Jump to content

Motorola RAZR XT910


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν...

Για να πραγματοποιήσω μια κλήση: Πατούσα το εικονίδιο με το τηλεφωνάκι, μετά το μεγεθυντικό φακό, πληκτρολογούσα τα πρώτα γράμματα της επαφής που ήθελα να καλέσω, έβλεπα την επαφή και καλούσα.

Τωρα: Πατάω το τηλεφωνάκι, το μεγεθυντικό φακό και στα Ελληνικά το πληκτρολόγιο δεν βρίσκει πια καμία επαφή (στα Αγγλικά όλα καλά) τι μπορεί να φταιει;

3>4
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδες ειμαι ενα κλικ απο να το πουλησω....κατ αρχην εχει το προβλημα με το σημα του ιντερνετ,μετα καθε φορα που το απενεργοποιω πρεπει να το βαζω σε flight mode λογω του γνωστου bug...προχτες ομως με εφερε στα ορια μου...ξαφνικα και ενω δεν εκανα κατι ιδιαιτερο,νομιζω προσπαθουσα να βρω σημα wi-fi η κατι τετοιο μου μαυρισε η οθονη!!!!δεν ανταποκρινονατε σε τιποτα,αλα ουτε και το κουμπι του κλεισιματος ακουγε!το αφησε 10 λεπτα μηπως ερθει μονο του,τιποτα....τελικα εκανα μια κληση απο ενα κινητο ενος φιλου στο δικο μου και δουλεψε η οθονη αλα μολις σταματησα την κληση επανηλθε η μαυριλα και για 5 λεπτα...πανω που ηθελα να το πεταξω στον τοιχο επανηλθε μονο του!!!τι ειναι αυτα μωρε?σοβαρα μιλαμε τωρα?του δινω διορια λιγο καιρο αλα εχω ξενερωσει και με βλεπω να το σουταρω.....

 

Επειδή εσένα σου ξανάκανε κάτι παρόμοιο αν θυμάμαι καλά, (εμένα δεν μου έχει κάνει απολύτως τίποτα τέτοιο ακόμη και απορώ) δεν του κάνεις ένα Hard Reset μήπως έχει πάρει κάτι στραβά από την αρχή;

3>4
Link to comment
Share on other sites

ναι σκεφτομαι να του κανω εν hard reset.... οντας ιδιοκτητης ολων των μοντελων μηλου που ειχαν κυκλοφορησει και με πολλες διαφορετικες συσκευες να εχουν περασει απο τα χερι μου,οι περισσοτερες jailbreakt οφειλω να πω πως ΠΟΤΕ καμια δεν ειχε κολησει ουτε στο παραμικρο....εδωσα μεν το iphone γιατι με κουρασαν σαν λογικη ,αλα απαιτω μια ολοκαινουρια συσκευη σχεδον παρθενα με ελαχιστες κ βασικες εφαρμογες επανω να δουλευει σφαιρα....τι παει να πει ολες οι συσκευες καποια στιγμη κολανε?οχι δεν κολανε ολες.....πως να το κανουμε....οταν δινεις μια μικρη περιουσια για μια συσκευη και σου βγαζει απο την πρωτη μερα προβληματα εστω και μικρα ειναι απαραδεκτο....οκ δεν λεω εχει φοβερη ποιοτητα κατασκευης σαν συσκευη αλα το softwear μεχρι στιγμης δεν.....ο χρονος που του δινω ειναι μεχρι να φτιαξουν το σημα του νετ,αν δεν,εφυγε παραυτα......
Link to comment
Share on other sites

Εχω κι εγω πολλα προβληματα οπως 1)δεν κραταει το φοντο που του εχω ορισει,2)το data counter τη μια μου δειχνει τι εχω καταναλωσει την αλλη οχι,3)καποιες φορες με παιρνουν τηλ. και η οθονη ειναι μαυρη αλλα ευτυχως εχει ηχο.Οσον αφορα το μηλο που λες επειδη εχω και το 4s δεν ειναι και τελειο κι αυτο ψιλοκρασαρει χωρις jailbreak.Σου προτεινω να κανεις υπομονη μεχρι το πρωτο update οπως κανω κι εγω.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ! Λοιπον...Εμενα αρχισε να μου κανει κουλα πριν και μετα το Update.

 

Ηθελα ομως να δω αν ειναι οντος προβλημα. Μου κανει ξαφνικα " κλειδωματα" .

 

ΚΑποιος με το ιδιο προβλημα ;;;;

Link to comment
Share on other sites

Εχω κι εγω πολλα προβληματα οπως 1)δεν κραταει το φοντο που του εχω ορισει,2)το data counter τη μια μου δειχνει τι εχω καταναλωσει την αλλη οχι,3)καποιες φορες με παιρνουν τηλ. και η οθονη ειναι μαυρη αλλα ευτυχως εχει ηχο.Οσον αφορα το μηλο που λες επειδη εχω και το 4s δεν ειναι και τελειο κι αυτο ψιλοκρασαρει χωρις jailbreak.Σου προτεινω να κανεις υπομονη μεχρι το πρωτο update οπως κανω κι εγω.

 

Α, πότε δεν ειχα τετοια θεματα.

Κανε κανενα reset.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

Το Hut pursuit που κατεβηκε μαζι με το update,πως μπορω να το βγαλω;Δεν μου βγαζει unistall ,παρα μονο hide.Σαν διαφημιση ειναι θελει extra download.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν...

Για να πραγματοποιήσω μια κλήση: Πατούσα το εικονίδιο με το τηλεφωνάκι, μετά το μεγεθυντικό φακό, πληκτρολογούσα τα πρώτα γράμματα της επαφής που ήθελα να καλέσω, έβλεπα την επαφή και καλούσα.

Τωρα: Πατάω το τηλεφωνάκι, το μεγεθυντικό φακό και στα Ελληνικά το πληκτρολόγιο δεν βρίσκει πια καμία επαφή (στα Αγγλικά όλα καλά) τι μπορεί να φταιει;

 

Κανε factory reset. Θα λυθει το προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

Το Hut pursuit που κατεβηκε μαζι με το update,πως μπορω να το βγαλω;Δεν μου βγαζει unistall ,παρα μονο hide.Σαν διαφημιση ειναι θελει extra download.

 

Ποιο δυκτιο κινιτης εχεις? σε αλλους ερχεται η αναβαθμιση και σε αλλους οχι ολοι Ελλαδα ειμαστε...

Mobile gadget freak!!!
Link to comment
Share on other sites

Κανε factory reset. Θα λυθει το προβλημα.

 

Μια κουβέντα είναι αυτό. Μετά ποιος τι στήνει πάλι από την αρχή;

3>4
Link to comment
Share on other sites

βλεπω πολλα διαφορετικα προβληματα,σε διαφορετικους ιδιοκτητες....δεν δικαιολογειται

 

Σε φόρουμ συνήθως θα διαβάσεις από ΠΟΛΛΟΥΣ ...ΠΟΛΛΑ διαφορετικά προβλήματα. Και σε ένα συνεργείο της Ferrari να μπεις θα δεις μόνο χαλασμένα Ferrari με διάφορα προβληματάκια, τι θα περί αυτό ότι δεν είναι καλά τα Ferrari;

Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος πάντως με το κινητό μου και επαναλαμβάνω το... έχασα, έμεινα μια εβδομάδα με ένα Μήλο τεσσάρι και πάλι το ίδιο πήγα και πήρα.

 

Ξέρει κανείς πως μπορώ από το Android Market να καταργήσω τελείως μια συσκευή ή έστω να φαίνεται μόνο ή μία; Έχω γεμίσει συσκευές και μόνο μία μπορώ να καταργήσω να μην είναι ορατή.

Edited by Stoupi
3>4
Link to comment
Share on other sites

Ποιο δυκτιο κινιτης εχεις? σε αλλους ερχεται η αναβαθμιση και σε αλλους οχι ολοι Ελλαδα ειμαστε...

 

Αγορασμενο απο Cosmote με Cosmote φυσικα.

Link to comment
Share on other sites

Αγορασμενο απο Cosmote με Cosmote φυσικα.

Καμιά επανεκκίνηση του κάνεις πού και πού ή δουλεύει με τις βδομάδες το κινητό χωρίς restart?

Τα μικροbugs θα λυθούν πάντως, αυτό είναι σίγουρο.

Το wifi με ανησυχεί. Όχι ότι δεν κάνω τη δουλειά μου, αλλά θέλω να την κάνω καλύτερα.

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καμιά επανεκκίνηση του κάνεις πού και πού ή δουλεύει με τις βδομάδες το κινητό χωρίς restart?

Τα μικροbugs θα λυθούν πάντως, αυτό είναι σίγουρο.

Το wifi με ανησυχεί. Όχι ότι δεν κάνω τη δουλειά μου, αλλά θέλω να την κάνω καλύτερα.

 

Το εχω απο τις 27/12/11. Μια επανεκκινηση εκανα απο τοτε.....χθες,που εβαλα το update.

Γενικα δεν εχω προβληματα ιδιαιτερα,το wifi δειχνει ελαχιστα καλυτερο μετα το update. Απλα το Hut pursuit που κατεβηκε μαζι με το update δεν μπορω να το κανω unistall ,ειναι trial και θελει download για να το δοκιμασεις οποτε σαν αρχειο ειναι κοντα στα 250kb.

Link to comment
Share on other sites

Το εχω απο τις 27/12/11. Μια επανεκκινηση εκανα απο τοτε.....χθες,που εβαλα το update.

Γενικα δεν εχω προβληματα ιδιαιτερα,το wifi δειχνει ελαχιστα καλυτερο μετα το update. Απλα το Hut pursuit που κατεβηκε μαζι με το update δεν μπορω να το κανω unistall ,ειναι trial και θελει download για να το δοκιμασεις οποτε σαν αρχειο ειναι κοντα στα 250kb.

Ας το μωρέ, τι σε τρώει και θέλεις να διαγράψεις την εφαρμογή??:p

 

Το update δεν το έχω πάρει εγώ. Ίσως να μην προορίζεται για τη δική μου συσκευή. (προοριζόταν για Γαλλία του δικό μου).

Γενικά, ένα restart κάθε 3-4 μέρες καλό θα ήταν.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ας το μωρέ, τι σε τρώει και θέλεις να διαγράψεις την εφαρμογή??:p

 

Το update δεν το έχω πάρει εγώ. Ίσως να μην προορίζεται για τη δική μου συσκευή. (προοριζόταν για Γαλλία του δικό μου).

Γενικά, ένα restart κάθε 3-4 μέρες καλό θα ήταν.

 

...και εμένα για την Γερμανική μάλλον.Δεν θα την πάρουμε καθόλου εμείς ή θα αργήσουμε λίγο;

3>4
Link to comment
Share on other sites

υποθετικα παντα,αν μπω σε ενα συνεργειο που εχει φερραρι με πολλους ιδιοκτητες που εχουν διαφορετικα προβληματα ΔΕΝ θα παρω φερραρι γιατι ειναι πανακριβη και αν ειναι να δωσω τοσα φραγκα θα θελω 0 προβληματα.....μαλλον δεν εχεις καταλαβει φιλε μου πως απο την πρωτη στιγμη που εχω παρει το κινητο εχει συννεχομενα θεματα....δεν προσπαθω να αλαξω την γνωμη κανενος αλα οφειλω να ειμαι ειλικρινης και να γραφω την αποψη μου ωστε ισως καποιος φιλος να επωφεληθει απο αυτη.....δεν ειμαι απο τους τυπους που θα υπερασπιστουν την συσκευη τους μεχρι τελικης πτωσης (πχ iphonαδες)απλα κ μονο επειδη την επιλεξανε οι ιδιοι....αν ειναι κατι λαθος πρεπει να το λεμε κ μεχρι τωρα δεν το εχω ευχαριστηθει το μοτορολλα μου
Link to comment
Share on other sites

update εγινε

 

Προστεθηκε evernote ,hot pursuit trial και social location( που δεν υπηρχε) και δεν δουλευε σωστα η εφαρμογη εξυπνες ενεργειες.

 

wifi πολυ πιο καλο ,και γενικα η συσκευη πιο ανεβασμενη.:)

Link to comment
Share on other sites

update εγινε

 

Προστεθηκε evernote ,hot pursuit trial και social location( που δεν υπηρχε) και δεν δουλευε σωστα η εφαρμογη εξυπνες ενεργειες.

 

wifi πολυ πιο καλο ,και γενικα η συσκευη πιο ανεβασμενη.:)

EU ειναι η συσκευη σου κι εσενα?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

update εγινε

 

Προστεθηκε evernote ,hot pursuit trial και social location( που δεν υπηρχε) και δεν δουλευε σωστα η εφαρμογη εξυπνες ενεργειες.

 

wifi πολυ πιο καλο ,και γενικα η συσκευη πιο ανεβασμενη.:)

 

Σου εγινε αυτοματα η εκανες αναζητηση για ενημερωσεις; Εγω ακομη....

Link to comment
Share on other sites

αναζητηση εκανα τυχαια

 

Μολις εκανα και εγω update και οπως μου προτεινε η Motorola kai hard reset και δουλευει τελεια προς το παρον με αναζητηση την εκανα και ειναι μοντελο EU.

Mobile gadget freak!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR XT910

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...