Jump to content

Samsung Galaxy Nexus (I9250)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάποιο καλό πληκτρολόγιο....και δωρεάν.....με Ελληνική γλώσσα; Το πληκτρολόγιο V5 έχασε τα Ελληνικά του και δεν βρίσκω κάποιο άλλο να βάλω.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κάποιο καλό πληκτρολόγιο....και δωρεάν.....με Ελληνική γλώσσα; Το πληκτρολόγιο V5 έχασε τα Ελληνικά του και δεν βρίσκω κάποιο άλλο να βάλω.

 

Το touchpal είναι αξιοπρεπές και δωρεάν.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, έχω το Galaxy Nexus και πρόκειται να πάρω το S3. Υπάρχει κάποιος τρόπος να περάσω όλα τα μηνύματα από την μία συσκευή στην άλλη; Επίσης, οι επαφές που βρίσκονται στην κανονικού μεγέθους SIM μου γίνεται να τις περάσουν από την Cosmote στην Micro SIM που θα βγάλω;

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koushikdutta.backup&feature=more_from_developer#?t=W251bGwsMSwxLDEwMiwiY29tLmtvdXNoaWtkdXR0YS5iYWNrdXAiXQ..

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, βοήθεια, έχουν σπάσει τα νεύρα μου κι αν δεν το βρω θα σκάσω!

Μόλις στέλνω μήνυμα SMS με το Handcent σε μερικές επαφές στέλνει παράλληλα και με το viber χωρίς να δώσω καμιά τέτοια εντολή!

Το ίδιο παθαίνω και μόλις λάβω SMS από άλλους χρήστες, μου στέλνει και το viber!

Έχετε τίποτα υπόψιν;

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, βοήθεια, έχουν σπάσει τα νεύρα μου κι αν δεν το βρω θα σκάσω!

Μόλις στέλνω μήνυμα SMS με το Handcent σε μερικές επαφές στέλνει παράλληλα και με το viber χωρίς να δώσω καμιά τέτοια εντολή!

Το ίδιο παθαίνω και μόλις λάβω SMS από άλλους χρήστες, μου στέλνει και το viber!

Έχετε τίποτα υπόψιν;

 

Αν πας στις εφαρμογές στις ρυθμίσεις κ πατήσεις εκκαθάριση στο viber...για δες.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως η πιο άκομψη λύση;:

να βγάλεις - uninstall - το viber,

να ξανακάνεις από τις ρυθμίσεις του handcent default messaging application,

και να ξαναβάλεις το viber

Link to comment
Share on other sites

Μήπως η πιο άκομψη λύση;:

να βγάλεις - uninstall - το viber,

να ξανακάνεις από τις ρυθμίσεις του handcent default messaging application,

και να ξαναβάλεις το viber

 

Δεν θα χάσω έτσι τα μηνύματα του viber?

Link to comment
Share on other sites

Λέω να δοκιμασω paranoidandroid..Την έχει φλασαρει κανένας για να μου πει γνώμη;;

 

Κάντε και κανά search ρε παιδιά....2 σελίδες πίσω έχω αναφέρει συγκεκριμένα πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα της PA (με ΑΚ kernel). Μια χαρά είναι, η πιο σταθερή και όσο πιο κοντά σε stock γίνεται, χωρίς πολλά μπιχλιμπίδια αλλά με καλές δυνατότητες παραμετροποίησης....

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Λέω να δοκιμασω paranoidandroid..Την έχει φλασαρει κανένας για να μου πει γνώμη;;

 

την χρησιμοποιω ενα μηνα τωρα,με τον στοκ κερνελ.την εχω ρυθμιση σε tablet ui και πολλες εφαρμογες επισης δουλευουν σαν σε ταμπλετ.το σημαντικοτερο δεν εχει κανενα bug,σα να εχεις στοκ ρομ με πολλα εξτρα ομως

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Κάντε και κανά search ρε παιδιά....2 σελίδες πίσω έχω αναφέρει συγκεκριμένα πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα της PA (με ΑΚ kernel). Μια χαρά είναι, η πιο σταθερή και όσο πιο κοντά σε stock γίνεται, χωρίς πολλά μπιχλιμπίδια αλλά με καλές δυνατότητες παραμετροποίησης....

 

 

Χα,να που ξανασυναντηθηκαμε Ace..Πως τα παει απο μπαταρία;;Χρησιμοποιείς καθόλου 3g?

Link to comment
Share on other sites

Χα,να που ξανασυναντηθηκαμε Ace..Πως τα παει απο μπαταρία;;Χρησιμοποιείς καθόλου 3g?

 

:lol::lol::lol::lol: έλα ντε, όλο τριγύρω πάμε όλοι :lol::lol::lol::lol:

 

Ναι εννοείται ρε συ, συνεχώς ανοιχτό το έχω. Μια μέρα εύκολα, ακόμα και αν έχω παίξει 1-2 τεταρτάκια παιχνίδια -και βαριά...

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από τη μέρα που πήγα στην 4.2.1 Μου έρχεται να το σπάσω

1ον κολλάει μια φορά τη μέρα σε σημείο που πρέπει να το σβήσω για να δουλέψει

2ον έχω πρόβλημα με το Bluetooth και λόγω δουλειάς με ταλαιπωρεί αρκετά

3ον ο χρόνος μου είναι πολύτιμος.

Από τη στιγμή που βγάζει μια αναβάθμιση η εταιρία αυτή θα πρέπει να λειτουργεί τέλεια. Δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου να κάθομαι να κάνω μπακ απ και clean install κάθε φορά που βγάζει αναβάθμιση.

Edited by thsss
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς ποια είναι η μεγαλύτερη μπαταρία που μπορεί να πάρει το Nexus (σε mAh) αλλα να μην χρειάζεται έξτρα πισω καπάκι? Και αν ξέρετε μπορείτε να δώσετε κάποιο λινκ? Ευχαριστώ.

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς ποια είναι η μεγαλύτερη μπαταρία που μπορεί να πάρει το Nexus (σε mAh) αλλα να μην χρειάζεται έξτρα πισω καπάκι? Και αν ξέρετε μπορείτε να δώσετε κάποιο λινκ? Ευχαριστώ.

 

Όλες θέλουν έξτρα καπάκι. Εγώ έχω την 2000mah και έχει δικό της καπάκι.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς ποια είναι η μεγαλύτερη μπαταρία που μπορεί να πάρει το Nexus (σε mAh) αλλα να μην χρειάζεται έξτρα πισω καπάκι? Και αν ξέρετε μπορείτε να δώσετε κάποιο λινκ? Ευχαριστώ.

 

Εγώ παράγγειλα προχτές αυτά τα δύο και τα περιμένω

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=181043659196&ssPageName=ADME:L:OU:GB:3160

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=110797758739&ssPageName=ADME:L:OU:GB:3160

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτή είναι η στοκ που παρήγγειλες πάντως, όχι extended. Extended ξεκινάνε από 2000mah και πάνω

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η στοκ που παρήγγειλες πάντως, όχι extended. Extended ξεκινάνε από 2000mah και πάνω

 

Λες να μην ξέρω τι παράγγειλα; :lol: πέρα από την πλάκα έδωσα λιγότερα για τον φορτιστή + μπαταρία απ' ότι θα έδινα για την extended και θα έχω μία στο τηλέφωνο και μία να φορτίζει :p

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η στοκ που παρήγγειλες πάντως, όχι extended. Extended ξεκινάνε από 2000mah και πάνω

 

@leftis69 Ποσα ευρώ σου βγήκαν και τα 2? Συνολικά εννοώ μεχρι την πόρτα σου?

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

16,15 € ακριβώς :) και τα δύο είναι γνήσια.

 

Ναι σε ρωτήσω κάτι; Όταν κανείς αλλαγή μπαταρίας και βάζεις την πλήρως φορτισμένη μέσα, με τα stats και την επί τις εκατό ένδειξη έχεις κανένα θέμα κατά την αλλαγή; Είναι ακριβή τα στατιστικά δηλαδή; Διότι στο δικό μου όταν χρειάστηκε μερικές φορές να βγάλω μπαταρία επειδή κόλλησε, τα battery stats μετά ήταν ότι να ναι.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Ναι σε ρωτήσω κάτι; Όταν κανείς αλλαγή μπαταρίας και βάζεις την πλήρως φορτισμένη μέσα, με τα stats και την επί τις εκατό ένδειξη έχεις κανένα θέμα κατά την αλλαγή; Είναι ακριβή τα στατιστικά δηλαδή; Διότι στο δικό μου όταν χρειάστηκε μερικές φορές να βγάλω μπαταρία επειδή κόλλησε, τα battery stats μετά ήταν ότι να ναι.

 

Δεν νομίζω ότι θα έχω κάποιο θέμα μιας και δεν τα έχω παραλάβει ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι θα έχω κάποιο θέμα μιας και δεν τα έχω παραλάβει ακόμα.

 

Όταν παραλάβεις και δεις, κάνε ένα ποστ εδώ σε παρακαλώ γιατί με ενδιαφέρει.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Nexus (I9250)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...