Jump to content

[Modding] Huawei U8800 IDEOS X5 Pro


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γι'αυτο εγραψα στο τελος για το host και την πυξιδα, λυνονται μεσα σε 1 λεπτο. Απλως σαν review οφειλω να το πω.

 

Πρεπει να φταιει ο simulator εχεις fc στον launcher οποτε δεν μπορεις να κανεις τιποτα. Απργκαταστησε τον simulator και δοκιμασε ξανα ή δοκιμασε καποιον αλλο.

 

Ναι σαν ενα ακριβεστατο review έχεις δικιο και for the record καλο θα ηταν να ήταν αλλαγμενο και το gps.conf με αυτο που δινει λίγα ποστ πισω της προηγούμενης σελίδας για να μην σε βγαζει οταν ανοιγει το sygic ή οποιο αλλoς navigator στον Ωροπό.

 

Μάλλον δεν συμπαθει miui o συγκεκριμενος emulator αλλα όσο πετουσε εκεινο το μηνυμα δεν με αφηνε να πατησω κατι ή να παω αλλου σε καποιο app για να τον απεγκαταστησω τελικα καταφερα να κανω κατι αλλο για να το εχετε στο νου σας και αλλοι αν σας τυχει ενω πεταει αυτο το μηνυμα συνδεστε το κινητο με το pc και προσπαθηστε να κατεβασετε το κουρτινακι απο εκει να πατε στις ειδοποιησεις και απο εκει στις επιλογες εντοπισμου σφαλματων usb και απο εκει στην επιλογη τρεχουσες διεργασιες και απο εκεί πλεον ολοι ξερετε πως να κανετε uninstall την εφαρμογη που προκαλει αυτο το σκαλωμα συνηθως η τελευταια που περασατε.

Τα λεω αυτα γιατι και με καποιες αλλες εφαρμογες που ειχα περασει με σκαλωσε ετσι και δεν μπορουσα να κανω κατι και αναγκαστικα να κανω wipes και restore. Ευτυχως που ειχα προνοησει να κανω backup μην ξεχνατε να κανετε backup σωζει androids.

 

Tupac και το anycut που κατεβασα απο το λινκ σου και περασα με εκανε παλι το ιδιο σκαλωματα και αναγκαστηκα να το σβησω για να ξεκολλησει το κινητο. Eμένα παντως δεν με βγαζει εκεινο που κανει εσενα με την εκκινηση και τα pop up μηνυματα για φωτος και screenshots.

 

Γκαλεν γινεται τιποτα με τη miui για να κανουν κυκλο οι επιφανειες εργασιας και οχι να πηγαινει μεχρι την μια ακρη και μετα παλι πισω? Kαι τελικα μηπως παιζει καποια ατελεια αυτης της miui και οτι και αν πας να εγκαταστησεις αν δεν ειναι απο titanium τρωει σκαλωμα γιατι μεσω titanium εχω εγκαταστησει πάνω απο 60 εφαρμογες και δεν εβγαλε προβλημα αλλα μολις περασα το anycut του tupac ή το simulator που γράφω πιο πάνω με σκαλωσε. Ειλικρινα οσο πολυ και αν με αρεσει η συγκεκριμενη ρομ αν δεν ειχε αυτο το κολλημα με αλλες εφαρμογες και ενα ραδιο θα ηταν για μενα η απολυτη ρομ γιατι σε ολα τα υπολοιπα ειναι απλα αψογη. Έχω αρχισει να σκεφτομαι να πάω ειτε για icedroid διαβάζω τελευταια πολὐ καλα σχολια απο svteam στο xda ή να επιστρεψω σε cm7 βεβαια καμμια δεν θα εχει την ομορφια της miui.

Edited by tzivas31
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Pikachukaki

    1342

  • akalos

    1502

  • gkalen

    2252

  • tzivas31

    755

Top Posters In This Topic

tupac για τον opera συμφωνω, η 12.1.4 ειναι η τελευταια εκδοση που χρησιμοποιει την presto engine και ειναι ο ποιο γρηγορος. Οι επομενες εκδοσεις που χρησιμοποιουν το webkit ειναι πολυ βαριες
In a world without walls and fences, who needs windows and gates?
Link to comment
Share on other sites

tupac για τον opera συμφωνω, η 12.1.4 ειναι η τελευταια εκδοση που χρησιμοποιει την presto engine και ειναι ο ποιο γρηγορος. Οι επομενες εκδοσεις που χρησιμοποιουν το webkit ειναι πολυ βαριες

 

Αυτο ακριβως. Το webkit δεν κανει για μας.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αν μπορεις κανε ενα upload το apk..!

 

Το εχω κανει πιο πανω στο review μου.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

tupac για τον opera συμφωνω, η 12.1.4 ειναι η τελευταια εκδοση που χρησιμοποιει την presto engine και ειναι ο ποιο γρηγορος. Οι επομενες εκδοσεις που χρησιμοποιουν το webkit ειναι πολυ βαριες

 

Παιδιά όταν λέτε ελαφριά εννοείτε ποιο ελαφριά και από το dolphin τι οποίο είναι πραγματικό πούπουλο;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όταν λέτε ελαφριά εννοείτε ποιο ελαφριά και από το dolphin τι οποίο είναι πραγματικό πούπουλο;

 

Ναι. Νομιζω οτι ο παλιος Opera ειναι ο πιο γρηγορος για το κινητο μας. Δεν ειναι ο πιο ελαφρης οσο αναφορα την καταναλωση μνημης RAM ουτε ο πιο παραμετροποιησιμος αλλα δε μας νοιαζει, το θεμα ειναι οτι ανοιγει πολυ γρηγορα τις σελιδες και μ'αρεσει επισης που οταν πας ''πισω'' δεν ξαναφορτωνει τη σελιδα αλλα στην πεταει κατευθειαν απο το cache. Δεν τον ειχα ποτε σε καλη υποληψη και μου την εσπαγε αλλα με εξεπληξε θετικα.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Οντως πολυ γρηγορος ο opera , αλλα εχει σημασια και πως τον δουλευει ο καθενας τον browser.

Εγω ας πουμε, δουλευω μονο desktop view και ο μονος που με καλυπτει σ'αυτο ειναι o dolphin.

Αν ξερετε κατι παρομοιο και καλο, να μου πειτε να δοκιμασω ( παντα με λειτουργια desktop view).

Link to comment
Share on other sites

Τρεις γενικες ερωτησεις:

 

1. Φορτιζει κανεις το κινητο αρκετα συχνα ενω ειναι απενεργοποιημενο;

 

2. Γνωριζει κανεις πώς ή φανταζεται πως ή φανταζεται που να ψαξουμε ή προς τα που να κινηθουμε ή πιο αρχειο ειναι υπευθηνο για τη λειτουργια των volume buttons με τα οποια οταν βρησκεσαι σε διαδικασια εισαγωγης κειμενου πατωντας τα, μεταφερεται ο δρομεας μια θεση πισω ή μπροστα οπως γινεται απο επιλογη στην Jelly Bean; Ειναι απιστευτα βολικο ειδικα με τη μικρη οθονη που εχουμε.

 

3. Στις unibody συσκευες αν τυχει και κολλησει, πώς τις ξεκολλας αφου δε βγαινει η μπαταρια; Με συνδιασμο πληκτρων; Με το καλωδιο micro USB;...

 

Σας ευχαριστω.

 

Οντως πολυ γρηγορος ο opera , αλλα εχει σημασια και πως τον δουλευει ο καθενας τον browser.

Εγω ας πουμε, δουλευω μονο desktop view και ο μονος που με καλυπτει σ'αυτο ειναι o dolphin.

Αν ξερετε κατι παρομοιο και καλο, να μου πειτε να δοκιμασω ( παντα με λειτουργια desktop view).

gkalen o Οpera υποστηριζει desktop view. Δεν εχω κανει αναλυτικα τεστ μεταξυ Opera και Dolphin ειδικα για desktop view αλλα νομιζω οτι και παλι ειναι γρηγοροτερος. Εκτος αν μιλας για την ευκολια και τη χρησιμοτητα των πολλαπλασιων επιλογων του Dolphin που ειναι κορυφη.

Edited by TUPAC_RIP

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τρεις γενικες ερωτησεις:

 

1. Φορτιζει κανεις το κινητο αρκετα συχνα ενω ειναι απενεργοποιημενο;

 

Ναι, φορτίζω πάντα το κινητό όταν ειναι απενεργοποιημένο κ κατά κύριο λόγο μόνο έτσι. Τώρα εξαρτάται από το τι εννοείς «συχνά». Το φορτίζω ανά 2 μέρες ας πούμε, αλλά δεν κάνω ιδιαίτερη χρήση. Έχω κ πολύ βαρύ Launcher που τρέχω, οπότε αν ασχοληθώ πολύ με το κινητό, τότε το κάνω ανά μέρα.

:respect: στον gkalen και τις rom του!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολλα τα παιδια μη νομιζετε οτι επειδη εχω καιρο να γραψω οτι δεν σας παρακολουθω,αντιθετα σας διαβαζω καθε μερα :-) λοιοπον εβαλα κεγω την τελευταια cm7,2 του Galen και εχω τις εξεις αποριες, 1 πως γινετε μαζικη διαγραφη επαφων,2 γιατι δεν αναγνωριζει τα τραγουδια που ειχα μεσα 3 πως βαζω διαφορετικα τραγουδια στις επαφες? Με τα παιχνιδια πως πατε εγω παντος που παιζω το tample run2 τρωει πολυ λαγκαρισμα ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολλα τα παιδια μη νομιζετε οτι επειδη εχω καιρο να γραψω οτι δεν σας παρακολουθω,αντιθετα σας διαβαζω καθε μερα :-) λοιοπον εβαλα κεγω την τελευταια cm7,2 του Galen και εχω τις εξεις αποριες, 1 πως γινετε μαζικη διαγραφη επαφων,2 γιατι δεν αναγνωριζει τα τραγουδια που ειχα μεσα 3 πως βαζω διαφορετικα τραγουδια στις επαφες? Με τα παιχνιδια πως πατε εγω παντος που παιζω το tample run2 τρωει πολυ λαγκαρισμα ευχαριστώ!

Καλυτερα μου φαινεται να φλασαρεις απ'την αρχη ...

Κατι δεν σου'χει κατσει καλα.

Εμενα τ'αναγνωριζει ολα τα τραγουδια και δεν εχω lags .

Για να βαλεις ηχο σε επαφη, πας στην επαφη, πατας μενου, και επιλογες , μετ; διαλεγεις τον ηχο που θες να βαλεις.

Για τ'αλλα δεν ξερω ...

Link to comment
Share on other sites

Παιζει να χει κανεις την CM10.1 του ivan ? + το wifi patch ?

 

Ειναι σημαντικο. Ξερω οτι δεν ειναι stable αλλα το χρειαζομαι για το device tree της CM10.1

 

Οποιος εχει το .zip ας κανει 1 κοπο να τα ανεβασει καπου και ας δωσει λινκ

Link to comment
Share on other sites

Τελικα η miui μπορει να ειναι πανεμορφη και οι βασικες λειτουργιες της να δουλευουν ρολοι αλλα εχει θεματα με πολλες εφαρμογες που περασα εγω τρωει σκαλωματα και τελικα εχει και με το what's up messenger γιατι μπορεις να στελνεις sms αλλα δεν μπορεις να λαβεις το καταλαβα χθες που περασα καρτα αναγκαστικα μεσω sms αφου και με το what's up app σκαλωνε και εκανε επανεκινησεις, εκανα ανανεωση λοιπον με sms αλλα τα ενημερωτικα μηνυματα δεν ηρθαν ενω ειχε γινει η ολη διαδικασια αφου πηρα και ακουσα το υπολοιπο. Μακαρι καποια μερα να βγει μια ρομ με την σταθεροτητα της cm αλλα τις ομορφιες της miui (κουρτινακι με ολα τα power widgets, πανεμορφοι διακοπτες, τρελη παραμετροποιηση εως αηδιας σε γραμματοσειρες σχηματα και χρωματα). Τωρα σκεφτομαι να παω πισω σε cm7 ή ice droid μεχρι το βράδυ πιστευω να εχω αποφασισει.

 

Για να κανω restore σε backup εκανα πρωτα τα κλασικα wipes και μετα πηγα να κανω restore και με πετουσε συνεχως μηνυμα MD5 mismatch τι σημαινει αυτο ρε παιδια?

Λοιπον το σκαλωμα ηταν γιατι στα backup επειδη ειχα αλλαξει ονοματα στους φακελους για να ξερω ποια ρομ ειναι ποια με εμφανισε αυτο το προβλημα σκαλωμα αλλα χαρι σε αυτο το

οσο βαρετος και αν ακουγεται ο φιλος με εσωσε απο το να σβησω 2 καλα backup με πολυ δουλεια και ρυθμισεις μεσα.

 

Gkalen εβαλα για λιγο ετσι απο περιεργεια την καινουρια σου cyanogen και ειδα κανα δυο πραγματακια που δεν με αρεσαν το ενα ειναι οτι στις επαφες οταν πας να επιλεξεις ηχο που θελεις να βαλεις σε βγαζει σαν επιλογη μονο τους εργοστασιακους ήχους του κινητου σε ολες οσες αλλες ρομ εχεις κανει ειχες και την επιλογη των ηχων απο mp3 που εχεις στη καρτα σου τωρα αναγκαστικα πρεπει να παρεις τους ηχους που θελεις απο τη καρτα σου και να πας να τους προσθεσεις στους φακελους στο system/media/ringtones ή notification ή alerts αναλογως που θα τους χρησιμοποιησεις και θα πρεπει να τους μεταονομασεις την καταληξη απο .mp3 σε .ogg να δωσεις και τα καταλληλα permisions και να κανεις επανεκινηση για να τους δει εντελει στους εργοστασιακους ήχους κλησης ενω πριν με ολες τις αλλες ρομ απλα εβλεπες και τους ηχους απο sdcard και επελεγες. Aλλα αυτο απο οτι προσεξα τελικα το ειχες και στην προηγουμενη cm7 ενω σε stallion και miui δεν χρειαζοταν απλα εβαζες ηχο για επαφες και απο την καρτα.

Δευτερον bug που ειδα ειναι οτι ξαφνικα με εκανε διπλες ολες τις επαφες και εψαχνα μια επιλογη για multiple select ολες τις επαφες ετσι ωστε να τις σβησω και να τις ξαναπερασω μετα απο το σωσμενο αρχειο στην sd αλλα δεν εβρισκα τετοια επιλογη οποτε θα επρεπε να τις σβησω μια μια. Εκανα reflash τηγ ρομ αλλα τα ιδια οποτε εκανα restore στην προηγουμενη σου cm7 που ειχα σε backup με ολα ετοιμα. Αλλά δεν ξερω μετα τη miui σου ολα με φαινονται "γατακια" αν δεν ειχε και εκεινη τα θεματακια της θα αραζα εκει. Τελικα σκεφτομαι να κανω το μεγαλο βημα προς ics και εννοειται στη δικια σου ice droid που συνεχως διαβαζω τα καλυτερα

Edited by tzivas31
Link to comment
Share on other sites

Αυτο εχει η miui .... κολλας, χαχα.

Αστο για ics, ουτε μερα δεν θα πας , εχεις συνηθησει αλλιως.

Για την cm7, για κοιτα το παλι, αυτο με τις διπλες επαφες δεν τοχω.

το αλλο για τον ηχο κλησης, ετσι ειναι ... το κολπο με τον ηχο κλησης στο system/media .... ειναι οτι πρεπει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.Εχω περασει κι εγω την τελευταια cm7 του gkalen και δεν υπαρχει μεσα στις εγαρμογες το setcpu.Δεν υπαρχει στη ρομ η δεν εχω κανει κατι σωστα?

 

Ευχαριστω ακ των προτερων...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.Εχω περασει κι εγω την τελευταια cm7 του gkalen και δεν υπαρχει μεσα στις εγαρμογες το setcpu.Δεν υπαρχει στη ρομ η δεν εχω κανει κατι σωστα?

 

Ευχαριστω ακ των προτερων...

 

η cm εχει ρυθμισεις δικιες της για την cpu στα performance settings

Link to comment
Share on other sites

Αυτο εχει η miui .... κολλας, χαχα.

Αστο για ics, ουτε μερα δεν θα πας , εχεις συνηθησει αλλιως.

Για την cm7, για κοιτα το παλι, αυτο με τις διπλες επαφες δεν τοχω.

το αλλο για τον ηχο κλησης, ετσι ειναι ... το κολπο με τον ηχο κλησης στο system/media .... ειναι οτι πρεπει.

 

Δηλαδη τι ακριβως πρεπει να κανουμε για να βλεπει η εσωτερικη μνημη τα τραγουδια,με τις επαφες υπαρχει λυση για μαζικη διαγραφη γιατι αντιμετωπισα κεγω τα προβληματα αυτα που γραφει ο tzivas31

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη τι ακριβως πρεπει να κανουμε για να βλεπει η εσωτερικη μνημη τα τραγουδια,με τις επαφες υπαρχει λυση για μαζικη διαγραφη γιατι αντιμετωπισα κεγω τα προβληματα αυτα που γραφει ο tzivas31

Γι; μαζικη διαγραφη επαφων, δεν το'χω βρει και δεν ξερω αν γινεται.

Με τα τραγουδια, τι προβλημα εχετε? ?

Η θ'ανοιξετε τον music player να βαλετε ηχο κλησης, , η αν θελετε να βαλετε ξεχωριστο ηχο σε καποια επαφη, θα κανετε αντιγραφη το τραγουδι που θελετε στο system/media/audio/ringtones, και θ'αλλαξετε την καταληξη απο , .mp3 σε , .ogg ...... μετα θα μπορειτε να διαλεξετε το κομματι που φτιαξατε ..

Link to comment
Share on other sites

Γι; μαζικη διαγραφη επαφων, δεν το'χω βρει και δεν ξερω αν γινεται.

Με τα τραγουδια, τι προβλημα εχετε? ?

Η θ'ανοιξετε τον music player να βαλετε ηχο κλησης, , η αν θελετε να βαλετε ξεχωριστο ηχο σε καποια επαφη, θα κανετε αντιγραφη το τραγουδι που θελετε στο system/media/audio/ringtones, και θ'αλλαξετε την καταληξη απο , .mp3 σε , .ogg ...... μετα θα μπορειτε να διαλεξετε το κομματι που φτιαξατε ..

 

και τα permissions θα πρεπει να αλλαξουν στο κλασικο Γ για τα αρχεια μουσικης.

Πάντως gkalen παλι ξαναεκανα και σημερα reflash την cm7 και με εβγαλε παλι διπλες τις επαφες. Κατι πρεπει να γινει ή να επιλεγουμε ποσα και ποια θελουμε να σβήσουμε ή μαζικα να τα σβηνουμε ολα. Σε stallion σιγουρα αλλα και στη miui σου νομιζω ειχαμε την επιλογη να διαλεγουμε τικαρωντας οσα και οποια θελουμε να τα κανουμε οποιδηποτε κινηση ειτε αντιγραφη ειτε μετακινηση ειτε διαγραφη.

Link to comment
Share on other sites

και τα permissions θα πρεπει να αλλαξουν στο κλασικο Γ για τα αρχεια μουσικης.

Πάντως gkalen παλι ξαναεκανα και σημερα reflash την cm7 και με εβγαλε παλι διπλες τις επαφες. Κατι πρεπει να γινει ή να επιλεγουμε ποσα και ποια θελουμε να σβήσουμε ή μαζικα να τα σβηνουμε ολα. Σε stallion σιγουρα αλλα και στη miui σου νομιζω ειχαμε την επιλογη να διαλεγουμε τικαρωντας οσα και οποια θελουμε να τα κανουμε οποιδηποτε κινηση ειτε αντιγραφη ειτε μετακινηση ειτε διαγραφη.

 

Μπορεις να δοκιμασεις τον exDialer. Νομιζω θα σου αρεσει. Εχει πολλες επιλογες, ωραια γραφικα και εχει πολλα θεματα. Φανταζομαι ομως οτι θελεις της μαμας για να μην σoυ τρωει παραπανω RAM.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση προς gkalen

στην icedroid μπορουμε να τρεξουμε dspmanager ?

Motorola Moto X 2014

Samsung Galaxy Note II GT-N7100(Rom stock Jb 4.3)Lost imei :blink:

Vodafone smart 2 (DDESIGN ROM V1.0)http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=340377

LG V490 4G

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τις διπλοεγγραφές στις επαφές συμβαίνει και σε μένα. Δεν το είχα παρατηρήσει μέχρι να το αναφέρετε, αλλά τελικά ισχύει. Καμιά μόντα γι' αυτό δεν παίζει φίλε gkalen; Είναι ωραίο ρομ, δεν θέλω να αλλάξω. Είναι αμαρτία...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τις διπλοεγγραφές στις επαφές συμβαίνει και σε μένα. Δεν το είχα παρατηρήσει μέχρι να το αναφέρετε, αλλά τελικά ισχύει. Καμιά μόντα γι' αυτό δεν παίζει φίλε gkalen; Είναι ωραίο ρομ, δεν θέλω να αλλάξω. Είναι αμαρτία...

 

μου ειχε συμβει και μενα με αλλη rom.O λογος ηταν οτι κατα την πρωτη φορα που εκανε sync το google account κατεβαζε αυτοματα και τις επαφες σου που ειναι αποθηκευμενες στο cloud της google (φυσικα μολις το ανακαλυψα μπηκα στο account μου απο pc και τις εσβησα ολες) .Και βασικα ετσι λυθηκε,μετα εκανα μονο restore απο την sd card τις επαφες και τις εμφανιζε μια φορα φυσικα.Αυτο λογικα δεν θα ξανασυμβει αν πριν φλασαρεις την rom κανεις delete το googlecontactsync.apk

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να δοκιμασεις τον exDialer. Νομιζω θα σου αρεσει. Εχει πολλες επιλογες, ωραια γραφικα και εχει πολλα θεματα. Φανταζομαι ομως οτι θελεις της μαμας για να μην σoυ τρωει παραπανω RAM.

 

Δεν τον εχω δοκιμασει οπως και διαφορα αλλα apps για αυτον ακριβως το λογο RAM θελω η μπαταρια εστω 1μιση μερα να με βγάζει γιατι ειμαι πολλες ωρες την ημερα σε λεωφορεια πολιχνη-καλαμαρια και παιζω παιχνιδια για να περασει η ωρα γιατι ειναι ταξιδια μεσα στην πολη αυτα που κανω στη καλυτερη ωρα μονο μια ωρα μεχρι να παω απο τη μια μερια της πολης στην αλλη.

Γκαλεν ξερεις ποσο καραγουσταρω ολες τις ρομ σου που εχω δοκιμασει μεχρι σημερα απο horse απλη horse absolute horsemageddon και stallion και cm και miui απο σενα μπορει αποψε να κανω και το βημα για ice droid ήθελα απο χθες να το κανω αλλα δεν ειχα microsd adapter για να βαζω στο card reader και μετα απο μια μερα ψαξιμο καταφερα απο ενα φιλο και πηρα.

H cm7 η καινουρια που φοραω σημερα απο wifi,gps,camera ειναι αψογη όπως σε ολες σου τις ρομ και η μπαταρια της 2 μερες ειδα τα παει πολυ καλα ενω εχω βαλει οπως παντα καμια 70 apps με αρεσε πολυ περισσοτερο και απο τα προηγουμενα το νεο boot animation. Αλλα οι διπλες επαφες και το μανικι με τους ήχους γιατι εχω πολλούς ηχους ξεχωριστους για πολλες επαφες και να τα μετακινω ενα ενα χωρις multi-select με χαλασε πιστευω όμως συντομα θα τη βρεις την λυση δεν σε φοβαμαι μεχρι σημερα δεν με εχεις απογοητεύσει ποτε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...