Jump to content

Ελληνική τηλεοπτική Σεζόν 2011/12 - Post Season


NetSurfer_g7
 Κοινοποίηση

Ποιό κανάλι πιστεύετε ότι έχει το καλύτερο πρόγραμμα για τη φετινή σεζόν;  

43 members have voted

  1. 1. Ποιό κανάλι πιστεύετε ότι έχει το καλύτερο πρόγραμμα για τη φετινή σεζόν;

    • Ant1
    • Mega
    • Alpha
      0
    • Star
    • Κρατικά Κανάλια (ΝΕΤ, ΕΤ3)
    • Άλλο ( ποιό; )


Recommended Posts

Σημερα αρχιζει το παρα πεντε για αλλο ενα καλοκαιρι...τουλαχιστον εκτος απο το euro που ξεκιναει την παρασκευη με πρωτο ματς της ελλαδαρας θα υπαρχει κατι ενδιαφερων να βλεπουμε;)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 279
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για πειτε πως το βλεπετε το φιναλε στους βασιλιαδες?! Ειχαμε πολλες εξελιξεις... Εγω πιστευω οτι ο Μαρκος θα εξηγησει στην Ευγενια τι παιζει, και θα μεινει η Χριστινα. Για τη Νεφελη λεω οτι μαλλον θα ναι σοβαρη η κατασταση της για καποιον καιρο..
:cool:
Link to comment
Share on other sites

Αμαν πια με τις επαναληψεις του black out.Μας τα εχει πρηξει ο ant1.Και δεν παει καλα σε τηλεθεαση.Θελουμε επαναληψεις παλιων σειρων(π.χ. εγκληματα,μεν και δεν,λιφτινγκ) το απογευμα.Το black out εχουμε σκυλοβαρεθει να το βλεπουμε.Και δεν ηταν και τιποτα το ιδιαιτερο.

http://www.cosmo.gr/Entertainment/Tileorasi/opinions-tv/article1674588.ece/ALTERNATES/w460/kapse+to+senario.jpg

 

ΔΕΝ υπάρχουν! :lol:

 

Μακαρι να συνεχισουν και απο Οκτωμβριο αφου εχουν γελιο και δεν ειναι πολυ ακριβη παραγωγη.

Link to comment
Share on other sites

Αμαν πια με τις επαναληψεις του black out.Μας τα εχει πρηξει ο ant1.Και δεν παει καλα σε τηλεθεαση.Θελουμε επαναληψεις παλιων σειρων(π.χ. εγκληματα,μεν και δεν,λιφτινγκ) το απογευμα.Το black out εχουμε σκυλοβαρεθει να το βλεπουμε.Και δεν ηταν και τιποτα το ιδιαιτερο.

 

 

Μακαρι να συνεχισουν και απο Οκτωμβριο αφου εχουν γελιο και δεν ειναι πολυ ακριβη παραγωγη.

 

Ωραιο το Καψε το σεναριο. Θα ηθελα φετος να εβαζαν τα Εγκληματα, το Εισαι το ταιρι μου και το Dolce Vita.

Ολα τα αλλα μου ειναι εντελως αδιαφορα, με εξαιρεση καποιες ξενες σειρες του Star (Friends, Fresh Prince, House).

 

*Οκτωβριος λεγεται, χωρις "μ"

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από επαναλήψεις, βάζει κάτι άλλο ο ΑΝΤ1; Βλακ out, wipe out, ηλιθιότητες του Πούμπουρα και τα απαίσια γέλια του και μέσα σε όλα και καθημερινός δίωρος βομβαρδισμός με Ρώμα (να μην προσθέσουμε και την απαράδεκτη ποιότητα εικόνας του και ότι δεν έχει περάσει ακόμη σε εκπομπή 16/9)...:down:

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Καψε το σεναριο-Απο 01/07 καθε βραδυ στις 00:45

Ουκ αν λάβοις παρά του μη έχοντος-Απο 01/07 καθε βραδυ στις 01:45

Παλιρροια-Απο 29/06 καθε βραδυ στις 02:30

Ομορφος κοσμος 2-Απο 07/07 καθε Σαββατο στις 23:45

L.A.P.D.-Προβαλλεται ηδη καθε Σαββατο στις 14:50,απο 01/07 θα προβαλλεται και καθε Κυριακη την ιδια ωρα.

Κουκλες-Απο 14/07 καθε Σ/Κ στις 15:50

Ιχνη-Απο 16/07 καθε βραδυ στις 01:45

Κατι τρεχει με τους διπλα-Προβαλλεται ηδη καθε μεσημερι στις 15:50

Το κοκκινο δωματιο-Απο 02/07 καθε πρωϊ στις 10:00

Εισαι το ταιρι μου-Απο 28/07 καθε Σ/Κ στις 19:00

Edited by NetSurfer_g7
Link to comment
Share on other sites

Αφού λοιπόν ξεκίνησαν οι επαναλήψεις, ο τίτλος αλλάζει σε "Ελληνική τηλεοπτική Σεζόν 2011/12 - Post Season", ενόψει της νέας περιόδου.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Καψε το σεναριο-Απο 01/07 καθε βραδυ στις 00:45

Ουκ αν λάβοις παρά του μη έχοντος-Απο 01/07 καθε βραδυ στις 01:45

Το κοκκινο δωματιο-Απο 02/07 καθε πρωϊ στις 10:00

 

Αυτά μπορείς να πεις ότι βλέπονται αν και για το 3ο έχω μια ένσταση μιας και το βάζει κάθε καλοκαίρι πλέον.. Πάντως δεν είναι σαν τον ΑΝΤ1..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Έχω παρακολουθήσει λίγες φορές τη νέα σειρά του ant1 "Castle" και μπορώ να πω πως είναι αρκετά καλή. :cool:

Ξεκινάει πάλι ο "Εφιάλτης στην κουζίνα". Πόσο πιο trash θα γίνει η ελληνική τηλεόραση; :X

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρακολουθήσει λίγες φορές τη νέα σειρά του ant1 "Castle" και μπορώ να πω πως είναι αρκετά καλή. :cool:

Ξεκινάει πάλι ο "Εφιάλτης στην κουζίνα". Πόσο πιο trash θα γίνει η ελληνική τηλεόραση; :X

Αγαπαμε τα "καντηλια" τπυ Εκτωρα:lol:
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Έχω παρακολουθήσει λίγες φορές τη νέα σειρά του ant1 "Castle" και μπορώ να πω πως είναι αρκετά καλή. :cool:

Ξεκινάει πάλι ο "Εφιάλτης στην κουζίνα". Πόσο πιο trash θα γίνει η ελληνική τηλεόραση; :X

 

Μη χαιρεσαι :p.H σειρα castle κοβεται και απο Δευτερα στην θεση του θα προβαλλονται επαναληψεις του ΟΛΑ 12.

Για τον εφιαλτη εχω ακουσει κι εγω οτι απο το φθηνοπορο θα ξεκινησει νεος κυκλος επεισοδιων.Ωραια:happy:.Θα γελασουμε παλι με τα μπινελικια του Εκτορα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν κόβεται, τελειώνει ο πρώτος κύκλος. Το θέμα είναι αν βάλουν και τους επόμενους...

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Αγαπαμε τα "καντηλια" τπυ Εκτωρα:lol:

 

:lol::lol:

Έτσι! Λατρεύουμε το βρισίδι που ρίχνει σε όποιον υπάλληλο βρει μπροστά του!:p

Πάντως από όλες τις επαναλήψεις που βλέπουμε αυτές τις μέρες, η πιο αξιόλογη είναι τα εγκλήματα. Μπορεί να το έχω δει 2-3 φορές το σήριαλ αλλά ακόμα γελάω με τις ατάκες!!

Link to comment
Share on other sites

Μας εχει σπασει τα νευρα το ant1 με το κολο-blackout.To ειχαν πριν επαναληψη στις 19:00,εκανε μονοψηφια ,το εκοψαν για λιγο και τωρα το ξαναβαλανε καθε μερα στις 21:00:angry::chair:Τι τους κανει να πιστευουν οτι θα κανει νουμερα απεναντι στην Sila?Eνα ηλιθιο τηλεπαιχνιδι ειναι,γιατι το προβαλλουν τοσο πολυ λες και ηταν η επιτυχια της σεζον?Στις 23/07 εκτος απροοπτου θα κανει πρεμιερα η καλοκαιρινη ενημερωτικη εκπομπη του ant1.Επισεις ο ant1 επεστρεψε στην παλια συνηθεια να βαζει επιθεωρησεις καθε Σαββατοβραδο:).Αυτο το Σαββατο 21/07 εχει το mourlen rouge(επιθεωρηση με τον Σεφερλη που παιχτηκε το 2008 προβαλλεται τωρα για 1η φορα στην tv) και το επομενο Σαββατο το Γελων λαβε. Edited by NetSurfer_g7
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ απορώ γιατί επιμένει τόσο πολύ στο black out..... όλο αηδίες έχει εν τω μεταξύ αυτό το κανάλι.... μόνο κάτι ξένες σειρές αξίζουν και τα εγκλήματα.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Aπο σημερα αλλαζει το απογευματινο προγραμμα του ant1.Κοβονται οι Αμερικανικες αηδιες(project runway κ.τ.λ.) και μπαινουν Ελληνικες σειρες σε επαναληψη(καιρος ηταν)

17:00 Φιλα τον βατραχο σου

18:10 Της Ελλαδος τα παιδια

23:00 Τα κοριτσια του μπαμπα(το OLA 12 HOT μεταφερεται στις 24:00)

Το "της Ελλαδος τα παιδια" ειναι καλη επιλογη,αλλα οι υπολοιπες 2 ειναι πολυ μετριες και αδιαφορες.Θα ηταν καλυτερα να εβαζαν παλιοτερες σειρες οπως "οι μεν και οι δεν" και το "λιφτινγκ"

Edited by NetSurfer_g7
Link to comment
Share on other sites

Aπο σημερα αλλαζει το απογευματινο προγραμμα του ant1.Κοβονται οι Αμερικανικες αηδιες(project runway κ.τ.λ.) και μπαινουν Ελληνικες σειρες σε επαναληψη(καιρος ηταν)

17:00 Φιλα τον βατραχο σου

18:10 Της Ελλαδος τα παιδια

23:00 Τα κοριτσια του μπαμπα(το OLA 12 HOT μεταφερεται στις 24:00)

Το "της Ελλαδος τα παιδια" ειναι καλη επιλογη,αλλα οι υπολοιπες 2 ειναι πολυ μετριες.Θα ηταν καλυτερα να εβαζαν παλιοτερες σειρες οπως "οι μεν και οι δεν" και το "λιφτινγκ"

 

για kyle xy ξερουμε κατι?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Απόψε ήταν προγραμματισμένο να προβληθεί το τελευταίο επεισόδιο του "raising the bar". Προφανώς το ξεχάσανε... Α ρε Αντ1!

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Απόψε ήταν προγραμματισμένο να προβληθεί το τελευταίο επεισόδιο του "raising the bar". Προφανώς το ξεχάσανε... Α ρε Αντ1!

 

Ο ANT1 είναι τραγικός. Δεν μπορείς να κάθεσαι να βλέπεις μια επιθεώρηση, να κλαις από τα γέλια και ξαφνικά να την τελειώνουν. Για παράδειγμα, πριν από 2 Σάββατα είχε μια επιθεώρηση του Σεφερλή που το τελευταίο σκετς ήταν η Μαρία η άσχημη. Πάνω, λοιπόν, που ήταν καλύτερο και πήγε να γίνει καλύτερο, κόπηκε ξαφνικά και έδειξε τον Σεφερλή να καληνυχτίζει το κοινό.

Επίσης, το προηγούμενο Σάββατο, ένα σκετς το έδειξαν από τη μέση και μετά (αυτό που ο Σεφερλής έκανε το μεγαλοδικηγόρο και είχε ως πελάτη το κουφό νάνο). :chair:

 

Το πρόγραμμα μπορούν να το χαλάνε όσες φορές θέλουν, καθώς είναι καλοκαίρι και μικρό ποσοστό κάθεται το απόγευμα και βλέπει τηλεόραση, αλλά για όνομα του Θεού. Είπαμε να κάτσουμε ένα βράδυ μέσα και να ευχαριστηθούμε μια παράσταση. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Ο ANT1 είναι τραγικός. Δεν μπορείς να κάθεσαι να βλέπεις μια επιθεώρηση, να κλαις από τα γέλια και ξαφνικά να την τελειώνουν. Για παράδειγμα, πριν από 2 Σάββατα είχε μια επιθεώρηση του Σεφερλή που το τελευταίο σκετς ήταν η Μαρία η άσχημη. Πάνω, λοιπόν, που ήταν καλύτερο και πήγε να γίνει καλύτερο, κόπηκε ξαφνικά και έδειξε τον Σεφερλή να καληνυχτίζει το κοινό.

Επίσης, το προηγούμενο Σάββατο, ένα σκετς το έδειξαν από τη μέση και μετά (αυτό που ο Σεφερλής έκανε το μεγαλοδικηγόρο και είχε ως πελάτη το κουφό νάνο). :chair:

 

Το πρόγραμμα μπορούν να το χαλάνε όσες φορές θέλουν, καθώς είναι καλοκαίρι και μικρό ποσοστό κάθεται το απόγευμα και βλέπει τηλεόραση, αλλά για όνομα του Θεού. Είπαμε να κάτσουμε ένα βράδυ μέσα και να ευχαριστηθούμε μια παράσταση. :mad:

Το παρατηρησα κι εγω αυτο με τον Σεφερλη.Ξενερωσα ασχημα που εκοψαν το σκετς με την ασχημη γιατι ειχε τρελο γελιο.Επισεις στο mourlen rouge δεν εδειξαν καθολου το τελευταιο σκετς που ο Σεφερλης εκανε τον Πασχαλη.Γιατι τα κανουν αυτα?Για οικονομια χρονου?Για ποιον λογο να βιαζονται να το τελειωσουν?Αφου ετσι κι αλλιως δεν εχει κατι αξιολογο μετα,μια εκπομπη του γεωργαντα απ'το mad εχει.Ας το δειξουν πιο αργα.Ο κοσμος θελει να δει Σεφερλη μεχρι το τελος.

Link to comment
Share on other sites

Απόψε ήταν προγραμματισμένο να προβληθεί το τελευταίο επεισόδιο του "raising the bar". Προφανώς το ξεχάσανε... Α ρε Αντ1!

 

εχω παρατηρησει επισης οτι πολλες φορες δεν δειχνει το καφε της χαρας ενω ειναι στο προγραμμα του

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

εχω παρατηρησει επισης οτι πολλες φορες δεν δειχνει το καφε της χαρας ενω ειναι στο προγραμμα του

 

Εγω το πετυχαινω καθε μεσημερι.Ποτε δεν το εδειξε?Η τελευταια φορα που θυμαμαι να μην το εβαλε ηταν στις εκλογες οταν ειχε καποια προεκλογικη ομιλια και δεν προλαβαν.

Link to comment
Share on other sites

Εγω το πετυχαινω καθε μεσημερι.Ποτε δεν το εδειξε?Η τελευταια φορα που θυμαμαι να μην το εβαλε ηταν στις εκλογες οταν ειχε καποια προεκλογικη ομιλια και δεν προλαβαν.

 

μιλαω για το καφε της χαρας στις 4 τα ξημερωματα:lol::lol:

ξερουν αυτοι που ξενυχτανε:p

δεν το δειχνει παντα

επισης αυτη την ωρα του παραπεντε εκει στο μεγκα να την αλλαξουν...το εχουν 10 και ξεκιναει 10 και μισι η και πιο μετα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...