Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 900


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τρομερη συσκευη,μπραβο στη νοκια βαζει τα γυαλια σε πολλα διπυρηνα.Την Πεμπτη το πηρα κι εχω μεινει αφωνος με την ταχυτητα του σε σχεση με το s3 που ειμαι επεισης κατοχος.Δεν κανω συγκρυση απλα μπαινω σε σκεψεις...

Εχω ξαναπει οτι τα WP ειναι αδικημενα. Μολις καποιος τα χρησιμοποιησει για λιγες μερες πραγματικα εκτιμαει το ολο στησιμο του λειτουργικου.

Με τα WP8 θα απογειωθει ακομα πιο πολυ η ολη εμπειρια.;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 160
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τρομερη συσκευη,μπραβο στη νοκια βαζει τα γυαλια σε πολλα διπυρηνα.Την Πεμπτη το πηρα κι εχω μεινει αφωνος με την ταχυτητα του σε σχεση με το s3 που ειμαι επεισης κατοχος.Δεν κανω συγκρυση απλα μπαινω σε σκεψεις...

 

Φιλε μου με βρίσκεις απολυτα σύμφωνο μαζι σου. Και εγω σαν πρωην κατοχος s3 και αλλων κορυφαίων κινητων με εντυπωσιασε το lumia 800!! Και το σημαντικοτερο...το smoothens που ειναι μοναδικο!!

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

wp 7.8 θα γινει αναβαθμισει? εχει γινει?

 

Η αναβάθμιση σε wp7.8 δεν έχει έρθει ακόμη, αλλά απ'οτι φαίνεται τελικά δε θα είναι απλά μια αναβάθμιση της home screen που λέγανε πολλοί, θα φέρνει πολλά καλούδια :)

 

http://mynokiablog.com/2012/09/11/bluetooth-file-transfer-confirmed-for-lumia-as-well-as-ringtone-maker-in-more-in-wp7-8/

Nickolas
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου με βρίσκεις απολυτα σύμφωνο μαζι σου. Και εγω σαν πρωην κατοχος s3 και αλλων κορυφαίων κινητων με εντυπωσιασε το lumia 800!! Και το σημαντικοτερο...το smoothens που ειναι μοναδικο!!

 

Εγω φιλοι μου μια ζωη με ΝΟΚΙΑ το LUMIA 900 το εχω κοντα στον χρονο οπως γραφετε ειναι πολυ απαλο και πολυ γρηγορο,οσο για τον δεκτη του σε πολλα σημεια οπου με αλλα κινητα δεν ειχα σημα, με το LUMIA 900 δεν εχω κανενα προβλημα.Τωρα καποιος φιλος πιο πανω εγραψε αν αγορασει την αυτη συσκευη απο το εξωτερικο αν δουλεψει στην Ελλαδα,φυσικα και θα δουλεψει αν ειναι ξεκλείδωτη.

Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση σε wp7.8 δεν έχει έρθει ακόμη, αλλά απ'οτι φαίνεται τελικά δε θα είναι απλά μια αναβάθμιση της home screen που λέγανε πολλοί, θα φέρνει πολλά καλούδια :)

 

http://mynokiablog.com/2012/09/11/bluetooth-file-transfer-confirmed-for-lumia-as-well-as-ringtone-maker-in-more-in-wp7-8/

Ηρθε μια αναβαθμιση σημερα αλλα δεν ειναι wp7.8.:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

απο πεμπτη θα το εχω και εγω..το κερδισα σε κληρωση του πλαισιο..θα διαβασω οσο μπορεσω απο το θεμα για να μου λυθουν οι αποριες...
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η οθόνη με τα ppi πως τα πάει; Είναι άσχημο στο μάτι;

 

τι ειναι το ppi ρε φιλε./.?

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

τι ειναι το ppi ρε φιλε./.?

Είναι το Pixels per inch (PPI) ή pixel density.

 

Παιδιά η οθόνη με τα ppi πως τα πάει; Είναι άσχημο στο μάτι;

To phone arena και το GSM Arena αναφέρουν ότι είναι 217ppi

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η οθόνη με τα ppi πως τα πάει; Είναι άσχημο στο μάτι;
Kανενα προβλημα φιλε ειναι μια χαρα και πολυ ωραιο στο ματι.Το μονο που μπορεις να πεις οτι ειναι στα μειον ειναι το ηχιο,δεν ειναι πολυ δυνατο.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πήρα το κινητό(μεταχειρισμένο). Δεν ξέρω αν έκανα καλά εν όψη των 8. Ελπίζω τα 7.8 να έχουν κάτι καλό να μας δώσουν.. Πολύ καλές οι εντυπώσεις σαν συσκευή!
:D
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κλειστο δεν φορτιζει;γιατι οποτε το κλεινω για να φορτισει ανοιγει μονο του..
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ας μου κάποιος αν ξέρει. Θέλω να χειρίζομαι τη μουσική που ακούω από τα ακουστικά δηλαδή να αλλάζω τραγούδι πατώντας το κουμπί και όχι ανοίγοντας την οθόνη. Μπορώ να το κάνω αυτό;;
:D
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ας μου κάποιος αν ξέρει. Θέλω να χειρίζομαι τη μουσική που ακούω από τα ακουστικά δηλαδή να αλλάζω τραγούδι πατώντας το κουμπί και όχι ανοίγοντας την οθόνη. Μπορώ να το κάνω αυτό;;

 

φιλε αυτα εχω ασυρματα και δουλευουν αψογα..ειναι βεβαια λιγο ακριβα.. http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Bluetooth-Headsets/Nokia-Bluetooth-Clip-Headset-BH-111-BlacK-02727X3.htm

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση αν μπορει καποιος να μου απαντησει.

Για το Lumia 900 υπαρχει προγραμματακι για να βλεπουμε tv σε live stream;

γιατι οπως γνωριζετε δεν υποστηριζεται απο το flash player.

Να ειστε καλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κλειστο δεν φορτιζει;γιατι οποτε το κλεινω για να φορτισει ανοιγει μονο του..
Οχι μονο ανοιχτο φορτιζει.

 

Τελικά το πήρα το κινητό(μεταχειρισμένο). Δεν ξέρω αν έκανα καλά εν όψη των 8. Ελπίζω τα 7.8 να έχουν κάτι καλό να μας δώσουν.. Πολύ καλές οι εντυπώσεις σαν συσκευή!
Πολυ καλα εκανες και το πηρες γιατι τα 8 θα ειναι πολυ ακριβα σε σχεση με την τιμη αυτου που πηρες.:) Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα-Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη σε υπάρχον μήνυμα πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Παιδια! Εχω ενα θεματακι με τον ενσωματωμενο facebook messenger. Μου λεει οτι δεν μπορει να γινει ελεγχος για συνδεδεμενα μελη και δεν μου βγαζει κανενα online. Εχω προσθεσει κανονικα τον λογαριασμο του windowslive και του facebook στις ρυθμισεις και εχω προσθεση και το facebook στο email μου αλλα παλι τιποτα. Εχει κανενας καμια ιδεα γαι το τι μπορω να κανω?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
παιδες οσοι το εχετε, το τζαμι χαρασεται?
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

παιδες οσοι το εχετε, το τζαμι χαρασεται?

 

Εγώ ένα μήνα χωρίς screen protector και δεν έχει πάει τίποτα

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

εμενα σαν τελευταια ρομ μου βγάζει την 710(8779), τι γινεται?
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Που ρε φίλε

 

Ηθελα να πω, αυτη ειναι η τελευταια? :)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να πω, αυτη ειναι η τελευταια? :)

 

Που στο βγάζει αυτό φίλε μου; στις ρυθμίσεις;

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...