Jump to content

Sony Ericsson Xperia Arc S


konstantinoslp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μηπως μπορει καποιοσ να μου πει αν κ πως μπορουμε να κλειδωσουμε φωτογραφιες στο arc??????????? ευχαριστω
εγω εχω αυτο

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.morrison.applocklite&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5tb3JyaXNvbi5hcHBsb2NrbGl0ZSJd

κλειδωνεις οτι θες στο κινητο σου και δε με εχει προδωσει ποτε ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα εγω ηθελα να ρωτησω περασα στον αντρα μου την τελευταια εκδοση με root 4.1.Β.0.587 android 4.0.4 απο οτι μου εχει πει ψιλοσερνεται και εκτος απο αυτο στο update center λεει οτι μια νεα αναβαθμηση και του εχει παλι την 587!τι να κανω? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εγω ηθελα να ρωτησω περασα στον αντρα μου την τελευταια εκδοση με root 4.1.Β.0.587 android 4.0.4 απο οτι μου εχει πει ψιλοσερνεται και εκτος απο αυτο στο update center λεει οτι μια νεα αναβαθμηση και του εχει παλι την 587!τι να κανω? ευχαριστω

 

Επισημη με root δεν παιζει!

Οποτε εχεις καποια αλλη εκδοση για αυτο σου δειχνει την τελευταια.

Η κοπελα μου το εχει με την 4.0.4. ics εργοστασιακη,με 10-15 εφαρμογες περασμενες(ολες στην microSD)και δουλευει γρηγορα και ομαλα και ειναι το απλο οχι το s.......

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις τι γινεται με το adobe flashplayer στο arc s στην εκδοση 4.1.0.b.587 δεν το βρισκω πουθενα

Μπες απο το τηλεφωνο σου εδω http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html εκει που γραφει Flash Player for Android 4.0 archives κατεβασε αυτο Flash Player 11.1.for Android 4.0 (11.1.115.27)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους..δυστυχως επεσε το κινητο κατω και μου ραγισε η οθονη αλλα δουλευει κανονικα...πηρα τηλ για αλλαγη και μου ειπαν τιμη εξουσιοδοτημενο 130 και ενα καταστημα 180..ειναι ακριβα (και για τις δυο τιμες) η μου φαινεται?οταν το κινητο πλεον το βρισκεις 260 ευρω καινουργιο.υπαρχει καπου αλλου που μπορω να απευθυνθω?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους..δυστυχως επεσε το κινητο κατω και μου ραγισε η οθονη αλλα δουλευει κανονικα...πηρα τηλ για αλλαγη και μου ειπαν τιμη εξουσιοδοτημενο 130 και ενα καταστημα 180..ειναι ακριβα (και για τις δυο τιμες) η μου φαινεται?οταν το κινητο πλεον το βρισκεις 260 ευρω καινουργιο.υπαρχει καπου αλλου που μπορω να απευθυνθω?

 

Για μενα, 1) παρε ενα καινουριο xperia P να βρεις την υγεια σου (γιατι δε σερνεται οπως το arc,αλλα σιγουρα δεν ειναι τοσο ωραιο)

αν θες ωραιο, Lumia 800.

2) αν εισαι κοντα στο τελος της εγγυησης παρτη και βαλτη μονος σου,δεν ειναι και τοσο δυσκολο,ενα κλιπ κουμπωνεις. απλα να το ανοιξεις σωστα, και αν γινεται χωρις να φθειρεις βιδες (ωστε να μην χασεις εγγυηση). γινεται.

3) μεινε με το παλιο σου αν εχεις μεχρι να βγει καμια επιδοτηση ή να μαζεψεις λεφτα για το επομενο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες δουλεύει κανονικά εννοείς η απεικόνιση, το display δηλαδή, ή η αφή; Με άλλα λόγια όταν αγγίζεις την οθόνη αποκρίνεται; Η εικόνα αναπαριστάνεται σωστά ή υπάρχουν μαυρίλες σε κάποια σημεία;
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυριο το πρωί θα το παρω από media mark. Ειδα που λετε για την μνημη τη μνήμη την κανονιζεις με link to sd με τη ραμ τι γίνεται έχει 512 ;η καμία 400 αρα καθαρά όπως το smart 2 μου.. Και από ρομ έχει τα πάντα σε cm. Τα λέμε από αυριο
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυριο το πρωί θα το παρω από media mark. Ειδα που λετε για την μνημη τη μνήμη την κανονιζεις με link to sd με τη ραμ τι γίνεται έχει 512 ;η καμία 400 αρα καθαρά όπως το smart 2 μου.. Και από ρομ έχει τα πάντα σε cm. Τα λέμε από αυριο

 

για μενα μην το παρεις, εκτος αν δεν το φορτωνεις καθολου,ουτε fb.. αλλιως θα σου σερνεται..

αν θες στα ιδια λεφτα, παρε lumia 800, xperia P (αυτα προτιμω εγω) που πανε σφαιρα,το 1ο ειναι και πανεμορφο και θα τα ευχαριστηθεις πολυ περισσοτερο

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρεσουν τα windows το μόνο πρόβλημα που έχει αυτό είναι η ραμ που με μια καλή Ρομ πιστεύω στρωνει

Για το galaxy nexus πηγαινα άλλα δεν φτάνουν τα money οπότε ειπα να παρω αυτό που ειναι και ομορφο και χτυπαω μια και καλή σε κανα χρόνο το σ3 που θα χει πέσει

Μολις τώρα ειδα το p που μου ειπες δεν μου πολυαρεσε . Ραμ 1g;, 2η κάμερα;hdmi;

Edited by nokisas
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρεσουν τα windows το μόνο πρόβλημα που έχει αυτό είναι η ραμ που με μια καλή Ρομ πιστεύω στρωνει

Για το galaxy nexus πηγαινα άλλα δεν φτάνουν τα money οπότε ειπα να παρω αυτό που ειναι και ομορφο και χτυπαω μια και καλή σε κανα χρόνο το σ3 που θα χει πέσει

Μολις τώρα ειδα το p που μου ειπες δεν μου πολυαρεσε . Ραμ 1g;, 2η κάμερα;hdmi;

 

ειναι πιο ωραιο απο κοντα,αντε δες το σε κανα πλαισιο ή καπου που δε θαναι διαλυμενο. ενα πιο κομψο S ειναι.. με 4αρα οθονη, 2gb rom, 1gb ram και διπυρηνο cpu..τι αλλο θες?οκ δεν ειναι τελειο,αλλα δεν ειναι κατωτερο απο το arc S..

hdmi αποτι βλεπω εχει:

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_p-4436.php

γενικα δεν του λειπει κατι.ειναι αυτο που λεμε vfm κατα τη γνωμη μου..

οσο για wp, και εγω γιαυτο δεν πηρα,ακομα δεν με βολευουν...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ναι πηγα ειδα τα τεχνικα του καλό είναι και front camera θα δούμε αυριο. Το δικό σου το, s πως δουλεβει;

 

το Τ εχω,μετα το Ρ.. καλα, μη φανταστεις οτι βλεπω διαφορα...δεν κανω σκληρη χρηση, αλλα πραγματικα. δε νομιζω οτι το ανροιδ επιτρεπει να δεις καποιο κινητο να πεταει τρελα,αυτο το συμπερασμα βγαζω πλεον,εχοντας δοκιμασει και αλλα..

επομενως,αν πχ το Ρ ηταν 4.3" που με βολευε τρελα οπως το arc S, δε θα το αλλαζα με τιποτα..αλλα η 4" δε με βολευε στο γραψιμο..

Απο εκει και περα,αν εχεις σκοπο να το κρατησεις το κινητο και να βαλεις και εφαρμογες,θα με θυμηθεις με το Ρ (ειδικα αν μπορουσες να τα εχεις και τα 2 οπως εγω,να συγκρινεις..)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ναι δικιο εχεις. Το ειδα αναλυτικα αλλα μάλλον το ς θα παρω είναι πολύ ομορφο (μπρος στα καλη τι είναι το κόλλημα).. Και αργότερα ς3. thanks και καλό βράδυ
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες δουλεύει κανονικά εννοείς η απεικόνιση, το display δηλαδή, ή η αφή; Με άλλα λόγια όταν αγγίζεις την οθόνη αποκρίνεται; Η εικόνα αναπαριστάνεται σωστά ή υπάρχουν μαυρίλες σε κάποια σημεία;

το δουλευω κανονικα σαν να μην υπαρχει προβλημα και να ειναι απλα ραγισμενο το τζαμι...δεν κολλαει σε τιποτα

Link to comment
Share on other sites

το δουλευω κανονικα σαν να μην υπαρχει προβλημα και να ειναι απλα ραγισμενο το τζαμι...δεν κολλαει σε τιποτα

 

παρε απο ebay μια προσοψη και οτι καταφερεις μονος σου

και εγω το ιδιο εχω κανει και περιμενω

10 ευρω προσοψη και θα το κανω μονος μου

θα δω κανα βιντεακι πιο πρωτα και αν τη βγαλει το κινητο την εβγαλε :lol:

Link to comment
Share on other sites

το πήρα και εγώ και αμέσως το κάνα 4.0 το 2.3 απαίσιο σε ρεκοβερυ πως μπαίνει? και μήπως γνωρίζει κανείς αν και πως γίνεται να μπουν τα 3 soft buttons στη homescreen? η είναι λειτουργία μόνο του jelly?

 

εάν το κάνω Ροοτ το 4.0 το μαμά έχω μετά από πάνω μπαίνει cm η θέλει unroot:-D?

 

τι μπέρδεμα είναι αυτό,το δικό μου είναι το 4.0.4 και από ότι είδα πρέπει να περάσω κερνελ 4.0.3 και μετά τον 4.0.4 γιατί όλη αυτή η διαδικασία?

Edited by nokisas
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους. Ειμαι νεο μελος και πριν απο λιγες μερες απεκτηςα ενα arc s εκδοσης 2.3.4 με αριθμο εκδοσης 4.0.2.Α.0.69 και εχω τις πρωτες μου αποριες.

-Δεν μπορω να βρω την ρυθμιση για την ηχητικη ειδοποιηση σε αναπαντητη κληαη και μηνυμα που δεν εχω διαβασει , αν υπαρχει βεβαια . διαφορετικα υπαρχει καποια εφαρμογη που να τα κανει αυτα?

-Εχω εγκαταστησει το handcent SMS greek αλλα δεν εμφανιζεται πουθενα στην οθονη το εικονιδιο για να ανοιξω την εφαρμογη

- Να κανω αναβαθμιση στην τελευταια εκδοση? Δεν προκειται να το φορτωσω με παρα πολλες εφαρμογες και δεν με ενδιαφερουν τα παιγνιδια.

Ευχαριστω εκ των προτερων...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους. Ειμαι νεο μελος και πριν απο λιγες μερες απεκτηςα ενα arc s εκδοσης 2.3.4 με αριθμο εκδοσης 4.0.2.Α.0.69 και εχω τις πρωτες μου αποριες.

-Δεν μπορω να βρω την ρυθμιση για την ηχητικη ειδοποιηση σε αναπαντητη κληαη και μηνυμα που δεν εχω διαβασει , αν υπαρχει βεβαια . διαφορετικα υπαρχει καποια εφαρμογη που να τα κανει αυτα?

-Εχω εγκαταστησει το handcent SMS greek αλλα δεν εμφανιζεται πουθενα στην οθονη το εικονιδιο για να ανοιξω την εφαρμογη

- Να κανω αναβαθμιση στην τελευταια εκδοση? Δεν προκειται να το φορτωσω με παρα πολλες εφαρμογες και δεν με ενδιαφερουν τα παιγνιδια.

Ευχαριστω εκ των προτερων...

 

να κανεις αναβαθμιση κατα τη γνωμη μου.

το handcent sms γιατι το περασες?αν σε καλυπτει το δικο του μην το φορτωνεις το κινητο με περιττες εφαρμογες..θα με θυμηθεις οταν θα αρχισει να σερνεται :p

Απο εκει και περα, κατεβασες και το Handcent sms και μετα το handcent sms greek language?ή κατευθειαν το 2ο? θελει και τα 2 για να παιξει σωστα.

Αφου το κανεις αυτο,πρεπει να το βγαλεις με συντομευση εξω σε αρχικη οθονη για να το βλεπεις..

Για το 1ο δεν ξερω αν υπαρχει,αλλα δε νομιζω να γινεται αυτο που λες χωρις εφαρμογη.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

να κανεις αναβαθμιση κατα τη γνωμη μου.

το handcent sms γιατι το περασες?αν σε καλυπτει το δικο του μην το φορτωνεις το κινητο με περιττες εφαρμογες..θα με θυμηθεις οταν θα αρχισει να σερνεται :p

Απο εκει και περα, κατεβασες και το Handcent sms και μετα το handcent sms greek language?ή κατευθειαν το 2ο? θελει και τα 2 για να παιξει σωστα.

Αφου το κανεις αυτο,πρεπει να το βγαλεις με συντομευση εξω σε αρχικη οθονη για να το βλεπεις..

Για το 1ο δεν ξερω αν υπαρχει,αλλα δε νομιζω να γινεται αυτο που λες χωρις εφαρμογη.

 

Το περασα μηπως και εχω ηχητικη ειδοποιηση αδιαβαστων μηνυματων. Περασα κατευθειαν την greek εφαρμογη. Να περασω και την βασικη για να μου βγαλει το εικονιδιο?

Εχεις να μου προτεινεις καποια εφαρμογη για την ηχητικη ειδοποιηση των αναπαντητων κλησεων?

Link to comment
Share on other sites

Το περασα μηπως και εχω ηχητικη ειδοποιηση αδιαβαστων μηνυματων. Περασα κατευθειαν την greek εφαρμογη. Να περασω και την βασικη για να μου βγαλει το εικονιδιο?

Εχεις να μου προτεινεις καποια εφαρμογη για την ηχητικη ειδοποιηση των αναπαντητων κλησεων?

 

δεν ειναι greek εφαρμογη, ειναι τα ελληνικα για την εφαρμογη,αρα δεν εχεις βαλει την εφαρμογη. θα τη βαλεις και θασαι οκ. αν δεν παιξει (που δε νομιζω),βγαλε τα ελληνικα,θα δεις στις εφαρμογες σου και τα 2 να υπαρχουν) και ξανα βαλτα ωστε να μπουν μετα την εφαρμογη. κατι που δε νομιζω οτι θα χρειαστει,αλλα μην τυχον.

Οχι δεν εχω να σου προτεινω εφαρμογη μιας και δεν μουχει χρειαστει να χτυπαει παραπανω απο αυτο που εχουν σαν ηχο τα κινητα στα σμσ..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι greek εφαρμογη, ειναι τα ελληνικα για την εφαρμογη,αρα δεν εχεις βαλει την εφαρμογη. θα τη βαλεις και θασαι οκ. αν δεν παιξει (που δε νομιζω),βγαλε τα ελληνικα,θα δεις στις εφαρμογες σου και τα 2 να υπαρχουν) και ξανα βαλτα ωστε να μπουν μετα την εφαρμογη. κατι που δε νομιζω οτι θα χρειαστει,αλλα μην τυχον.

Οχι δεν εχω να σου προτεινω εφαρμογη μιας και δεν μουχει χρειαστει να χτυπαει παραπανω απο αυτο που εχουν σαν ηχο τα κινητα στα σμσ..

 

Δεν θελω να χτυπαει παραπανω , θελω να με ειδοποιει ηχητικα καθε 5 η 10 λεπτα , για παραδειγμα , για τις αναπαντητες κλησεις μου. Το κινητο δεν το εχω παντα διπλα μου , αν δεν ακουσω την κληση , θα ειδοποιηθω αργοτερα...

Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω να χτυπαει παραπανω , θελω να με ειδοποιει ηχητικα καθε 5 η 10 λεπτα , για παραδειγμα , για τις αναπαντητες κλησεις μου. Το κινητο δεν το εχω παντα διπλα μου , αν δεν ακουσω την κληση , θα ειδοποιηθω αργοτερα...

 

ναι,καταλαβα τι εννοεις.. δεν ξερω αν υπαρχει κατι τετοιο.σιγουρα τα led παιζουν,αλλα αν θες ηχο μπορεις να πας εδω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=350642&page=57

και να ρωτησεις..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia Arc S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...