Jump to content

Γυμνισμός. Θα κάνατε;


GRKIWI
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγω δεν προκειτε να κανω γυμνισμο...

Ντρεπομαι παρα πολυ!!!Μια φορα στη Θασο αντιληφθηκα πως στην παραλια που κολυμπουσα αρκετα μετρα μακρια μου ηταν γυμνιστες μαζεψα τα υπαρχοντα μου και πηγα σε αλλη παραλια!!!!Δεν τους εφτανε ο χωρος τους κανανε και βολτες οι αναισθητοι προς το μερος μας οπου υπηρχαν και μικρα παιδακια...

Τι αποκρουστικο θεαμα!!!!

 

Ουτε εγω θα εκανα ποτε γυμνισμο (αν και η γυναικα μου θελει) γιατι ντρεπομαι αλλα ρε angelina δεν καταλαβαινω που το βλεπεις το αποκρουστικο θεαμα ισα ισα....... δηλ εσυ οταν βλεπεις γυμνο το αγορι σου ειναι αποκρουστικο το θεαμα??? Δεν νομιζω;), ασε που και με το γυμνισμο μετρας, κρινεις και βγαζεις συμπερασματα για πολλα μερη του σωματος μας (οι αντρες για τις γυναικες και σιιιιιγουρα οι γυναικες για εμας):lol: :lol:

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

δεν ειμαι υπερ αυτου αλλα δε με ενοχλει να βλεπω γυμνιστες!

αν ομως μαθαινα οτι η κοπελια μου εκανε κατι τετοια θα τσαντιζομουν παρα πολυ!

ο λογος απλος, δε θελω αλλος να βλεπει αυτα που βλεπω και εγω...

δε ξερω αν ειμαι παραλογος αλλα ειμαι σιγουρα ζηλιαρης!:shifty:

και το ιδιο θελω να σκεφτεται και εκεινη για εμενα!:shifty:

Link to comment
Share on other sites

δεν ειμαι υπερ αυτου αλλα δε με ενοχλει να βλεπω γυμνιστες!

αν ομως μαθαινα οτι η κοπελια μου εκανε κατι τετοια θα τσαντιζομουν παρα πολυ!

ο λογος απλος, δε θελω αλλος να βλεπει αυτα που βλεπω και εγω...

δε ξερω αν ειμαι παραλογος αλλα ειμαι σιγουρα ζηλιαρης!:shifty:

και το ιδιο θελω να σκεφτεται και εκεινη για εμενα!:shifty:

λιγο εγωιστικο δεν ειναι αυτο?ισα ισα που θα πρεπε να σκεφτεσαι οτι αυτα που μονο βλεπουν οι αλλοι εσυ τα χαιρεσαι...........:wink:

Link to comment
Share on other sites

λιγο εγωιστικο δεν ειναι αυτο?ισα ισα που θα πρεπε να σκεφτεσαι οτι αυτα που μονο βλεπουν οι αλλοι εσυ τα χαιρεσαι...........:wink:

 

μπορω και να τα χαιρομαι χωρις να τα βλεπουν οι αλλοι...:happy:

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι ναι... παρεπιπτόντως υπάρχει μια απομονωμένη παραλία που μπορεί κανείς να κάνει γυμνισμό, κάπου κοντά στο σούνιο που έχει στο μονοπάτι μια αυτοσχέδια ταμπέλα που γράφει "Απαγορεύονται οι πουσ**δες" χαχαχαχ Μα τι ζώα υπάρχουν!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οπως γουσταρει γυμνισμο αυτη την περιοδο,μενει κεντρικη ελλαδα, του συνιστω την παραλια των ''γουρουνιων'' .Ειναι η πιο διασημη παραλια για τους ξενους τουριστες στην περιοχη των Ν.Πορων! την συνιστω ανεπιφυλακτα..για οφθαλμολουτρο και οχι μονο..!!!!!(μαζυευει πολυ ξενο τουρισμο λεμε...!!!)
IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οπως γουσταρει γυμνισμο αυτη την περιοδο,μενει κεντρικη ελλαδα, του συνιστω την παραλια των ''γουρουνιων'' .Ειναι η πιο διασημη παραλια για τους ξενους τουριστες στην περιοχη των Ν.Πορων! την συνιστω ανεπιφυλακτα..για οφθαλμολουτρο και οχι μονο..!!!!!(μαζυευει πολυ ξενο τουρισμο λεμε...!!!)

 

Ν. Πόρων κατερίνης;

Link to comment
Share on other sites

Στη Σαμοθράκη που πήγα διακοπές υπήρχαν πάαααααρα πολλοί γυμνιστές και περισσότεροι άντρες παρά γυναίκες :confused:

Αυτό βέβαια που μου έκανε εντύπωση είναι ότι δυο άντρες, γυμνοί έπαιζαν τέννις :wacko:

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Στη Σαμοθράκη που πήγα διακοπές υπήρχαν πάαααααρα πολλοί γυμνιστές και περισσότεροι άντρες παρά γυναίκες :confused:

Αυτό βέβαια που μου έκανε εντύπωση είναι ότι δυο άντρες, γυμνοί έπαιζαν τέννις :wacko:

Και τι το περίεργο μ' αυτό;

Link to comment
Share on other sites

To περίεργο είναι ο ίδιος ο γυμνισμός. Δεν μπορώ να καταλάβω τι θέλουν να αποδείξουν. Τους λόγους που το κάνουν. Για να μαυρίσουν παντού; Χαχα.....

Δεν νομίζω.

Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και τι το περίεργο μ' αυτό;

 

Ε δεν είναι λίγο περίεργο να παίζουν γυμνοί με τις ρακέτες?

 

Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τους γυμνιστές μιας και έχω κάνει και εγώ, και μου άρεσε, αλλά να παίξω και ρακέτες :blink:

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παντως αν ειχε οραιες γυναικες η παραλια κ οχι τπτ παππουδες κτλπ..εγω κ γυμνησμο θα εκανα..κ τεννις θα'παιζα!:rolleyes:
http://www.mototriti.gr/jpg/mtr/100/NEWS/Akrapovic_logo.jpg Ban Me I'm Famous
Link to comment
Share on other sites

Παντως αν ειχε οραιες γυναικες η παραλια κ οχι τπτ παππουδες κτλπ..εγω κ γυμνησμο θα εκανα..κ τεννις θα'παιζα!:rolleyes:

Συμφωνώ μαζί σου. Εγώ μόνο τένις δεν θα έπαιζα!

Link to comment
Share on other sites

Guys, στη Παρο πια παραλια ενδείκνυται για γυμνισμο? Πηγαινω Παρασκευη για μια δουλεια, αλλα λεω να κανω και τα μπανακια μου :p .
Link to comment
Share on other sites

Εγω δε θα εκανα,αλλα ευχαριστως θα κοιταγα.:cool:
Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

Flame posts

 

  • Απαγορεύεται η ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση περιεχομένου που είναι παράνομο, επιβλαβές, απειλητικό, προσβλητικό, επιζήμιο, δυσφημιστικό, χυδαίο, βίαιο, υβριστικό, ρατσιστικό ή άλλως αποδοκιμαστέο, παραβιάζει την προσωπικότητα και τα προσωπικά δεδομένα άλλων, προκαλεί συναισθήματα μίσους, ή/και οποιοδήποτε άλλο συνιστάμενο ποινικό αδίκημα.
     
  • Οι δημοσιεύσεις δεν θα πρέπει να περιέχουν απόψεις οι οποίες ενδέχεται να προκαλέσουν αντιδράσεις σε μια μεγάλη ομάδα χρηστών/επισκεπτών του myphone.gr.
     
  • Τα μέλη του myphone.gr δεν θα πρέπει σε καμία περίπτωση να μεταφέρουν με τις δημοσιεύσεις τους στις σελίδες του δικτυακού του τόπου αυστηρώς προσωπικά θέματα, όπως διαμάχες, αντιδικίες, προβλήματα κ.α. με άλλα μέλη ή τρίτους. Το παρών ισχύει ανεξάρτητα από το μέγεθος του προβλήματος ή τη σημαντικότητά του. Εναλλακτικά, τα μέλη καλούνται να επιλύσουν τις αυστηρώς προσωπικές τους διαφωνίες/προβλήματα με τη χρήση εναλλακτικών μέσων.
     
  • «Μπορείτε να ασκείτε κριτική στις ιδέες όχι όμως και στους ανθρώπους». Πιο συγκεκριμένα: Τα μέλη του myphone.gr μπορούν να ασκήσουν κριτική στις ιδέες, εφόσον αιτιολογήσουν την άποψή τους με την παράθεση των απαιτούμενων στοιχείων. Ωστόσο, δεν θα πρέπει να ασκούν κριτική στους ανθρώπους.
     
  • Εφόσον μερικές ή όλες οι δημοσιεύσεις που περιέχονται σε κάποιο θέμα συζήτησης έχουν παραβεί τους όρους χρήσης, το μέλος καλείται να μην τις σχολιάσει και να μην υποκινήσει με οποιοδήποτε τρόπο τη συνέχιση δημοσίευσης άλλων μηνυμάτων, που επίσης παραβαίνουν τους όρους χρήσης.
     

 

Τα παραπάνω τα έχετε καθόλου υπόψιν σας όταν ποστάρετε στο φόρουμ;:confused:

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν είναι λίγο περίεργο να παίζουν γυμνοί με τις ρακέτες?

 

Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τους γυμνιστές μιας και έχω κάνει και εγώ, και μου άρεσε, αλλά να παίξω και ρακέτες :blink:

To πρόβλημα ποιό ακριβώς είναι ειδικά με τις ρακέτες; :p

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ν. Πόρων κατερίνης;

 

 

 

Nεοι Ποροι Κατερινης, αλλα ειναι προς το τελος της παραλιας, ειναι αναμεσα στην παραλια Μεσαγγαλων και Ν.Πορων..!!

IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

Πριν κάποια χρόνια ήταν ο φίλος μου σε μια παραλία γυμνιστών με ελευθερο κάμπινκ και μου λεγε ότι ενώ είχε γυμνές κοπέλες και παίζαν, πίναν καφέ κάναν μπάνιο ηλιοθεραπεία κλπ δεν τις έβλεπε ερωτικά... ως που έσκασε μια ισπανίδα με όχι και τόσο ωραίο σώμα η οποία φορούσε στριγκάκι και κόντεψε να πεταχτεί το μάτι έξω σε όλη την ... αντρική μερίδα της παραλίας...

 

Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι αν σου αρέσει και το κάνεις συνηθίζει το μάτι σου και δεν σε ενοχλεί... πιο πολύ σε ενοχλεί αυτό που έχει στόχο να προκαλέσει παρά το γυμνό αυτό καθεαυτό.

Link to comment
Share on other sites

Πριν κάποια χρόνια ήταν ο φίλος μου σε μια παραλία γυμνιστών με ελευθερο κάμπινκ και μου λεγε ότι ενώ είχε γυμνές κοπέλες και παίζαν, πίναν καφέ κάναν μπάνιο ηλιοθεραπεία κλπ δεν τις έβλεπε ερωτικά... ως που έσκασε μια ισπανίδα με όχι και τόσο ωραίο σώμα η οποία φορούσε στριγκάκι και κόντεψε να πεταχτεί το μάτι έξω σε όλη την ... αντρική μερίδα της παραλίας...

 

Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι αν σου αρέσει και το κάνεις συνηθίζει το μάτι σου και δεν σε ενοχλεί... πιο πολύ σε ενοχλεί αυτό που έχει στόχο να προκαλέσει παρά το γυμνό αυτό καθεαυτό.

Συμφωνώ κι εγώ. Επειδή το στριγκάκι κρύβει κάτα κάποιον τρόπο το "απαγορευμένο" σημείο, ανάβει περισσότερο τους άνδρες. Το απαγορευμένο είναι καλύτερο απ'το ελεύθερο, έχει ένα μυστήριο, ένα ενδιαφέρον.

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Πριν κάποια χρόνια ήταν ο φίλος μου σε μια παραλία γυμνιστών με ελευθερο κάμπινκ και μου λεγε ότι ενώ είχε γυμνές κοπέλες και παίζαν, πίναν καφέ κάναν μπάνιο ηλιοθεραπεία κλπ δεν τις έβλεπε ερωτικά... ως που έσκασε μια ισπανίδα με όχι και τόσο ωραίο σώμα η οποία φορούσε στριγκάκι και κόντεψε να πεταχτεί το μάτι έξω σε όλη την ... αντρική μερίδα της παραλίας...

 

Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι αν σου αρέσει και το κάνεις συνηθίζει το μάτι σου και δεν σε ενοχλεί... πιο πολύ σε ενοχλεί αυτό που έχει στόχο να προκαλέσει παρά το γυμνό αυτό καθεαυτό.

Συμφωνώ απόλυτα.

Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ κι εγώ. Επειδή το στριγκάκι κρύβει κάτα κάποιον τρόπο το "απαγορευμένο" σημείο, ανάβει περισσότερο τους άνδρες. Το απαγορευμένο είναι καλύτερο απ'το ελεύθερο, έχει ένα μυστήριο, ένα ενδιαφέρον.

Ακριβώς. Γιατί αυτό που το έχεις δεδομένο πάντα δεν του δίνεις τόση σημασία. Ενω κάτι καινούριο και κάπως μυστήριο, πάντα σου κεντρίζει το ενδιαφέρον.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...