Jump to content

Smallville (CW)


lazaross
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχει βγει το 1ο επεισοδια τις 5ης σεζον? Το εχει κανεις τυχερος?

Currently Using: Apple iPhone 6s 64GB, HTC One Silver

Πέρασαν...: Nokia 3120, Siemens C55, Siemens SX1, Nokia 6600, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson W800i, Qtek S200, HTC TyTN II, Nokia 2680, Nokia 6500 Slide (Silver), Nokia E72, Apple iPad 2 32GB WiFi, Apple iPhone 4S White 16GB, HTC Desire (R.I.P.), Samsung Galaxy S4 Black, Apple iPad 3 32GB Cellular, HTC Desire 310

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 739
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εχει βγει το 1ο επεισοδια τις 5ης σεζον? Το εχει κανεις τυχερος?

 

ναι το εχω, υπαρχει στο Hub μου, την διευθηνση θα την βρεις εδω

 

και οπως ειπε και ο Bayern7 ειναι πολυ καλο το επισοδιο ;) και οι τιτλοι σαφως καλυτεροι

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

πείτε μου κι εμένα του φτωχού ένα καλό torrent tracker :(

DSL 1000άρα αλλά το Smallville 2 μέρες προσπαθεί..

Eγώ χρησιμοποιώ torrentit.com και torrentbytes.net απο privates.

Aπό public με καλύπτει το torrentspy.com μέχρι στιγμής.

Link to comment
Share on other sites

Στο σημερινό επεισόδιο στο ΣΤΑΡ δεν σας φαινόταν η εικόνα σαν να ήταν μακρόστενη. Τους έδειχνε πιο ψηλούς δλδ και με πιο μακριά πρόσωπα.

Όταν το γυρνούσες σε προβολη 16:9 τα δειχνε μια χαρά..

Καινούρια features το ΣΤΑΡ;

:lol: εγω το πήρα χαμπάρι απο το 3ο δεπτερόλεπτο. και έτσι πατησα το κατάλληλο κουμπάκι στο χειριστήριο της tv και το είδα μια χαρα ;):p

Link to comment
Share on other sites

H warner ετοίμασε και το site της ταινίας Superman Returns. Σύντομα θα βγάλει και το σχετικό trailier http://supermanreturns.warnerbros.com/
http://briefcase.pathfinder.gr/download/despangel/35639/476962/1/2003_9_johnnycash912.jpg R.I.P. - m8
Link to comment
Share on other sites

H warner ετοίμασε και το site της ταινίας Superman Returns. Σύντομα θα βγάλει και το σχετικό trailier http://supermanreturns.warnerbros.com/

:w00t: :w00t:

 

Αυτά ειναι καλά νέα! :D :up:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Στο επίσημο site δεν έχουν ανεβάσει ακόμα trailer επειδή http://supermanreturns.warnerbros.com/assets/images/teaser/bugs.gif
http://briefcase.pathfinder.gr/download/despangel/35639/476962/1/2003_9_johnnycash912.jpg R.I.P. - m8
Link to comment
Share on other sites

Giati einai i prwti fora pou taineia den exei ginei rated kai na vlepoume to trailer? kamia sxesi to ena me to allo
Link to comment
Share on other sites

Nεο επεισόδιο σήμερα. Το 2ο της 5ης σεζόν...

Η εκδόση που εχει βγει ειναι μέχρι στιγμης ειναι NUKED, αλλάζει ar μερικές φορές 3-4 και ακούγεται ενας οξύς ήχος εκείνη τη στιγμή, αλλά βλέπεται άνετα..

Αν δεν τα κρατάτε και απλά τα βλέπετε και τα σβήνετε ειναι ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

Nεο επεισόδιο σήμερα. Το 2ο της 5ης σεζόν...

Η εκδόση που εχει βγει ειναι μέχρι στιγμης ειναι NUKED, αλλάζει ar μερικές φορές 3-4 και ακούγεται ενας οξύς ήχος εκείνη τη στιγμή, αλλά βλέπεται άνετα..

Αν δεν τα κρατάτε και απλά τα βλέπετε και τα σβήνετε ειναι ΟΚ.

 

Bayern7 εγω κατεβαζω αυτο εδω και απο το πρωτο επεισοδιο ηταν αψογη η ποιοτητα του ;)

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Bayern7 εγω κατεβαζω αυτο εδω και απο το πρωτο επεισοδιο ηταν αψογη η ποιοτητα του ;)

Και εγώ αυτό έχω Hunter αλλά από private tracker.

Και σε 5 σημεία αν μέτρησα καλά, άλλαξε το aspect ratio για 1 sec καθε φορά. Στιγμιαία δλδ...

 

Σε ότι αφορά το επεισόδιο:

πότε επιτέλους θα ξαναβρεί τις δυνάμεις του, και πότε θα χωρίσει τη ξενέρωτη;

:mad:

 

Εdit: that r0x

 

Smallville.S05E02.PROPER.HDTV.XviD-TVL

 

The UMD release switches from hdtv to ws pdtv a bunch of times in the show and causes audio and video errors

and is just straight out annoying

 

ATF.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο τρελο downloading εχω πλεον ολοκληρωμενη τη σεζον 4 του Smallville.Μεσα σε μερικες ωρες εχω δει μονοκοπανια 13 επεισοδια και ..keep watching... Πορωση η σειρα!!! :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το επεισοδιο που δειχνει τωρα ειναι το πρωτο της season; γιατι δεν πεθανε κανεις τους; τι εγινε; ο φαλακρας εδειξε οτι ειχε δηλητιαρσει, η χλοη πεθανε απο εκρηξη σε σπιτι, ο πατερας του κλαρκ πηρε μια ενεσα, ο πατερας του φαλακρα θα τον αποκεφαλιζαν κτλ..

 

ΤΙ ΕΓΙΝΕ!@!@#@!#!#%!@#

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το επεισοδιο που δειχνει τωρα ειναι το πρωτο της season; γιατι δεν πεθανε κανεις τους; τι εγινε; ο φαλακρας εδειξε οτι ειχε δηλητιαρσει, η χλοη πεθανε απο εκρηξη σε σπιτι, ο πατερας του κλαρκ πηρε μια ενεσα, ο πατερας του φαλακρα θα τον αποκεφαλιζαν κτλ..

 

ΤΙ ΕΓΙΝΕ!@!@#@!#!#%!@#

To δευτερό ειναι SonGohan...

Το πρώτο το έδειξε το προηγουμενο Σάββατο.

Την εξήγηση του μη-θανάτου της Chloe τον έδειξε σήμερα πάντως...

Link to comment
Share on other sites

μολις ειδα τη season 5 premiere :yahoo:....τ-ε-λ-ε-ι-ο επεισοδιο ετσι??? :rotfl: δεν την εβλεπα φανατικα τη σειρα αλλα νομιζω πως ηρθε η ωρα για download των προηγουμενων κυκλων :p..τωρα κατεβαζω το 5x02!καθε ποτε το δειχνει αμερικη?

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μολις ειδα τη season 5 premiere :yahoo:....τ-ε-λ-ε-ι-ο επεισοδιο ετσι??? :rotfl: δεν την εβλεπα φανατικα τη σειρα αλλα νομιζω πως ηρθε η ωρα για download των προηγουμενων κυκλων :p..τωρα κατεβαζω το 5x02!καθε ποτε το δειχνει αμερικη?

Κάθε Πέμπτη βράδυ.

Παρασκευή πρωί βγαίνει στα τορρεντάδικα.

Link to comment
Share on other sites

τα αλλα τα ειχε δειξει στο προηγουμενο; μπορει να πει καποιος με λιγα λογια τι ειχε γινει;

Ο Λεξ έχει πάθει ανοσία στα πάντα. Σε όλες τις αρρώστιες. Από τους μετεωρίτες που τον έκαναν και καραφλα. Το είχαν αναφέρει σε παλαιότερα επεισόδια, δεν ειχει αρρωστήσει ποτέ όταν ήταν μικρός.

 

Για την Χλόη τα είδες.

 

Ο Λαιονελ ήταν φυλακή, πήγαν να τον φάνε στα ντουζ αλλά την γλιτωσε τελικά.

 

Ο πατέρας του Κλαρκ ήταν στο νοσοκομείο 3 μήνες σε κωμα.. αλλά δεν θυμάμαι τι έγινε και ξύπνησε. Γενικά δες το πρώτο επεισόδιο από την 4η σεζόν. Εξηγεί πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Κάθε Πέμπτη βράδυ.

Παρασκευή πρωί βγαίνει στα τορρεντάδικα.

αυτη την πεμπτη δηλαδη εχει το 5x03?

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αυτη την πεμπτη δηλαδη εχει το 5x03?

Oh Yeah!

 

Hidden (edit)

First aired: 10/13/2005

Writer: Kelly Souders, Brian Peterson

Director: Whitney Ransick

Guest star: James Marsters (Professor Milton Fine/Brainiac), Johnny Lewis (Gabriel)

 

 

A krypto-mutant, Gabriel, hacks into missile codes and prepares to eliminate krypto-mutants in Smallville once and for all. A powerless Clark confronts him and is shot, and only Jor-El can save him.

 

 

http://users.hol.gr/~bayern7/smallville.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...