Jump to content

Smallville (CW)


lazaross
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στο χθεσινο επεισοδιο 21/09 στο τελος επαιξε ενα τραγουδι εμοιαζε πολυ με ιντερπολ μπορουμε ειτε να βρουμε το τραγουδι ειτε να κατεβασουμε το επεισοδιο??
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 739
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

στο χθεσινο επεισοδιο 21/09 στο τελος επαιξε ενα τραγουδι εμοιαζε πολυ με ιντερπολ μπορουμε ειτε να βρουμε το τραγουδι ειτε να κατεβασουμε το επεισοδιο??

 

και ναι ηταν INTERPOL! το βρηκα ειναι το Pioneer to the Falls apo Interpol

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ καλό το season premiere.

 

Όπως φαίνεται απο τα τελευταία λεπτά του επεισοδίου, μπίνουμε στην τελική ευθεία.

Όπως πάντα. Το πρώτο επεισόδιο της σεζόν και το τελευταίο μαμάνε.

Στα ενδιάμεσα πέφτει το ανελέητο θάψιμο...

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά καλό και το Plastique. Ελπίζω όμως να μην απομακρυνθούν πολύ απο το κεντρικό στόρυ με τον Ταξιδιώτη.

 

Πάντως

ο Λέξ

δε μου λείπει καθόλου. Αλλά, δυστυχώς, μόνο με τον ερχομό του θα ανάψουν ξανά τα αίματα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Το Toxic πάρα πολύ καλό αλλά το Instinct δεν με ενθουσίασε. Η γκόμενα μπορεί να είναι κουκλάρα αλλά με ξενέρωσε πολύ. Επίσης δεν μπορώ να χωνέψω το όλο σκηνικό με την Χλόι και τις σούπερ γνώσεις που απέχτησε απο τον Μπρέινιακ.

 

Ελπίζω στο σημερινό Commited να αλλάξουμε σκηνικό ακι να κάνει την εμφάνισή του ο μεγάλος!! Εκτός αν τον κρατάνε για το τέλος.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Γεια σας παιδια...να ρωτησω ηθελα,αν ξερετε, στο star ποια ηταν η τελευταια σεζον που εδειξε? Γιατι εχει καιρο να το δειξει και εχω ξεχασει που μας ειχε αφησει ? :mad:
Unbox Your Phone
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια...να ρωτησω ηθελα,αν ξερετε, στο star ποια ηταν η τελευταια σεζον που εδειξε? Γιατι εχει καιρο να το δειξει και εχω ξεχασει που μας ειχε αφησει ? :mad:

 

Αν περιμέναμε το star.. καήκαμε! Είναι γνωστός ο τρόπος για να παρακολουθείς τις σειρές που θες. Στην Αμερική ξεκίνηση η 9η σεζόν και είναι αρκετά καλή! Το Star νομίζω είχε δείξει και την 7η σεζόν...

Link to comment
Share on other sites

Αν περιμέναμε το star.. καήκαμε! Είναι γνωστός ο τρόπος για να παρακολουθείς τις σειρές που θες. Στην Αμερική ξεκίνηση η 9η σεζόν και είναι αρκετά καλή! Το Star νομίζω είχε δείξει και την 7η σεζόν...

 

Έτσι όπως το γράφεις είσαι ΕΝΤΕΛΩΣ άδικος!

 

Για να μην λέμε και ότι θέλουμε και να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους.....μια χαρά κανάλι είναι το Star όσον αφορά ταινίες και ΕΙΔΙΚΑ σειρές!Για δες πόσες σειρές έχει ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙ το Star και πόσες τα υπόλοιπα κανάλια!

 

Το Smallville από το Star το μάθαμε στην Ελλάδα (ειδικά όταν το DSL ήταν σε υψηλά επίπεδα και δεν είχαμε όλοι!!!) και παίζει ανελλιπώς όλα αυτά τα χρόνια και με συνέπεια!Η 8η season την περίοδο 2008-2009 παίχτηκε στην Αμερική!Το Star θα την δείξει κατά πάσα πιθανότητα τώρα δηλαδή περίοδο 2009-2010!Μια χαρά είναι!Τι περίμενες....να παίζεται παράλληλα με την Αμερική???? :wacko::wacko:

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

αν έχεις μετοχές στο star πάω πάσο, αλλιώς δεν καταλαβαίνω την αντιδρασή σου για το αγαπημένο σου κανάλι :blink: Γενική παρατήρηση ήταν, από την άποψη ποιος περιμένει να δει τις σειρές από την tv και ειδικά από τα ελληνικά κανάλια.
Link to comment
Share on other sites

Μα καλά τι μου λες τώρα?Μετοχές και τέτοια χ@ζ@!Σε πληροφορώ ότι ΔΕΝ βλέπω τηλεόραση σχεδόν ΠΟΤΕ αλλά κατεβάζω σειρές κ.α. για να βλέπω όποτε μπορώ!ΑΛΛΑ η αλήθεια είναι αυτή που είπα πιο πάνω!Το Star είναι το μοναδικό κανάλι που ξεκινάει και τελειώνει τις ξένες σειρές και είναι γενικώς αποδεκτό!Ρώτα και άλλους χρήστες σε πιο.....εξειδικευμένα forum που αφορούν κυρίως σειρές και μετά έλα πες μου!

 

Αν σε πειράζει ο αντίλογος εγώ δεν φταίω σε τίποτα!Συζήτηση κάνουμε!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Τελείωσε και αυτή η σεζόν! Ωραία ήταν, καλύτερη από τις άλλες, έτσι ποιο σκοτεινή με ωραίο τελευταίο επεισόδιο. (επιδημία πρέπει να έχει πέσει :lol: )

 

Βέβαια μας κάψανε την ακρόπολη αλλά καλά να είμαστε :lol: τουλάχιστον μας κάνανε την τιμή να μας αναφέρουν.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/617820

http://briefcase.pathfinder.gr/download/617819

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Το βλεπει φανατικα ενας φιλος. Μια ακομα σεζον θα γινει? Γιατι αυτος μου εχει πει οτι σεναριακα εχει φτασει εκει που ειναι δημοσιογραφος με τη Λοις, οποτε δε μπορει να εξελιχθει αυτο.

Δυσκολα καιγεται η Ακροπολη με τοσο μαρμαρο :D

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
καλα ρε σεις δεν υπηρχε θεμα για αυτη την κατσε καλα σειρα? το σημερινο επεισοδιο , αν και επαναληψη ( η τελευταια νομιζω ), ηταν τελειο! ποιος το ειδε? απο την αλλη εβδομαδα πρεπει να αρχισουν τα καινουρια επεισοδια.

 

φανταστειτε να ξανααρχισει απο την αρχη. τοτε ειναι που :angry:

 

9 Μάι. 2004, 21:04 tο πρώτο μήνυμα στο thred. 8min .29sec πριν το τέλος εμφανίζεται η στολή, 5min . 56sec πετάει επίσημα και σώζει την αγαπημένη του, 4min 36sec σώζει τον πλανήτη, 0.39sec ακούγεται η μουσική του superman (3 τα ξημερώματα σήμερα είδα το finale και με την βοήθεια πολύ αλκοόλ). 22 ήμουν εγώ και 17 ο αδερφός μου όταν αρχίσαμε να παρακολουθούμε την σειρά. Είτε βλακεία είτε τέλεια την είδαμε μέχρι τέλους και μεγαλώσαμε μαζί τις..... Ήταν μια σειρά για παιδιά , που μεγαλώσανε και κάνανε τα δικά τους παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

παιδες ξεκινησα να το βλεπω τωρα...!:)

ποτε δεν το ειχα δει αν και ο σουπερμαν ηταν παντα ο αγαπημενος μου ηρωας!

ξεκινησα το πεμπτο κυκλο τωρα!

οι 4 πρωτοι αν και λιγο κουραστικοί ηταν καλοι ο πεμπτος ομως γινεται ακομη πιο comic!

την θεωρω εξαιρετική σειρα παντως!

πηραν παρα πολλα στοιχεία απο το κομιξ και τα βαλανε στην σειρα πολυ όμορφα!!!!!!

(βλεπω στην συνεχεια οτι θα εμφανιστεί μεχρι και οι justice society!!!!!!!!):blink:

θα επιστρεψω με εντυπώσεις ..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...