Jump to content

Οδηγός εγκατάστασης Custom ROM Final Mango 7720.68 - Ελληνικά


colossus_r
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την εχω 10 μερες δεν εχω δει κατι να με ενοχλει !!! Ειναι οτι καλυτερο ειχα μεχρι τωρα !!!

Τον οδηγο στην πρωτη σελιδα ευλαβικα ..ενα ενα και προσοχη στα κοκκινα γραμματα

 

Ωραία σε ευχαριστώ!!!Πήγα να κάνω το backup και μου προέκυψε πρόβλημα,αν δεις τo προηγούμενο ποστ μ το γράφω εκεί(τελείωσα το edit ακριβώς την ώρα που απάντησες).Επίσης το Windows Phone Support tools δεν μπορώ να το κατέβασω.Δοκίμασα απο το site της ms.Που αλλό πορώ να το βρώ?

Now: Xiaomi Mi A1 / Xiaomi Mipad 2

Βefore: Xiaomi Redmi Note 2/Xiaomi Redmi Note 3 pro/Meizu M2 Note

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 463
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Tι γραφει στην τριχωμη οθονη στο slp ??? Eχεις κανενα backup πριν το mango ????

 

PD29100 SS-BC (4K)

SPL 5.11.2250.0(134578) MNG

Micro P(LED) 0X07

TOUCH S1 (V1.8,#1624)

backup δυστυχώς δεν έχω

 

Δυστυχως τα πράγματα ειναι δυσκολα .. Το SPL 5.11.2250 σημαινει οτι εβαλες και την τελευταια αναβαθμιση της HTC που κλειδωνει το slp...

 

Προσπάθησε μηπως σε αφησεις να βαλεις μια ρομ πριν το mango ...και μετα να κανεις αναβαθμισεις μεχρι την 7720 ΜΟΝΟ .... Μετα ξαναβαλε την 7008 και μετα μπορεις να βαλεις custom ...

Aν περασεις απο δω (σε καποια γινεται σε καποια οχι ) μετα τα πραγματα ειναι ευκολα

 

Στο πρωτο ποστ εχω οδηγιες

Διαβασε και ΕΔΩ

Και εδω εχει τις ΡΟΜ του HD7 Εσy θελεις την Europe (401)

 

Παιδιά και εγώ είπα επιτέλους να πάω σε μία custom rom.Από ότι διάβσα η dynamics φάινεται να είναι η καλύτερη επιλογή.Έχει μήπως τπτ σημαντικά προβλήματα που δεν πρέπει να παραβλέψω???

 

Ααα και κάτι άλλο.Εγώ που δεν έχω περάσει καμία φορά custom rom πρέπει να κάνω τον οδηγό του collosus από την αρχή με backup και να περάσω ΗSPL??

 

Edit:Δοκίμασα να κάνω το backup αλλα το Windows Phone 7 Backup Zune v1.9 μου έβγαλε error.Οτι το text file ειναι στο clipboard.Πως διορθώνεται?

Και κάτι αλλο.Σε περίπτωση που κάνω το back up και μετά περάσω τhn custom rom θα μπορέσω απο το το backup να περάσω τις εφαρμογές και γενικά τις επιλογές μου στην νέα έκδοση η απλά θα το έχω άμα θέλω να επιστρέψω στην κατάσταση που είμαι τώρα?

 

Το backup ειναι μονο για την περιπτωση που θελεις να πας πισω και οχι γι ανα φερεις εφαρμογες κλπ

Δοκιμασε προηγουμενες εκδοσεις του προγραμματος backup ισως δουλεψει

 

Παιδιά και εγώ είπα επιτέλους να πάω σε μία custom rom.Από ότι διάβσα η dynamics φάινεται να είναι η καλύτερη επιλογή.Έχει μήπως τπτ σημαντικά προβλήματα που δεν πρέπει να παραβλέψω???

 

Ααα και κάτι άλλο.Εγώ που δεν έχω περάσει καμία φορά custom rom πρέπει να κάνω τον οδηγό του collosus από την αρχή με backup και να περάσω ΗSPL??

 

Edit:Δοκίμασα να κάνω το backup αλλα το Windows Phone 7 Backup Zune v1.9 μου έβγαλε error.Οτι το text file ειναι στο clipboard.Πως διορθώνεται?

Και κάτι αλλο.Σε περίπτωση που κάνω το back up και μετά περάσω τhn custom rom θα μπορέσω απο το το backup να περάσω τις εφαρμογές και γενικά τις επιλογές μου στην νέα έκδοση η απλά θα το έχω άμα θέλω να επιστρέψω στην κατάσταση που είμαι τώρα?

 

Το backup ειναι μονο για την περιπτωση που θελεις να πας πισω και οχι γι ανα φερεις εφαρμογες κλπ

Δοκιμασε προηγουμενες εκδοσεις του προγραμματος backup ισως δουλεψει

 

Το Windows Phone Support tools γιατι το θελεις ..Δεν προκειτε να κανει τιποτα μονο σε κολημμενα τηλεφωνα (no update) κατι κανει και οχι παντα !!!

Υπαρχει στο σαιτ της MS αν δεν το βρεις πεσμου να το ανεβασω κάπου

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Άρα μιας και δεν σκοπεύω να κάνω όλη την διαδικασία με hspl για να επιστρέψω πίσω στην mango locked δεν χρειάζεται να κάνω backup τώρα.Πόση ώρα θέλει περίπου να κάνω όλη την διαδικασία μέχρι να μπει η dynamics??

 

Collosus στο 1ο σου ποστ το link Dynamics v1.0 δεν λειτουργεί.Βρήκα στο xda το αντίστοιχο thread.Είναι αυτό??? Γιατί έβαλα την ρομ να κατεβαίνει...

Edited by liakosele

Now: Xiaomi Mi A1 / Xiaomi Mipad 2

Βefore: Xiaomi Redmi Note 2/Xiaomi Redmi Note 3 pro/Meizu M2 Note

Link to comment
Share on other sites

Άρα μιας και δεν σκοπεύω να κάνω όλη την διαδικασία με hspl για να επιστρέψω πίσω στην mango locked δεν χρειάζεται να κάνω backup τώρα.Πόση ώρα θέλει περίπου να κάνω όλη την διαδικασία μέχρι να μπει η dynamics??

 

Collosus στο 1ο σου ποστ το link Dynamics v1.0 δεν λειτουργεί.Βρήκα στο xda το αντίστοιχο thread.Είναι αυτό??? Γιατί έβαλα την ρομ να κατεβαίνει...

 

Ναι από εκεί την κατεβάζεις.. Ανοίγεις το readme και έχει μέσα AYTO το link.. Καλό φορμάρισμα..! Πολύ ωραία ROM.. :happy:

Link to comment
Share on other sites

Άρα μιας και δεν σκοπεύω να κάνω όλη την διαδικασία με hspl για να επιστρέψω πίσω στην mango locked δεν χρειάζεται να κάνω backup τώρα.Πόση ώρα θέλει περίπου να κάνω όλη την διαδικασία μέχρι να μπει η dynamics??

 

Collosus στο 1ο σου ποστ το link Dynamics v1.0 δεν λειτουργεί.Βρήκα στο xda το αντίστοιχο thread.Είναι αυτό??? Γιατί έβαλα την ρομ να κατεβαίνει...

 

Για να βαλεις custom ΡΟΜ πρεπει να βαλεις RSPL (μπορεις και HSPL.. αλλα ειναι μονιμο ) αλλα παλι την διαδικασια την θελει ...Αλλιως δεν περναει η ΡΟΜ

Ναι η ΡΟΜ αυτη ειναι !!! (εφτιαξα και το λινκ στο πρωτο ποστ )

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

Για να βαλεις custom ΡΟΜ πρεπει να βαλεις RSPL (μπορεις και HSPL.. αλλα ειναι μονιμο ) αλλα παλι την διαδικασια την θελει ...Αλλιως δεν περναει η ΡΟΜ

Ναι η ΡΟΜ αυτη ειναι !!! (εφτιαξα και το λινκ στο πρωτο ποστ )

 

Eμένα το Trophy χθες που δοκίμασα να βάλω το CollutaRSPL μου έβγαλε στην τρίχρωμη οθόνη SPL 5.κατι.Τώρα να φλασσάρω ρομ για 7004 και να κάνω την αλλαγή η έχει κλειδώσει???

Now: Xiaomi Mi A1 / Xiaomi Mipad 2

Βefore: Xiaomi Redmi Note 2/Xiaomi Redmi Note 3 pro/Meizu M2 Note

Link to comment
Share on other sites

Eμένα το Trophy χθες που δοκίμασα να βάλω το CollutaRSPL μου έβγαλε στην τρίχρωμη οθόνη SPL 5.κατι.Τώρα να φλασσάρω ρομ για 7004 και να κάνω την αλλαγή η έχει κλειδώσει???

 

Όπως γράφει και ο Collosus στον οδηγό του.. "ΠΡΟΣΟΧΗ !!! Ελεγχουμε προσεκτικα την δευτερη γραμμη το SPL το νουμερο 3.1.2250.00

Αν εχουμε περάσει mango και εχουμε SPL 4.x.xxxx.xx τοτε ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΕΔΩ ...

Για να συνεχισουμε πρεπει να περάσουμε στο τηλεφωνο μας μια ΡΟΜ 7004 η 7008 ΑΛΟΙΩΣ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΘΑ ΚΟΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ".. Οπότε θα πρέπει να περάσεις την αρχική ROM 7004 η 7008 που βρίσκεται ΕΔΩ σύμφωνα με τον οδηγό "[Ξεκλείδωμα & απο 7004-->Mango]" στην υπογραφή του Collosus. Θα ακολουθήσεις μόνο το Α βήμα και μετά θα ακολουθήσεις τον οδηγό "[Custom Final Mango ROM με Ελληνικά - RSPL/HSPL]" κανονικά από την αρχή, μιας και το SPL θα είναι 1,... πλέον..

Καλό φλασάρισμα... :happy:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως τα πράγματα ειναι δυσκολα .. Το SPL 5.11.2250 σημαινει οτι εβαλες και την τελευταια αναβαθμιση της HTC που κλειδωνει το slp...

Προσπάθησε μηπως σε αφησεις να βαλεις μια ρομ πριν το mango ...και μετα να κανεις αναβαθμισεις μεχρι την 7720 ΜΟΝΟ .... Μετα ξαναβαλε την 7008 και μετα μπορεις να βαλεις custom ...

Aν περασεις απο δω (σε καποια γινεται σε καποια οχι ) μετα τα πραγματα ειναι ευκολα

=============================================================================

 

προσπαθώ το link απο τον ansar αλλά κατά το τρέξιμο του romupdateutility δεν υπάρχει επικοινωνία (error 260)

με την συυσκευή και τον υπολογιστή (win 7). Εχει κλειδώσει οριστικά ή κάτι πρέπει να κάνω στον υπολογιστή?

Το firewall το έχω εκτός.

edit

Βρήκα ενα backup πριν πάω σε spl 5.11. Μάλλον με spl 5.10 μήπως βοηθήσει σε κάτι??

Edited by anmar
Link to comment
Share on other sites

Eμένα το Trophy χθες που δοκίμασα να βάλω το CollutaRSPL μου έβγαλε στην τρίχρωμη οθόνη SPL 5.κατι.Τώρα να φλασσάρω ρομ για 7004 και να κάνω την αλλαγή η έχει κλειδώσει???

 

Αν το 5.χχ ειναι 5.11.2250 τοτε εχει κλειδωσει και μονο με backup πριν απο το μανγκο γινεται !!!

Ισχυουν οτι γραφει πιο πανω ο giov

 

 

..................

προσπαθώ το link απο τον ansar αλλά κατά το τρέξιμο του romupdateutility δεν υπάρχει επικοινωνία (error 260)

με την συυσκευή και τον υπολογιστή (win 7). Εχει κλειδώσει οριστικά ή κάτι πρέπει να κάνω στον υπολογιστή?

Το firewall το έχω εκτός.

edit

Βρήκα ενα backup πριν πάω σε spl 5.11. Μάλλον με spl 5.10 μήπως βοηθήσει σε κάτι??

 

Aν ειναι πριν το μαγκο ναι σου κανει ,...αν ειναι μετα το μανγκο ισως ..δοκιμασε το δεν χανεις τιποτα

 

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΦΛΑΣΑΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΤΟ SPL

Η τελευταια αναβαθμιση που εγινε μετα το μανγκο απο την HTC κλειδωσε το slp (Εκδοση 5.11.2250)

Για να συνεχισουμε πρεπει να εχουμε backup πριν το μανγκο

Ο λογος που θελουμε backup πριν το μανγκο ειναι γιατι η ενημερωση του μανγκο αλλαζει και τον spl.

Απο τον spl που βαζει το μανγκο μπορουμε να βαλουμε ΡΟΜ 7004 η 7008

Αν ο spl ειναι 5.11.2250 δεν γινεται να περασουμε παλια ρομ

Οσο και να εψαξα και να προσπαθησα δεν βρηκα αλλο τροπο .... (ισως με την νεα εκδοση του spl γιατα 2γενιας τηλ)

Αν καποιος εχει βρει καποιον αλλο τροπο παρακαλω να ενημερωσει για να το βαλω στο πρωτο ποστ

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

Eμένα η τρίχρωμη οθόνη γράφει:

PC40100 SS-BC (4K)

SPL-5.10.2250.1(131801) MNG

MicroP(LED) 0x09

TOUCH A1(v10,20)

 

Δεν έχει το 5.11 αλλά το 5.10.Είμαι κλειδωμένος η πάω κατευθείαν σε 7004 για νέο spl??

Now: Xiaomi Mi A1 / Xiaomi Mipad 2

Βefore: Xiaomi Redmi Note 2/Xiaomi Redmi Note 3 pro/Meizu M2 Note

Link to comment
Share on other sites

Eμένα η τρίχρωμη οθόνη γράφει:

PC40100 SS-BC (4K)

SPL-5.10.2250.1(131801) MNG

MicroP(LED) 0x09

TOUCH A1(v10,20)

 

Δεν έχει το 5.11 αλλά το 5.10.Είμαι κλειδωμένος η πάω κατευθείαν σε 7004 για νέο spl??

 

Δεν ξερω τι γινεται με το 5.10 ..αλλα νομιζω οτι πρεπει να προσπαθησεις να βαλεις ΠΡΩΤΑ 7004 η 7008 ....

Και πες μας σε παρακαλω αν περασε αλλα και τι μυνημα λαθους βγαζει

Αν εχεις καποιο backup ...αντιγραψε το πριν κανεις οτιδηποτε

 

Εδω κοιταξε για το backup

C:\Users\ΤοΟνομαΧρηστηΣου\AppData\Local\Microsoft\Windows Phone Update

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,αντιμετωπιζω ενα προβλημα (αν μπορει να χαρακτηριστει ετσι) με την Dynamics7 v1.0,ενω αρχηκα δουλευε αψογα χωρις κανενα προβλημα εδω και μια εβδομαδα δε μπορω να δημιουργησω νεα καρτελα στον Internet Explorer,δε ξερω καθολου τη μπορει να φταιει.Αντιμετωπιζει και αλλος αυτο το προβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Σε HTC trophy εμενα μου γραφει

SPL-5.12.2250

Τι κανω σε αυτην την περιπτωση??

 

Για να μην τα ξαναγραφω Διαβασε 5 ποστ πιο πανω

Link to comment
Share on other sites

PD29100 SS-BC (4K)

SPL 5.11.2250.0(134578) MNG

Micro P(LED) 0X07

TOUCH S1 (V1.8,#1624)

backup δυστυχώς δεν έχω

 

Δυστυχως τα πράγματα ειναι δυσκολα .. Το SPL 5.11.2250 σημαινει οτι εβαλες και την τελευταια αναβαθμιση της HTC που κλειδωνει το slp...

 

Προσπάθησε μηπως σε αφησεις να βαλεις μια ρομ πριν το mango ...και μετα να κανεις αναβαθμισεις μεχρι την 7720 ΜΟΝΟ .... Μετα ξαναβαλε την 7008 και μετα μπορεις να βαλεις custom ...

Aν περασεις απο δω (σε καποια γινεται σε καποια οχι ) μετα τα πραγματα ειναι ευκολα

 

Στο πρωτο ποστ εχω οδηγιες

Διαβασε και ΕΔΩ

Και εδω εχει τις ΡΟΜ του HD7 Εσy θελεις την Europe (401)

 

 

Τελικά απο το Link που μου έδωσες (ansar) το τηλέφωνο ξεκλείδωσε και ας είχα spl 5.11

Η τρίχρωμη οθόνη τώρα είναι SPL 1.69.2250

Το ΛΣ είναι 7.10.8107.79 με custom rom.

Σε ευχαριστώ για την βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Help.

Το κινητο ειναι απο vodafone De και έχει πάνω

Os Version : 7.10.7740.16

FirmWare:2250.21.51001.162

Hardware Revision Number : 0003

Radio software : 5.69.09.05a_2250.50.21u

Radio Hardware : A.102.0.D4

Bootloader : 5.10.2250.1(131801)

Chip:2.2.5.0

Πρέπει να δοκιμάσω y cable ή μπορω και με αυτο το λινκ ?? http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=310256

 

δυστηχώς δοκίμασα το link και μου βγάζει το μνμ error 226 αρα η μόνη λύση ειναι y cable ??(backup δυστηχως δεν εχω)

 

ΥΓ.

Υπάρχει περίπτωση ενα αλλο backup ένος αλλου κινητου που θα μου δώσει κάποιος φίλος απο εδω μέσα να μπορει να γίνει restore?

Edited by lepes
Link to comment
Share on other sites

Help.

Το κινητο ειναι απο vodafone De και έχει πάνω

Os Version : 7.10.7740.16

FirmWare:2250.21.51001.162

Hardware Revision Number : 0003

Radio software : 5.69.09.05a_2250.50.21u

Radio Hardware : A.102.0.D4

Bootloader : 5.10.2250.1(131801)

Chip:2.2.5.0

Πρέπει να δοκιμάσω y cable ή μπορω και με αυτο το λινκ ?? http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=310256

 

δυστηχώς δοκίμασα το link και μου βγάζει το μνμ error 226 αρα η μόνη λύση ειναι y cable ??(backup δυστηχως δεν εχω)

ΥΓ.

Υπάρχει περίπτωση ενα αλλο backup ένος αλλου κινητου που θα μου δώσει κάποιος φίλος απο εδω μέσα να μπορει να γίνει restore?

 

Να ξεκαθαρισω οτι backup δημιουργειται αυτοματα πριν απο καθε αναβαθμιση ..

Αρα ο μονος τροπος να μην εχετε ειναι να το εχετε σβησει εσεις

 

Το backup απο αλλο κινητο δεν κανει ... Ο μονος τροπος ειναι το καλωδιο Υ

Link to comment
Share on other sites

απο οσο θυμαμαι και στο backup το παλιο bootloader εχω :(..

(και δεν βρισκω στο γραφειο card reader!!!!!)

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα επειδη δεν βρηκα τελικα card reader προσπαθω να κάνω τη διαδικασια με mini sd usb http://www.jae-connector.com/en/img_prod/miniSD_B.jpg.

το τηλ μπαινει κανονικα σε usb host αλλα παρότι πατάω volume up δεν φορτωνει τη ρομ,έχουμε καμοια ιδέα ?

 

 

edit Οκ. Παίζει κανονικα με usb stick ! ειμαι πλεον σε 7004 !!!

thanks :)

Edited by lepes
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα επειδη δεν βρηκα τελικα card reader προσπαθω να κάνω τη διαδικασια με mini sd usb http://www.jae-connector.com/en/img_prod/miniSD_B.jpg.

το τηλ μπαινει κανονικα σε usb host αλλα παρότι πατάω volume up δεν φορτωνει τη ρομ,έχουμε καμοια ιδέα ?

 

 

edit Οκ. Παίζει κανονικα με usb stick ! ειμαι πλεον σε 7004 !!!

thanks :)

 

Ωραια ... αν θελεις κατσε και γραψε την διαδικασια πως την εκανες με καμμαι φωτο του καλωδιου ..

Να βοηθηθουν και αλλοι !!!!

Link to comment
Share on other sites

Αλλο ένα γερμανικό που περάσε σε new rom μετα απο καιρο :)

ευχαριστω τον colossus_r και τον xalol :D

Ειμουνα σε bootloader : 5.10.2250.1(131801) και κατάφερα και γυρισα στην original rom RUU_Spark_Vodafone_DE_

Τα βηματα που έκανα ειναι τα εξης.

1.βρήκα ενα ycable που έιχε 3 ιδια ακρα

2.αγορασα 2 μουφες usb (female to female)

3.Φορμαρα 1 usb 2gb με fat32 και έβαλα μέσα το τη rom μετανομασμένη σε SPARIMG.nbh

H συνδεσμολογια που ακολουθησα οπως φαινετε και στις φωτο ειναι η εξης :

 

Το λεπτο καλωδιο απο το ycable στο pc

το αλλο ακρο με usb μουφα με το usb stick

το ενα ακρο με usb μουφα με το καλωδιο του Κινητο

Η σειρά που το εκανα ειναι η απο πανω και πριν συνδέσω το κινητο στο καλωδιο , είχα πατημένα το volume down και το κουμπι της cameraς.

Με το που συνδεσα το τηλ ,εβγαλε την τρικολορ οθονη και αμεσως εμφανίστηκε το enter usb mode.

Αφησα τα αλλα κουμπια και ξεκινησε τη διαδιακασια :)

Η οθονη που μου εδειξε ηταν τα παρακατω (τα 3 τελευταια δεν τα βγάζει αμεσως αλλα μόλις περάσει το OS

SPARIMN.nbh -

 

RADIO -

BOOTLOADER -

OS -

RCUST -

TOUCH -

TOUCH -

 

και μετα είδα αυτο

 

SPARIMN.nbh - OK

 

RADIO - OK

BOOTLOADER - OK

OS - OK

RCUST - OK

TOUCH - OK

TOUCH - OK

 

Update complete

UPDATE SUCCESS

 

και είχα τελειωσει !!!

Τέλος ακολούθησα πιστα το 1ο ποστ

Εβαλα 1α RSPL αφου είδα οτι σιγουρα πλεον δεν εχω SPL 4.x.xxxx.xx και πάνω

και μέτα την Trophy - Dynamics7 v1.0 ROM PORT

 

και πλέον ολα ειναι κομπλε.

(που σαι ρε λαγουδακη !!!! τοτε που καναμε brick τα 9000 και τρέχαμε mtty)

Edited by lepes
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες έχω κάνει 100 φορές την διαδικασία και πάλι τίποτα. Όλο εδώ μου κολλάει. Καμμιά ιδέα?!?

 

http://i89.photobucket.com/albums/k204/telnet05/2012-03-14_20-47-30_23.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αλλο ένα γερμανικό που περάσε σε new rom μετα απο καιρο :)

ευχαριστω τον colossus_r και τον xalol :D

Ειμουνα σε bootloader : 5.10.2250.1(131801) και κατάφερα και γυρισα στην original rom RUU_Spark_Vodafone_DE_

 

Βασιλη χαιρομαι που το εφτιαξες !!!

Και σε ευχαριστουμε για την αναλυτικες πληροφοριες !!!

 

....

(που σαι ρε λαγουδακη !!!! τοτε που καναμε brick τα 9000 και τρέχαμε mtty)

 

Ααα, εισαι παλιος και εσυ λοιπον !!!

 

Ρε παίδες έχω κάνει 100 φορές την διαδικασία και πάλι τίποτα. Όλο εδώ μου κολλάει. Καμμιά ιδέα?!?

 

Ποια διαδικασια εχεις κανει ???

Το ποιο πανω ποστ κοιταξε γιατι προφανως εισαι κλειδωμενος (μαλλον ειναι γερμανικο)

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

Βασιλη χαιρομαι που το εφτιαξες !!!

Και σε ευχαριστουμε για την αναλυτικες πληροφοριες !!!

 

 

 

Ααα, εισαι παλιος και εσυ λοιπον !!!

 

 

 

Ποια διαδικασια εχεις κανει ???

Το ποιο πανω ποστ κοιταξε γιατι προφανως εισαι κλειδωμενος (μαλλον ειναι γερμανικο)

 

Το τηλέφωνο είναι απο Vodafone Ελλάδας. Ακολούθησα τα παραπάνω αλλά τίποτα. Κολλάει στο ίδιο σημείο.

Edited by telnet05
Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο είναι απο Vodafone Ελλάδας. Ακολούθησα τα παραπάνω αλλά τίποτα. Κολλάει στο ίδιο σημείο.

 

Ξαναπαρτο απο την αρχη ... κατι κανεις λαθος ..ειναι μια διαδικασια που δουλευει

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...