Jump to content

Alcatel OT-995


tzivanas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια μηπως σε εμενα εγινε γιατι η συσκευη μου δεν προοριζεται για ελλαδα? εμενα το τηλ μου δεν εχει ελληνικα..
Πολύ πιθανόν, ας μας πει και κανένας άλλος ρε παιδιά !!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πάντως οι της alcatel είναι για τα πανηγύρια τολμώ να πω, σήμερα στην Γαλλία πήραν update για την ics και εμείς είμαστε ακόμα μίλια μακριά:mad::mad::mad:

Αντε να τρολάρω και λιγάκι .....βρε καλά έκανα και αγόρασα το nexus 4, άντε να έρθει να βγάλουμε καινούργια γούστα :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

το update γινεται ανα regions (πχ βορ. αμερικη, κεντρική ευρώπη, μεση ανατολή, βαλκανια κλπ)
kouloukith.blogspot.com = pc help και όχι μόνο
Link to comment
Share on other sites

το update γινεται ανα regions (πχ βορ. αμερικη, κεντρική ευρώπη, μεση ανατολή, βαλκανια κλπ)

ναι βλέπεις τα εκατομμύρια των τηλ που έχουν πουλήσει σε όλο τον κόσμο που να προλάβουν να καλύψουν πχ την δική μας πλευρά ............

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Τελικα δε καταλαβα.. επίσημο παγωτό ήρθε στα ελληνικά ή ακομή;

όχι δεν έχει έρθει !

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

αφού έκανες που έκανες την προσπάθεια, δεν ξηλώνεις το ρουτάρισμα να κάνεις άλλη μία να δούμε τι παίζει τελικά ?

τελικα εμενα μου εκανε upgrade επειδη δεν ειναι ελληνικο το τηλ μου οχι επειδη ημουν root...

παρ'ολα αυτα το τηλ ειναι μια χαρα με ics δεν βλεπω διαφορες με την FR...

τωρα αν εχει ελληνικα δεν ξερω.. εμενα παντως δεν ειχε ποτε ουτε με GB ουτε τωρα..

το ξαναγυρισα σε cm10...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως κανείς δοκίμασε σήμερα το one touch upgrade?εγώ δυο φορές που το έκανα μου έβγαλε μήνυμα πως ο απομακρυσμένος σερβερ δεν ανταποκρίνεται,δοκιμάστε αργότερα
Link to comment
Share on other sites

Προχθές πάντως που επιχείρησα, μου ξαναπέρασε την 2.3.6.

Άρα δεν είναι ακόμη διαθέσιμη η ICS στην Ελλάδα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,δυστηχως ακομα δεν υπαρχει ICS για Ελλάδα.Μην κουραζαστε τζαμπα.

Και για να πω την αληθεια,ψιλοχλωμο τπ βλεπω..........μακαρι να βγω ψευτης βεβαια...αλλα τα δειγματα μεχρι τωρα ειναι αποθαρυντικα.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εχθές μου απάντησαν σε mail από την ALCATEL και μου είπαν ότι το τηλέφωνο θα πάρει ICS 100% μέσα στους επόμενους μήνες...(:down:Άκουσον...άκουσον μέσα στους επόμενους μήνες). Πάντως το τρελό είναι ότι το ONE TOUCH Upgrade, σού κάνει αναβάθμιση χωρίς να σου πει πρώτα πια έκδοση πρόκειται να βάλεις. Α ρε Nokia αιώνες μπροστά
Link to comment
Share on other sites

Θα μου αντικαταστησουν τη συσκευη τελικα...αλλες 15 20 μερες...η αλκατελ στελνει καινουριες συσκευες αν ξερει κανεις?ελπιζω να μου στειλουν καινουρια και οχι ανακατασκευασμενη...
Link to comment
Share on other sites

πω πω, ακομα να βγαλει ICS η Alcatel? Το εχω πουλησει εδω και 1μιση μηνα περιπου αφου του ειχα περασει την γαλλικη 4.0 για να δω πως ειναι. Δεν το περιμενα οτι ακομα δεν θα εχουν βγαλει την 4.0 για Ελλαδα! Αν ειναι δυνατον...

S7 Edge / Galaxy Note 10.1 2014 P605 White / HTC One S

iPhone 6s / iPad Air 2 / iPad mini 2

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόβλημα με το gps ανοίγω την σύνδεση με 3G και μπαίνω στην πλοήγηση μου ζητά να ανοίξω το gps το κάνω και συνέχεια μου λέει αναζήτηση τοποθεσίας και μετά από κανένα λεπτό μου λέει η τοποθεσία μη διαθέσιμη . ξέρει κάνεις τι παίζει ? ευχαριστώ:(:(
Η μεγαλη δυναμη θελει και μεγαλη ευθυνη !!!
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόβλημα με το gps ανοίγω την σύνδεση με 3G και μπαίνω στην πλοήγηση μου ζητά να ανοίξω το gps το κάνω και συνέχεια μου λέει αναζήτηση τοποθεσίας και μετά από κανένα λεπτό μου λέει η τοποθεσία μη διαθέσιμη . ξέρει κάνεις τι παίζει ? ευχαριστώ:(:(

Με ποιο προγραμμα πλοηγησης το δοκιμασες??

Φιλε μου εαν με εχεις ανοιχτο το gps,και δεν βρισκεις δορυφορους εχει θεματακι η συσκευη σου,δοκιμασε και απο το play το gps test.

Εαν και αυτο δεν βρει δορυφορους πας για το service.Ειχα και εγω προβλημα παλαιοτερα και μου αλλαξαν συσκευη τοτε.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

το έκανα με την πλοήγηση αλλα και μεσα απο τους χαρτες της google θα προσπαθησω ευχαριστω
Η μεγαλη δυναμη θελει και μεγαλη ευθυνη !!!
Link to comment
Share on other sites

Με ποιο προγραμμα πλοηγησης το δοκιμασες??

Φιλε μου εαν με εχεις ανοιχτο το gps,και δεν βρισκεις δορυφορους εχει θεματακι η συσκευη σου,δοκιμασε και απο το play το gps test.

Εαν και αυτο δεν βρει δορυφορους πας για το service.Ειχα και εγω προβλημα παλαιοτερα και μου αλλαξαν συσκευη τοτε.:)

 

Κοίταξε το και με το sygic,Εγώ με αυτό έκανα δουλειά :D

jimn
Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε το και με το sygic,Εγώ με αυτό έκανα δουλειά :D

 

ευχαριστώ πολύ ..... δουλεύει και πολύ καλό προγραμμα . η πλοήγηση που είχε μέσα ακόμα δεν δουλεύει ίσως με κάποιο update δεν ξέρω τι έχει πάθει πάντως με το προγραμμα αυτό δουλεύει μια χαρά και γαμάει και η φωνητική βοήθειά ευχαριστώ :D

Η μεγαλη δυναμη θελει και μεγαλη ευθυνη !!!
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ ..... δουλεύει και πολύ καλό προγραμμα . η πλοήγηση που είχε μέσα ακόμα δεν δουλεύει ίσως με κάποιο update δεν ξέρω τι έχει πάθει πάντως με το προγραμμα αυτό δουλεύει μια χαρά και γαμάει και η φωνητική βοήθειά ευχαριστώ :D

 

Με το ίδιο ακριβώς τραβιόμουν και εγω ;) :D

jimn
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...200 ευρώ δεν πιστεύω ότι είναι πολλά για αυτό το κινητό... Ευχαριστώ πολύ.

Oχι φιλε μου.Αλλα εχει θεματακια,ειδικα με τις αναβαθμησεις.............:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μολις εβαλα την Paranoid Android 2.55 απο το xda και μου περασε την 4.1.2 με Ελληνικο μενου κανονικοτατα και ολα κομπλε!

:D

Link to comment
Share on other sites

Μολις εβαλα την Paranoid Android 2.55 απο το xda και μου περασε την 4.1.2 με Ελληνικο μενου κανονικοτατα και ολα κομπλε!

:D

 

εχω βαλει και εγω paranoid... αλλα με χαλαει λιγο το μενου που το βγαζει στα αριστερα με πολυ μικρα γραμματα....

εχθες βγηκε νεα εκδοση cm10 χωρις τα προβληματα της προηγουμενης

Link to comment
Share on other sites

εχω βαλει και εγω paranoid... αλλα με χαλαει λιγο το μενου που το βγαζει στα αριστερα με πολυ μικρα γραμματα....

εχθες βγηκε νεα εκδοση cm10 χωρις τα προβληματα της προηγουμενης

 

 

 

εβαλα για δοκιμη το cm10, εχει και Ελληνικα.. αλλαζει το κινητο !!! δυστυχως δεν λειτουργει το 3G και το usb για να ανοιγει το κινητο στα windows...:(

Link to comment
Share on other sites

εβαλα για δοκιμη το cm10, εχει και Ελληνικα.. αλλαζει το κινητο !!! δυστυχως δεν λειτουργει το 3G και το usb για να ανοιγει το κινητο στα windows...:(

το 3g δουλευει απλα πρεπει να πας στις ρυθμισεις APN να το φτιαξεις εσυ...

για το usb mass storage απεγκατεστησε το one touch upgrade Q Και θα σου δουλεψει κανονικα...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Alcatel OT-995

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...