Jump to content

LG Optimus 4X HD (P880)


aby
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την περασες ; Τοτε λογικα μπορεις να βαλεις το imei σου στο server της lg , να την κατεβασεις σε kdz και να την ανεβασεις καπου να την περασουμε και εμεις....σωστα;

 

Μπορεις αλλιως να γραψεις εδω το ΙΜΕΙ και να την κατεβασουμε μονοι μας:lol:

Edited by Leolipop
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την περασες ; Τοτε λογικα μπορεις να βαλεις το imei σου στο server της lg , να την κατεβασεις σε kdz και να την ανεβασεις καπου να την περασουμε και εμεις....σωστα;

 

Μπορεις αλλιως να γραψεις εδω το ΙΜΕΙ και να την κατεβασουμε μονοι μας:lol:

 

Δεν τα πολυσυνηθίζω αυτά και βάζω πάντα αναβαθμίσεις μέσω ΟΤΑ ή PC Suite. Πάντως η νέα έκδοση, απ'οτι βλέπω, είναι διαθέσιμη σε γερμανικό forum κινητής και συγκεκριμένα εδώ : http://www.android-hilfe.de/lg-p880-optimus-4x-hd-forum/340125-firmware-update-v10h-verfuegbar.html

 

Την δίνει για κατέβασμα ο χρήστης HORST77 στο προτελευταίο post της σελίδας ( εκεί που λέει Hier kannst du die V10H downloaden)

 

Απ' ότι βλέπω υπάρχει για κατέβασμα και εδώ: http://www.handy-faq.de/forum/lg_optimus_4x_hd_forum/240098-lg_optimus_4x_hd_firmware_manuell_updaten_flashen.html#post1924795

Δεν έχω δοκιμάσει κάποιο απ τα δύο αλλά λογικά είναι οκ.

Edited by jim78
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης

grrrrrrrrrr

εσεις παιζετε με τις g και h, και εμεις βολοδερνουμε με την f...

θα γυρισω στην a ετσι απο αντιδραση!

χαχαχαχαχαχα

παντως η LG αν και δε μας εχει δωσει την jelly bean ακομα, δε μας ξεχναει και μπράβο της!!!

Link to comment
Share on other sites

Κομπωστε ολοι τα τηλεφωνα στον υπολογιστη με lg update tool.Eβαλα το imei μου στον σερβερ τους και μου εβγαλε την V10H !! Edited by Leolipop
Link to comment
Share on other sites

παιδια εβaλα την v10h ! νομιζω το βιντεο εγινε καλυτερο!! δεν εχει το continues focus ! ειναι αξιοπρεπεστατο! δεν ειναι blurry !

περιμενω εντυπωσεις και απο αλλους! εγινε καλη δουλεια πιστευω!

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω δοκιμασει ακομα μολις ρουταρα και αδειασα τη σαβουρα.Κοιταστε πιο πανω την ρυθμιση ια τις διεργασιες ,χωρις τασκ μανατζερ.... Edited by Leolipop
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως στο προγραμμα λεει greece.Να εχουμε ολοι γερμανικες λιγο χλωμο αλλα οχι απιθανο.
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι τι λεει πανω στο κουτι. Το δικο μου πχ ειναι ελληνικο. Edited by inactiveaccount25012014
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι τι λεει πανω στο κουτι. Το δικο μου πχ ειναι ελληνικο.

 

Σε Ποιο σημειο το λεει;

Link to comment
Share on other sites

GRC. Moλις ελεγξα στο update tool οτι η τελευταια ελληνικη εκδοση ειναι η V10H.

 

ΕDIT: Ξεκινησα την αναβαθμιση.

Edited by inactiveaccount25012014
Link to comment
Share on other sites

Help.....ξεκινησα την αναβαθμιση με lg tool και μου κολλαει στο10% και λεει προβλημα επικοινωνιας με κινητο....το κινητο μενει αναμενο στο s/w upgrade...ακομη και οταν βγαζω την μπαταρια το ιδιο συμβαινει

 

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2 Beta-5

Link to comment
Share on other sites

To εχεις συνδεδεμενο οταν βγαζεις την μπαταρια ; Γιατι ετσι δεν κλεινει...Ξαναδοκιμασες ;

Αν δεν περναει ετσι την ενημερωση ,περασε τη μονος σου με Kdz.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα πολλες φορες ...

 

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2 Beta-5

 

Koιτα στην 14η σελιδα πισω τι να κανεις για να περασεις χειροκινητα την ενημερωση.

Link to comment
Share on other sites

Koιτα στην 14η σελιδα πισω τι να κανεις για να περασεις χειροκινητα την ενημερωση.

 

δεν το βρισκω....το KDZ αρχειο που το βρισκω?

Link to comment
Share on other sites

Θα το αναφερω απλα ως γεγονος, το συνολικο αποτελεσμα θα το δω μεσα στις επομενες ωρες και μερες.

 

Απο τις 8.30 που τελειωσα τηναναβαθμιση μεχρι τωρα, ανοιχτο wifi διαρκως και ελαφρυ σκαλισμα, ειμαι αυτη τη στιγμη στο 99%.

Link to comment
Share on other sites

τελικα η αναβαθμιση εγινε με το lg update tool αλλα για να το ξεκολλησω απενεργοποιησα απο την διαχειριση συσκευων-modem-lg modem...
Link to comment
Share on other sites

τελικα η αναβαθμιση εγινε με το lg update tool αλλα για να το ξεκολλησω απενεργοποιησα απο την διαχειριση συσκευων-modem-lg modem...

Ολα καλα λοιπον :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus 4X HD (P880)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...