Jump to content

Φανταριλίκια και λοιπά στρατιωτικά


PrivateeR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμείς που δεν πηγαίνουμε για εκπαίδευση και πήραμε κατευθείαν μετάθεση για παραμεθώριο μετράει από την αρχή; και ποσό καθόμαστε εκεί; για δωδεκάμηνη θητεία μιλάω.
Siemens M55, Siemens CX75, Mitsubishi M342i,Sony Ericsson P910i, Sony Ericsson W950i, Sony Ericsson P1i, Sony Ericsson W960i, Samsung Omnia i900 16gb, Samsung innov8, Motorola Milestone, Motorola Atrix, Motorola RAZR MAXX, Samsung Note II, Samsung Note III, Samsung Note IV, Samsung A8
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ερώτησή. Όλα τα στρατόπεδα στη Λήμνο, έχουν τα ίδια μόρια;
Siemens M55, Siemens CX75, Mitsubishi M342i,Sony Ericsson P910i, Sony Ericsson W950i, Sony Ericsson P1i, Sony Ericsson W960i, Samsung Omnia i900 16gb, Samsung innov8, Motorola Milestone, Motorola Atrix, Motorola RAZR MAXX, Samsung Note II, Samsung Note III, Samsung Note IV, Samsung A8
Link to comment
Share on other sites

Ερώτησή. Όλα τα στρατόπεδα στη Λήμνο, έχουν τα ίδια μόρια;

 

 

Νομιζω πως ναι, για το 290 που ρώτησες παιζουν πολλα στραβα αλλα εσυ δεν πας εκει. Ειναι ωραία στη Λημνο τωρα το καλοκαιρι. Απο τον 88 ΛΔΒ περνανε μια χαρα οι Χειριστες Ρ/Ε. Ειδικα αυτοι που πανε στο φυλακιο του Φακου (το οποιο ανηκει στο 290). Τρεις μηνες περασα εκει στο φυλακιο. Κορυφή.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Eρώτηση που ίσως εκνευρίσει τους πεζικάριους, αλλά σόρυ ρε παιδιά, την έχω απορία. :O

 

Τα off προσμετρώνται στην άδεια; Η προφανής απάντηση είναι όχι. Όμως αν θέλεις να κολλήσεις κανονική άδεια μαζί με τα οφ, τι γίνεται εκεί πέρα; Γιατί εγώ πχ. το Πάσχα δεν πήρα εορταστική άδεια, αλλά είχα κανονικά οφ τότε. Θεώρησα ιεροσυλία και ότι κλέβω εκκλησία να ζητήσω εκτός από τις 15μέρες μου του οφ που «δικαιούμαι» να ζητήσω και 8 μέρες εορταστική. :O

Link to comment
Share on other sites

Eρώτηση που ίσως εκνευρίσει τους πεζικάριους, αλλά σόρυ ρε παιδιά, την έχω απορία. :O

 

Τα off προσμετρώνται στην άδεια; Η προφανής απάντηση είναι όχι. Όμως αν θέλεις να κολλήσεις κανονική άδεια μαζί με τα οφ, τι γίνεται εκεί πέρα; Γιατί εγώ πχ. το Πάσχα δεν πήρα εορταστική άδεια, αλλά είχα κανονικά οφ τότε. Θεώρησα ιεροσυλία και ότι κλέβω εκκλησία να ζητήσω εκτός από τις 15μέρες μου του οφ που «δικαιούμαι» να ζητήσω και 8 μέρες εορταστική. :O

 

 

Φιλε μου αν και δεν ειμαι πεζικαριος θα σου πω οτι ολα γινονται και ολα κολλανε αρκει να το θελει ο Δκτης και ο Δκτης λοχου φυσικα...;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν ένας απο τους δύο γονείς έχει 67% αναπηρία, αλλά όχι κινητική, κάνω

9μηνο;

Που μπορώ να το κοιτάξω αυτό στα σίγουρα;

Siemens M55, Siemens CX75, Mitsubishi M342i,Sony Ericsson P910i, Sony Ericsson W950i, Sony Ericsson P1i, Sony Ericsson W960i, Samsung Omnia i900 16gb, Samsung innov8, Motorola Milestone, Motorola Atrix, Motorola RAZR MAXX, Samsung Note II, Samsung Note III, Samsung Note IV, Samsung A8
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει σίγουρο. Πρέπει να εξετάσει τον γονεα που έχει πρόβλημα στρατιωτικός γιατρός (η επιτροπη) και εκεινοι μονο θα πουν εαν κανεις 9μηνο η οχι. Πρόσεχε σε ποιον γιατρό θα πέσεις γιατί γνωστός πήγε σε εναν γιατρό (με γονεα 80% αναπηρο) και τον ειπε οτι αυτος περναει μονο απο 80% και επανω για 9μηνο. Δηλαδη σε αυτον τον γιατρο εαν πήγαινε καποιος με 67% δεν θα εκανε (θεωρητικα) 9μηνο, εκτος εαν ξαναπηγαινε κ πετυχενε αλλον (δεν ξερω εαν ειναι πιθανο αυτο και ποσο)
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να ζητήσεις επανεξέταση ακομη και κατα την διάρκεια της θητείας σου.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα απο 98μεθ μυτιληνη. να σας πω...σε πιο στρατοπεδο στην αθηνα αξιζει να παω? θα παρω αποσπαση για'αυτο σας λεω. το βισμα περιμενει...:p

ΡΟΥΦ,ΓΕΕΘΑ τι λενε? εχετε να προτεινεται κατι αλλο αν εχετε υπηρετησει και ξερετε?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα απο 98μεθ μυτιληνη. να σας πω...σε πιο στρατοπεδο στην αθηνα αξιζει να παω? θα παρω αποσπαση για'αυτο σας λεω. το βισμα περιμενει...:p

ΡΟΥΦ,ΓΕΕΘΑ τι λενε? εχετε να προτεινεται κατι αλλο αν εχετε υπηρετησει και ξερετε?

κατσε εκει που εισαι καλυτερα.τι να κανεις στην αθηνα καλοκαιριατικα??? :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αντε ποτε θα μας ερθει το χαρτιι??????????

για αυγουστο??????

 

Για ποιο σώμα;

Link to comment
Share on other sites

Πες για αεροπορια στην αρχη και μετα βλεπουμε για τα υπολοιπα...

Ποτε να το περιμενουμε?

 

Εγώ που μπήκα Μάιο, μου ήρθε ένα μήνα (περίπου) πιο πριν. Πιο συγκεκριμένα, αναφέρομαι για περιοχή κέντρου Αθήνας. Οπότε και εσείς που μπαίνετε -απ' όσο κυκλοφορεί..- τέλη Αυγούστου. Υπολόγισε σε κάνα μήνα να περιμένεις την ειδοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

εμενα 20 μερες πριν μου ηρθε, να μη σου πω και λιγοτερο.

σημερα (χθες δλδ) μπορει να εκανα και την προπροτελευταια μου σκοπια! αλλη χαρη εχει τετοια σκοπια!ειναι πιο γλυκια!μιλας με το φεγγαρι και με τους αερονομους! νοιωθεις σαν ερωτευμενος!:p

ειμαστε και στο facebook

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μενα...

 

Σκεφτομαι να μπω Νοεμβριο.:Αν δεν κανω λαθος πρεπει να κοψω αναβολη μεχρι 31 Ιουλιου.Ειμαι Ηλεκτρολογος Μηχανικος και δε θα χω πτυχιο μαλλον...

Θα μου μεινουν 3-4 μαθηματα όταν μπω..

 

Ξέρετε που θα βρω μαζεμενα τα ταγματα Μηχανικου?Εχει παει κανεις προς Ξανθη-Κομοτηνη-Αλεξανδρούπολη?Πως ειναι εκει?Καλα?

 

Ευχαριστω.

Αρης εδω,αρης παντού Αρης εκδίκηση και ντου ντου ντου ντου!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μενα...

 

Σκεφτομαι να μπω Νοεμβριο.:Αν δεν κανω λαθος πρεπει να κοψω αναβολη μεχρι 31 Ιουλιου.Ειμαι Ηλεκτρολογος Μηχανικος και δε θα χω πτυχιο μαλλον...

Θα μου μεινουν 3-4 μαθηματα όταν μπω..

 

Ξέρετε που θα βρω μαζεμενα τα ταγματα Μηχανικου?Εχει παει κανεις προς Ξανθη-Κομοτηνη-Αλεξανδρούπολη?Πως ειναι εκει?Καλα?

 

Ευχαριστω.

 

Ημουν Ξανθη στο 744 ΛΜΧ, στη Ξανθη εχει επισης το 724 ΤΜΧ που ειναι στο ιδιο στρατοπεδο και τον 25 ΛΜΧ που ειναι σε αλλο (Πετροχωρι). Απο τα τρια μονο το 724 εχει καλη φημη (δικαιως). Για Κομοτηνη - Αλεξανδρουπολη δεν ξερω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μενα...

 

Σκεφτομαι να μπω Νοεμβριο.:Αν δεν κανω λαθος πρεπει να κοψω αναβολη μεχρι 31 Ιουλιου.Ειμαι Ηλεκτρολογος Μηχανικος και δε θα χω πτυχιο μαλλον...

Θα μου μεινουν 3-4 μαθηματα όταν μπω..

 

Ξέρετε που θα βρω μαζεμενα τα ταγματα Μηχανικου?Εχει παει κανεις προς Ξανθη-Κομοτηνη-Αλεξανδρούπολη?Πως ειναι εκει?Καλα?

 

Ευχαριστω.

 

Ισχυει αυτο?Γιατι και εγω για Νοεμβριο παω,αλλα δεν εχω κατοχυρωσει την πτυχιακη μου.Μετα η επομενη προθεσμια ποια ειναι?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω για μετα.Το σιγουρο ειναι οτι αν πας 1 Αυγουστου να κόψει ςτην αναβολή σου μετα πας Φλεβάρη φαντάρος....
Αρης εδω,αρης παντού Αρης εκδίκηση και ντου ντου ντου ντου!!
Link to comment
Share on other sites

Πιεσε τον καθηγητη σου αλλα μεχρι 31 Ιουλιου πρεπει να την εχει κόψει..

Παρε και τηλεφωνο στη στρατολογια να σου που και αυτοι.

Αρης εδω,αρης παντού Αρης εκδίκηση και ντου ντου ντου ντου!!
Link to comment
Share on other sites

kati asxeto

to meso oro hlikias sto strato poso einai? kai oso mikroteros eisai toso perisotero sta prizoune?

 

Δεν υπαρχει μεσο ορο!μπορει να βρεις και 18 μπορει και 30 η και παραπανω!

Κατ εμε φιλε μου οσο ποιο μικρος πας,τοσο πιο ανωδυνα τα περνας!Εμενα αυτο μου λεει η εμπειρια μου μετα απο τοσα χρονια στον Στρατο!;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πω...... οταν εχεις αδεια αρκετες ημερες και μετα μπαινεις μεσα... εισαι ψυχολογικα ρακος! lol :P
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Πω...... οταν εχεις αδεια αρκετες ημερες και μετα μπαινεις μεσα... εισαι ψυχολογικα ρακος! lol :P

μια απ τα ιδια και εγω...

τελειωνει φιλεεεεεεε

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...