Jump to content

[Επίσημο] Nokia 701


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επίσης, εφόσον έχει Gorilla Glass ειναι "απαραιτητη" προστατευτικη μεμβράνη?

 

Το gorilla glass δεν κάνει το τζάμι άθραυστο ή ότι δεν γρατζουνίζεται.

Απλά αντέχει αρκετά παραπάνω από το κανονικό τζάμι.

 

Θα έλεγα ότι καλό είναι να του βάλεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 885
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Review: Nokia 701 - part 2: OS, Applications, Multimedia, NFC and Verdict

http://www.allaboutsymbian.com/reviews/item/13686_Nokia_701-part_2_OS_Applicatio.php

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κύριοι μερικές ερωτησούλες για όσους το έχουν ήδη στα χέρια τους καθότι ψήνομαι να το τσιμπήσω όσο ακόμα υπάρχουν ευρώ στα χέρια μας....

 

1) Αν και δεν έχω χοντρά δάκτυλα και λόγω της "στενόμακρης" οθόνης με την οποία έχει μανία η Νοκια μάλλον,

γράφεις υποφερτά μηνύματα στο portrait mode ή πρέπει να το γυρίσεις σε landscape...????

Διάβασα αρκετά reviews και από εξωτερικό και είδα ότι αρκετοί επισημαίνουν μια σχετική δυσκολία στο portrait mode λόγω μεγεθους...

2) Δεύτερο και κυριότερο, υπάρχει θέμα με την ένταση του κινητού? Επίσης διάβασα διάφορα τόσο για την ένταση στη συνομιλία όσο επίσης και για τα ringtones ( κυρίως σε sms ). Δε θέλω να ξεσηκώνω τον τόπο από την ένταση αλλά να μην έχω και χαμένες κλήσεις γιατί δεν το άκουσα ούτε να ξελαρυγγίζεται ο άλλος που μου μιλάει στη γραμμή για να τον ακούσω.... :)

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά :)

Link to comment
Share on other sites

1) Αν και δεν έχω χοντρά δάκτυλα και λόγω της "στενόμακρης" οθόνης με την οποία έχει μανία η Νοκια μάλλον,

γράφεις υποφερτά μηνύματα στο portrait mode ή πρέπει να το γυρίσεις σε landscape...????

Διάβασα αρκετά reviews και από εξωτερικό και είδα ότι αρκετοί επισημαίνουν μια σχετική δυσκολία στο portrait mode λόγω μεγεθους...

 

Αν και κάτοχος Ν8 πιστεύω οτι στο ένα μπορώ να σου απαντήσω.

Βέβαια κάθε χρήστης και άλλες απαιτήσεις, αλλά πιστεύω ότι το swype θα σε βολέψει.

Δεν χρησιμοποιώ τη δυνατότητα που έχει για να σέρνεις το δάκτυλο από γράμμα σε γράμμα, αλλά πληκτρολογώ όπως και με το nokia πληκτρολόγιο.

Αυτό που μου αρέσει πολύ είναι η γρήγορη εναλλαγή που προσφέρει ανάμεσα σε ελληνικά και αγγλικά και το λεξικό για να κάνει πρόβλεψη και έτσι να μην χρειαστεί να γράψω όλη τη λέξη.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κύριοι μερικές ερωτησούλες για όσους το έχουν ήδη στα χέρια τους καθότι ψήνομαι να το τσιμπήσω όσο ακόμα υπάρχουν ευρώ στα χέρια μας....

 

1) Αν και δεν έχω χοντρά δάκτυλα και λόγω της "στενόμακρης" οθόνης με την οποία έχει μανία η Νοκια μάλλον,

γράφεις υποφερτά μηνύματα στο portrait mode ή πρέπει να το γυρίσεις σε landscape...????

Διάβασα αρκετά reviews και από εξωτερικό και είδα ότι αρκετοί επισημαίνουν μια σχετική δυσκολία στο portrait mode λόγω μεγεθους...

2) Δεύτερο και κυριότερο, υπάρχει θέμα με την ένταση του κινητού? Επίσης διάβασα διάφορα τόσο για την ένταση στη συνομιλία όσο επίσης και για τα ringtones ( κυρίως σε sms ). Δε θέλω να ξεσηκώνω τον τόπο από την ένταση αλλά να μην έχω και χαμένες κλήσεις γιατί δεν το άκουσα ούτε να ξελαρυγγίζεται ο άλλος που μου μιλάει στη γραμμή για να τον ακούσω.... :)

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά :)

 

1. Η αλήθεια είναι οτι τα πλήκτρα στο portrait mode είναι κομματάκι μικρά, το καλό είναι όμως οτι μπορείς να κατεβάσεις το swype πληκτρολόγιο όπως γράφει και ο φίλος παραπάνω το οποίο είναι κάπως καλύτερο, είτε όπως κι εγώ, να χρησιμοποιήσεις το αλφαριθμητικό που υποστηρίζει και t9 και τα πλήκτρα είναι για μένα τέλεια. Για εναλλαγή γλώσσας μπορείς να βάλεις και κάποιο από τα προγράμματα που έχουν αναφερθεί στις προηγούμενες σελίδες.

2. Όσον αφορά την ένταση του ήχου θα την έλεγα μέτρια, αν το περιβάλλον έχει πολύ θόρυβο πιθανόν να μην το ακούσεις. Τέλος ο ήχος στο ακουστικό είναι καλός σε ένταση και καθαρός. Προσωπικά χρησιμοποιώ πάντα hands free.

Πάντως πιστεύω οτι το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να κοιτάξεις μήπως κάποιο κατάστημα το έχει ανοιχτό και να πας δεις από μόνο σου και το πληκτρολόγιο αλλά και την ένταση του ηχείου, αλλά και γενικά αν σε βολεύει σαν κινητό.

Nickolas
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ένας άρρωστος που έδωσε το C7 και πήρε το 701. Το έψαξα πολύ, κοίταξα και android, και Ν9, και iphone, αλλά το κόλλημά μου δεν μου επέτρεψε να αλλάξω. Το C7 με υπερκάλυπτε σε όλα, δεν πλήρωσα τίποτε παραπάνω, οπότε έκανα την αλλαγή και ιδού οι εντυπώσεις-συγκρίσεις ανάμεσα στα δύο.

-Καταρχάς, Anna εναντίον Belle. Η Belle όντως είναι καλύτερη. Πιο φρέσκια, πιο μοντέρνα, οι διαφορές είναι αισθητές και υπαρκτές. Επειδή όμως SPB shell εξακολουθεί να μην είναι, επέστρεψα μετά από μερικές ώρες σε αυτό. Θα μου πείτε "και τώρα εσύ θεωρείς ότι πήρες καινούργιο κινητό;" Η απάντηση είναι ναι, και την αναλύω παρακάτω.

-Οι διαφορές σε θέματα hardware ανάμεσα στα δύο είναι παραπάνω από αισθητή. Ο (πολύ) ταχύτερος επεξεργαστής, η καλύτερη GPU και η περισσότερη RAM δίνουν στο κινητό αυτήν ακριβώς την ταχύτητα που χρειαζόταν. Ενώ και το C7 ήταν ήδη καλό και τα κατάφερνε αξιοπρεπώς, εδώ δεν έχουμε συμβιβασμούς, το κινητό πετάει. Ενδεικτικά, στο language switcher. Ενώ στο C7 ήθελε να περιμένεις 1-2 δευτερόλεπτα για την αλλαγή γλώσσας, στο 701 γίνεται ουσιαστικά ακαριαία. Η εγκατάσταση οποιασδήποτε εφαμρογής γίνεται πολύ πιο γρήγορα και το carousel του SPB απλά δεν κολλάει ποτέ και καθόλου.

-Η οθόνη. Το C7 είχε πολύ καλή οθόνη, το 701 έχει όμως εντυπωσιακή. Και όταν λέω εντυπωσιακή, εννοώ πολύ καλύτερη φωτεινότητα και πραγματικά εξαιρετικό μαύρο, σε βαθμό η οθόνη να μην ξεχωρίζει από το πλαίσιο το κινητού.

Αν κάποιος είναι κολλημένος Nokiaκιας, λάτρεψε το C7 και μπορεί να αποκτήσει το 701 με μικρό κόστος, σίγουρα αξίζει να το κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ένας άρρωστος που έδωσε το C7 και πήρε το 701. Το έψαξα πολύ, κοίταξα και android, και Ν9, και iphone, αλλά το κόλλημά μου δεν μου επέτρεψε να αλλάξω. Το C7 με υπερκάλυπτε σε όλα, δεν πλήρωσα τίποτε παραπάνω, οπότε έκανα την αλλαγή και ιδού οι εντυπώσεις-συγκρίσεις ανάμεσα στα δύο.

-Καταρχάς, Anna εναντίον Belle. Η Belle όντως είναι καλύτερη. Πιο φρέσκια, πιο μοντέρνα, οι διαφορές είναι αισθητές και υπαρκτές. Επειδή όμως SPB shell εξακολουθεί να μην είναι, επέστρεψα μετά από μερικές ώρες σε αυτό. Θα μου πείτε "και τώρα εσύ θεωρείς ότι πήρες καινούργιο κινητό;" Η απάντηση είναι ναι, και την αναλύω παρακάτω.

-Οι διαφορές σε θέματα hardware ανάμεσα στα δύο είναι παραπάνω από αισθητή. Ο (πολύ) ταχύτερος επεξεργαστής, η καλύτερη GPU και η περισσότερη RAM δίνουν στο κινητό αυτήν ακριβώς την ταχύτητα που χρειαζόταν. Ενώ και το C7 ήταν ήδη καλό και τα κατάφερνε αξιοπρεπώς, εδώ δεν έχουμε συμβιβασμούς, το κινητό πετάει. Ενδεικτικά, στο language switcher. Ενώ στο C7 ήθελε να περιμένεις 1-2 δευτερόλεπτα για την αλλαγή γλώσσας, στο 701 γίνεται ουσιαστικά ακαριαία. Η εγκατάσταση οποιασδήποτε εφαμρογής γίνεται πολύ πιο γρήγορα και το carousel του SPB απλά δεν κολλάει ποτέ και καθόλου.

-Η οθόνη. Το C7 είχε πολύ καλή οθόνη, το 701 έχει όμως εντυπωσιακή. Και όταν λέω εντυπωσιακή, εννοώ πολύ καλύτερη φωτεινότητα και πραγματικά εξαιρετικό μαύρο, σε βαθμό η οθόνη να μην ξεχωρίζει από το πλαίσιο το κινητού.

Αν κάποιος είναι κολλημένος Nokiaκιας, λάτρεψε το C7 και μπορεί να αποκτήσει το 701 με μικρό κόστος, σίγουρα αξίζει να το κάνει.

Στους άλλους Νοκιάκηδες που κράζουν συνέχεια το Android επειδή υποτίθεται ότι απαιτεί επεξεργαστή 1 GHz για να δουλέψει σωστά τι έχεις να πεις;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι, την ακριβή έβαλα...

Σχετικά με τον επεξεργαστή και τους Νοκιάκηδες. Είναι γεγονός ότι το 701 δείχνει πολύ πιο αεράτο. Αυτό συμβαίνει όμως στο SPB, το οποίο είναι γνωστό ότι τρώει ό,τι και να του δώσεις. Ξεκίνησα τα Nokia πριν από έναν χρόνο και περασα διαδοχικά από το C6-00 στο C7 και στο 701. Δυστυχώς ή ευτυχώς, από την πρώτη στιγμή σχεδόν χρησιμοποίησα σε όλα το SPB και η διαφορά στην απόκριση ήταν μεγάλη, και πώς να μην είναι άλλωστε. Το C7 το δούλεψα συνολικά 3-4 μέρες με το ^3 και την Anna. Προτίμησα το SPB όχι γιατί ήταν αργό το λειτουργικό, αλλά γιατί οι ευκολίες του SPB ήταν πολλές και σημαντικές για εμένα. Η belle του 701 πήγαινε εξαιρετικά, εγώ επέσήμανα το πόσο γρήγορο είναι το κινητό στο SPB.

Τώρα, οι διαφορές στην ταχύτητα εγκατάστασης είναι αναμενόμενες και φυσιολογικές. Όπως και να έχει, το symbian^3 δεν μπορεί να πει κανείς ότι πάει αργά στα Nokia των 680Mhz.

Edited by Voodooman
Link to comment
Share on other sites

Ωραία, άμα κάνει του C7 (νόμιζα ότι διαφέρουν κατά μερικά εκατοστά), γιατί η nokia δεν φαίνεται στο site με τα official accessories του 701, να έχει βγάλει θήκη σιλικόνης, μόνο hard cover.

Εσύ πήρες την CC-1009 του C7 δηλαδή?(Θυμάσαι και από που?) Εφάπτεται καλά?

 

To 701 φοράει κανονικά την θήκη του C7.

Απλά, πριν αγοράσεις, πήγαινε δες και τις θήκες που πουλάει η vodafone. Η μάρκα λέγεται Nortoline, κοστίζει 7.9 και μου μοιάζει καλύτερη από την γνήσια που είχα στο C7. Η Nortonline είναι ελαφρά πιο σκληρή (η γνήσια μου ξεχείλωσε ελαφρά μετά τον 8ο μήνα), πιο σκούρη μαύρη (η γνήσια είναι ελαφρότατα διαφανής) και δείχνει πολύ καλύτερη πάνω στο κινητό. Ακριβή βέβαια, στο ebay βρίσκεις με 2-3 ευρώ, αλλά την βιαζόμουν.

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση προς τους κατόχους... απ ότι βλέπω στο nokia/ovi store οι περισσότερες εφαρμογές προς το παρόν δουλεύουν είτε σε symbian 3 είτε στο anna, έχετε δει πρόβλημα συμβατότητας με αρκετές εφαρμογές λόγω belle? αυτό φαντάζομαι θ' αλλάξει, έτσι; θα αναβαθμίσουν σιγά σιγα όλες τις (δημοφιλείς τουλάχιστον) εφαρμογές (skype, fring....)
Link to comment
Share on other sites

To ότι δεν λειτουργεί σωστά το SPB mobile shell στο 701 μου είναι αρκετό για να μου σπάσει τα νεύρα. Όλα τα χρησιμότατα widgets του δεν υπάρχουν πια, ενώ γενικά όλο το shell δεν δουλεύει σωστά.

Γενικά έχω την αίσθηση ότι πέρα από τα ενσωματωμένα widgets δεν υπάρχουν ακόμη πολλά επιπλέον. Και τα μανίσια μου φαίνονται εξαιρετικά "ακατέργαστα" και κακοφτιαγμένα. Θα χρειαστούμε πολλή υπομονή μέχρι το κινητό να φτάσει τα επίπεδα της Anna σε θέματα εφαρμογών. Ίσως έπρεπε να περιμένω πριν το αγοράσω...

Link to comment
Share on other sites

Στους άλλους Νοκιάκηδες που κράζουν συνέχεια το Android επειδή υποτίθεται ότι απαιτεί επεξεργαστή 1 GHz για να δουλέψει σωστά τι έχεις να πεις;

 

εκει εισαι εσυ...? πλεον μιλαμε για διπύρηνους στα 1.4 και σε λιγο τετραπυρηνους.

 

1ghz σε Android υπαρχει εδω και πανω απο εναμιση χρονο και (στο Symbian τωρα σιγα σιγα ερχονται, ενας χρονος +, ειναι αιωνιοτητα στα κινητα. και ειναι και πιο χαμηλης αποδοσης απο τους αντιστοιχους των Android)

 

επισης το Symbian Anna & Belle ΔΕΝ απαιτει 1GHZ επεξεργαστη.

σε αντιθεση με το Android που σε λιγο καιρο θα θες αναγκαστικα διπυρηνο για να το χαρεις σωστα (οπου 'ναι θα γινει και αυτο)

 

*oπου και αν το πας εσυ πονηρα.. το θεμα ειναι ενα. το Symbian δεν ειναι ενεργοβορο.δεν εχει απαιτησεις σε hw.

ενα καλουλι gpu να εχει πανω και κανει την δουλεια του μια χαρα.

 

και ξαναλεω, αυτη η 1Ghz cpu ειναι απλα η cpu των S^3 η οποια ηταν underclocked στα 680.

πολυ πισω σε σχεση με τους αντιστοιχους snapdragon δηλαδη.

αλλα εκει ειναι η μαγκια. δεν ψαρωνουμε με νουμερα γιατι με 680 - 1ghz σε arm cpu, το Symbian τρεχει μια χαρα

Edited by thePRODIGY

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το πέτυχα το κινητάκι στο Πλαίσιο και του έριξα μια ματιά.

Swype φυσικά δεν είχε. Με το μαμίσιο portrait qwerty λίγο δύσκολα τα πράγματα ( α ρε Nokia με το 16:9 σου ! ) αλλά εκεί μπορώ να κάνω συμβιβασμό.

Όσον αφορά την ένταση όμως που λέτε δε ξέρω, δουλεύω σε θορυβώδες περιβάλλον και φοβάμαι πως θα έχω θέμα...

τεσπά θα δείξει, ευχαριστώ για τις απαντήσεις

Link to comment
Share on other sites

Οποιος ειχε και το C7 με την amoled μπορει να μας πει η ευκρινια σε εξωτερικους χωρους πως ειναι,καλυτερη ειναι του 701?

Επισης με ειχε καταβολεψει το ρολογακι στο ενεργο screensaver ειδικα τη νυχτα(ειχα καταργηση τα ρολογια:p),λοιπον στο 701 φαινετε καθολου σε σκοταδι λογο μη υπαρξης amoled?

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Το 701 είναι πολύ πιο ευκρινές σε εξωτερικούς χώρους.

Το ρολόι φαίνεται πολύ καλά, μόνο που νομίζω πως είναι μικρότερο.

Link to comment
Share on other sites

Το 701 είναι πολύ πιο ευκρινές σε εξωτερικούς χώρους.

Το ρολόι φαίνεται πολύ καλά, μόνο που νομίζω πως είναι μικρότερο.

 

Καλό αυτό για τη φωτεινότητα αλλά θα επιμείνω λίγο ακόμη για το ρολόι γιατί είναι πολύ σημαντικό για μένα.

Νύχτα σε απόλυτο σκοτάδι φαίνεται καθαρά όπως στο C7?

Επισεις οι ειδοποιησεις για νέα sms κ αναπαντητες που είναι εμφανείς στο C7 στο νέο 701 υπάρχει κάτι ανάλογο?

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να μην υπαρχει.

 

το ιδιο λειτουργικο ειναι στην ουσια!

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα τώρα σε σκοτάδι, για να είμαι όσο πιο ακριβής μπορώ.

Όταν είναι ενεροποιημένος ο screensaver, βλέπεις μία ολόμαυρη οθόνη με την ημερομηνία και το ρολόι. Το ρολόι δεν έχει αριθμούς, ούτε πλαίσιο, ούτε τίποτα. είναι απλά δύο δείκτες. Ο ωροδείκτης έχει μήκος 0,8 εκ και ο λεπτοδείκτης 1 εκ. Είναι ευκρινές, αλλά είναι μικρό το ρολογάκι, πιο μικρό από του C7, αλλά πιθανόν να υπάρχουν στο store και καλύτερα.

Τώρα για τις αναπάντητες, τα γνωστά. Αναβοσβήνει το κεντρικό πλήκτρο και μόλις το πατήσεις, σου δείχνει την οθόνη ξεκλειδώματος, όπου αναγράφονται τα συμβάντα.

Άντε, αφού είναι τόσο σημαντικό για εσένα, ας σου χαρίσω 5-7 λεπτά, όσο μου χρειάστηκε για να βγάλω και να ανεβάσω την φωτό!

http://i464.photobucket.com/albums/rr7/konos650/th_IMG_2226.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα τώρα σε σκοτάδι, για να είμαι όσο πιο ακριβής μπορώ.

Όταν είναι ενεροποιημένος ο screensaver, βλέπεις μία ολόμαυρη οθόνη με την ημερομηνία και το ρολόι. Το ρολόι δεν έχει αριθμούς, ούτε πλαίσιο, ούτε τίποτα. είναι απλά δύο δείκτες. Ο ωροδείκτης έχει μήκος 0,8 εκ και ο λεπτοδείκτης 1 εκ. Είναι ευκρινές, αλλά είναι μικρό το ρολογάκι, πιο μικρό από του C7, αλλά πιθανόν να υπάρχουν στο store και καλύτερα.

Τώρα για τις αναπάντητες, τα γνωστά. Αναβοσβήνει το κεντρικό πλήκτρο και μόλις το πατήσεις, σου δείχνει την οθόνη ξεκλειδώματος, όπου αναγράφονται τα συμβάντα.

Άντε, αφού είναι τόσο σημαντικό για εσένα, ας σου χαρίσω 5-7 λεπτά, όσο μου χρειάστηκε για να βγάλω και να ανεβάσω την φωτό!

http://i464.photobucket.com/albums/rr7/konos650/th_IMG_2226.jpg

 

Μια χαρά δε το περίμενα λόγο μη ύπαρξης amoled αλλά η Nokia μου αρέσει που δε κρεμαει και εμάς τους κολλημένους και έχει συνέχεια.

:)

 

Στις ειδοποιησεις όπως ξέρει μιας κ το είχες το C7 εκτός απ το αναβοσβημα στο κεντρικό πλήκτρο είχε και το εικονίδιο εμφανώς στην οθόνη κ έγραφε π.χ. 1 αναπαντητη και μάλιστα με την ana δε χρειαζόταν να πατήσεις το κεντρικό πληκτρο να το δεις γιατί φαινόταν εμφανώς,το 701 δε το έχει αυτό?

 

σσ

ευχαριστώ για τις απαντήσεις και το κόπο σου:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά δε το περίμενα λόγο μη ύπαρξης amoled αλλά η Nokia μου αρέσει που δε κρεμαει και εμάς τους κολλημένους και έχει συνέχεια.

:)

 

Στις ειδοποιησεις όπως ξέρει μιας κ το είχες το C7 εκτός απ το αναβοσβημα στο κεντρικό πλήκτρο είχε και το εικονίδιο εμφανώς στην οθόνη κ έγραφε π.χ. 1 αναπαντητη και μάλιστα με την ana δε χρειαζόταν να πατήσεις το κεντρικό πληκτρο να το δεις γιατί φαινόταν εμφανώς,το 701 δε το έχει αυτό?

 

σσ

ευχαριστώ για τις απαντήσεις και το κόπο σου:)

 

Ετσι ακριβως ειναι και στο 701 φιλε Μανο. Αναφερει το συμβαν κατω απο το ρολοι. Περα του πληκτρου που αναβοσβηνει

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως ειναι και στο 701 φιλε Μανο. Αναφερει το συμβαν κατω απο το ρολοι. Περα του πληκτρου που αναβοσβηνει
...

 

...μόνο που είναι λίγο πιο δυσανάγνωστο από το C7. Με το που πατάς το πλήκτρο για να ξεκλειδώσει το κινητό, εμφανίζεται όντως το ρολόι και τα συμβάντα, αλλά εμφανίζεται ελαφρά θολό και το backround της homescreen. Στην περίπτωσή μου τα συμβάντα δεν εμφανίζονται και πολύ καθαρά, ίσως να φταίνε τα χρώματα του backround μου.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια!:)

Μαλλον θα κατεβω πλαισιο να το δω απο κοντα για να αποφασισω μιας και εκανα τη βλακεια και εδωσα το C7.

 

Αληθεια το 701 δεν εχει επιλογη για ψηφιακο ρολοι που σιγουρα θα ειναι πιο ευκρινες απ το μικρο αναλογικο?

 

Και επισης εν το εχει δοκιμαση καποιος με το spb shell κανει δουλεια η κομπιαζει οπως μου εκανε το C7(αλλα κ το Ν8) καμια φορα?

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

καλα θα εχεις Belle και θα προτιμησεις να βαλεις μια αντιγραφη-καχεκτυπο του Android?

 

γιατι?

 

*επισης το Nokia Bubbles εχει ψηφιακο ρολοι

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...