Jump to content

The «Ultimate» File Sharing thread


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σ'ευχαριστω ΗλεκτροΜατι :D

Επιτελους μπηκα... :cool:

Επίσης, αν θέλεις περισσότερες οδηγίες πάνε και στο http://www.angelos0.com :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επίσης, αν θέλεις περισσότερες οδηγίες πάνε και στο http://www.angelos0.com :lol:

Όπως είπαμε και πριν, το site του Άγγελου είναι σε maintenance.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς παιδιά άν συνεχίζει να δουλεύει το overnet; Σε μένα ανοίγει μεν αλλά δεν μπορώ να ψάξω και να κατεβάσω κάτι.Γνωρίζει κανείς τίποτα; Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Eleos kathe 2 mines nea ekdosi!!

Ti pragma einai afto..

Για ένα πρόγραμμα που δεν έχει φτάσει την 1.0 κάθε δύο μήνες είναι απελπιστικά μικρή συχνότητα...

Link to comment
Share on other sites

To e-mule έβγαλε καινούριο update, την έκδοση 0.45a... Σχεδόν ίδια με την 0.44d μόνο που στο tray έχει τώρα και δείκτη προόδου ταχύτητας που κατεβάζει...
Link to comment
Share on other sites

To e-mule έβγαλε καινούριο update, την έκδοση 0.45a... Σχεδόν ίδια με την 0.44d μόνο που στο tray έχει τώρα και δείκτη προόδου ταχύτητας που κατεβάζει...

Επιτέλους, ώρα ήτανε! [ Full changelog ]

Link to comment
Share on other sites

Το eXeem το δοκιμασε κανεις;

Ναι, εγώ και δε μου άρεσε ιδιαίτερα. Το έβγαλα, όμως όταν ωριμάσει λίγο (είναι beta ακόμα) θα του δώσω άλλη μια ευκαιρία γιατί μου αρέσει το concept του.

Link to comment
Share on other sites

το exeem ειναι full με spyware και adware.. ειδη γνωστα site οπως το lokitorrent αρχιζουν και το κανουν ban.. παντως το καλο ειναι οτι διαβασα οτι αν βγαλεις τα spyware που εχει με τα καταλληλα προγραμματακια οτι συνεχιζει να δουλευει..

εγω παντως δε το δοκιμασα για λογους και μονο οτι σπαστηκα οτι τα εχει.

dum spiro spero
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως χρησιμοποιώ το LimeWire και είναι φοβερό!

Συνδέεται αμέσως και έχει πάρα πολύ καλές ταχύτητες!

 

Επίσης μπορείς να κατεβάσεις ό,τι θέλεις από mp3 μέχρι και software

εύκολα και γρήγορα!

 

Σας το συνηστώ ανεπιφύλακτα είναι πανεύκολο και πανίσχυρο!!

 

:) :O

 

Μπορείτε να το κατεβάσετε από εδώ! http://www.limewire.com

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

to limewire ειναι για ερασιτέχνες. Με όλο το σεβασμό. :rolleyes:

Αν στην κατηγορία ερασιτέχνες συμπεριλαμβάνεις όλους τους dialupάδες τότε έχεις δίκιο.

Link to comment
Share on other sites

Το limewire εχει trojans, ιους, κλπ οπως το kazza; Γιατι αν ναι, τοτε μακριαααα

 

 

Επεισης να ρωτησω κατι αλλο. Σαν πρωτευον Ρ2Ρ προγραμμα εχω το DC ασυζητητει! Σαν δευτερευον ομως ποιο μου προτεινετε; limewire, kazza lite, ποιο; Αρκει να ειναι ευχρηστο. Εχω DSL 256. Και να μπορω να πιανω ταχυτητες :shifty:

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Το limewire εχει trojans, ιους, κλπ οπως το kazza; Γιατι αν ναι, τοτε μακριαααα

 

 

Επεισης να ρωτησω κατι αλλο. Σαν πρωτευον Ρ2Ρ προγραμμα εχω το DC ασυζητητει! Σαν δευτερευον ομως ποιο μου προτεινετε; limewire, kazza lite, ποιο; Αρκει να ειναι ευχρηστο. Εχω DSL 256. Και να μπορω να πιανω ταχυτητες :shifty:

 

Κι εγω με 384 dsl εχω σαν 1ο το DC++ και μετα χρησιμοποιω Kazaalite Resurection και καμια φορα το Limewire... Στα τελευταια 2 καταφερα να πιασω πραγματικες ταχυτητες γιατι με οποιοδηποτε αλλο ηθελε πολλες ρυθμισεις που δεν εφεραν κανενα καλο αποτελεσμα !

 

EDIT:

Με Kazaalite και Limewire να χρησιμοποιεις παντα το PeerGuardian που "κοβει" τις "περιεργες" συνδεσεις με τον PC σου...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...