Jump to content

Smallville (CW)


lazaross
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λιγο ταλαιπωρια δεν ειναι ολα αυτα ρε παιδια? DC++ και κατεβαζεις χωρις προσευχες!

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 739
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Λιγο ταλαιπωρια δεν ειναι ολα αυτα ρε παιδια? DC++ και κατεβαζεις χωρις προσευχες!

Καλο το DC++ αλλα το φοβαμαι λογω ιων και με την λογικη οτι πας να κατεβασεις κατι,κατεβαζει το μισο και περιμενεις να ξαναβρεις χρηστη για να κατεβει ολοκληρο.Σωστα?

The greatest thing you 'll ever learn,is just to love and be loved in return... MOULIN ROUGE
Link to comment
Share on other sites

Ναι με τη διαφορα οτι οι χρηστες ειναι αφθονοι, ειδικα για τα περιζιτιτα αρχεια. Παραδειγμα το τελευταιο επισοδιο του Smallville, to thread του οποιου ενοχλουμε :p ειναι αυτη τη στιγμη διαθεσιμο απκ 160 χρηστες, και το download ξεκιναει σχεδον αμεσως. Και ολα αυτα μονο σε 2 hub που ειμαι συνδεδεμενος, του Αγγελου και ενα με τηλεοπτικη θεματολογια.

 

Ακομα και σπανια πραγματα τα βρισκεις ευκολα, ασε που παντα μπορεις να κανεις live chat με το χρηστη που εχει κατι σπανιο που θες και να του ζητησεις slot...

 

Οσο για τους ιους, παντου υπαρχουν, και στα mail και στο web και στα Ρ2Ρ. Ενα καλο antivirus, ενα backup για παν ενδεχομενο και εισαι οκ, δε κυνδυνευεις καπου περισσοτερο ή λιγοτερο.

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Xωρίς να θέλω να φανώ υπέρμαχος των τόρεντς, νομίζω ότι με αυτά μπορεί να κατεβάσει και ο πιο απλός χρήστης χωρίς να γνωρίζει πολλά πολλά. Mε το DC++ εξάλλου, πρέπει να προσφέρεις ντε και καλά τουλάχιστον κανα δύο GB από το σκληρό σου (!!!) για να γίνεις δεκτός και να κατεβάσεις πράματα που σε ενδιαφέρουν ενώ με τα public torrents δεν χρειάζεται ούτε ένα kb ως προαπαιτούμενο για να κατεβάσεις τα αρχεία που θέλεις και ιδίως τα δημοφιλή τα κατεβάζεις χωρίς διακοπές και όσο γρήγορα σου προσφέρει η σύνδεση που έχεις.. Μήπως κάνω λάθος ??

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Mε το DC++ εξάλλου, πρέπει να προσφέρεις ντε και καλά τουλάχιστον κανα δύο GB από το σκληρό σου (!!!) για να γίνεις δεκτός και να κατεβάσεις πράματα που σε ενδιαφέρουν

 

Βάλε 7 GB για το hub του Άγγελου!Πάντως με τα torrents έχω πιο γρήγορα το επεισόδιο διαθέσιμο για downloading από ότι στο DC++!!!

Δεν κρατιέμαι...:lol: :lol:

Pigs have flown!

http://olivia.canal13.cl/medios/data/entretencion/musica/0703_live8_m_l.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, ασχετα με το τι προγραμμα επιλεγετε, γιατι να μη κανετε share?? Πως θα δουλεψει το συστημα? Εγω ποτε δε μενω στα ορια των hubs, παντα βαζω περισσοτερα...

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, ασχετα με το τι προγραμμα επιλεγετε, γιατι να μη κανετε share?? Πως θα δουλεψει το συστημα? Εγω ποτε δε μενω στα ορια των hubs, παντα βαζω περισσοτερα...

 

Μαζί σου...Εγώ κάνω share 180GB αλλα για κάποιον που τώρα αρχίζει τα downloading είναι δύσκολο να έχει μεγάλο share!

Αυτό που μου την δίνει στο DC++ είναι ότι ανα πάσα στιγμη μπορεί ο χρήστης απο τον οποίο κατεβάζεις να αποσυνδεθεί απο το πρόγραμμα και να μεινεις με την @#$% στο χέρι!Για αυτό δεν το χρησιμοποιώ για να κατεβάζω τα επεισόδια του Smallville και γενικά μεγάλα αρχεία παρα μόνο τραγούδια!

Pigs have flown!

http://olivia.canal13.cl/medios/data/entretencion/musica/0703_live8_m_l.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και επίσημα 30 Μάρτη το επόμενο επεισόδιο στο οποίο έχουμε την επιστροφή του Brainiac!

Pigs have flown!

http://olivia.canal13.cl/medios/data/entretencion/musica/0703_live8_m_l.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και επίσημα 30 Μάρτη το επόμενο επεισόδιο στο οποίο έχουμε την επιστροφή του Brainiac!

τι???:blink:

καλα αυτοι στην αμερικη με αυτα τα sweeps periods μας εχουν τρελανει....

1,5 μηνα χωρις επεισοδιο..πανε καλα?:mad:

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και επίσημα 30 Μάρτη το επόμενο επεισόδιο στο οποίο έχουμε την επιστροφή του Brainiac!

 

Θυμισε μου ποιος ειναι ο Brainiac please....:O

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

an kai einai ligo off topic xreiazomai voitheia apo tous torrentakides!!!

 

katevasa tainia 2.5Gigabyte (king kong)

sta teleutaia 100mb den vriskei kanena seed(diladi kaneis den to exei olokliro, swsta?)

 

pws mporw na dw tin taineia xwris na exei katevei olokliri???

kai episis

otan kapou leei p.x

king kong 2005 Spanish xVid

king kong 2005 German Dvd

simainei oti milane ispanika i germanika???

http://memimage.cardomain.com/member_images/4/web/700000-700999/700852_28.jpg
Link to comment
Share on other sites

Βασικα σε 10 μερες βγαινει σε Ελληνικο DVD το King Kong αλλα οκ....

Εχεις 2 τροπους να δεις την ταινια.

1ος ) Κατεβασε το VideoFixer "φτιαξε" την ταινια και μετα την βλεπεις στο WMP οπως ολες τις αλλες.

2ος) Κατεβασε το VideoLan Player και δεστη κατευθειαν με αυτο.

 

Βεβαια πρεπει να εχει Format ταινιας και να μην ειναι σε zip.

Link to comment
Share on other sites

Θυμισε μου ποιος ειναι ο Brainiac please....:O

 

Εμφανίστηκε στα πρώτα επεισόδια της 5ης σεζόν.Ήρθε στη γη με το διαστημόπλοιο, ήταν δημιουργημα του Zod.Επαιζε τον καθηγητή του Clark!

Pigs have flown!

http://olivia.canal13.cl/medios/data/entretencion/musica/0703_live8_m_l.jpg

Link to comment
Share on other sites

exw dei oles tis season mexri edw poy paizei to star alla apo oti xeroyme fysika oloi h 4 season teleiwnei k meta arxizei h 5.xerei kapoios na moy pei kapoio site ektos apo to devotedtosmallville.com gia na mpwresw na katevasw episodeia;h seira egw ayto poy exw na pw einai fantastic k den perigrafete me logia.

That is not dead which can eternal lie and with strange aeons even death may die.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αυτη τη σειρα στην αρχη δεν την εβλεπα καθολου. Αλλα ειδα ενα επεισοδιο και κολλησα:O

Ο αγαπημενος μου ειναι ο Λεξ:p

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αυτη τη σειρα στην αρχη δεν την εβλεπα καθολου. Αλλα ειδα ενα επεισοδιο και κολλησα:O

Ο αγαπημενος μου ειναι ο Λεξ:p

 

mmm...san tin aderfi mou kai esy....

http://memimage.cardomain.com/member_images/4/web/700000-700999/700852_28.jpg
Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβα σημερα γιατι ηθελε ο τζεισον να εξαφανιστει το πτωμα και ποια ηταν εκεινη;

 

η λανα θα παντρευτει τον κλαρκ ή οχι;

Link to comment
Share on other sites

h gynaika ayth htan h gynaika - ypeiretria k kala toy episteimona poy pethane to christofer reeve.o cristofer reeve edw htan san epoisthmwnas stin seira.tis eixe dwsei mia apo 3 petres gia na tis dwsei ston klark.

That is not dead which can eternal lie and with strange aeons even death may die.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αν παρατήρησα καλά την ταυτότητα της γυναίκας (το πτώμα) είναι η ίδια ηθοποιός που έκανε την Λοις στις ταινίες Σούπερμαν!!!!! :)

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Really? Το εχουν βρει συστημα τελικα! Και ο Κριστοφερ Ριβ μας ηρθε απο τις ταινιες, αλλα και η μητερα του Κλαρκ που στις ταινιες εκανε τη Λανα...

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Really? Το εχουν βρει συστημα τελικα! Και ο Κριστοφερ Ριβ μας ηρθε απο τις ταινιες, αλλα και η μητερα του Κλαρκ που στις ταινιες εκανε τη Λανα...

 

Και o Jor El είναι ο Terence Stamps που έκανε τον General Zod στις ταινίες Superman I και ΙΙ!

Pigs have flown!

http://olivia.canal13.cl/medios/data/entretencion/musica/0703_live8_m_l.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια παρακαλώ.Απο ποιο σάιτ κατεβάζετε; Κατέβασε ένας φίλος μου και είχε το εξής πρόβλημα: του έβγαζε συνέχεια στην οθόνη να αγοράσει ένα πρόγραμμα για ιούς και δεν μπορέσαμε να το σβήσουμε με τίποτα.Απ' οτι καταλαβαίνετε δεν κατέχω και πολλά απο υπολογιστές, βοήθεια.
Link to comment
Share on other sites

επειδη ελλειπα το σαββατο εβαλα να το γραψω αλλα πανω που η λανα παει να βρει τον κλαρκ τελειωσε η κασετα...πανω στο καλυτερο!!!εχασα τα 2 τελευταια λεπτα!!!!!ας μου καποιος τι εγινε και τι ειπανε γιατι θα σκασω!!!!

 

ευχαριστω!!!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...