Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 610


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια με αυτο το wifi τι γινετε τελικα ? Μια φορα συνδεθηκε με το router και και απο τοτε καθε φορα που παω να κανω συνδεση μου λεει οτι δεν γινετε! Σε καταστημα nokia care μου ειπε να διαγραψω την συνδεση και να ξαναπροσπαθησω... μουφα δεν γινετε τιποτα !!

 

Εγώ μία φορά έκανα σύνδεση με το router και από εκείνη τη στιγμή όταν ενεργοποιώ το wifi και επιλέγω το router μου συνδέεται αυτόματα.

 

Να σας ρωτήσω κάτι? Πως μπορώ να περάσω τις επαφές μου από το κινητό στο laptop? Στο lap top έχω windows 8 με office 7 .Όταν συνδέω το κινητό , ενεργοποιείται το Zune, συγχρονίζετε με το κινητό, αποθηκεύει τις νέες φώτο που έχω τραβήξει, αλλά δεν αποθηκεύει τις επαφές μου από το τηλέφωνο στο laptop . Σε κατάστημα nokia care μου είπε ότι επειδή έχω στο lap top windows 8 και δεν υποστηρίζει το lumia 610 , να κάνω το ίδιο στο PC που έχω win 7 office 7 .Η μεταφορά θα γίνει με το Microsoft office outlook. Προσπάθησα αλλά πάλι οι επαφές δεν μεταφέρονται στο Microsoft office outlook. Καμία λύση έχει κανένας σας ??????

 

 

 

Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα.Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 736
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να σας ρωτήσω κάτι? Πως μπορώ να περάσω τις επαφές μου από το κινητό στο laptop? Στο lap top έχω windows 8 με office 7 .Όταν συνδέω το κινητό , ενεργοποιείται το Zune, συγχρονίζετε με το κινητό, αποθηκεύει τις νέες φώτο που έχω τραβήξει, αλλά δεν αποθηκεύει τις επαφές μου από το τηλέφωνο στο laptop . Σε κατάστημα nokia care μου είπε ότι επειδή έχω στο lap top windows 8 και δεν υποστηρίζει το lumia 610 , να κάνω το ίδιο στο PC που έχω win 7 office 7 .Η μεταφορά θα γίνει με το Microsoft office outlook. Προσπάθησα αλλά πάλι οι επαφές δεν μεταφέρονται στο Microsoft office outlook. Καμία λύση έχει κανένας σας ??????

 

Δεν νομίζω να σου τα είπαν καλά μιας και δεν κάνει συγχρονισμό με outlook που είναι στο PC αλλά με το windows live ή google στο internet..... αφού η μόνη σύνδεση 610 με PC είναι μέσω ZUNE.

Εκτός αν έχει αλλάξει κάτι........

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που μου αρέσει είναι ότι ορισμένοι υπάλληλοι στα Nokia care είναι πλήρως ενημερωμένοι για το πως λειτουργούν τα WP...

Οι επαφές μπορούν συχρονιστουν μόνο με κάποιο e-mail που θα περάσεις στη συσκευή και όχι με κάποιο άλλο πρόγραμμα του Η/Υ.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν έχει έρθει σε κανέναν πέρα από ένα άτομο που την φλάσαρε...

 

Εσυ δεν μας ειπες οτι ειναι διαθεσημη η ενημερωση για τα μαυρα κινητα απο την κοσμοτε?? :p

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά ξέχασα να αναφέρω μια σημαντική λεπτομέρεια !!! Οτι είναι στο Navifirm !!!

Συγνώμη αν προκάλεσα κάποια σύγχυση, αλλά μου διέφυγε εντελώς...

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Καλήμέρα

Φίλος μου έχει την συγκεκριμένη συσκευή. Υπάρχει η αναβάθμιση σε 7.8 και αν όχι, πότε περίπου την περιμένουμε?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση για τα windows phone.

Υφίσταται η περίπτωση της παραεισαγωγής όπως που συνέβαινε με τα symbian;

 

Θέλω να το αγοράσω από πλαίσιο και το σκέφτομαι.

Link to comment
Share on other sites

Ναι υφίσταται, αλλά δεν καταλαβαίνω που κωλύεσαι ???

Δεν θα έχεις κάποιο θέμα...

 

Στα υπόψιν σου ότι θα κυκλοφορήσει το 620 σε λίγο καιρό...

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Από Nokia Care Κοζάνης ανάρτηση στο FB:

"Η νέα αναβάθμηση Windows Phone 7.8, για τα Lumia 900, 800, 710, 610, είναι διαθέσιμη στα ελληνικά ((official).....

Καλά νέα για όλους.........

*Bluetooth Sharing.

*Video call for all devices, though Nokia Tango app.

*3 New Tiles sizes for home screen.

*Many more theme colors.

*Updated services.

*Improved speed and motion flow.

*And many, many, more...................................."

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Ναι υφίσταται, αλλά δεν καταλαβαίνω που κωλύεσαι ???

Δεν θα έχεις κάποιο θέμα...

 

Στα υπόψιν σου ότι θα κυκλοφορήσει το 620 σε λίγο καιρό...

 

Δεν θα έχει θέμα με τα updates δηλαδή;

Λογικά αυτό θέλει να πει ο φίλος παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

παιδια η αναβαθμιση ειναι διαθεσιμη,τωρα αναβαθμιζω ενος φιλου την συσκευη

 

http://i45.tinypic.com/287m3ig.jpg

Edited by WR200
Link to comment
Share on other sites

παιδια η αναβαθμιση ειναι διαθεσιμη,τωρα αναβαθμιζω ενος φιλου την συσκευη

 

που ρε μαστορa.?zune?

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Τι product code? Κάποιου παρόχου ???

 

Διαθεσιμότητα των 7.8:

http://www.nokia.com/global/support/software-update/lumia-software-update/availability-in-europe/

Edited by MIXOStsi
:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Τι product code? Κάποιου παρόχου ???

 

Διαθεσιμότητα των 7.8:

http://www.nokia.com/global/support/software-update/lumia-software-update/availability-in-europe/

 

στο παραπανω λινκ φαινεται οτι τα 7.8 ειναι διαθεσιμα μονο για branded της cosmote και της vodafone, και ετσι ειναι.

Οσο για το bluetouth sharing, αν το βρει καποιος να το δειξει και σε μενα.

Link to comment
Share on other sites

πως θα κανω αναβαθμηση w7.8 το zune δεν εχει αναβαθμηση.στην νικια πατρα μου υπανε οτι δεν εχει ερθη ακομα
Link to comment
Share on other sites

στο παραπανω λινκ φαινεται οτι τα 7.8 ειναι διαθεσιμα μονο για branded της cosmote και της vodafone, και ετσι ειναι.

Οσο για το bluetouth sharing, αν το βρει καποιος να το δειξει και σε μενα.

 

Κάνεις λάθος !!! Τα Country Variant είναι τα unbranded !!!

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...