Jump to content

The «Ultimate» File Sharing thread


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ευχαριστώ.

 

Όσο για το ratio έχει μόνο:

 

You may see two symbols instead of a number: "Inf.", which is just an abbreviation for Infinity, and means that you have downloaded 0 bytes while uploading a non-zero amount (ul/dl becomes infinity); "---", which should be read as "non-available", and shows up when you have both downloaded and uploaded 0 bytes (ul/dl = 0/0 which is an indeterminate amount).

 

Που δεν λέει τίποτα...

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχω για torrent client το BitLord και θα ήθελα να ρωτήσω εάν μπορώ να βρώ κάποιο έτοιμο αρχείο ipfilter.dat με ip τις οποίες αποκλείει, γιατί ανοίγοντας το αρχείο βλέπω ότι δεν περιέχει τίποτα και πρέπει εγώ να τις ορίσω. Πως θα τις ορίσω ομώς εφόσον δεν ξέρω ποιές είναι;
Link to comment
Share on other sites

Aμα δεν έχεις κατεβάσει τπτ τι ratio περιμένεις να δεις; :wacko:

Ναι βρε συ το ξέρω ότι θα μου το εμφάνιζε έτσι...

 

Το θέμα που ψάχνω εγώ είναι άμα το αφήσω για αρκετό διαστήματα έτσι, αλλά μπάινω συχνά στο site τους, θα με βγάλουν inactive?

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Όχι, αν μπαίνεις συχνα είσαι active και ας μην κατεβαζεις/ανεβάζεις.

To συχνά πώς προσδιορίζεται; Μια φορά το μήνα ας πούμε; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Όχι, αν μπαίνεις συχνα είσαι active και ας μην κατεβαζεις/ανεβάζεις.

Οκ.Σε ευχαριστώ πολύ hostolis!

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, έλεος με αυτό το e-mule! Ονομα και πραγμα... μουλαρώνει και αντε να κατεβασεις!!!

Υπάρχει καμια αξιοπιστη εναλλακτικη λυση;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, έλεος με αυτό το e-mule! Ονομα και πραγμα... μουλαρώνει και αντε να κατεβασεις!!!

Υπάρχει καμια αξιοπιστη εναλλακτικη λυση;

DC++ . To έχουμε πει πολλές φορές. Κατεβάζει αμέσως και έχει σχεδόν τα πάντα. Αν βαριέσαι να ψάχνεις κιόλας τι να κατεβάσεις υπάρχουν και τα magnet links.

http://www.dcmagnet.com

 

Διαλέγεις και απλά κατεβάζεις. Σου ανοίγει το πρόγραμμα και στο κατεβάζει αμέσως. :shifty:

Link to comment
Share on other sites

DC++ . To έχουμε πει πολλές φορές. Κατεβάζει αμέσως και έχει σχεδόν τα πάντα. Αν βαριέσαι να ψάχνεις κιόλας τι να κατεβάσεις υπάρχουν και τα magnet links.

http://www.dcmagnet.com

 

Διαλέγεις και απλά κατεβάζεις. Σου ανοίγει το πρόγραμμα και στο κατεβάζει αμέσως. :shifty:

 

eisai super,sta ektos toy Arh pas?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, έλεος με αυτό το e-mule! Ονομα και πραγμα... μουλαρώνει και αντε να κατεβασεις!!!

Υπάρχει καμια αξιοπιστη εναλλακτικη λυση;

1. Χρειάζεται υπομονή, το έχουμε γράψει πολλές φορές.

2. Μην προσπαθείς να κατεβάσεις αρχεία που στο complete sources γράφουν 0%, δεν θα κατέβουν ποτέ.

3. Πρέπει να συνδέεσαι σε High ID σε κάποιον καλό server, π.χ. στον Razorback2.

Link to comment
Share on other sites

:cry: :cry: ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟ E-MULE ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ??????? :wacko: :wacko: ΤΙ ΑΔΕΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ?ΠΩΣ ΒΡΙΣΚΩ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΒΙΝΤΕΟ??? :worry: :worry:
Link to comment
Share on other sites

:cry: :cry: ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟ E-MULE ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ??????? :wacko: :wacko: ΤΙ ΑΔΕΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ?ΠΩΣ ΒΡΙΣΚΩ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΒΙΝΤΕΟ??? :worry: :worry:

Για τσόντες δε συνιστάται το e-mule... Έπρεπε να το ξέρεις αυτό. :p

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΣΥΝΙΣΤΑΤΑΙ ΤΟΤΕ???ΚΑΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ DC++ PREPEI ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΧΡΗΣΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ.
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, θέλω να βρώ το εξαιρετικό πρόγραμμα φωτογραφίας Neat Image. Πιο απ'όλα αυτά τα προγράμματα που γνωρίζετε θα μου έδινε πιθανότητες να το βρω;

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

:cry: :cry: ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟ E-MULE ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ??????? :wacko: :wacko: ΤΙ ΑΔΕΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ?ΠΩΣ ΒΡΙΣΚΩ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΒΙΝΤΕΟ??? :worry: :worry:
1. Μάλλον δεν έχεις εγκαταστήσει κάποιο codex. Χρειάζεσαι τουλάχιστον το DivX και το xvid.

2. Μην γράφεις με κεφαλαία, είναι πολύ κουραστικό στην ανάγνωση και είναι σαν να φωνάζεις.

Βρε παιδιά, θέλω να βρώ το εξαιρετικό πρόγραμμα φωτογραφίας Neat Image. Πιο απ'όλα αυτά τα προγράμματα που γνωρίζετε θα μου έδινε πιθανότητες να το βρω;

Σας ευχαριστώ

Στο emule υπάρχουν όλα αυτά τα προγράμματα.
Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΣΥΝΙΣΤΑΤΑΙ ΤΟΤΕ???ΚΑΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ DC++ PREPEI ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΧΡΗΣΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ.

Συνίστατε να μην κατεβάζεις αρχεία wmv αλλά mpeg.

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Γιατι μου ζηταει password το hub του Aggelos;

 

Δεν αλλαξα τιποτα και ξαφνικα ζηταει password ! :confused:

Ποιο ειναι το password; Ξερει κανενας;

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κάποιος χρησιμοποιεί το nick που συνήθως χρησιμοποιύσες εσύ, και το έχει κάνει και ρέτζιστερ. Άλλαξε nick και θα μπείς λογικά.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κάποιος χρησιμοποιεί το nick που συνήθως χρησιμοποιύσες εσύ, και το έχει κάνει και ρέτζιστερ. Άλλαξε nick και θα μπείς λογικά.

 

Ναι αυτο ηταν ! :confused:

Καλα... Δηλαδη οσο εγω δεν εμπαινα, μου πηρε καποιος το nickname, το εκανε register κι εγω το εχασα ετσι απλα; :worry:

Δεν πειραζει, ετσι κι αλλιως λιγο μετρανε τα nicknames στο DC++...

 

Ευχαριστω hostolis :)

Link to comment
Share on other sites

Em αφού έμπαινες γιατί δεν το έκανες register εσύ;

Το σύστημα είναι «όποιος προλάβει».

 

Γι'αυτο, αυτη τη φορα το εκανα κατευθειαν register για να ειμαι "καβατζομενος" ;) :D

 

Thanks παιδες... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος που γνωρίζει το Shareaza να μου εξηγήσει τι σημαίνουν τα παρακάτω σύμβολα που μου βγάζει στα αποτελέσματα;

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...