταρία, η οποία είναι 1350mAh, η χρησιμοποιήσιμη χωρητικότητα, είναι περίπου 877 mAh και τα υπόλοιπα θα είναι μη αξιοποιήσιμα. Το υπόλοιπο της μη χρησιμοποιήσιμης χωρητικότητας χάνεται από την εσωτερική αντίσταση. Όπως η θέρμανση της μπαταρίας. Είναι ακριβώς η κανονική επίδραση που ισχύει για όλες τις μπαταρίες.

 

Φυσικά και υπάρχουν διαβαθμίσεις, αλλά εγώ μιλάω για τις μπαταρίες των κινητών. Γιατί αν είναι οι κατασκευαστές δε βάζουν εξ αρχής 3000mAh μπαταρίες αφού είναι στο ίδιο μέγεθος με τις άλλες? Αυτοί που τις πουλάνε είναι πιο μάγκες? Δες μερικές εταιρίες όπως πχ. mugen power που κάνουν μεγαλύτερης χωρητικότητας μπαταρίες αλλά είναι και μεγαλύτερο το μέγεθος.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχω το κινητό εδώ και λίγες ημέρες και παρατήρησα πως όταν το επαναφέρω από "λειτουργία πτήσης" δεν μπορεί να συνδεθεί με το δίκτυο της cosmote και μου βγάζει μήνυμα : Η κάρτα sim δεν επιτρέπει τη σύνδεση με αυτό το δίκτυο! ... Αντίθετα,συνδέεται κανονικά μετά από επανεκκίνηση...

 

Εμένα που μου το παρουσίαζε παλιότερα αυτό "έφταιγε" το Go Locker που είχα! Και φαντάζομαι πως παρουσιάζεται τέτοιο θέμα με όλες τις custom unlock screen apps. Και για αυτό επέστρεψα στη stock unlock screen της SE. Εσύ χρησιμοποιείς κάποιο πρόγραμμα για να ξεκλειδώνεις το κινητό;

 

Διευκρινιστε μου κατι, μπορει να κανω λαθος.

Εγκατεστησα τον chrome browser ... Ετσι ειναι? Τι συμβαινει?

 

Εννοείς αυτό το πρόγραμμα;

https://market.android.com/details?id=com.seltzer.browser_launcher&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5zZWx0emVyLmJyb3dzZXJfbGF1bmNoZXIiXQ..

 

Από ό,τι βλέπω, αυτό το πρόγραμμα ΔΕΝ είναι ο Google Chrome για τα Android κινητά μας!

Ουσιαστικά είναι μια συντόμευση για το stock browser του Android, απλώς με το εικονίδιο του Chrome!

Τίποτα ουσιαστικό δηλαδή, η περιήγηση γίνεται με τον κανονικό browser!

Ο Chrome δεν έχει βγει ακόμα για Android, αλλά η Google τον ετοιμάζει και τον προορίζει να είναι ο stock browser του Android στις επόμενες εκδόσεις Android!

Edited by myweca
Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Πρωτη επαφη και ασχετη smartphone.Πανικος.

Ερωτησεις πολλες και μαλλον απλες για εσας.

Διαβαζω φια ροοτ ......τρομος.Ποια ειναι τα βασικα που πρεπει να κανει ενας ασχετος....χωρις ροοτ(μπορει να τα κανει ?)

Βασικο -Μεγαλυτερα γραμματα .Κατεβασα μια εφαρμογη (bif font) αλλα δεν μ αρεσε το αποτελεσμα.Υπαρχει καλιτερη ?

Πως γραφω κειμενο και σημειωσεις ?

Πως βαζω μια ταινια στο τηλ ?Πρεπει να κατεβασω εφαρμογη για να την βλεπω και ποια ?

 

Για το μέγεθος των γραμμάτων το Big Font ρυθμίζεται μέχρι 130% μεγέθυνση. Το έκανες και δεν μπορείς να διαβάσεις πχ τι επαφές σου; Εγώ σώθηκα με αυτό!!!

Για τις σημειώσεις και σχετικό με το μέγεθος των γραμμάτων, θα κατεβάσεις το EverNote, το οποίο δημιουργεί ένα προφίλ/λογαριασμό online. Πηγαίνοντας στον λογαριασμό σου, από οποιοδήποτε pc, μπορείς να γράφεις άνετα τις σημειώσεις σου οι οποίες θα εμφανίζονται αυτόματα(συγχρονίζονται) στο κινητό.Το ίδιο συμβαίνει και από το κινητό στο pc φυσικά. Το evernote συνδυάζεται άψογα με το Clearly, που θα το εγκαταστήσεις σαν plugin στον πλοηγό σου(browser πχ firefox/chrome κλπ) στο pc. Κάθε άρθρο σε μπλογκ ή οπουδήποτε θα το μετατρέπει(δεξί κλικ στη οθόνη και επιλογή clearly) σε πεντακάθαρη ευανάγνωστη μορφή και με ένα κλικ(δεξιά στο εικονίδιο του "ελέφαντα") θα το μεταφέρει στις σημειώσεις του evernote και συνεπώς θα το βλέπεις -πεντακάθαρα-και στο κινητό σου.

Στις ρυθμίσεις του browser, στο κινητό τώρα, θα βρεις και επιλογή μεγέθους γραμματοσειράς, οπότε εκεί να επιλέξεις την μεγαλύτερη.

Για τις ταινίες θα βρεις προτάσεις στον εξαιρετικό οδηγό του φόρουμ που σου ανέφεραν πιο πάνω. Προσωπικά έχω επιλέξει το ΜΧ video.

Τελευταίο και πολύ σημαντικό... η Ρώμη δεν χτίστηκε σε μια μέρα. Χαλάρωσε!!! Είναι κάτι που μπορεί να σου πάρει χρόνο αλλά σε λίγο θα σου φαίνεται παιχνιδάκι. Και μη φοβάσαι δεν θα χαλάσεις το κινητό.

Οι παλαιοί του φόρουμ και ο εξαιρετικός οδηγός (δεν θα βαρεθώ να το τονίζω), με βοήθησαν, μέσα σε λιγότερο από μία εβδομάδα, να το φέρω στα μέτρα μου.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα που μου το παρουσίαζε παλιότερα αυτό "έφταιγε" το Go Locker που είχα! Και φαντάζομαι πως παρουσιάζεται τέτοιο θέμα με όλες τις custom unlock screen apps. Και για αυτό επέστρεψα στη stock unlock screen της SE. Εσύ χρησιμοποιείς κάποιο πρόγραμμα για να ξεκλειδώνεις το κινητό;

 

- Έχεις απόλυτο δίκιο!Όντως ήταν το το Go Locker! Κρίμα, είχα πολύ ωραίο skin...

 

@kkalos 1 : Εγώ πήρα αυτή την κάρτα :

http://www.ebay.ie/itm/140677112289?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_2646wt_1016 (~30€)

Δεν μπορώ να τη συγκρίνω με κάτι άλλο για εντυπώσεις, αλλά παρατήρησα πως όταν "περνάω" ταινίες με το κινητό συνδεδεμένο στο pc η ταχύτητα είναι 13mb/sec (οι προδιαγραφές της είναι έως 24mb/sec)

Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο!Όντως ήταν το το Go Locker! Κρίμα, είχα πολύ ωραίο skin...

 

:)

Σκέψου πως είχα στείλει email στη developer εταιρεία και ανέφερα το πρόβλημα και δεν απάντησαν καν...

Μου έκανε άσχημη και πολύ αρνητική εντύπωση...

Οπότε... Uninstall!

Κρατάμε Go Launcher όμως!

Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Εμένα που μου το παρουσίαζε παλιότερα αυτό "έφταιγε" το Go Locker που είχα! Και φαντάζομαι πως παρουσιάζεται τέτοιο θέμα με όλες τις custom unlock screen apps. Και για αυτό επέστρεψα στη stock unlock screen της SE. Εσύ χρησιμοποιείς κάποιο πρόγραμμα για να ξεκλειδώνεις το κινητό;

 

- Έχεις απόλυτο δίκιο!Όντως ήταν το το Go Locker! Κρίμα, είχα πολύ ωραίο skin...

 

@kkalos 1 : Εγώ πήρα αυτή την κάρτα :

http://www.ebay.ie/itm/140677112289?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_2646wt_1016 (~30€)

Δεν μπορώ να τη συγκρίνω με κάτι άλλο για εντυπώσεις, αλλά παρατήρησα πως όταν "περνάω" ταινίες με το κινητό συνδεδεμένο στο pc η ταχύτητα είναι 13mb/sec (οι προδιαγραφές της είναι έως 24mb/sec)

 

Μάλλον δεν θα πάρω τη samsung..lol

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...