Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy Note (N7000)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν μπορεί κάποιος φίλος να βοηθησει. Όταν πάω να τρέξω το superuser, παίρνω το ακολουθο error. " There is no subinary installed and Superuser cannot install it. There is a problem. "

 

Βαλε το παρακατω zip στη καρτα σου, πηγαινε recovery-install-reboot.

 

http://www.mediafire.com/?l5yz91qktm78buq

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν μπορεί κάποιος φίλος να βοηθησει. Όταν πάω να τρέξω το superuser, παίρνω το ακολουθο error. " There is no subinary installed and Superuser cannot install it. There is a problem. "

 

 

Το ειχα Και εγω. Πηρα τα su απο αλλβ ρομ εσβησα το δικο μου απο root explorer και περασα το αλλο. Οταν το ανοιξα μου ειπε οτι πρεπει να κανει update, το εκανε και ολα Κοπλε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κανονικά θα γλυκοκοιτούσα το S3 (και το One X) αλλά δεν μπορώ να φανταστώ τίποτα εκτός από το note... να πάρουμε και την αναβάθμιση κάποια στιγμή αν και δεν ακούω τίποτα.. πάλι καλά που έχουμε και Cyanofree!!!:D

Παντως ουτε το sg3 (απο οσα εχω μπορεσει να διαπιστωσω), ουτε το ΗΟΧ μου εκαναν το απαιτουμενο κλικ για να σκεφτω την μεταβαση μου σε καποιο απο αυτα αφηνοντας το θηριο ( οι ιντσες, η μπαταρια κ το σ-πεν ειναι συνδιασμος που δεν εχει ανταγωνισμο). Δηλωνω σκληρος χρηστης του ΝΟΤΕ:grin:, και κατα τα φαινομενα παμε καρφι για ΝΟΤΕ 2.

Edited by FR33Z3R
Xiaomi Mi Max3 4/64
Link to comment
Share on other sites

Παντως ουτε το gs3 (απο οσα εχω μπορεσει να διαπιστωσω), ουτε το ΗΟΧ μου εκαναν το απαιτουμενο κλικ για να σκεφτω την μεταβαση μου σε καποιο απο αυτα αφηνοντας το θηριο ( οι ιντσες, η μπαταρια κ το σ-πεν ειναι συνδιασμος που δεν εχει ανταγωνισμο). Δηλωνω σκληρος χρηστης του ΝΟΤΕ:grin:, και κατα τα φαινομενα παμε καρφι για ΝΟΤΕ 2.

 

Εννοειται.. Βεβαια κατι ειχε παρει το ματι μου, ανεπισημο οτι θα ειναι 6.4 ιντσων.. Μετα παει οντως πολυ μεγαλο.. Και το λεω εγω που αδιαφορω για το οτι θεωρειται μεγαλο το νοτε.. Συνηθεια ειναι! Εκτος κ αν κοψουν το γυρω γυρω..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βαλε το παρακατω zip στη καρτα σου, πηγαινε recovery-install-reboot.

 

http://www.mediafire.com/?l5yz91qktm78buq

 

Ηλία ευχαριστώ, μπορώ να κάνω την διαδικασία με το CWM που έχω ;

Link to comment
Share on other sites

Ηλία ευχαριστώ, μπορώ να κάνω την διαδικασία με το CWM που έχω ;

 

Ναι, μέσω του cwm recovery που έχεις ήδη...;)

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα όπως είπες, έγινε κανονικά, αλλά κ εμείς πάλι παίρνω το ίδιο error. Έχω την alba αν λέει κάτι αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Το έκανα όπως είπες, έγινε κανονικά, αλλά κ εμείς πάλι παίρνω το ίδιο error. Έχω την alba αν λέει κάτι αυτό.

Κάτι συμβαίνει μιας και στην AlBa το εχω δοκιμάσει (και όχι μόνο εγώ) 2-3 φορές.

Μπηκες στην εφαρμογή su να κανεις το update που θα σου ζητήσει?

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Κάτι συμβαίνει μιας και στην AlBa το εχω δοκιμάσει (και όχι μόνο εγώ) 2-3 φορές.

Μπηκες στην εφαρμογή su να κανεις το update που θα σου ζητήσει?

 

Δεν μου ζητάει να κάνει update. Βγάζει το error που ανέφερα ποιο πάνω κ κλείνει το superuser.

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα όπως είπες, έγινε κανονικά, αλλά κ εμείς πάλι παίρνω το ίδιο error. Έχω την alba αν λέει κάτι αυτό.

στην alba ειχα και εγω το ιδιο θεμα.

Κάτι συμβαίνει μιας και στην AlBa το εχω δοκιμάσει (και όχι μόνο εγώ) 2-3 φορές.

Μπηκες στην εφαρμογή su να κανεις το update που θα σου ζητήσει?

δεν μου λες. δοκιμασε με root explorer να του αλλαξεις ονομα, μετα το .apk βαλε ".apk1". (για να κρατηθει σαν Backup ωστε αν δε δουλεψει αυτο που θα σου πω, να μπορεις να το επαναφερεις.) επειτα μπες στο market και κατεβασε το εκ νεου. superuser (To 2o που εχει σαν εικονιδιο τη διεση.)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στην alba ειχα και εγω το ιδιο θεμα.

 

δεν μου λες. δοκιμασε με root explorer να του αλλαξεις ονομα, μετα το .apk βαλε ".apk1". (για να κρατηθει σαν Backup ωστε αν δε δουλεψει αυτο που θα σου πω, να μπορεις να το επαναφερεις.) επειτα μπες στο market και κατεβασε το εκ νεου. superuser (To 2o που εχει σαν εικονιδιο τη διεση.)

 

Κάτι δεν πάει Καλά. Ο root explorer όταν πάω να κάνω rename, μου λέει δεν είμαι root. Κ βέβαια ήμουν μέχρι που μέσω CWM, έκανα recovery _install _reboot όπως μου είπε ο Ηλίας ποιο πάνω, έχασα το rooted.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι δεν πάει Καλά. Ο root explorer όταν πάω να κάνω rename, μου λέει δεν είμαι root. Κ βέβαια ήμουν μέχρι που μέσω CWM, έκανα recovery _install _reboot όπως μου είπε ο Ηλίας ποιο πάνω, έχασα το rooted.

 

Δεν ησουν ουτε πριν root.Αν ησουν δε θα ψαχναμε εδω τωρα...:)

 

Κατεβασε και περασε απο recovery τον παρακατω LP6 kernel, χωρις wipes!recovery-install-reboot.

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=1020144&d=1335169354

 

edit:Προσωπικα θα σου προτινα, μιας και δε γινεται με το su update που σου εστειλα να μην εχεις root access, να αρχιζες την εγκατασταση παλι, απο gb-ics repack-AlBa.

Κατι δε περασε σωστα στην εγκατασταση.

Edited by elthis

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Δεν ησουν ουτε πριν root.Αν ησουν δε θα ψαχναμε εδω τωρα...:)

 

Κατεβασε και περασε απο recovery τον παρακατω LP6 kernel, χωρις wipes!recovery-install-reboot.

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=1020144&d=1335169354

 

Στα Ηλία ήμουν σίγουρα, το έβγαζε σε Διάφορα προγράμματα συνεργασίας όπως το SdMaid, το root explorer me έδειχνε rooted, μέσα από τις ρυθμίσεις μου έλεγε ότι είμαι root, είχα εγκαταστήσει προγράμματα που θέλουν root, κάτι έγινε με το recovery - install - reboot

Link to comment
Share on other sites

Στα Ηλία ήμουν σίγουρα, το έβγαζε σε Διάφορα προγράμματα συνεργασίας όπως το SdMaid, το root explorer me έδειχνε rooted, μέσα από τις ρυθμίσεις μου έλεγε ότι είμαι root, είχα εγκαταστήσει προγράμματα που θέλουν root, κάτι έγινε με το recovery - install - reboot

 

Μα το error που μας εδειξες το βγαζει (στην AlBa) οταν δεν εχει su access!

Επισης το αρχειο που σου εστειλα πρωτο(su fix) το εχουν περασει πολλα παιδια με επιτυχια.

 

Δοκιμασε και με τον κερνελ που σου στειλα.Αν δε δεις προκοπη τοτε αρχισε την εγκατασταση απο την αρχη οπως σου εχω προτινει παραπανω.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Μα το error που μας εδειξες το βγαζει (στην AlBa) οταν δεν εχει su access!

Επισης το αρχειο που σου εστειλα πρωτο(su fix) το εχουν περασει πολλα παιδια με επιτυχια.

 

Δοκιμασε και με τον κερνελ που σου στειλα.Αν δε δεις προκοπη τοτε αρχισε την εγκατασταση απο την αρχη οπως σου εχω προτινει παραπανω.

 

Μέχρι προχθές το su ανοιγε κανονικά, είχα πρόβλημα με το voodoo loudor, από εκεί ξεκίνησα κ όταν πήγαινα να ανοίξω το su δεν ανοιγε. Έχω βάλε αρκετά προγράμματα που θέλουν root, ένα είναι το adfree αλλά κ αλλα.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι προχθές το su ανοιγε κανονικά, είχα πρόβλημα με το voodoo loudor, από εκεί ξεκίνησα κ όταν πήγαινα να ανοίξω το su δεν ανοιγε. Έχω βάλε αρκετά προγράμματα που θέλουν root, ένα είναι το adfree αλλά κ αλλα.

 

Δοκίμασε να κατεβάσεις πάλι το superuser που πρότεινε ο φίλος πιο πίσω.Κάνε και update binaries.

Αν δε πετύχει δοκίμασε τον LP6 repack kernel που σου έστειλα. ΠΡΟΣΟΧΗ, δε κάνουμε wipes στο recovery (είναι ο λόγος που brickαρει η συσκευή).

Αν και αυτό δε πετύχει, κάνε install πάλι την AlBa χωρίς wipes.

Αν και αυτό δε πετύχει, βάλε μια prerooted GB, εγκατέστησε ics repack, και πέρασε την AlBa από την αρχή.

Δεν υπάρχουν άλλες λύσεις...

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Σημερα επαιξα λιγο μ ενα ΝΟΤΕ. Πολυ καλο. Ποτε βγαινει το 2?

Η διαφορα απο 4,7" στις 5,3 ειναι εντυπωσιακη. Καμια σχεση με την μεταβαση απο 4.3" σε 4,7".

Να το προσεξετε αυτο οσοι εχετε συνηθισει με το ΝΟΤΕ και τυχον παρασυρθητε με το Siii.

Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης: πως αντιδρα η συσκευη απο θερμοκρασια αν την δουλευεις συνεχομενα μια δυο ωρες?

Ρωταω γιατι αν το παρω θα καταργησω το ipad. Μ ενδιαφερει να τα βγαζει περα χωρις να καιει οταν το εχω στα χερια συνεχως τα βραδια που χαζευουμε στην τηλεοραση για σερφαρισμα, facebook, games κλπ.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Σημερα επαιξα λιγο μ ενα ΝΟΤΕ. Πολυ καλο. Ποτε βγαινει το 2?

Η διαφορα απο 4,7" στις 5,3 ειναι εντυπωσιακη. Καμια σχεση με την μεταβαση απο 4.3" σε 4,7".

Να το προσεξετε αυτο οσοι εχετε συνηθισει με το ΝΟΤΕ και τυχον παρασυρθητε με το Siii.

Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης: πως αντιδρα η συσκευη απο θερμοκρασια αν την δουλευεις συνεχομενα μια δυο ωρες?

Ρωταω γιατι αν το παρω θα καταργησω το ipad. Μ ενδιαφερει να τα βγαζει περα χωρις να καιει οταν το εχω στα χερια συνεχως τα βραδια που χαζευουμε στην τηλεοραση για σερφαρισμα, facebook, games κλπ.

 

Για το 2 δεν υπαρχουν καν φημες. (κατι προφημες μονο...:p).Αρα αγνωστο.

Η θερμοκρασια ειναι στα φυσιολογικα επιπεδα android smartphone (40 εχω δει το ανωτερο) σε στιγμες εξαντλητικης χρησης.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Σημερα επαιξα λιγο μ ενα ΝΟΤΕ. Πολυ καλο. Ποτε βγαινει το 2?

Η διαφορα απο 4,7" στις 5,3 ειναι εντυπωσιακη. Καμια σχεση με την μεταβαση απο 4.3" σε 4,7".

Να το προσεξετε αυτο οσοι εχετε συνηθισει με το ΝΟΤΕ και τυχον παρασυρθητε με το Siii.

Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης: πως αντιδρα η συσκευη απο θερμοκρασια αν την δουλευεις συνεχομενα μια δυο ωρες?

Ρωταω γιατι αν το παρω θα καταργησω το ipad. Μ ενδιαφερει να τα βγαζει περα χωρις να καιει οταν το εχω στα χερια συνεχως τα βραδια που χαζευουμε στην τηλεοραση για σερφαρισμα, facebook, games κλπ.

 

Εγώ το χω παραγγείλει ήδη :D ... Το αναμένω παρασκευή !!! Κοίταξε.. Θεωρώ πως η Samsung δεν θα θέλει να αποπροσανατολίσει τον κόσμο απο το hype που έχει δημιουργήσει το SGSIII. Οπότε θα φροντίσει να πουλήσει ότι μπορεί με το Siii μέχρι την παρουσίαση του iPhone5 , και λίγο μετα το iPhone5 θα παρουσιάσει το Νote2 για να επαναφέρει τα φώτα πάνω της. Άρα προσωπική εκτίμηση είναι για Q4 του 12.

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Σημερα επαιξα λιγο μ ενα ΝΟΤΕ. Πολυ καλο. Ποτε βγαινει το 2?

Η διαφορα απο 4,7" στις 5,3 ειναι εντυπωσιακη. Καμια σχεση με την μεταβαση απο 4.3" σε 4,7".

Να το προσεξετε αυτο οσοι εχετε συνηθισει με το ΝΟΤΕ και τυχον παρασυρθητε με το Siii.

Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης: πως αντιδρα η συσκευη απο θερμοκρασια αν την δουλευεις συνεχομενα μια δυο ωρες?

Ρωταω γιατι αν το παρω θα καταργησω το ipad. Μ ενδιαφερει να τα βγαζει περα χωρις να καιει οταν το εχω στα χερια συνεχως τα βραδια που χαζευουμε στην τηλεοραση για σερφαρισμα, facebook, games κλπ.

 

φιλε να σου πω εγω που το note ειναι προέκταση του χεριου μου...

σερφαρισμα facebook τουιτερ mail ταινίες σίριαλ ολη την ωρα..:lol:

ποτε δεν "καηκε" το κινητο ποτε δεν ανεβασε θερμοκρασιες(αλα samsung galaxy 2 που "εκαιγε" και ολα τα σχετικα...)..

βεβαια ακομη δεν ηρθε το καλοκαιρι(εκει θα φανει περισσοτερο πιστευω αυτο που λες γιατι σαν πρωην χρηστης του δευτερου γαλαξια σε "πιανω" τι λες) αλλα και κατω απο τον ηλιο που το δουλευω αυτες τις μερες με θερμοκρασιες πανω απο 27 βαθμους εδω αλεξανδρουπολη ολα δειχνουν νορμαλ..

και συμφωνω και σε αυτα που λες για την οθονη.ετσι ακριβως ειναι! μετα την οθονη του note δεν υπαρχει επιστροφη.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα επαιξα λιγο μ ενα ΝΟΤΕ. Πολυ καλο. Ποτε βγαινει το 2?

Η διαφορα απο 4,7" στις 5,3 ειναι εντυπωσιακη. Καμια σχεση με την μεταβαση απο 4.3" σε 4,7".

Να το προσεξετε αυτο οσοι εχετε συνηθισει με το ΝΟΤΕ και τυχον παρασυρθητε με το Siii.

Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης: πως αντιδρα η συσκευη απο θερμοκρασια αν την δουλευεις συνεχομενα μια δυο ωρες?

Ρωταω γιατι αν το παρω θα καταργησω το ipad. Μ ενδιαφερει να τα βγαζει περα χωρις να καιει οταν το εχω στα χερια συνεχως τα βραδια που χαζευουμε στην τηλεοραση για σερφαρισμα, facebook, games κλπ.

 

Και πάντα είχα την περιέργεια από 4,7 στις 5,3 τι αίσθηση θα αφήνει η μετάβαση!! Όπως επίσης έχω και περιέργεια του τι συμβαίνει σε αντίστροφη κατάσταση.. Εσύ Κώστα κατάλαβες διαφορά όταν γύρισες πάλι στο One X?? Από θερμοκρασία δεν καταλαβαίνει τίποτα όπως είπε και ο Ηλίας.. Εγω είτε έχω παίξει κάνα 2ωρο είτε κάτι πρωινά Κυριακής που το έχω λιώσει για 3 ωρες συνεχόμενα με απανωτά flashing και μετά επαναφορά κτλ κτλ απλά ένιωσα την πλατουλα του ζέστη.. Φαντάσου δεν έχω κάποιο widget ή εφαρμογή για να βλέπω την θερμοκρασία γιατί απλά δεν ζεσταίνεται! Επίσης δεν ξέρω αν το note2 θα έχει τόση καλή υλοποιηση και θα είναι ένα τόσο ΚΑΛΑ ολοκληρωμενο σύνολο.. Θα δειξει όμως!!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα επαιξα λιγο μ ενα ΝΟΤΕ. Πολυ καλο. Ποτε βγαινει το 2?

Η διαφορα απο 4,7" στις 5,3 ειναι εντυπωσιακη. Καμια σχεση με την μεταβαση απο 4.3" σε 4,7".

Να το προσεξετε αυτο οσοι εχετε συνηθισει με το ΝΟΤΕ και τυχον παρασυρθητε με το Siii.

Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης: πως αντιδρα η συσκευη απο θερμοκρασια αν την δουλευεις συνεχομενα μια δυο ωρες?

Ρωταω γιατι αν το παρω θα καταργησω το ipad. Μ ενδιαφερει να τα βγαζει περα χωρις να καιει οταν το εχω στα χερια συνεχως τα βραδια που χαζευουμε στην τηλεοραση για σερφαρισμα, facebook, games κλπ.

 

Κωστα ετσι ακριβως ειναι, η διαφορα απο 4,7 σε 5,3 ειναι χαοτικη! Απο το galaxy s2 οπου ειχα και ειχες και συ πηγα στο nexus νομιζωντας πως η διαφορα στην οθονη οπου επιζητουσα θα με καλυπτε, αλλα τις 4,7 ιντσες του νεξους τις συνηθησα την πρωτη κι ολας μερα σε σημειο να μην μου φαινεται πως κρατουσα ενα τηλεφωνο μεγαλυτερο του γαλαξια σ2 και να μην καταλαβαινω καμια απολυτως διαφορα, ετσι αποφασισα να παω στο note και απο χθες που το εχω ολα μου φαινονται επιτελους οπως ηθελα και πρεπει να ειναι! Νομιζω πλεον πως το μεγεθος του νοτε ειναι το ιδανικο! Ολα ειναι απλα και ευκολα, σερφαρεις χωρις να σου βγαινουν τα ματια και δυναμη ωστε να μην κολλαει και λαγκαρει.

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα επαιξα λιγο μ ενα ΝΟΤΕ. Πολυ καλο. Ποτε βγαινει το 2?

Η διαφορα απο 4,7" στις 5,3 ειναι εντυπωσιακη. Καμια σχεση με την μεταβαση απο 4.3" σε 4,7".

Να το προσεξετε αυτο οσοι εχετε συνηθισει με το ΝΟΤΕ και τυχον παρασυρθητε με το Siii.

Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης: πως αντιδρα η συσκευη απο θερμοκρασια αν την δουλευεις συνεχομενα μια δυο ωρες?

Ρωταω γιατι αν το παρω θα καταργησω το ipad. Μ ενδιαφερει να τα βγαζει περα χωρις να καιει οταν το εχω στα χερια συνεχως τα βραδια που χαζευουμε στην τηλεοραση για σερφαρισμα, facebook, games κλπ.

 

Κωστα δεν καταλαβαινει τιποτα, μην ανησυχεις. Θα εχεις και την καλυτερη αυτονομια που εχεις δει σε android -και μη- συσκευη.

Εννοειται πως η μεταβαση απο 4.7 σε 5.3 ειναι χαοτικη, ειναι αυτο που εγραφα οταν ειχα παρει το νεξους και δεν μου εκανε ιδιαιτερη αισθηση, συγκριτικα με το note.

Απο τις καλυτερες συσκευες που περασαν απο τα χερια μου στα 10 χρονια που ασχολουμαι με το αθλημα και βλεπω να μενω ανετα μεχρι το 2 το φθινοπωρο (παρουσιαση κατα το Σεπτεμβρη, με 5.6 ιντσες οθονη απο οτι μαθαινω).

Σου ειχα πει να το παρεις το Πασχα αλλα δε με ακουσες...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Να λοιπον η πρωτη φημη απο μενα για το Note 2 :)

- dual core exynos 5250 με mali 604 32nm

- ολο το software του S3 + ειδικο software για πενακι.

- 8MP καμερα.

- availability : late October

 

- και το καλυτερο για το τελος. Μια οθονη 5,1-5,3 ιντσες amoled με RGB που δεν θα εχετε δει ποτε κατι παρομοιο. :D

Link to comment
Share on other sites

Απο θερμοκρασία ειναι μια χαρα..

Τη μεταβαση απο 5.3 σε 4.7 ρωτηστε και μενα που έδωσα το? Note για το ons x και μέχρι να το ξαναπάρω (το note) ένιωθα άδειος :)

Ειδικα στο browsing ειναι ολα τα λεφτά ειδικα με τις τελείες που βγάζει κατω το one x και σου σπάει τα νεύρα καθώς μικραίνει κι άλλο η οθόνη του.

Απ την αλλη η super amoled δίνει ρέστα σε όλα, videos photos browsing αρχεία ολα...

Note μέχρι το νεο.. Note για μένα :)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...