Jump to content

Που Περάσατε; (Πανελλήνιες 2013)


Teo17
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πιστεύω είμαστε αρκετοί που δώσαμε φέτος πανελλήνιες ή έστω με το 10% . Προτίνω να γράψουμε εδώ λοιπόν που πέρασε ο καθένας!!

Ας κάνω την αρχή... Πέρασα Κομοτηνάρα ΤΕΦΑΑ(και έχασα την αστυνομία για 500 μόρια :cry: )

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 50
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πουθενα.Εδωσα με το 10% αλλα οι βασεις του 10% ηταν πιο πανω και απο το 90% :lol:

Δεν υπαρχει χειροτερο εκπαιδευτικο συστημα απ αυτο της Ελλαδας πουθενα αλλου.Ευγε Ελλας!

Link to comment
Share on other sites

Περασα στο τμημα επιστημης και τεχνολογιας υπολογιστων στην τριπολη και ειμαι πολυ ευχαριστημενος :D

Android is simple, it just takes a genius to understand its simplicity.

Samsung Galaxy S4 die hard !!

Samsung Galaxy S7

Link to comment
Share on other sites

Περασα στο τμημα επιστημης και τεχνολογιας υπολογιστων στην τριπολη και ειμαι πολυ ευχαριστημενος :D

 

με ποσα μορια περασες???

με ενδιαφερει αυτη η κατευθυνση και ειμαι απο την τριπολη και ξερω για τα καλα το μερος...μακαρι να τυχω σαν και σενα..

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

με ποσα μορια περασες???

με ενδιαφερει αυτη η κατευθυνση και ειμαι απο την τριπολη και ξερω για τα καλα το μερος...μακαρι να τυχω σαν και σενα..

 

H βαση της σχολης ειναι 12.220 μορια και περυσι ηταν 15.077.Ολα αυτα βεβαια για το 90% το 10% ειναι περιπου 15.500.

Android is simple, it just takes a genius to understand its simplicity.

Samsung Galaxy S4 die hard !!

Samsung Galaxy S7

Link to comment
Share on other sites

Περασα στο τμημα πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων του πανεπιστημιου Αθηνας:)
Link to comment
Share on other sites

Περασα στο τμημα πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων του πανεπιστημιου Αθηνας:)

 

ποια η διαφορα της σχολης σου με την σχολη του μιτσου απο πανω...οσοι ξερετε μπορειτε να μου πειτε σχολες σχετικα με υπολογιστες???

οτι να ναι...συγνωμη που ρωταω αλλα εχω αγχος για το μελλον μου:p

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο, google για τις απορίες σου ;) πίστεψέ με θα βρεις ότι θέλεις ;)

και καλά θα κάνεις να επιλέξεις αυτό που σε αρέσει, όχι ότι σε πουν, είναι στη μόδα, κλπ :)

Link to comment
Share on other sites

ποια η διαφορα της σχολης σου με την σχολη του μιτσου απο πανω...οσοι ξερετε μπορειτε να μου πειτε σχολες σχετικα με υπολογιστες???

οτι να ναι...συγνωμη που ρωταω αλλα εχω αγχος για το μελλον μου:p

Συγγνωμη κιολας που θα το πω ετσι, αλλα ουτε το myphone ουτε κανενα myphone δεν θα σε βοηθησει σε αυτο που ψαχνεις.. Για θεματα εκπαιδευσης συμβουλεψου γνωστους σου, καθηγητες σου, καποιον που νοιαζεται κ αυτος για το μελλον σου τελος παντων.. :)

 

Ααα επισης δες και ιστοσελιδες με σχετικο περιεχομενο..:)

 

Εγω δεν περασα btw :p

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη κιολας που θα το πω ετσι, αλλα ουτε το myphone ουτε κανενα myphone δεν θα σε βοηθησει σε αυτο που ψαχνεις.. Για θεματα εκπαιδευσης συμβουλεψου γνωστους σου, καθηγητες σου, καποιον που νοιαζεται κ αυτος για το μελλον σου τελος παντων.. :)

 

Ααα επισης δες και ιστοσελιδες με σχετικο περιεχομενο..:)

 

Εγω δεν περασα btw :p

 

το ξερω...απλος μια γνωμη απο τους μεγαλυτερους ψαχνω...για αυτο ειναι το φορουμ...εχω ειδη αποφασισει την κατευθυνση μου..:p:)

αυτοι που δεν περασανε ξαναδινουν η οχι?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Οσοι δεν περασαν εχουν την ευκαιρια να ξαναδωσουν.. Εγω θα δοκιμασω μια 2η φορα την τυχη μου! Πιο αποδοτικα ελπιζω αυτη τη φορα!
Link to comment
Share on other sites

Ελα ποιος απο εδω μεσα περασε στο τει αθηνας πληροφορικη να τον ξεναγησω?????

Device: HTC Desire Z, S-off

Rom: Andromadus CM10 (JellyBean 4.1.2)

Οδηγος rooting για HTC Desire Z

 

Proud driver of Hellenic Racing team.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Και δείτε τι ξέθαψα. Δώσαμε αρκετοί φέτος; Εγώ πέρασα Οικονομικών Επιστημών Ρεθύμνου. Φύγαμε για την πατρίδααααα!!
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια Αλκη.Καλες σπουδές και καλή ζωή.Εγω 2η χρονιά και πάλι δεν πέρασα πουθενά....δυστυχώς :(
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια Αλκη.Καλες σπουδές και καλή ζωή.Εγω 2η χρονιά και πάλι δεν πέρασα πουθενά....δυστυχώς :(

 

Ευχαριστώ πολύ! Να σαι καλά! :)

Ατυχία αλλά νομίζω ξέρεις και εσύ ότι η ζωή δεν τελειώνει εκεί. Για πού ήθελες;;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ! Να σαι καλά! :)

Ατυχία αλλά νομίζω ξέρεις και εσύ ότι η ζωή δεν τελειώνει εκεί. Για πού ήθελες;;

 

Ξέρω δεν τελειώνει εκεί αλλα 2 χρόνια τώρα ψάχνομαι και τα χω χασει ενώ αν είχα περάσει θα ήμουν μια χαρά.Για Μουσικών σπουδών ήθελα στα ειδικά κόπηκα και τα 2 χρόνια.Και να φανταστείς έχω τελειώσει και Μουσικό.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω δεν τελειώνει εκεί αλλα 2 χρόνια τώρα ψάχνομαι και τα χω χασει ενώ αν είχα περάσει θα ήμουν μια χαρά.Για Μουσικών σπουδών ήθελα στα ειδικά κόπηκα και τα 2 χρόνια.Και να φανταστείς έχω τελειώσει και Μουσικό.

 

Ναι καταλαβαίνω. Δε ψήνεσαι να πας και για 3η εε;;

Εγώ βασικά ούτε 2η δεν θα έδινα. Εκτός αν το ήθελα υπερβολικά πολύ. Εκεί αλλάζει το πράγμα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι καταλαβαίνω. Δε ψήνεσαι να πας και για 3η εε;;

Εγώ βασικά ούτε 2η δεν θα έδινα. Εκτός αν το ήθελα υπερβολικά πολύ. Εκεί αλλάζει το πράγμα.

 

Εγώ το σκέφτομαι αλλα ο πατέρας μου λέει να πάω στρατό τώρα και δεν ξέρω ίσως να έχει δίκιο.Ειναι και τα οικονομικά που δεν πάνε καλά για κάποιο φροντιστήριο οπότε αν πήγαινα μπορεί κάτι να κατάφερνα αλλα και ωδείο χρειάζεται.Τελος πάντων...οπως κατάλαβα όνειρο θα μείνουν οι σπουδές.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το σκέφτομαι αλλα ο πατέρας μου λέει να πάω στρατό τώρα και δεν ξέρω ίσως να έχει δίκιο.Ειναι και τα οικονομικά που δεν πάνε καλά για κάποιο φροντιστήριο οπότε αν πήγαινα μπορεί κάτι να κατάφερνα αλλα και ωδείο χρειάζεται.Τελος πάντων...οπως κατάλαβα όνειρο θα μείνουν οι σπουδές.

 

Ναι, όντως. Το θέμα με τα οικονομικά είναι δύσκολο. Ελπίζω πάντως αν ξαναδώσεις να πετύχεις το στόχο σου :)

 

Καλη αρχη αλκη! Ετοιμασου να θολωσεις απ αυτα που θα βλεπεις ;)

 

Ευχαριστώ φίλε mol. Ελπίζω να το λες με την καλή έννοια ;)

Link to comment
Share on other sites

Άλκη συγχαρητήρια. Συνάδελφος εγώ :) πέρσι πέρασα! Edited by dimitrissa
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Άλκη συγχαρητήρια. Συνάδελφος εγώ :) πέρσι πέρασα!

 

Ευχαριστώ πολύ! Ρέθυμνο και εσύ ή Θεσσαλονίκη (το συμπέρανα απ τον τόπο διαμονής) ;;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ! Ρέθυμνο και εσύ ή Θεσσαλονίκη (το συμπέρανα απ τον τόπο διαμονής) ;;

 

Θεσσαλονίκη;)

Τόπος καταγωγής, τόπος σπουδών,γενικά... ο αγαπημένος μου τόπος :)

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονίκη;)

Τόπος καταγωγής, τόπος σπουδών,γενικά... ο αγαπημένος μου τόπος :)

 

Μάλιστα! Πώς σου φαίνεται; Ξέρεις παίρνω πληροφορίες για τη σχολή ;)

Και με τι βάση μπήκες; Φέτος η Θεσσαλονίκη έπεσε 1450+ μόρια!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...