Jump to content

[ROM] Omega v10.4 - XWKL1 Android 2.3.6 + Omega Files Kitchen v0.3


ioathe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://tapatalk.com/mu/29822c35-9be0-d488.jpg

Ε δε νομίζω να μην είμαστε ευχαριστημένοι με τέτοια μπαταρία.

Δείτε την χρήση με ανοικτή την οθόνη και θα καταλάβετε.

Τουλάχιστο τότε 7,5 ώρες το είχα σε χρήση

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://img607.imageshack.us/img607/8608/14612335.png

ευχαριστημένοι είμαστε και με την μπαταρία , και με το gps , απόλαυση είναι η rom

Κώστα, έσπρωξα λίγο την foto για να μην πάθουμε αυχενικό

OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που ξαναρωταω αλλα δεν πηρα καποια απαντηση. Εβαλα πρωτη φορα την omega με φουλ wipe και στη συνεχεια οταν εβγαιναν οι update εκδοσεις τις φλασαρω χωρις wipe. Πριν ομως απο την omega ειχα κανει καποια φλασαρισματα σε roms χωρις wipe ενω χρειαζοταν να τα εχω κανει. Υπαρχει περιπτωση να εχουν μεινει αποθηκευμενα αρχεια ή φακελοι απο προηγουμενες rom που να επηρεαζουν τη λειτουργια της Omega? (κυριως για τη μπαταρια μ' ενδιαφερει..). Με ποιο τροπο προτεινετε να διαγραψω αρχεια/φακελους προηγουμενων rom (αν υπαρχουν..) και να φλασαρω "καθαρα" την omega ?
Link to comment
Share on other sites

Απο την -Rom- δεν πιστευω να ειναι....!!!! Τωρα για το Go Contacts που αναφερεις, η v2.1 OMEGA δεν παρουσιαζει καποιο προβλημα σε μενα.....!!!

Εξ αυτου πιθανολογω να σου πω...!!!

Πως δεν πρεπει να φταιει και η v.2.0,μιας και δεν εχει γινει τετοια αλλαγη μεταξυ τους,που να δικαιολογει καποιο τετοιο προβλημα....!!!!

τελικά ήταν απο το Go Contacts γιατί εχθές έβγαλε ένα update με changelog Fix Dialer Problem ή κάτι τέτοιο...

Ευχαριστώ πάντως

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που θέλω στο Galaxy, ειναι να βρω ένα τροπο να μπαίνουν τα εικονιδια σ ένα πλαίσιο κάνοντας έτσι ομοιόμορφα.

Εαν κατάλαβα καλά, αυτό που ψάχνεις υπάρχει στο GO Launcher EX

Link to comment
Share on other sites

παιδια δοκιμασα το boot animation του nexus prime και δειχνει υπεροχο!!

 

κατεβαστε απο εδω http://www.multiupload.com/OCLC5JL5O3 και φλασαρετε με cwm

 

ΠΡΟΣΟΧΗ!! Καλου κακου καντε και ενα wipe dalvik cashe απο το menu advanced του cwm προτου το φλασαρετε ωστε να μην υπαρξουν θεματα.

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Χθες εκανα κάποια συγκριτικα τεστ μεταξυ του Γαλαξια μου και του i4 μου. Διαπίστωσα πολλα παράξενα πράγματα.

Για παράδειγμα: έπαιζα στο SGS2 asphalt6 και μετα απο 3-4 παιχνίδια είχε ζεσταθείί ο επεξεργαστης. Η θερμοκρασία έλεγε 36c αλλα τα widgets μετράνε την θερμοκρασία της μπαταρίας όχι του επεξεργαστή.

Στο iPhone έπαιζα το Real racing που ειναι το ίδιο βαρυ. Ζεσταθηκε κι αυτο στο σημείο που βρίσκεται ο επεξεργαστης αλλα λιγότερο.

 

Αφου τα άφησα να κρυωσουν δοκίμασα το angry birds. Παραδόξως το Galaxy παρέμεινε εντελώς κρύο αν και έπαιξα περισσότερες πίστες απ ότι στο iPhone το οποίο ζεστάθηκε πολυ περισσότερο :wacko: σ αυτο το παιχνίδι.

 

Γενικά έχω ξετιναξει στα test την Omega V2.0

Δεν ξέρω αν θα υπάρξει πιο πετυχημένο firmware απο το KI3. Λίγο που δοκίμασα την Leomar χωρις kernel, η KI4 δεν με ικανοποίησε τόσο.

Anyway, θα κρατησω το NAND backup μου και αναλόγως θα πράξω μόλις βγει η omega V3.0

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

The final versions of Omega v3.0 and Omega XT v3.0 are ready.

I am doing my best to publish them sometime tomorrow 

 

Stay tuned 

 

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χθες εκανα κάποια συγκριτικα τεστ μεταξυ του Γαλαξια μου και του i4 μου. Διαπίστωσα πολλα παράξενα πράγματα.

Για παράδειγμα: έπαιζα στο SGS2 asphalt6 και μετα απο 3-4 παιχνίδια είχε ζεσταθείί ο επεξεργαστης. Η θερμοκρασία έλεγε 36c αλλα τα widgets μετράνε την θερμοκρασία της μπαταρίας όχι του επεξεργαστή.

 

Μετα απο πολλες ωρες διαβασματος,μετα λυπης μου θα σου πω,οτι αυτο που ζεσταθηκε δεν ηταν μονο ο επεξεργαστης....!!!! Αλλα ουτε και η μπαταρια....!!! (ΜΟΝΟ...!!!!) και Οθονη απο την συνεχομενη παραμονη της στον "ON"...

 

Αλλα για να ειμαι πολυ πιο ακριβης θα σου πω ,πως Ναιιι...!!! Και η μπαταρια ανεβασε αρκετη θερμοκρασια...!!!

Αλλα και ο επεξεργαστης δεν ηταν στα ιδια C' / F' οπως πριν αρχισεις το *GAMING*...!!!

(και ειναι πολυ φυσιοογικο αυτο...!!!)

 

Θα σου πω,πως το σημειο γυρω απο τον Φακο της καμερας που ζεματαει σε σχεση με τα αλλα δυο (επεξεργαστη / Μπαταρια) Σχετιζεται αμεσα με την αναλυση των γραφικων (σαν μικροτσιπακι και αυτο..!!)

Και 100% δεν ειναι ο επεξεργαστης....!!!

 

Θα παρακαλεσω αν καποιος θεωρει λανθασμενη την αποψη μου....!!! Και γνωριζει καλυτερα το αντικειμενο...!!

Να με διορθωσει και να μας ενημερωσει με περισσοτερα δεδομενα....!!!

Αφου μπορει να κανω λαθος στο συμπερασμα μου...!!!

 

Υ.Γ.) Σε σχεση με την θερμοκρασια...και το ζεματισμα...!! Γυρω απο Φακο καμερας...!!!

Πρωτα ερχεται αυτο το μικροτσιπακι που σχετιζεται αμεσα με τα γραφικα...!!! (και εφαπτεται σχεδον στην αποληξη του φακου της καμερας και της ολης μητρικης...) χρωματος μαυρου πλακι,χωρις ομως απο οτι εχω καταλαβει να ειναι ο επεξεργαστης...!!! Απο οτι λεει εκει που τα διαβασα...!!!! :p:lol::blink:

Δευτερο η Μπαταρια που ειναι και πιο μακρια απο αυτο το σημειο...!!! αλλα συντελει πολυ,οταν ειναι και *on charging*

Τριτο η συνεχης και παρατεταμενη κατασταση της οθονης στο "ON"...!!!

Και τελευταιο ο επεξεργαστης που ειναι πιο κρυος και απο τα τρια παραπανω...!!!

 

Γενικα το κινητο καλειτε να ανταπεξελθει πλεον στην "μεγγενη" της μεγιστης πιεσης....(Και τα παει μια χαρα...!!!!)

 

Aν και τα γραφικα ζοριζουν τον επεξεργαστη σε μεγαλο βαθμο...!!! Αλλα σε καμια περιπτωση δεν ειναι αυτο που τον ζεματαει....!!!

 

Αλλου ειναι το στραβωμα γυρω απο τον φακο...!!! Και φταιμε και εμεις λιγακι σε αυτο...!!!!! (βλ.asphalt6 Μεχρι να παρεις το Κυπελο)

 

Παρακαλω για την οποια διορθωση....:!:

 

Συγνωμη που ξαναρωταω αλλα δεν πηρα καποια απαντηση. Εβαλα πρωτη φορα την omega με φουλ wipe και στη συνεχεια οταν εβγαιναν οι update εκδοσεις τις φλασαρω χωρις wipe. Πριν ομως απο την omega ειχα κανει καποια φλασαρισματα σε roms χωρις wipe ενω χρειαζοταν να τα εχω κανει. Υπαρχει περιπτωση να εχουν μεινει αποθηκευμενα αρχεια ή φακελοι απο προηγουμενες rom που να επηρεαζουν τη λειτουργια της Omega? (κυριως για τη μπαταρια μ' ενδιαφερει..). Με ποιο τροπο προτεινετε να διαγραψω αρχεια/φακελους προηγουμενων rom (αν υπαρχουν..) και να φλασαρω "καθαρα" την omega ?

 

Θα τολμησω να σου πω....!!! Καλε φιλε *sf-haris*....!!!

 

Οτι η ερωτηση σου....!!! Προσωπικα εμενα με δυσκολευει παρα πολυ....!!

Μιας και οι γνωσεις μου εινα πολυ φτωχες για να τα γνωριζουν ολα...!!!

Παρ'ολα αυτα θα τολμησω να σου δωσω μια απαντηση,αν και μπορει να κανω μεγαλο λαθος σε αυτο...!!!

 

Ναιιι...!!!! μπορει να υπαρχει περιπτωση να επηρεαστει κατα πολυ η σωστη λειτουργια της ΟΜΕGA...!!!!

Aλλα απο την αλλη μπορει και να μην υπαρξει.....!!!! Σε ποσοστα σου το δινω 80% ΝΑΙ...20% ΟΧΙ....

(και δεν αναφερομαι μονο στην μπαταρια που σε νοιαζει...!!!)

(Αλλα και δεν πλατειαζω στο θεμα για να μην κουρασω...!!)

(Αν και απο οτι λες,καταλαβαινω πως δεν ειχες καποιο προβλημα με την συσκευη σου,καθ'ολη την διαρκεια που ησουν με την τελευταια OMEGA της επιλογης σου.....!!!! Αυτο με κανει να σε πηγαινω πιο πολυ στο 20%...Οποτε αν δεις κουλα στο μελλον

κανε τα παρακατω...!!!)

 

Οπως καταλαβαινεις δυσκολευομαι παρα πολυ να σου απαντησω....!!!

 

Σε κατι τετοιες περιπτωσεις,με τις φτωχες μου γνωσεις συνιστω 100% ΕΝΑ CLEAN/FLASHING...!!!!!

Tοτε και μονο ειμαι σιγουρος για το αποτελεσμα...!!!!

 

Τωρα αν μιλας για τους φακελους που εχουν δημιουργηθει στην SDcard σου,απο τις διαφορες εφαρμογες που ειχες installarei ολον αυτο το καιρο....!!!

 

Εκει αλλαζει το θεμα...!!!

 

Μετα απο την πρωτη OMEGA που εβαλες και για τα wipe που μου λες....Εισαι Ο.Κ...Αλλα για την OMEGA,για πιο πριν δεν ξερω τι εχεις κανει.....Αν και κατα το flashing με την OMEGA,σου εκανε τα wipe που επρεπε απο μονη της.

 

παιδια δοκιμασα το boot animation του nexus prime και δειχνει υπεροχο!!

κατεβαστε απο εδω http://www.multiupload.com/OCLC5JL5O3 και φλασαρετε με cwm

ΠΡΟΣΟΧΗ!! Καλου κακου καντε και ενα wipe dalvik cashe απο το menu advanced του cwm προτου το φλασαρετε ωστε να μην υπαρξουν θεματα.

 

ΕΕΕΕ....!!!!!! Δωσε μας βρε Αγορινα μου καλη ενα video απο Utube να δουμε με τα ματια μας τι ειναι αυτο...το π@π@ριλικι που μας λες .......Για να ξερουμε αν μας αρεσει...!!!! Και να το βαλουμε.....!!!!

 

Αφου ξερεις οτι εγω δεν μιλαω τα *Kamerounezika*....!! Πως θα σε καταλαβω βρε Αγαπη μου....???? :lol::p:lol:

 

 

1)

2)http://www.youtube.com/watch?v=aaT7iogBoqI

 

Παρτε και ενα backup γιατι βλεπω να αρχιζουν τα τσιφτετελια μετα...!!!!! Και να ξερετε πως τα bootanimation (και οχι μονο...!!!!!) θελουν την προσοχη τους...!!!! (καποια απο αυτα... Απο *Kameroun* μερια...!!!) Το συγκεκριμενο απολυτος κανενα προβλημα σ'εμενα...!!!! Δεν ξερω αν οι αλλοι θα εχουν κανα "bootloop" ομως....!!! Αν και δεν χαλασε ο κοσμος με αυτο....!!! Θα δειξει,δεν ξερω...(??)

Edited by gorgiosalon
Link to comment
Share on other sites

Εαν κατάλαβα καλά, αυτό που ψάχνεις υπάρχει στο GO Launcher EX

 

Μάλλον θα λες για το dock. Εγω ψάχνω για κάτι τέτοιο όπως έχουν οι rom του MIUI.

http://tapatalk.com/mu/2982698a-9635-d8ce.jpg

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ενώ το απόγευμα είχα 50% μπαταρία ξαφνικά τραβάει ένα restart και τα αποτελέσματα στος φώτο που παραθέτω

 

28% μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα.Ξέρει κάποιος γιατί έγινε αυτό τσαφ;

 

Ξέχασα να αναφέρω ότι η επανεκκίνηση έγινε μόλις άνοιξα τον dolphin browser.Όσο είχα stock ROM δεν μου είχε δημιουργήσει πρόβλημα,τώρα είναι η δεύτερη φορά που μου το κάνει μόλις ανοίγω την εφαρμογή.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενώ το απόγευμα είχα 50% μπαταρία ξαφνικά τραβάει ένα restart και τα αποτελέσματα στος φώτο που παραθέτω

 

28% μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα.Ξέρει κάποιος γιατί έγινε αυτό τσαφ;

 

Ξέχασα να αναφέρω ότι η επανεκκίνηση έγινε μόλις άνοιξα τον dolphin browser.Όσο είχα stock ROM δεν μου είχε δημιουργήσει πρόβλημα,τώρα είναι η δεύτερη φορά που μου το κάνει μόλις ανοίγω την εφαρμογή.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Σίγουρα είσαι με custom kernel.

 

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα είσαι με custom kernel.

 

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

cf-root, ότι έχει βαλει ο Γιάννης

χρησιμοποιώ

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

cf-root, ότι έχει βαλει ο Γιάννης

χρησιμοποιώ

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

battery drain φιλε μου....καποια εφαρμογη στην εκανε τη δουλεια...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

cf-root, ότι έχει βαλει ο Γιάννης

χρησιμοποιώ

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Έχεις δοκιμάσει την απλή έκδοση της Ωμέγα;

Απ ότι διαβάζω άλλα και από την εμπειρία μου με το nexus s που το έχω με custom kernel, πάντα υπάρχει η περίπτωση του kernel stress. Γι αυτό κρατώ καθαρό τον Γαλαξία μου.

Δουλεύω με το τηλέφωνο και δεν μπορώ να ρισκάρω restart ενώ περιμένω επαγγελματικές κλήσεις.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

battery drain φιλε μου....καποια εφαρμογη στην εκανε τη δουλεια...

 

Αυτό δεν νομίζω να είναι battery drain αλλά λανθασμένη ένδειξη μπαταρίας...

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν νομίζω να είναι battery drain αλλά λανθασμένη ένδειξη μπαταρίας...

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

ειναι το ιδιο με οταν κολλαει σε bootloop και ζοριζεται ο επεξεργαστης και απο 70% μπορει να ανοιξει στο 30%...

στη λαθος ενδειξη μπταριας λογικα θα πρεπει να αρχισει απο μονο του να ανεβενει σιγα σιγα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που έκανε restart μόνο του δεν θέμα κρασαριρσματος εφαρμογής.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
The final versions of Omega v3.0 and Omega XT v3.0 are ready.

I am doing my best to publish them sometime tomorrow 

 

Stay tuned 

 

Είναι βασισμένη στο XXKI4 όμως και όχι στο νεοαφιχθέν ΧWKJ2. Μήπως επειδή δεν υποστηρίζεται ακόμα από jkay mods;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ώρα 2,03 π.μ. μαύρα σκοτάδια

Δοκίμασα τρις πλοηγούς στο παράθυρο του σπιτιού μου με την σταθερότερη όλων (γνώμη μου ) OMEGA ROM V 2.1

Τα Sygic Aura , Navigon 4 , και Igo

και οι τρις πλοηγοί κλείδωσαν σε δευτερόλεπτα . το δοκιμάσατε ?? ……

κάτι τέτοιο δεν το είχα δει με καμία άλλη rom και σας βεβαιώ έχω δοκιμάσει πολλές

Μπράβο Γιάννη καταπληκτική δουλειά

 

Γιώργο σ' ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για το donate

 

Με επεισε και μενα ο Γιαννης κατ'ιδιαν να δοκιμασω την Omega..

 

Mια δοκιμη λοιπον αρκουσε για να αλλαξω γνωμη :lol::lol:

 

Τωρα και εγω παιζω σε ελληνικα εδαφη και απο οτι φαινεται αν οχι με την καλυτερη ρομ (μη βαρας γιωργαρα -gorgiosalon- μια κουβεντα ειπαμε) σιγουρα με την πιο απροβληματιστη :D:cool:

 

Νίκο καλός ήρθες στην Omega και σ' ευχαριστώ που ήρθες την δεύτερα και στην συνάντηση μας στο αεροδρόμιο.

 

παιδια δοκιμασα το boot animation του nexus prime και δειχνει υπεροχο!!

 

κατεβαστε απο εδω http://www.multiupload.com/OCLC5JL5O3 και φλασαρετε με cwm

 

ΠΡΟΣΟΧΗ!! Καλου κακου καντε και ενα wipe dalvik cashe απο το menu advanced του cwm προτου το φλασαρετε ωστε να μην υπαρξουν θεματα.

 

Πολύ καλό, ευχαριστούμε :)

 

Συγνωμη που ξαναρωταω αλλα δεν πηρα καποια απαντηση. Εβαλα πρωτη φορα την omega με φουλ wipe και στη συνεχεια οταν εβγαιναν οι update εκδοσεις τις φλασαρω χωρις wipe. Πριν ομως απο την omega ειχα κανει καποια φλασαρισματα σε roms χωρις wipe ενω χρειαζοταν να τα εχω κανει. Υπαρχει περιπτωση να εχουν μεινει αποθηκευμενα αρχεια ή φακελοι απο προηγουμενες rom που να επηρεαζουν τη λειτουργια της Omega? (κυριως για τη μπαταρια μ' ενδιαφερει..). Με ποιο τροπο προτεινετε να διαγραψω αρχεια/φακελους προηγουμενων rom (αν υπαρχουν..) και να φλασαρω "καθαρα" την omega ?

 

Αν έχεις την όρεξη να στήσεις τα πάντα από την αρχη και ίσως να χάσεις δεδομένα προγραμμάτων - παιχνιδιών μπορείς να κάνεις φορματ την sdcard και μετά να βάλεις την ρομ με full wipe.

Μετα κάνεις restore εφαρμογών με τα δεδομένα τους με το Titanium αλλά σίγουρα ότι ήταν συνδεδεμένο με την sdcard θα το χάσεις.

Ο άλλος τρόπος είναι αν έχεις χώρο στην sdcard να μην ασχοληθείς, ότι σκουπίδι μένει εκεί δεν επηρεάζει την απόδοση της συσκευής.

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Ο φάκελος Omega files στο dropbox είδα ότι εμπλουτίζεται με νέα στοιχεία της καινούριας ρομ από εχθές το βράδυ.Όμως λόγω αυτού ξεπέρασε σε εμένα τη χωρητικότητα που έχω.

Μπορώ να σβήσω αρχεία ή είναι κοινόχρηστος και θα επηρεάσω κι άλλους;

Αν μείνει έτσι θα μπορώ να κατεβάσω τα επιπλέον που θα μπαίνουν;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Άιντε παιδιά.Έχω μπει σε CMW και περιμένω να φλασάρω:)

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

New Omega Files for Omega v3.0 XXKI4 (28-10-2011) are online.

All apps - mods etc included except a few Themes for v3.0,

you will be able to get the compatible themes from dropbox or Omega Files post 

 

Download from here.

 

Omega Files in dropbox also updated to the latest version, themes for v3.0 included!

 

Omega v3.0 will be available sometime today.

 

Αναδημοσιευση από το xda είναι αυτό,άντε δώσε στο λαο Γιάννη την

v.3.0

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζωωωωωωωω.Έχει ανέβει 'ηδη στο xda

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...