Jump to content

Γυμνισμός. Θα κάνατε;


GRKIWI
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

A εσείς το έχετε φιλοσοφήσει το πράμα.:p Προσέξτε μόνο μην έχει πανσέληνο και γίνει η νύχτα μέρα.:lol:

 

:lol:θα το εχουμε υποψην μας:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 507
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όλα είναι μια ιδέα....

Θα πρέπει να φύγει πλέον από το μυαλό μας, ότι είναι ντροπή το να είσαι γυμνός (είτε βρίσκεσαι σε παραλία γυμνιστών, είτε στο ίδιο σου το σπίτι) αλλά και η γενικότερη ιδέα - φοβία των αγοριών κυρίως ... για την "έπαρση σημαίας" ... κ επειδή είμαστε άνθρωποι... ε.. αν σας συμβεί κάντε το " αμμόχωστο" .. :D :P

Από κει κ πέρα, όλοι κοιτάμε τους άλλους στην παραλία, είτε είναι ντυμένοι, είτε γυμνοί.. το σχόλιιο δεν λείπει από κανενός το αίμα... Σαν εμπειρία πάντως, αξίζει... κι αν μπορέσετε κ την υιοθετήσετε... θα αξίζει ακόμα περισσότερο...

Πάντα φυσικά με προσοχή, γιατί μην ξεχνάτε ότι πολλοί ξεχνιούνται και κάνουν γυμνισμό σε παραλίες που απαγορεύεται και μπορεί να αντιμετωπίσουν και πρόβλημα με τις τοπικές αρχές...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Όλα είναι μια ιδέα....

Θα πρέπει να φύγει πλέον από το μυαλό μας, ότι είναι ντροπή το να είσαι γυμνός (είτε βρίσκεσαι σε παραλία γυμνιστών, είτε στο ίδιο σου το σπίτι) αλλά και η γενικότερη ιδέα - φοβία των αγοριών κυρίως ... για την "έπαρση σημαίας" ... κ επειδή είμαστε άνθρωποι... ε.. αν σας συμβεί κάντε το " αμμόχωστο" .. :D :P

 

Έπαρση σημαίας... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

όχι όσο κομπλεξικό και να ακούγεται νιώθω ότι κάνω "μάτι" ενώ δεν ισχύει αυτό...

 

Τότε κάνε πραγματικά για να μην είναι άδικη με τον εαυτό σου. :D (Πλάκα-πλάκα αυτό είναι το καλύτερο στην περίπτωσή σου.)

 

 

Και για να πω αν θα έκανα γυμνισμό: η απάντηση είναι ναι, αρκεί να μη συνοδεύεται η παρέα από ωραίες κοπέλες, γιατί μπορεί να γίνω ρεζίλι με... την έπαρση σημαίας που αναφέρθηκε. :p

Link to comment
Share on other sites

Τότε κάνε πραγματικά για να μην είναι άδικη με τον εαυτό σου. :D (Πλάκα-πλάκα αυτό είναι το καλύτερο στην περίπτωσή σου.)

 

Επειδή δεν νιώθω άνετα να με κοιτούν άγνωστοι πιστεύω ότι δεν νιώθουν και αυτοί άνετα να τους κοιτούν (κόλλημα που έχω).

Link to comment
Share on other sites

Έπαρση σημαίας... :lol: :lol: :lol:

 

:lol::lol: αυτό μου ήρθε εκείνη την ώρα... !!

 

 

btw, ξέρετε παραλίες στη Χίο που να επιτρέπεται ο γυμνισμός;;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Εγώ έχω κάνει στη Σούγια. Στο νομό Χανίων.

 

Τέλεια παραλία, ειδικά για γυμνισμό. Φέτος λέω να κάνω στην Ελαφόνησο!:happy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ρε παιδια θελω να παω για γυμνισμο στη περιοχη ηρακλειου αλλα δεν ξερω που...εχει να δωσει κανενας κανα tip που εχει καλη φαση? Η' και κανα χαρτη κιολας(χαχαχαχα)
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν θέρετρα γυμνηστών στα βαλκάνια,Κροατία κλπ που απαγορεύεται η είσοδος σε μη γυμνηστών.

Τεράστιοι χώροι που μέσα έχουνε σουπερ μάρκετ,φούρνους ντίσκο κλπ.

Αυτή θα είναι εμπειρία :)

Link to comment
Share on other sites

Από ένα σημείο και μετά συνηθιζεις.

Πάνε και πολλές οικογένειες.Μπορείς να δείς μάνα και κόρη, και πατέρα και γιο :p

Link to comment
Share on other sites

Από ένα σημείο και μετά συνηθιζεις.

Πάνε και πολλές οικογένειες.Μπορείς να δείς μάνα και κόρη, και πατέρα και γιο :p

 

Μέχρι εδώ καλά. Αν όμως δεις και παππού και γιαγιά, εκεί είναι τα χειρότερα :p

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

"έπαρση σημαίας"

Καλό :rolleyes::lol:!!

 

Πρέπει να ομολογήσω ότι γέλασα πολύ με το συγκεκριμένο θέμα! Και επί του

θέματος.. Προσωπικά δεν θα έκανα για τους προαναφερθέντες λόγους.. :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραια παραλια για γυμνισμο ειναι και ο Κομμός στην Κρητη (Νομος Ηρακλειου). Δεν εκανα και το μετανιωσα. Αλλα αν μου δινοταν ευκαιρια θα το εκανα. Πρεπει να ειναι ωραια εμπειρια. Οσο για τους αντρες, δεν πρεπει να αγχωνεστε. Δεν υπαρχει προβλημα, αφου ολες τα βλεπουμε ολα στο κρεβατι...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

έκανα τελικά φέτος. μικρή μπανάνα χε χε..κ μετα έβγαζα αμμο για 1 ώρα :-p

 

Ναι οντως αυτο ειναι το εκνευριστικο της υποθεσης. Κι αυτην η αμμος αμαν πια παντου χωνεται!:)

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει και γω αλλα οχι σε παραλια γυμνιστων.

Ειμασταν με την κοπελα μου σε μια παραλια κατα τις 2-3 το βραδυ και μετα το ... στην αμμο ειπα να μπω και λιγο μεσα. Εεε αφου δεν ειχα μαγιο.. τι να εκανα ?

 

Υγ: Στην παραλια δεν υπηρχε ψυχη εκτος απο καποια αυτοκινητα που περνουσαν αρεα και που απο τον πανω δρομο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Φραπεδάκι ολέε

Link to comment
Share on other sites

αυτό Παοκαρα μου λέγεται ...στριπτιζ!!!!! χαχαχα!!! :lol:

ωραιος!

 

Εε δε το λες και στριπτιζ..

Απο τι στιγμη που ειμουν ηδη γυμνος.. και σιγα το πραγμα δλδ..

δε καναμε και κατι το τρελο! (λεμε τωρα..) Ασε που και πιο ζευγαρι δε το εχει κανει στη θαλασσα. Εε εγω μπηκα και μεσα μετα..

[sIGPIC][/sIGPIC] Φραπεδάκι ολέε

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 3 weeks later...

Κάποτε έλεγα "τι βλακεία, δεν γουστάρω καθόλου" και ενώ είχα πάει διακοπές ελεύθερο κάμπιγκ σε παραλία (κυρίως) γυμνιστών εγώ ήμουν συνέχεια με το μαγιώ σαν το ούφο. :ninja:

Μετά από 3 χρόνια άλλαξα 180 μοίρες: δεν πάω πλέον ούτε καν ως την παραλία αν είναι να μην υπάρχει πιθανότητα για γυμνισμό -έστω σε βραχάκια στο πλάι της παραλίας :lol:.

Δεν συγκρίνεται η φάση, ξενερώνω τρελά με το μαγιώ.

Βέβαια, μιλάω μόνο για φρικιάρικη κατάσταση σε απομακρυσμένες παραλίες -μόνο εκεί έχω κάνει, εδώ στην Αθήνα δεν πάω ποτέ για μπάνιο.

Και να προσθέσω ότι βρίσκω και πολύ αντισέξ την όλη φάση -ή απλά η παρέα μου είναι όλοι μπάζα :lol: - δεν με φτιάχνει καθόλου να βλέπω 30αρηδες με μπυρόκοιλα, χοντρά οπίσθια και τριχωτές πλάτες.

Από την άλλη, δεν έχω πάει και στο σούπερ παραντάις, ακόμα, τι να σας πω... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...