Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οχι το εχω μεσα αυτο.

SyncML-DS v1.1201.5.2 αυτο δε λες?

Τωρα που το σκεφτομαι, ειχα βγαλει τα SNS account, παιζει να φταιει αυτο?

 

Όχι δεν έχει σχέση.

Βάλε τη ρομ που έχεις ξανά εγκατάσταση από πάνω χωρίς κανένα wipe, για να μη χάσεις τίποτα και θα επανέλθει.

Μετά ξαναβγάζεις μία μία τις εφαρμογές που δεν ήθελες και δοκίμαζε κάθε φορά αν δουλεύει.Μόνο έτσι θα βρεις τι δεν έπρεπε να βγάλεις.

 

Καλησπερα,

 

Εχει η ξαδερφη μου το συγκεκριμενο κινητο εδω και δυο μηνες κατοπιν παροτρυνσης μου, κι ειναι πολυ ευχαριστημενη.

 

Τωρα ομως υπαρχει ενα θεμα.. Το πηρε ο γιος της και το ριξε μεσα σε νερο. Το στεγνωσε με το πιστολακι(χωρις να κανει τις υποδοχες) και μετα που το ανοιξε δουλευε κανονικα. Σημερα, μετα απο 2 μερες, πηγε να το φορτισει αλλα δε φορτιζει.. αυτο που σκεφτομαι ειναι οτι ισως λογω της υγρασιας να χαλασε η υποδοχη του φορτιστη? Εχει κανεις παρομοια εμπειρια ή μηπως γνωριζετε αν μπορει να γινει αντικατασταση στο συγκεκριμενο σημειο?

 

Επισης μου ειπε οτι ειχε ξεχασει τον φορτιστη αυτες τις δυο μερες στην πριζα οποτε παιζει να χει χαλασει και τελικα να μη φταιει το τηλ?

 

Το ίδιο ακριβώς είχα πάθει κι εγώ και μου άλλαξαν την θύρα USB (χωρίς χρέωση!).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όχι δεν έχει σχέση.

Βάλε τη ρομ που έχεις ξανά εγκατάσταση από πάνω χωρίς κανένα wipe, για να μη χάσεις τίποτα και θα επανέλθει.

Μετά ξαναβγάζεις μία μία τις εφαρμογές που δεν ήθελες και δοκίμαζε κάθε φορά αν δουλεύει.Μόνο έτσι θα βρεις τι δεν έπρεπε να βγάλεις.

 

Το εκανα νωριτερα τελικα, την ξαναπερασα, εβαλα cf kernel, το εστησα παλι και ειμαι κομπλε.

Το μονο περιεργο ειναι πως ενω απεγκαθιστω το game hub με το Titanium, αυτο παραμενει στο τηλεφωνο.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Το εκανα νωριτερα τελικα, την ξαναπερασα, εβαλα cf kernel, το εστησα παλι και ειμαι κομπλε.

Το μονο περιεργο ειναι πως ενω απεγκαθιστω το game hub με το Titanium, αυτο παραμενει στο τηλεφωνο.

 

Σβήσε με root explorer το gamehub.apk από to system/app

Link to comment
Share on other sites

 

Το ίδιο ακριβώς είχα πάθει κι εγώ και μου άλλαξαν την θύρα USB (χωρίς χρέωση!).

 

Λες καλυτερα να μη τους πει τι επαθε κι οτι απλα δε φορτιζει? γιατι ειναι 2-3 μηνων τηλεφωνο οποτε εγγυηση εχει..:rolleyes:

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Λες καλυτερα να μη τους πει τι επαθε κι οτι απλα δε φορτιζει? γιατι ειναι 2-3 μηνων τηλεφωνο οποτε εγγυηση εχει..:rolleyes:

 

Αυτό έκανα κι εγώ, αφού το στέγνωσα καλά καλά :D

Link to comment
Share on other sites

Λες καλυτερα να μη τους πει τι επαθε κι οτι απλα δε φορτιζει? γιατι ειναι 2-3 μηνων τηλεφωνο οποτε εγγυηση εχει..:rolleyes:

 

Αν πήρε πολύ νερό θα το καταλάβουν.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους

 

θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορούμε να αλλάξουμε το γκρι πλαίσιο που υπάρχει περιμετρικά στο κινητό.

μετά απο μια πτώση χωρίς σοβαρές επιπτώσεις, φαγώθηκε σε μια μεριά το πλαίσιο αυτό και μέρα με την μέρα ξεφλουδίζει, με αποτέλεσμα να υπάρχει ένα αντιαισθητικό αποτέλεσμα.

 

καμία ιδέα?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Λες καλυτερα να μη τους πει τι επαθε κι οτι απλα δε φορτιζει? γιατι ειναι 2-3 μηνων τηλεφωνο οποτε εγγυηση εχει..:rolleyes:

Να το βάλει σε ένα κουτί και να το σκεπάσει με ρύζι. ΑΤο ρύζι θα τραβήξει όλη την υγρασία. Εννοείται ότι θα βγάλει καπάκι, μπαταρία.

Εγώ προτείνω να το βάλει μέσα σε καρπούζι.. Δεν τράβα την υγρασία,αλλά μου αρέσει πολύ σαν γεύση.. (χιούμορ)

Ασε που αμα βρούν κανένα κουκούτσι στο Service,μπορεί να τους πουλήσει και τρέλα και να τους πεί..

-Όχι σε νερα κύριοι μου,λίγο καρπούζι ήταν.. Μα θα με τρελαίνεται..? χα.. χα..!

 

Να πεις την κοπελιά,να μην αναφέρει τίποτα για <πτώσεις και νερα>..

Το μόνο που θα τους πεί...

Ότι εχω το γνωστό πρόβλημα που έχουν αρκετά (μία μεγάλη παρτίδα) των S2, προβληματικό Usb port.. Δεν μου φορτίζει και πολλές φορές δεν μου μεταφέρει και αρχεία από και προς το Pc μου..

Αν της πούν οτιδήποτε για {- μήπως έπεσε σε νερα..?κλπ..}. Θα είναι κατηγορηματική.. -Οχι ποτέ..:!::!:

Ας γνωρίζει από τώρα,πως αν δεν το αντικαταστήσουν δωρεάν.. (που κατά 90% θα το κάνουν..). Η χρέωση της θα είναι 80ε με φπα

Edited by Milfas
Link to comment
Share on other sites

Αυτό έκανα κι εγώ, αφού το στέγνωσα καλά καλά :D

 

Δεν βαζουν πια εκεινα τα αυτοκολιτακια που αλλαζαν χρωμα με την υγρασια;

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

αν εννοεις την ερωτηση που εκανα εγω, γυρισα σε gb 2.3.6 και ολα καλα!

Το κινητό φοράει την ICS 4.0.3 και θα ήθελα και εγώ να δοκιμάσω την 2.3.6, ισχύει ο οδηγός μέσω Odin...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=322851

...ή μήπως μπορώ και απευθείας μέσω cwm (restore mode...με wipe... και directly install firmware ... ) ?

Link to comment
Share on other sites

Μπαινεις recovery και κανεις τα 3 wipe και μετα μεσω Odin περνας την 2.3.6.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους

 

θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορούμε να αλλάξουμε το γκρι πλαίσιο που υπάρχει περιμετρικά στο κινητό.

μετά απο μια πτώση χωρίς σοβαρές επιπτώσεις, φαγώθηκε σε μια μεριά το πλαίσιο αυτό και μέρα με την μέρα ξεφλουδίζει, με αποτέλεσμα να υπάρχει ένα αντιαισθητικό αποτέλεσμα.

 

καμία ιδέα?

 

Ευχαριστώ

 

Και εγώ το ίδιο θέμα έχω φίλε μου. Το άνοιξα το κινητό να το αλλάξω και τελικά άλλαξα μόνο το πίσω...

Πάνω σε αυτό είναι κολλημένη η οθόνη και δεν είναι εύκολο να αλλαχτεί.

Αν μάθεις κάτι πιο ενδιαφέρον ενημέρωσέ με σε παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικα εχω Γαλαξια με τα ιδια ακριβως χαρακτηριστικα & παροχο και δεν εχω αντιμετωπισει τετοιο προβλημα... απο GB σε ICS επισημα, μεσω Kies... κανενα hard reset ισως???

έκανα και hard reset καθαρησα και τη μνήμη μετά απο flash του firmware της cosmote όπως είχα πει άλλα τίποτα.

το φάντασμα "μη εγγεγραμμενο στο δίκτυο" συνεχίζει...

περίεργο παντως φίλε έχεις δίκιο. τώρα σκέφτομαι ότι μπορεί να φταίει η καρτα sim μου αφού την έχω απο το 2000!

προς το παρόν θα βάλω gb και βλέπουμε.

αν εννοεις την ερωτηση που εκανα εγω, γυρισα σε gb 2.3.6 και ολα καλα! προφανως ειναο θεμα firmware η αλλιως δοκιμαζεις να αλλαξεις μοντεμ, ψαξε 5-6 σελιδες πισω

όταν αλλάζεις firmware δεν αλλάζει και το μόντεμ μάζι;

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό φοράει την ICS 4.0.3 και θα ήθελα και εγώ να δοκιμάσω την 2.3.6, ισχύει ο οδηγός μέσω Odin...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=322851

...ή μήπως μπορώ και απευθείας μέσω cwm (restore mode...με wipe... και directly install firmware ... ) ?

 

 

Φιλε μου στο προτεινω και εγω. Αν δεν σ' ενδιαφερουν καποια φρου-φρου κι αρωματα του 4.0.3, περνοντας την 2.3.6 θα δεις ενα "αλλο κινητο". Σβελτο, σταθερο και επιπεδα ληψης απο "αλλο πλανητη". Καμοια σχεση με αυτο που βλεπεις τωρα. Ακολουθησε τις οδηγιες που θα βρεις στο αναλογο θρεντ και δεν θα εχεις προβλημα.

Μην ξεχασεις το απαραιτητο factory default μετα την "υποβαθμιση" αφου φυσικα εχεις κρατησει backup αυτα που χρειαζεσαι.

Θα σου προτεινα οτι εφαρμογες εχεις περασει να τις ξαναεγκαταστησεις καθαρες. Μην τις ριξεις απο backup.

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου στο προτεινω και εγω. Αν δεν σ' ενδιαφερουν καποια φρου-φρου κι αρωματα του 4.0.3, περνοντας την 2.3.6 θα δεις ενα "αλλο κινητο". Σβελτο, σταθερο και επιπεδα ληψης απο "αλλο πλανητη". Καμοια σχεση με αυτο που βλεπεις τωρα. Ακολουθησε τις οδηγιες που θα βρεις στο αναλογο θρεντ και δεν θα εχεις προβλημα.

Μην ξεχασεις το απαραιτητο factory default μετα την "υποβαθμιση" αφου φυσικα εχεις κρατησει backup αυτα που χρειαζεσαι.

Θα σου προτεινα οτι εφαρμογες εχεις περασει να τις ξαναεγκαταστησεις καθαρες. Μην τις ριξεις απο backup.

Ναι θα είναι πολύ καλύτερα από ics.. Συμφωνώ και εγώ με τον φίλο.. factory default τι ακριβώς εννοείς φίλε..? To hard reset..??Αυτό που διαγράφει τα πάντα,από παντού εννοείς..?

Edited by Milfas
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο με 4.0.4 και εναν καλο launcher, δουλευει οπως δουλευε με την 2.3.6

 

μακαρι να ειναι οπως τα λες φιλε μου για την 4.0.4, γιατι με βλεπω και εγω να γυρναω στην 2.3.6..!!ξερουμε μηπως για κολλαει τα βιντεακια του iphone?

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα είναι πολύ καλύτερα από ics.. Συμφωνώ και εγώ με τον φίλο.. factory default τι ακριβώς εννοείς φίλε..? To hard reset..??Αυτό που διαγράφει τα πάντα,από παντού εννοείς..?

 

Ναι αυτο. Hard reset.

Εγω προσωπικα δεν πειραματιζομαι αλλο. Οταν βγει το ζελεδακι και ΑΝ και ΕΦΟΣΟΝ πουν τα παιδια οτι παει καλα, τοτε θα το περσσω. Μεχρι τοτε δεν εχω κανενα λογο να παω να μπλεξω παλι με ics. Με την gb το τηλεφωνο πεταει, ολα τρεχουν οπως πρεπει, γιατι να ξαναμπω σε περιπετειες;

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό φοράει την ICS 4.0.3 και θα ήθελα και εγώ να δοκιμάσω την 2.3.6, ισχύει ο οδηγός μέσω Odin...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=322851

...ή μήπως μπορώ και απευθείας μέσω cwm (restore mode...με wipe... και directly install firmware ... ) ?

Μπαινεις recovery και κανεις τα 3 wipe και μετα μεσω Odin περνας την 2.3.6.

 

Μπορώ να έχω ένα direct link της καλύτερης 2.3.6 για το SGS2 ? Η ερώτηση μου κολλάει στο ότι διαβάζω συνέχεια οτι μπορούμε να βάλουμε ότι firmware θέλουμε (συγκεκριμένης έκδοσης μεν-διαφορετικής χώρας απο την οποία προέρχεται δε). Διάβασα μάλιστα κάπου εδώ οτι υπάρχει και ενιαία ευρωπαική έκδοση (του 2.3.6 ? ή όλων γενικότερα...δεν ξέρω...).

Τα φώτα σας please

Link to comment
Share on other sites

Ακολουθησε τις οδηγιες που θα βρεις στο αναλογο θρεντ και δεν θα εχεις προβλημα.

 

Λογικά αν θέλουμε την 2.3.6 του ανάλογου θρεντ κατεβάζουμε αυτήν, σωστά;

XWKK5 2.3.6 Firmware. Δεν είναι επίσημο ελληνικό, αλλά εχει Ελληνικά παντού, κάνετε extract με κωδικό samfirmware.com, και αλλάξτε το sales code σε EUR.

 

Ρωτάω μήπως υπάρχει κάπου αλλού για κατέβασμα κάποια επίσημη Ελληνική 2.3.6..:)

 

Μην ξεχασεις το απαραιτητο factory default μετα την "υποβαθμιση" αφου φυσικα εχεις κρατησει backup αυτα που χρειαζεσαι.

Θα σου προτεινα οτι εφαρμογες εχεις περασει να τις ξαναεγκαταστησεις καθαρες. Μην τις ριξεις απο backup.

 

Αυτό το "factory default" ή "hard reset" γίνεται αφού έχουμε εγκαταστήσει τη 2.3.6; Κι αν ναι από που; Μέσα απ'τις ρυθμίσεις;

Συγνώμη για τις τόσες ερωτήσεις αλλά έχω αρχίσει να το σκέφτομαι κι εγώ σοβαρά το πισωγύρισμα και θά'θελα να ξεκαθαρίσω μερικές λεπτομέρειες που φοβάμαι ότι ίσως με κολλήσουν στην διαδικασία..

 

Ευχαριστώ!:)

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να έχω ένα direct link της καλύτερης 2.3.6 για το SGS2 ? Η ερώτηση μου κολλάει στο ότι διαβάζω συνέχεια οτι μπορούμε να βάλουμε ότι firmware θέλουμε (συγκεκριμένης έκδοσης μεν-διαφορετικής χώρας απο την οποία προέρχεται δε). Διάβασα μάλιστα κάπου εδώ οτι υπάρχει και ενιαία ευρωπαική έκδοση (του 2.3.6 ? ή όλων γενικότερα...δεν ξέρω...).

Τα φώτα σας please

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1075278

H καλύτερες είναι η XWKK5 και η XWLA4 (πιο καινούρια).

Υπάρχουν διάφορες εκδόσεις στις ρομ.Εκδόσεις για συγκεκριμένη χώρα, εκδόσεις για συγκεκριμένη εταιρεία, και εκδόσεις περιοχής.Βασικά ελληνικά να έχει μας ενδιαφέρει :)

Συνήθως βάζουμε περιοχής.Π.χ. EUROPE.

Link to comment
Share on other sites

H καλύτερες είναι η XWKK5 και η XWLA4 (πιο καινούρια).

 

Φίλε Στράτο ενημερωτικά μιας και στην υπογραφή σου βλέπω ότι έχεις την XWLA4 και κάπου διάβασα ότι η XWKK5 υπήρχε θέμα με τη λήψη βίντεο (αλήθεια, έχει διορθωθεί; ), έχεις υπόψιν σου κάτι τέτοιο; Με την XWLA4 έχεις κάποιο θεματάκι άξιο αναφοράς;

 

Κι άλλη μια μικρή λεπτομερει-ίτσα..:lol:

 

Αυτό το factory reset περνώντας την XWKK5 γίνεται ούτως ή άλλως αλλάζοντας τον Sales Code σωστά; Χρειάζεται κάτι περισσότερο ώστε να μπορέσουμε να μιλήσουμε για πεντακάθαρη εγκατάσταση επίσημης rom;

Και κάτι τελευταίο τελευταίο: Εγκαθιστώντας επίσημη μέσω Odin μετράει ο counter της συσκευής και θέλει τίποτα από εκείνα τα γνωστά με τα jig ή μπα;

 

Να είσαι καλά!:)

Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Στράτο ενημερωτικά μιας και στην υπογραφή σου βλέπω ότι έχεις την XWLA4 και κάπου διάβασα ότι η XWKK5 υπήρχε θέμα με τη λήψη βίντεο (αλήθεια, έχει διορθωθεί; ), έχεις υπόψιν σου κάτι τέτοιο; Με την XWLA4 έχεις κάποιο θεματάκι άξιο αναφοράς;

 

Δε ξέρω ποιο θεματάκι λες, αλλά συνήθως γι αυτά τα θέματα (βίντεο,φωτογραφίες), το πρόβλημα είναι στο ίδιο το κινητό και τις δυνατότητες της κάμερας και όχι στη ρομ.

Για να μη λέω πολλά, για μένα η XWLA4 είναι η καλύτερη ρομ που υπάρχει αυτή τη στιγμή για το S2.

Link to comment
Share on other sites

Για να μη λέω πολλά, για μένα η XWLA4 είναι η καλύτερη ρομ που υπάρχει αυτή τη στιγμή για το S2.

 

Νομίζω υπερκαλύφθηκα :)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Στράτο ενημερωτικά μιας και στην υπογραφή σου βλέπω ότι έχεις την XWLA4 και κάπου διάβασα ότι η XWKK5 υπήρχε θέμα με τη λήψη βίντεο (αλήθεια, έχει διορθωθεί; ), έχεις υπόψιν σου κάτι τέτοιο; Με την XWLA4 έχεις κάποιο θεματάκι άξιο αναφοράς;

 

Κι άλλη μια μικρή λεπτομερει-ίτσα..

 

Αυτό το factory reset περνώντας την XWKK5 γίνεται ούτως ή άλλως αλλάζοντας τον Sales Code σωστά; Χρειάζεται κάτι περισσότερο ώστε να μπορέσουμε να μιλήσουμε για πεντακάθαρη εγκατάσταση επίσημης rom;

Και κάτι τελευταίο τελευταίο: Εγκαθιστώντας επίσημη μέσω Odin μετράει ο counter της συσκευής και θέλει τίποτα από εκείνα τα γνωστά με τα jig ή μπα;

 

Να είσαι καλά

Φιλε Μακαρε Καλημερα και απο εμενα..!!

Θα διαβασεις πολλα (για τις διαφορες εκδοσεις ΧΧ...) σε διαφορα σημεια,απο διαφορους Users (και οχι μονο) ανα τον κοσμο.. Θα ηθελα ταπεινα,να σου εκφρασω και εγω την δικη μου αποψη.. Πολλα απο αυτα ευσταθουν και παρα πολλα ειναι φουμαρα και νιαουρισματα..!

Για μενα το καλυτερο ειναι το KK5,για τον αλλον το XWLA4.. Για μενα το καλυτερο modem ειναι το Κ13,για τον αλλον το Κ14..

Εσυ μην μπαινεις σε αυτην την λογικη.. Πανε αυτα,περασανεεεε.. Και σε λιγο θα εχουμε και εμεις JB και ειμαι σιγουρος πως ολοι θα μεταναστευσουμε εκει.. Μιας και δεν θα γινει,οτι εγινε και με την ICS και την εξελιξη της..

 

Oχι ο counter δεν μετραει,με την εγκατασταση του official .. Δεν θες ουτε jig,ουτε τιποτα απο αυτα.. Εισαι Ο.Κ..

Με την αλλαγη του Sales Code,θα γινει και αυτο που πολυ σωστα λες..

 

Για την πεντακαθαρη εγκατασταση -official- που θελεις να κανεις..

Πατας στον dialer της συσκευης σου,τον κωδικο *2767*3855# Με αυτο ξεκινα μια διαδικασια,που θα σου διαγραψει τα παντα απο παντου..

S.O.S = ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ ΣΗΣΚΕΥΗΣ,ΚΑΘΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΕΠΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ..:!: (auto ολα)

 

Μετα εισαι ετοιμος μεσω Odin,να κανεις την εγκατασταση της official που επιθυμεις και παρακατω να αλλαξεις και το Sales Code (δεν θυμαμαι τι επιλογες δινει το XXLA4,μιας και εγω φοραω αλλο..:rotfl:),αν αυτο ειναι που θελεις.. (με τα παραπανω γνωστα που ειπαμε,μετα την αλλαγη του Sales Code..)

Και για να μην μπερδευτεις και αλλο,σου συνιστω και εγω την XWLA4 και εισαι ωραιος..

 

Νομιζω πως και τωρα.. Υπερκαλυφθηκες ξανα..:)

 

Υ.Γ ) Εδω φιλε Μακαρεεεεε.... Εχει πραμα να διαβασειςςςς....:p http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1075278

Αλλα ασεεεεε,μην κανεις τον κοπο με 1120 σελιδες... Θα εχει βγει η JB μεχρι τοτε :lol:

Αν και εχει πολυ γνωση και νιαουυυυ γαββββ και ψιψιψι και..και..και.. εκει μεσα.... (και να μην πω,τιποτα αλλο..χα..χα..) Που τελικα χωρις το κουραγιο της θελησης,ειπα πολλα..χα..χα..!!

 

Ναι αυτο. Hard reset.

Εγω προσωπικα δεν πειραματιζομαι αλλο. Οταν βγει το ζελεδακι και ΑΝ και ΕΦΟΣΟΝ πουν τα παιδια οτι παει καλα, τοτε θα το περσσω. Μεχρι τοτε δεν εχω κανενα λογο να παω να μπλεξω παλι με ics. Με την gb το τηλεφωνο πεταει, ολα τρεχουν οπως πρεπει, γιατι να ξαναμπω σε περιπετειες;

 

Ναι φιλε μου fanatike,εχεις δικιο.. Να μην ξανα μπεις σε αυτες τις περιπετεις και να μεινεις φανατικος και σε αυτο..:) Και τα παιδια αν τα καταφερουν και μπορεσουν εδω μεσα, θα σου πουν.. (Σωστα η Λαθος :worry: εσυ θα κρινεις..)

Αν και με την JB και την εξελιξη της... Ολα τα παιδια θα λενε τα καλυτερα..:!: (αργα και σταθερα..)

 

Σε ευχαριστω και παρα πολυ,για την επεξηγηση με το factory default ..

Edited by Milfas
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...