Jump to content

E-Shops και Ηλεκτρονικές Αγορές


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρασκευη μεσημερι εκανα μια παραγγελια ενος κινητο μεσω telefoncity την οποια και μετανειωσα και ξοδεψα τα λεφτα που προοριζονταν για εκει σε αγορα αλλου κινητου με την προιποθεση Δευτερα πρωι να τους παρω τηλεφωνο για ακυρωση της παραγγελιας..

αλλα το ξεχασα. ετσι σημερα ημερα Τριτη μου ηρθε μεσα Courier ειδοποιηση οτι μου το εφεραν αλλα ετυχε να λυπω..

μπορω να ακυρωσω την παραγγελια πια η ειναι πολυ αργα? ...

 

Και γιατί δεν ρωτάς τους ίδιους...; :blink:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παρασκευη μεσημερι εκανα μια παραγγελια ενος κινητο μεσω telefoncity την οποια και μετανειωσα και ξοδεψα τα λεφτα που προοριζονταν για εκει σε αγορα αλλου κινητου με την προιποθεση Δευτερα πρωι να τους παρω τηλεφωνο για ακυρωση της παραγγελιας..

αλλα το ξεχασα. ετσι σημερα ημερα Τριτη μου ηρθε μεσα Courier ειδοποιηση οτι μου το εφεραν αλλα ετυχε να λυπω..

μπορω να ακυρωσω την παραγγελια πια η ειναι πολυ αργα? ...

 

Καλα βρε συ powerz, μας κανεις πλακα; :confused:

Μια μετανιωσες για το συμβολαιο, μια γι'άυτο...τι να πω;

Δεν ξερω τι γινεται σε αυτη την περιπτωση, αλλα ενταξει μπορουσες να ειδοποιησεις.Συγγνωμη, αλλα προσωπικα - παντα - το "το ξεχασα" δεν το θεωρω σοβαρη δικαιολογια.

Μου φαινεται πως δεν εισαι και ιδιαιτερα τυπικη στις "υποχρεωσεις" σου. :rolleyes:

(Στο γραφω το τελευταιο με αφορμη τις δυο περιπτωσεις σου.)

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας υπόψιν κάποιο Ελληνικό e-shop με DVDs που να κάνει αποστολή στην Κύπρο? Ευχαριστώ :)

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

καθόλου απαράδεκτη.υπογράψατε κανένα συμβόλαιο??το μετάνιωσες -με γειά σου και χαρά σου. αστους να πάν να κουρεύονται.

 

Καμια φορα μερικα πραγματα ειναι σημαντικοτερα απο ενα συμβολαιο. Α ρε Γεωργιου τελικα καλα τα λες :rolleyes:

 

@ Powerz σιγουρα εκανες μαμακια αλλα δεν νομιζω οτι θα υπαρξει προβλημα, επικοινωνησες με το καταστημα?

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ για την ολιγόλεπτη διακοπή, ο φίλος μας ο σερίφης πήγε διακοπές στο μακρυνό Φαρ Ουέστ, από όπου και θα επιστρέψει σε 7 ημέρες, αν επιδείξει καλή διαγωγή...

 

Συνεχίστε στο θέμα του thread plz. Υπάρχουν όντως και κάποιοι χρήστες που θέλουν να συμμετάσχουν εδώ...

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Καμια φορα μερικα πραγματα ειναι σημαντικοτερα απο ενα συμβολαιο. Α ρε Γεωργιου τελικα καλα τα λες :rolleyes:

 

@ Powerz σιγουρα εκανες μαμακια αλλα δεν νομιζω οτι θα υπαρξει προβλημα, επικοινωνησες με το καταστημα?

μιλησα χθες με την εταιρια courier και τους ειπα οτι δεν θελω να μου το ξανστειλουν και ανακουφιστηκαν.Μαλλον επειδη το μαγαζι της telefoncity οπου εκανα την παραγγελια ειναι στην Μυτιληνη οπως μου ειπανε :wacko:

Link to comment
Share on other sites

μιλησα χθες με την εταιρια courier και τους ειπα οτι δεν θελω να μου το ξανστειλουν και ανακουφιστηκαν.Μαλλον επειδη το μαγαζι της telefoncity οπου εκανα την παραγγελια ειναι στην Μυτιληνη οπως μου ειπανε :wacko:

 

 

Kαι γιατί σου φαίνεται παράξενο που είναι στην Μυτιλήνη, δεν το καταλαβαίνω...πρέπει όλα να είναι στην Αθήνα;;

 

Αnyway o κύριος που έχει το telefoncity είναι ΑΨΟΓΟΣ!

Εχω ψωνίσει άπειρες φορές και πάντα εξυπηρετικότατος!Μακάρι να ήταν όλοι σαν αυτόν!

 

*Για την ιστορία βρίσκεται στην Καλλονή Λέσβου

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

δεν μου εκανε εντυπωση που δεν ηταν στην Αθηνα, μου εκανε εντυπωση που ο υπαλληλος της ACS ανακουφιστηκε που δεν θα αναγκαστει να το ξαναφερει και ειπα μηπως εγινε αυτο λογω του οτι η telefoncity βρισκεται μακρια σε καποιο νησι.αυτο μου φανηκε εντελως κουφο για να πω την αληθεια..
Link to comment
Share on other sites

δεν μου εκανε εντυπωση που δεν ηταν στην Αθηνα, μου εκανε εντυπωση που ο υπαλληλος της ACS ανακουφιστηκε που δεν θα αναγκαστει να το ξαναφερει και ειπα μηπως εγινε αυτο λογω του οτι η telefoncity βρισκεται μακρια σε καποιο νησι.αυτο μου φανηκε εντελως κουφο για να πω την αληθεια..

 

Το καταστημα ακομα να το παρεις τηλεφωνο? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Πολλές σελίδες, δεν διάβασα σχεδόν τίποτα, αν κρίνω από τον τίτλο πάρτε το καλύτερo e-shop http://www.skroutz.gr
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν τους πηρα, αφου το τηλεφωνο που δινουν 8001130200 δεν το σηκωνει ποτε κανενας!

 

Στείλε email, θα σου απαντήσει σίγουρα!

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Πολλές σελίδες, δεν διάβασα σχεδόν τίποτα, αν κρίνω από τον τίτλο πάρτε το καλύτερo e-shop http://www.skroutz.gr

 

Όντως! Τον θείο skroutz τον χρησιμοποιώ καιρό εγώ!! Βέβαια είναι ακόμα σε beta στάδιο αλλα μια χαρά αποτελέσματα βγάζει! :)

Link to comment
Share on other sites

Ώπα, ωραίο site αυτό! :up: Elteo, μάλλον έπρεπε να το κάνεις πιο εμφανές το link στην υπογραφή. Αν δεν αναφέροταν στο thread δεν θα το έβλεπα ποτέ...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Ώπα, ωραίο site αυτό! :up: Elteo, μάλλον έπρεπε να το κάνεις πιο εμφανές το link στην υπογραφή. Αν δεν αναφέροταν στο thread δεν θα το έβλεπα ποτέ...

Και εγώ τώρα τώρα το πρόσεξα! Δεν είναι ευανάγνωστο κάντο μεγαλύτερο!

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται απλά δεν είστε υποψιασμένοι τι αφορά.

Εξάλλου υπογραφή είναι, δεν θέλω να βάζω μεγάλες εικόνες!

 

Skroutz it λοιπόν... :wink:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να παραγγείλω μια φωτογραφική μηχανή από την Pixmania, ξέρεται σε πόσες μέρες θα τι στείλουν άμα την παραγγείλω αύριο; Θα την έχω μέχρι την Παρασκευή;
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ΠΑΙΔΙΑ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΦΤΗΝΑ ΚΙΝΗΤΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΕΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΟ LING EINAI:http://www.xms.gr/modules.php?name=Amazon&op=More&searchmode=BrowseNodeSearch&keyword=10395011&mode=electronics-uk&AMZpage=3 KOIΤΑΧΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ.ΑΝΑΓΚΗ
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΦΤΗΝΑ ΚΙΝΗΤΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΕΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΟ LING EINAI:http://www.xms.gr/modules.php?name=Amazon&op=More&searchmode=BrowseNodeSearch&keyword=10395011&mode=electronics-uk&AMZpage=3 KOIΤΑΧΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ.ΑΝΑΓΚΗ

 

:confused: Τι ειναι τουτο??? Ουσιαστικα αυτο που κανουν ειναι να σε συνδεουν με το Αγγλικο amazon το οποιο δεν στελνει στην Ελλαδα κινητα. Και φυσικα το http://www.xms.gr ΔΕΝ ειναι eshop. Οποτε ΜΑΚΡΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...