Jump to content

Huawei U8800 IDEOS X5 Pro


noname85
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nαι, συνήθως οι custom roms έχουν ξεκλειδωμένες συχνότητες το επεξεργαστή, οπότε μπορεί να τρέξει σε μεγαλύτερη ταχύτητα. Εδώ μπορείς να δεις ποιες custom roms υπάρχουν:

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1466

τώρα για το αν αξίζουν, δε γνωρίζω μιας και έχω το απλό Χ5. Στο πρώτο post το κάθε θέματος για ρομ θα έχει λογικά πληροφορίες σχετικά με το τι λειτουργεί, τι όχι κλπ.

 

Thanks, Θα δοκιμάσω κάποια.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα, μια ερωτησουλα θελω να κανω. το κινητο στην φορτιση με το setcpu πιανει 42° και στην κυριολεξια το κινητο ζεματαει. ειναι δικο μου προβλημα η συμβαινει και σε αλλους ;

 

Ποτέ δεν το έχω δει το δικό μου να είναι ζεστό, ούτε όταν σερφάρω επι 1 ώρα συνεχόμενη. Μου χει κάνει εντύπωση πόσο καλή δουλειά έχουν κάνει σε αυτό!

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση για εγκυκλοπαιδικους λογους.

 

εφαρμογες επι πληρωμη που δεν εχουν αγοραστει, γινονται update στις τελευταιες τους εκδοσεις τους μεσω του μαρκετ;

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση για εγκυκλοπαιδικους λογους.

 

εφαρμογες επι πληρωμη που δεν εχουν αγοραστει, γινονται update στις τελευταιες τους εκδοσεις τους μεσω του μαρκετ;

 

Εννοεις σπασμενες προφανως. Οχι, οι περισσοτερες, μην σου πω και ολες, δεν μπορουν να κανουν update

Nokia 3410 --> Nokia 7260 --> Sony Ericsson W610i --> LG KU990 Viewty --> Sony Ericsson XPERIA X8 --> Huawei Ideos X5 Pro --> Motorola MotoG 2nd Gen. --> Huawei P10 Lite --> Samsung Galaxy S10 128 --> Samsung Galaxy S23 128

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση για εγκυκλοπαιδικους λογους.

 

εφαρμογες επι πληρωμη που δεν εχουν αγοραστει, γινονται update στις τελευταιες τους εκδοσεις τους μεσω του μαρκετ;

 

Εννοεις σπασμενες προφανως. Οχι, οι περισσοτερες, μην σου πω και ολες, δεν μπορουν να κανουν update

 

όχι καμία δεν γίνεται... ακόμα και ενημέρωση να σου βγάλει όταν πας να το κάνεις σου βγάζει ότι δεν την έχεις αγοράσει...(κάπου το έχω διαβάσει όχι ότι το ξέρω απο προσωπική εμπειρία :p:lol: )

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κύριοι !!! Και καλώς σας βρίσκω μιας και είμαι καινούργιος στον χώρο .Οι ερωτήσεις είναι πολλές αλλά για να μην σας ζαλίζω θα ξεκινήσω από την πρώτη.Έχω χρόνο ομιλίας 180 λεπτά τον μήνα μου και θέλω να γνωρίζω τι χρόνος μου μένει .

Υπάρχει στο χ5 pro ή υπάρχει σε καμιά εφαρμογή από market?

Ευχαριστώ προκαταβολικά !!

Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιω το droid stats (απο το official android market) για αυτον ακριβως το λογο. Σου λεει ορια voice, data, sms. Μην ξεχασεις να ρυθμισεις τον τροπο χρεωσης αναλογα με τον παροχο σου. Π.χ η cosmote ειναι 45/1. Δηλ τα πρωτα 45'' πληρωνεις ενα φιξ ποσο κ μετα σε χρεωνει ανα δευτερολεπτο. Μπορεις να βαλεις κ αξιες μοναδων για να σου λεει ποσο ακριβως θα πληρωσεις, αλλα δεν το εχω κανει.
Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιω το droid stats (απο το official android market) για αυτον ακριβως το λογο. Σου λεει ορια voice, data, sms. Μην ξεχασεις να ρυθμισεις τον τροπο χρεωσης αναλογα με τον παροχο σου. Π.χ η cosmote ειναι 45/1. Δηλ τα πρωτα 45'' πληρωνεις ενα φιξ ποσο κ μετα σε χρεωνει ανα δευτερολεπτο. Μπορεις να βαλεις κ αξιες μοναδων για να σου λεει ποσο ακριβως θα πληρωσεις, αλλα δεν το εχω κανει.

Ευχαριστώ για την άμμεση ανταπόκριση !!

Αυτό είναι για καρτοκινητό? ή δεν κατάλαβα καλά .....με τις χρεώσεις

Εχω συμβόλαιο με cosmote αλλά στο προηγούμενο κινητό που είχα απλά μηδένηζα τους χρονομετρητές κάθε μήνα και ήξερα τις εξερχόμενες κλήσεις μου και πόσο χρόνο ομιλίας είχα.

Στο χ5 pro νομίζω ότι δεν υπάρχει εκτός αν κάνω λάθος !!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά λίγη βοήθεια.... σαν νέος χρήστης της συσκευής είδα το συγκεκριμένο θέμα γιατί θέλω να κάνω αναβάθμιση σε 2.3.5 απλά να ρωτήσω για το step2 step3 ,οτι κατέβασα την αναβάθμιση από την επίσημη σελίδα και έχει μόνο το step1 τι γίνεται?
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά λίγη βοήθεια.... σαν νέος χρήστης της συσκευής είδα το συγκεκριμένο θέμα γιατί θέλω να κάνω αναβάθμιση σε 2.3.5 απλά να ρωτήσω για το step2 step3 ,οτι κατέβασα την αναβάθμιση από την επίσημη σελίδα και έχει μόνο το step1 τι γίνεται?

 

Περασε αυτη ειναι official και δεν μου ειχε δημιουργησει κανενα προβλημα

 

;) ..... :)

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

;) ..... :)

 

Ευχαριστώ!

 

Έκανα τη 2η αναβάθμιση με step3 και εχει κολληση κανα 10 λεπτο και ανοιγοκλεινει περνοντας το ξανα και ξανα .

Δε μου φαίνεται φυσιολογικό πάντως καμια βοήθεια.

Edited by anotis
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες!ρε σεις το μικρόφωνο οταν μιλάω στο τηλέφωνο μικροφωνίζει παρα πολύ.Ακούν οι άλλοι την φωνή μου 2 φορές όποιον και να πάρω.έχουμε καμοια λύση?είχα μέσα μία εφαρμογή το voice changer και το έβγαλα μπάς και έφταιγε αυτό αλλά τίποτα..
Link to comment
Share on other sites

Με το wifi στη 2.3.5 δε μπορώ να μπω σε free δίκτυα . Τα βλέπει κανονικά κανει και σύνδεση αλλά δε κατεβάζει δεδομένα ενώ σε όλα οσα εχουν κωδικό ,όλα δουλεύουν άψογα!

Μήπως το έχει αντιμετωπίση κανένας ακόμη αυτό το θέμα?

Link to comment
Share on other sites

Με το wifi στη 2.3.5 δε μπορώ να μπω σε free δίκτυα . Τα βλέπει κανονικά κανει και σύνδεση αλλά δε κατεβάζει δεδομένα ενώ σε όλα οσα εχουν κωδικό ,όλα δουλεύουν άψογα!

Μήπως το έχει αντιμετωπίση κανένας ακόμη αυτό το θέμα?

 

Μαλλον τα free δικτυα που προσπαθεις να μπεις δεν ειναι ξεκλειδωτα. Για να ελεγχεις αν καποιο δικτυο ειναι οντως ανοικτο μπορεις να πας στον browser του κινητου, αφου συνδεθεις στο συγκεκριμενο δικτυο, και να δεις την αρχικη σελιδα του browser. Αν οντως ειναι ανοιχτο θα σου βγαλει την αρχικη σελιδα που σου βγαζει παντα, αλλιως θα σου βγαλει μια σελιδα που ζηταει username και password.

Αν δεν βγαζει τιποτα απο τα 2, τοτε ειναι πολυ πιθανο το δικτυο να μην παρεχει συνδεση στο ιντερνετ. Για παραδειγμα καφετεριες που εχουν pda για τις παραγγελιες τους, εχουν ασυρματη συνδεση Wifi που ανιχνευεται σαν συνδεση για ιντερνετ απο το κινητο.

Nokia 3410 --> Nokia 7260 --> Sony Ericsson W610i --> LG KU990 Viewty --> Sony Ericsson XPERIA X8 --> Huawei Ideos X5 Pro --> Motorola MotoG 2nd Gen. --> Huawei P10 Lite --> Samsung Galaxy S10 128 --> Samsung Galaxy S23 128

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και απο εμενα το πηρα χτες λιγο αργα σε σχεσει με ολους εσας το κινητο ειναι πολυ καλο για τα λεφτα του οντος και εγω αναρωτιεμαι γιατι να δωσεις 400-500Ε για κατι που δεν ειναι apple (apple boy here) :P Εχω μερικες ερωτησεις...αξιζει να μπω στη διαδικασια να ασχοληθω τοσο νωρις με root update CMW (πως λεγεται) και να βαλω custom FW η εστω το official 2.3.5 γιατι ειμαι με 2.2!!και κατι ασχετο αλλα εχω φαει το κοσμο ολο...screenshot πως περνει??ευχαριστω!
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και απο εμενα το πηρα χτες λιγο αργα σε σχεσει με ολους εσας το κινητο ειναι πολυ καλο για τα λεφτα του οντος και εγω αναρωτιεμαι γιατι να δωσεις 400-500Ε για κατι που δεν ειναι apple (apple boy here) :P Εχω μερικες ερωτησεις...αξιζει να μπω στη διαδικασια να ασχοληθω τοσο νωρις με root update CMW (πως λεγεται) και να βαλω custom FW η εστω το official 2.3.5 γιατι ειμαι με 2.2!!και κατι ασχετο αλλα εχω φαει το κοσμο ολο...screenshot πως περνει??ευχαριστω!

 

screenshots τραβαει μεσω hi suite, το οποιο ειναι το client προγραμμα του κινητου για το pc και μπορεις να το κατεβασεις απο εδω: http://www.huaweidevice.com/worldwide/downloadCenter.do?method=toDownloadFile&flay=software&softid=NDIwMzU=

αν θες να τραβας screenshots ενω δεν εισαι συνδεδεμενος σε pc λογικα ολο και καποια εφαρμογη θα υπαρχει στο market.

 

Το να μπεις στην διαδικασια μονταρισματος του κινητου αξιζει, αλλα να εχεις υποψιν σου οτι πιθανοτατα δεν θα πανε ολα κατ'ευχην με την μια. Πρεπει να αφιερωσεις καποιο χρονο, ξεκινωντας απο το διαβασμα αυτου του topic (επισημο) και του αλλου (modding) για το κινητο και μετα να μπεις στην διαδικασια να αλλαξεις πραγματα στην συσκευη σου.

Το τι θα αλλαξεις και πως θα το κρινεις εσυ, αναλογα με το ποσο θες να "παιξεις" με την συσκευη, ποσο δυσκολες ή ευκολες σου φαινονται οι διαδικασιες που απαιτουνται και τι χρηση θες να κανεις στην συσκευη. Προσωπικα πιστευω πως οτι εχει να κανει με modding αξιζει. Και η 2.3.5 αξιζει (η οποια θα ερθει επισημη και ΕΛΛΗΝΙΚΗ εντος λιγων ημερων απο την wind), και να εχεις δικαιωματα superuser (root) αξιζει κλπ. Αυτο που εχει σημασια ειναι να εχεις ορεξη και υπομονη να αλλαξεις καποια πραγματακια στο κινητο σου.

Nokia 3410 --> Nokia 7260 --> Sony Ericsson W610i --> LG KU990 Viewty --> Sony Ericsson XPERIA X8 --> Huawei Ideos X5 Pro --> Motorola MotoG 2nd Gen. --> Huawei P10 Lite --> Samsung Galaxy S10 128 --> Samsung Galaxy S23 128

Link to comment
Share on other sites

screenshots τραβαει μεσω hi suite, το οποιο ειναι το client προγραμμα του κινητου για το pc και μπορεις να το κατεβασεις απο εδω: http://www.huaweidevice.com/worldwide/downloadCenter.do?method=toDownloadFile&flay=software&softid=NDIwMzU=

αν θες να τραβας screenshots ενω δεν εισαι συνδεδεμενος σε pc λογικα ολο και καποια εφαρμογη θα υπαρχει στο market.

 

Το να μπεις στην διαδικασια μονταρισματος του κινητου αξιζει, αλλα να εχεις υποψιν σου οτι πιθανοτατα δεν θα πανε ολα κατ'ευχην με την μια. Πρεπει να αφιερωσεις καποιο χρονο, ξεκινωντας απο το διαβασμα αυτου του topic (επισημο) και του αλλου (modding) για το κινητο και μετα να μπεις στην διαδικασια να αλλαξεις πραγματα στην συσκευη σου.

Το τι θα αλλαξεις και πως θα το κρινεις εσυ, αναλογα με το ποσο θες να "παιξεις" με την συσκευη, ποσο δυσκολες ή ευκολες σου φαινονται οι διαδικασιες που απαιτουνται και τι χρηση θες να κανεις στην συσκευη. Προσωπικα πιστευω πως οτι εχει να κανει με modding αξιζει. Και η 2.3.5 αξιζει (η οποια θα ερθει επισημη και ΕΛΛΗΝΙΚΗ εντος λιγων ημερων απο την wind), και να εχεις δικαιωματα superuser (root) αξιζει κλπ. Αυτο που εχει σημασια ειναι να εχεις ορεξη και υπομονη να αλλαξεις καποια πραγματακια στο κινητο σου.

 

Ευχαριστω για την απαντηση..ειδα οτι λες οτι η 2.3.5 θα ερθει εντος ημερων απο τη wind οποτε να μην μπω στη διαδικασία να την κανω Update μονος μου με recovery..τωρα οσο αναφορα τα screenshot διακρίνω μια ταλαιπωρία για ενα οχι και τοσο συμαντικο προβλημα αλλα το κυριοτερο για την ωρα οσο περιμενω Official wind 2.3.5 πως μπορω να βγαλω αυτο το αναθεματισμένο το touchpal??

 

A!Και κατι ασχετο τη διαφορα εχει το root με διαφορα προγραμματα απο το μαρκετ με το root απο recovery??και τη μας προσφερει?ευχαριστω!

Ops sorry διπλο ποστ!!

Edited by Pikachukaki
διπλο ποστ
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση..ειδα οτι λες οτι η 2.3.5 θα ερθει εντος ημερων απο τη wind οποτε να μην μπω στη διαδικασία να την κανω Update μονος μου με recovery..τωρα οσο αναφορα τα screenshot διακρίνω μια ταλαιπωρία για ενα οχι και τοσο συμαντικο προβλημα αλλα το κυριοτερο για την ωρα οσο περιμενω Official wind 2.3.5 πως μπορω να βγαλω αυτο το αναθεματισμένο το touchpal??

 

A!Και κατι ασχετο τη διαφορα εχει το root με διαφορα προγραμματα απο το μαρκετ με το root απο recovery??και τη μας προσφερει?ευχαριστω!

Ops sorry διπλο ποστ!!

 

Το root ειναι ενα. Αυτο που σου προσφερει ειναι δικαιωματα διαχειριστη στην συσκευη σου. Κατι αναλογο με το να τρεχεις προγραμματα ως διαχειριστης στον υπολογιστη σου. Αυτα τα δικαιωματα διαχειριστη, τα χρειαζεσαι για να μπορεις να κατεβαζεις διαφορες εφαρμογες οι οποιες για να τρεξουν πρεπει να εχουν διακαιωματα διαχειρστη. Αυτες ειναι οι root εφορμογες και δεν ειναι ξεχωριστο root, ειναι απλα εφαρμογες που χρειαζονται το root για να δουλεψουν.

Το touchpal, και γενικα της εφαρμογες συστηματος δεν μπορεις να τις διαγραψεις εκτος και αν εισαι rooted. Αυτο που μπορεις να κανεις ειναι να κατεβασεις απο το μαρκετ ενα αλλο keyboard και να το χρησιμοποιεις. 2 πολυ καλα keyboard ειναι το multiling ( https://market.android.com/details?id=com.klye.ime.latin&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5rbHllLmltZS5sYXRpbiJd ) και το go keyboard ( https://market.android.com/details?id=com.jb.gokeyboard&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5qYi5nb2tleWJvYXJkIl0 ).

Nokia 3410 --> Nokia 7260 --> Sony Ericsson W610i --> LG KU990 Viewty --> Sony Ericsson XPERIA X8 --> Huawei Ideos X5 Pro --> Motorola MotoG 2nd Gen. --> Huawei P10 Lite --> Samsung Galaxy S10 128 --> Samsung Galaxy S23 128

Link to comment
Share on other sites

Το root ειναι ενα. Αυτο που σου προσφερει ειναι δικαιωματα διαχειριστη στην συσκευη σου. Κατι αναλογο με το να τρεχεις προγραμματα ως διαχειριστης στον υπολογιστη σου. Αυτα τα δικαιωματα διαχειριστη, τα χρειαζεσαι για να μπορεις να κατεβαζεις διαφορες εφαρμογες οι οποιες για να τρεξουν πρεπει να εχουν διακαιωματα διαχειρστη. Αυτες ειναι οι root εφορμογες και δεν ειναι ξεχωριστο root, ειναι απλα εφαρμογες που χρειαζονται το root για να δουλεψουν.

Το touchpal, και γενικα της εφαρμογες συστηματος δεν μπορεις να τις διαγραψεις εκτος και αν εισαι rooted. Αυτο που μπορεις να κανεις ειναι να κατεβασεις απο το μαρκετ ενα αλλο keyboard και να το χρησιμοποιεις. 2 πολυ καλα keyboard ειναι το multiling ( https://market.android.com/details?id=com.klye.ime.latin&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5rbHllLmltZS5sYXRpbiJd ) και το go keyboard ( https://market.android.com/details?id=com.jb.gokeyboard&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5qYi5nb2tleWJvYXJkIl0 ).

 

Οτι κιαν βρηκα στο νετ για να σβησω το touchpal δεν τα καταφερα ηταν μεσα στο φακελο cust και δεν μπορεσα να κανω τπτ ακομα και με το titanium backup..τεσπα καταφερα χτες εβαλα την 2.3.5 official αφου εφαγα πρωτα ενα bootloop!!Ενταξη για 2 μερες android user εχω αρχισει να περνω μπρος...αλλα εχω να πω οτι ειναι πολυ ποιο δυσκολα απο το iphone! :P Τωρα εχει καποιος να προτηνει να μεινω με την official 2.3.5 (Δεν βρηκα τροπο να βαλω ελληνικα στο πληκτρολογιο αν και εχει γλωσσα System) η να βαλω καμια Custom?Ευχαριστω!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Οτι κιαν βρηκα στο νετ για να σβησω το touchpal δεν τα καταφερα ηταν μεσα στο φακελο cust και δεν μπορεσα να κανω τπτ ακομα και με το titanium backup..τεσπα καταφερα χτες εβαλα την 2.3.5 official αφου εφαγα πρωτα ενα bootloop!!Ενταξη για 2 μερες android user εχω αρχισει να περνω μπρος...αλλα εχω να πω οτι ειναι πολυ ποιο δυσκολα απο το iphone! :P Τωρα εχει καποιος να προτηνει να μεινω με την official 2.3.5 (Δεν βρηκα τροπο να βαλω ελληνικα στο πληκτρολογιο αν και εχει γλωσσα System) η να βαλω καμια Custom?Ευχαριστω!

 

καλησπερα!σε λιγες μερες σκεφτομαι να παρω το huawei x5 pro..αυτο που με προβληματιζει ειναι..

 

1)Ειναι με τιν 2.3.5 out of the box?η πρεπει να κανω εγω την αναβαθμησει?

2)σε "μαμα" μορφη ειναι σφαιρατο?

3)απο παιχνιδια πως τ παει?

4)απο υποστηριξει?service?

5)τα θεματα περει απωλεια σηματος?

 

σας ευχαριστω!

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα , θα ήθελα κάποιος να μου εξηγήσει λεπτομεριακά πως θα αναβαθμίσω το λογισμικό του συγκεκριμένου smartphone από 2.2 σε 2.3 ...(είμαι λίγο άσχετος για αυτό αν μπορείτε να γίνετε όσο πιο συγκεκριμένοι μπορείτε)
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!σε λιγες μερες σκεφτομαι να παρω το huawei x5 pro..αυτο που με προβληματιζει ειναι..

 

1)Ειναι με τιν 2.3.5 out of the box?η πρεπει να κανω εγω την αναβαθμησει?

2)σε "μαμα" μορφη ειναι σφαιρατο?

3)απο παιχνιδια πως τ παει?

4)απο υποστηριξει?service?

5)τα θεματα περει απωλεια σηματος?

 

σας ευχαριστω!

 

1)Εγω το πηρα απο easybuy μιας και στη wind δεν το ειχαν και ηρθε με 2.2.2

2)στη μαμα εχει κατι ψιλοκολληματα αν και νομιζω οτι φταιει η sd μου μιας και για εναν αγνωστο λογο τα apps ειναι εκει και οχι στην εσωτερικη

3)παιχνιδακια να σε πω δεν ειδα δεν εβαλα κανενα για την ωρα αλλα με 2000 στο quadrant δεν νομιζω να εχει προβλημα

4)2 μερες το εχω σε αυτο ας απαντησει καποιος ποιο παλιος

5)παντου φουλ ειμαι...απο χτες βεβαια που εβαλα την 2.3.5 ειμαι λιγο ριγμενος στο wifi αλλα χωρις ιδιαιτερο προβλημα!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Παρότι έχω κλικάρει να φαίνονται μόνο οι επαφές του τηλεφώνου αυτό επιμένει :angry: να εμφανίζει και της sim. :blink:

 

Tι μπορεί να φταίει ; Είναι πολύ εκνευριστικό να τις βλέπεις διπλά.:mad:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Παρότι έχω κλικάρει να φαίνονται μόνο οι επαφές του τηλεφώνου αυτό επιμένει :angry: να εμφανίζει και της sim. :blink:

 

Tι μπορεί να φταίει ; Είναι πολύ εκνευριστικό να τις βλέπεις διπλά.:mad:

 

Εισαι σιγουρος οτι ειναι της sim? Τσεκαρε στις επαφες - μενου - επιλογες προβολης - επιλογη επαφων προς προβολη, αν εχεις επιλεγμενο να σου εμφανιζει και τις επαφες που ειναι στο τηλεφωνο και αυτες που ειναι στο gmail.

In a world without walls and fences, who needs windows and gates?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei U8800 IDEOS X5 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...