Jump to content

Samsung Galaxy S Plus (I9001)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας "συνάδελφοι"....

Πριν μερικές μέρες αγόρασα και εγώ το Samsung Galaxy S Plus..

Είμαι πολύ ευχαριστημένος με το κινητό, επειδή όμως είμαι εντελώς άσχετος με τα android μου έχει γεννηθεί η εξής απορία που μπορεί να σας ακούγεται εντελώς αφελής...

Ισχύει το ότι δεν υποστηρίζει mobile internet τουλάχιστον για την Q;

Μου φαίνεται εντελώς απίθανο αλλά δοκίμασα να βάλω κάποιες ρυθμίσεις της Q ή της Wind που βρήκα στο Internet και δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη..

Μετά είδα και αυτό http://www.wind.com.gr/gr/wind/upostirixi/internet-apo-to-kinito/sumvates-suskeues/ που δεν αναφέρει το Samsung Galaxy και για να είμαι ειλικρινής προβληματίστηκα...

Ελπίζω να με διαφωτίσετε σχετικά με το ζήτημα...

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μήπως επαναφέρεις τα δεδομένα σου και τις ρυθμίσεις από recovery backup; Τις περισσότερες φορές λειτουργεί ακόμα και αν πάμε σε διαφορετική ρομ, μερικές φορές όμως όχι.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Galaxy S Plus (GT-I9001)

ROM: GIGABREAD+

KERNEL: FeaCore Phoenix nonOC FMR 1.4

Οδηγός για νέους χρήστες

 

Επαναφορα των εφαρμογων με τα δεδομενα τους κανω με το titanium backup και τις επαφες με το KIES....Με την RC4 η αληθεια ειναι οτι περασε καιρος μεχρι να αργησει να λαγκαρει, αλλα με την NitroX απο την πρωτη μερα.....

Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

να σημειώσω οτι στην Nitrox κ εμένα είχε λαγκαρίσματα απ την 1η στιγμή.

εγώ έπαθα άλλο σήμερα.ξαφνικά ενώ πάω να πάρω ένα τηλέφωνο δεν καλεί καθόλου,δεν ακούω τίποτα.ενω αν με καλέσει καποιος όλα καλά...:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας "συνάδελφοι"....

Πριν μερικές μέρες αγόρασα και εγώ το Samsung Galaxy S Plus..

Είμαι πολύ ευχαριστημένος με το κινητό, επειδή όμως είμαι εντελώς άσχετος με τα android μου έχει γεννηθεί η εξής απορία που μπορεί να σας ακούγεται εντελώς αφελής...

Ισχύει το ότι δεν υποστηρίζει mobile internet τουλάχιστον για την Q;

Μου φαίνεται εντελώς απίθανο αλλά δοκίμασα να βάλω κάποιες ρυθμίσεις της Q ή της Wind που βρήκα στο Internet και δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη..

Μετά είδα και αυτό http://www.wind.com.gr/gr/wind/upostirixi/internet-apo-to-kinito/sumvates-suskeues/ που δεν αναφέρει το Samsung Galaxy και για να είμαι ειλικρινής προβληματίστηκα...

Ελπίζω να με διαφωτίσετε σχετικά με το ζήτημα...

Ευχαριστώ...

 

Δοκίμασες αυτό?

Link to comment
Share on other sites

lol

όχι,αλλα αλλαξα rom και ξαναπέρασα στην Gigarbread κ ολα ΟΚ.

τελικά έχεις δίκιο,αυτή είνι η καλύτερη :)

Link to comment
Share on other sites

Ο dev της gigabread+ ανέβασε μία νέα βερσιόν σήμερα, που υποτίθεται ότι θα έχει πιο καλή μπαταρία και σκρολάρισμα. Καλά το σκρολάρισμα ήταν και πριν πολύ καλό, τώρα έγινε ακόμα καλύτερο και μένει να δούμε την μπαταρία. Επέλεξα feacore kernel και μετά εγκατέστησα τον nonOC feacore (η ρομ περιέχει ως επιλογή τον υπερχρονισμένο feacore).

 

Τι να πω! Κατά τη γνώμη μου είναι η καλύτερη και πιο σταθερή gigabread rom που υπάρχει αυτή τη στιγμή! Κανένα bug, άψογο σκρολάρισμα, κανένα lag στα παιχνίδια, όλα τα διαθέσιμα mods για το τηλέφωνό μας (εκτός από τις οθόνες κλειδώματος), μεγάλη ποικιλία ήχων, διάφορες γραμματοσειρές, ics animations, πολλά άλλα και κορυφαίο gps (άλλαξα το "europe" σε "gr" και κλείδωσε δορυφόρους για πρώτη φορά και σε κλειστό χώρο σε 13'')!

 

--------------

Χθες την έβαλα και εγώ. Έλειπαν Gmail gtalk YouTube και τα κατεβασα απο Μάρκετ. Όμως έβγαζε και στα τρια fc. Την έβαλα και με factrory reset τα ίδια. Κούρος υπάρχει λυση;;; Γύρισα ξανά στην 6. 5.

Edited by Falcon36
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά την δοκίμασα και γώ την gigabread 0.66 και είναι πραγματικά η ταχύτερη και με την πιό τέλεια αίσθηση gingerbread custom rom μέχρι αυτήν τη στιγμή!

Από games τώρα τελευταία το μόνο που παίζω είναι το temple run. Αυτό το παιχνίδι δεν υπάρχει καμία gingerbread rom (ούτε η Blazr δεν το παίζει καλά) που να το παίζει δίχως lags παρά μόνο η cynaogen mod 9 ALPHA build4

 

ΧΘΕΣ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ. ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ GMAIL GTALK YOUTUBE. TA ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ PLAY ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΒΓΑΖΕ FC ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΡΙΑ. ΕΚΑΝΑ WIPE ΑΛΛΑ ΔΕ ΒΡΗΚΑ ΛΥΣΗ ΚΑΙ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΑ ΣΤΗ 0. 6. 5. ΕΙΧΑ ΚΕΡΝΕΛ KQ3+

ΚΑΜΙΑ ΛΥΣΗ ΚΟΥΡΟΣ; ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ FACTORY RESET. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΛΙΣ ΤΙΣ ΕΒΑΖΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΡΚΕΤ.

 

Έχει απόλα άν τα επιλέξεις στον aroma installer!

 

EDIT: Παρακαλώ να συγχωνευτεί σε ένα σχόλιο τα 2 τελευταία μου! Ευχαριστώ!

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Έχει απόλα άν τα επιλέξεις στον aroma installer!

 

EDIT: Παρακαλώ να συγχωνευτεί σε ένα σχόλιο τα 2 τελευταία μου! Ευχαριστώ!

Γνωρίζω ότι έχει απόλα. Αγώ λέω ότι λείπει η gmail. Gtalk. Youtube. Όταν κάνεις εγκατάσταση τα έχει μέσα αυτά η 0.6.6;; Σε εμένα δεν τα έχει και αναγκάστηκα να τα κατεβάσω από το μαρκετ. Και τότε μου έκανε FC και στα τρία που εγκατέστησα από το μαρκετ.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζω ότι έχει απόλα. Αγώ λέω ότι λείπει η gmail. Gtalk. Youtube. Όταν κάνεις εγκατάσταση τα έχει μέσα αυτά η 0.6.6;; Σε εμένα δεν τα έχει και αναγκάστηκα να τα κατεβάσω από το μαρκετ. Και τότε μου έκανε FC και στα τρία που εγκατέστησα από το μαρκετ.

 

Εγώ επέλεξα καταλάθος το "google apps" από τον installer και μου τα εγκατέστησε και επειδή όλα αυτά δεν τα χρησιμοποιώ μετά τα διέγραφα.

Link to comment
Share on other sites

Χθες την έβαλα και εγώ. Έλειπαν Gmail gtalk YouTube και τα κατεβασα απο Μάρκετ. Όμως έβγαζε και στα τρια fc. Την έβαλα και με factrory reset τα ίδια. Κούρος υπάρχει λυση;;; Γύρισα ξανά στην 6. 5.

 

Δοκίμασε αυτό που είπε ο geo xar. Αν επιλέξεις από aroma "google apps" λογικά θα στα εγκαταστήσει. Δεν το επιλέγω και δεν ξέρω. Για τα fc τώρα μία λύση (όχι όμως και πανάκεια), είναι όταν εμφανίζονται να πηγαίνεις recovery και να κάνεις:

 

wipe cache partitions,

advanced/wipe dalvik cache

 

Από games τώρα τελευταία το μόνο που παίζω είναι το temple run. Αυτό το παιχνίδι δεν υπάρχει καμία gingerbread rom (ούτε η Blazr δεν το παίζει καλά) που να το παίζει δίχως lags παρά μόνο η cynaogen mod 9 ALPHA build4

 

Και γω το temple run παίζω και ήταν ο βασικός λόγος που άλλαξα την cm7 (ενώ μετά το τελευταίο fix ήταν άψογη σχεδόν σε όλα της, δυστυχώς είχα lags στο temple run). Στις shadow και broodrom business edition δεν είχα πρόβλημα, ενώ σε όλες τις άλλες δεν έλειπαν τα lags (ναι ακόμα και στην blazr).

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Galaxy S Plus (GT-I9001)

ROM: GIGABREAD v0.6.6

KERNEL: FeaCore Phoenix nonOC FMR 1.4

Οδηγός για νέους χρήστες

Edited by kouros17
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ φίλε ,όταν το πήρα έβαλα κάρτα wind και πήρε μόνο του τις ρυθμίσεις.Μετά άλλαξα κάρτα έβαλα vodafon , μόνο του διέγραψε τις προηφούμενες και πήρε τις νέες.Καλού κακού αν είναι για wind πάρε το 1260 επιλογή 9 και ρώτησέ τους άν ο αριθμός είναι εντάξει για MMS και ίντερνετ.Αυτά.Όσο για Q την έχει ογιος μου και δεν έχει καταφέρει να βάλει ρυθμίσεις στο wave 8500.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας "συνάδελφοι"....

Πριν μερικές μέρες αγόρασα και εγώ το Samsung Galaxy S Plus..

Είμαι πολύ ευχαριστημένος με το κινητό, επειδή όμως είμαι εντελώς άσχετος με τα android μου έχει γεννηθεί η εξής απορία που μπορεί να σας ακούγεται εντελώς αφελής...

Ισχύει το ότι δεν υποστηρίζει mobile internet τουλάχιστον για την Q;

Μου φαίνεται εντελώς απίθανο αλλά δοκίμασα να βάλω κάποιες ρυθμίσεις της Q ή της Wind που βρήκα στο Internet και δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη..

Μετά είδα και αυτό http://www.wind.com.gr/gr/wind/upostirixi/internet-apo-to-kinito/sumvates-suskeues/ που δεν αναφέρει το Samsung Galaxy και για να είμαι ειλικρινής προβληματίστηκα...

Ελπίζω να με διαφωτίσετε σχετικά με το ζήτημα...

Ευχαριστώ...

 

Λεπτομέρειες δε θυμάμαι, γιατί πάει καιρός που το έχω περάσει στης γυναίκας μου, άλλα σίγουρα λειτουργεί με Q

Oukitel K6000 Pro

LG G3

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι.....; Παιζει ρολο το αν κανεις επαναφορα εφαρμογων κ των δεδομενων τους με το titanium backup απο διαφορετικη ρομ σε διαφορετικη πχ. απο broodRom σε Gingerbird+ ???? Εννοω αν δημιουργει προβληματα....
Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

Όχι, αυτό κάνω συνέχεια όταν αλλάζω ρομ. Σε όποια ρομ υπάρχει πρόβλημα (π.χ. cm7) θα το αναφέρει στις οδηγίες εγκατάστασης. Αρκεί πριν την εγκατάσταση της νέας ρομ, από recovery να κάνεις όλα τα wipe:

 

wipe data/factory reset,

wipe cache partitions,

advanced/wipe dalvik cache

 

Αμέσως μετά της εγκατάσταση της ρομ μπορείς να επαναλάβεις τα τρία wipe για να τα "σιγουρέψεις"

 

Μετά ανοίγεις το τηλέφωνο και κάνεις επαναφορά εφαρμογών και ρυθμίσεων, αν σου βγάζει fc, ξαναγύρνα recovery και κάνε τα δύο τελευταία wipe

 

wipe cache partitions,

advanced/wipe dalvik cache.

 

Αν χρειάζεται κάτι παραπάνω θα στο αναφέρει στις οδηγίες εγκατάστασης της ρομ.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Galaxy S Plus (GT-I9001)

ROM: GIGABREAD v0.6.6

KERNEL: FeaCore Phoenix nonOC FMR 1.4

Οδηγός για νέους χρήστες

Link to comment
Share on other sites

Όχι, αυτό κάνω συνέχεια όταν αλλάζω ρομ. Σε όποια ρομ υπάρχει πρόβλημα (π.χ. cm7) θα το αναφέρει στις οδηγίες εγκατάστασης. Αρκεί πριν την εγκατάσταση της νέας ρομ, από recovery να κάνεις όλα τα wipe:

 

wipe data/factory reset,

wipe cache partitions,

advanced/wipe dalvik cache

 

Αμέσως μετά της εγκατάσταση της ρομ μπορείς να επαναλάβεις τα τρία wipe για να τα "σιγουρέψεις"

 

Μετά ανοίγεις το τηλέφωνο και κάνεις επαναφορά εφαρμογών και ρυθμίσεων, αν σου βγάζει fc, ξαναγύρνα recovery και κάνε τα δύο τελευταία wipe

 

wipe cache partitions,

advanced/wipe dalvik cache.

 

Αν χρειάζεται κάτι παραπάνω θα στο αναφέρει στις οδηγίες εγκατάστασης της ρομ.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Galaxy S Plus (GT-I9001)

ROM: GIGABREAD v0.6.6

KERNEL: FeaCore Phoenix nonOC FMR 1.4

Οδηγός για νέους χρήστες

 

Εγω τωρα που δεν εκανα τα 2 wipe cache partitions, advanced/wipe dalvik cache......να κανω ενα hard reset τα 3 wipe κ ξανα hard reset???

 

Παντως οι πρωτες εντυπωσεις της GIGABREAD+ ειναι θετικοτατες, αλλα δυστυχως η μονη ρομ η οποια δεν ειχε προβλημα με το bluetooth ακουστικο μου ειναι η broodRom. Σε ολες τις αλλες ρομ, συμπεριλαμβανομενων κ των stock , οταν δεν προλαβαινω να σηκωσω το τηλ κ μενει αναπαντητη, κολλαει στην ενδειξη του bluetooth o αριθμος καλουντος κ γενικα κολλαει το ακουστικο με μονη λυση να το κλεισω κ να το ξαναανοιξω.....

Edited by teobot
Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

Αν έκανες hard reset δεν χρειάζεσαι κάτι άλλο.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Galaxy S Plus (GT-I9001)

ROM: GIGABREAD v0.6.6

KERNEL: FeaCore Phoenix nonOC FMR 1.4

Οδηγός για νέους χρήστες

Edited by kouros17
Link to comment
Share on other sites

παιδια σας αφηνω ειμαι κατοχος πλεον του sgs2 :D

ευχαριστω για ολα:p

ενοειται οτι θα συνεχισω να κοιταω το thread

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα εχω απο περσυ τον σεπτεμβριο το galaxy s plus και πριν μια βδομαδα αρχισε να μην μου ανοιγει καμια εφαρμογη και μολισ το κλεινω να μιδενιζουν ολα και να ξαναξεκιναει απο ενα συγκεκριμενο βραδυ. Τι θελω να πω! Ενα βραδυ το αφησα να φορτιζει και το πρωι ηταν νεκρο! Εβγαλα εβαλα μπαταρια και ανοιξε βγαζοντας μου 2 κλησεις ενα μηνυμα που ειχα και μη ανοιγωντας τις εφαρμογες. Απο κει και περα οταν το κανω επανεκινηση με ξεκιναει παλι απο εκεινο το πρωινο εμφανιζοντας ξανα τισ κλησεις και τα μηνυματα και εχωντας σβησει ολες τισ κλεισεις.Μηπως θελει αναβαθμηση? ΚΑι αν ναι μπορω μονος μου?(γενικα το εχω λιγο με τα ηλεκτρονικα)... Και κατι αλλο... Ποσο κραταει μια αναβαθμηση απο ωρα? Οσο πιο γρηγορα με βοηθησετε τοσο καλυτερα... Σας ευχαριστω πολυυυυυυ!:)
Link to comment
Share on other sites

παιδια σας αφηνω ειμαι κατοχος πλεον του sgs2 :D

ευχαριστω για ολα:p

ενοειται οτι θα συνεχισω να κοιταω το thread

 

Πολλές φορές βρέθηκα στο παρά πέντε για να αγοράσω το S2, αλλά είναι τέτοια πλέον η δουλειά που γίνεται για το sgs plus από devs, που δεν βρίσκω το λόγο να το κάνω (αλλά S2 είναι αυτό και ο πειρασμός μεγάλος :))

Καλορίζικο!

 

Παιδια καλησπερα εχω απο περσυ τον σεπτεμβριο το galaxy s plus και πριν μια βδομαδα αρχισε να μην μου ανοιγει καμια εφαρμογη και μολισ το κλεινω να μιδενιζουν ολα και να ξαναξεκιναει απο ενα συγκεκριμενο βραδυ. Τι θελω να πω! Ενα βραδυ το αφησα να φορτιζει και το πρωι ηταν νεκρο! Εβγαλα εβαλα μπαταρια και ανοιξε βγαζοντας μου 2 κλησεις ενα μηνυμα που ειχα και μη ανοιγωντας τις εφαρμογες. Απο κει και περα οταν το κανω επανεκινηση με ξεκιναει παλι απο εκεινο το πρωινο εμφανιζοντας ξανα τισ κλησεις και τα μηνυματα και εχωντας σβησει ολες τισ κλεισεις.Μηπως θελει αναβαθμηση? ΚΑι αν ναι μπορω μονος μου?(γενικα το εχω λιγο με τα ηλεκτρονικα)... Και κατι αλλο... Ποσο κραταει μια αναβαθμηση απο ωρα? Οσο πιο γρηγορα με βοηθησετε τοσο καλυτερα... Σας ευχαριστω πολυυυυυυ!:)

 

Δύσκολο να πούμε που οφείλεται αυτό που σου συνέβη και διαβάζοντάς το δύο πράγματα μου έρχονται στο μυαλό σαν πιθανές λύσεις:

 

1) Hard reset (*2767*3855#), που θα διαγράψει τα πάντα από το τηλέφωνο και την εσωτερική σου κάρτα, όχι όμως και αυτά που έχεις στην εξωτερική. Θα επαναφέρει το τηλέφωνο στην αρχική του κατάσταση γι'αυτό φρόντισε να κρατήσεις backup ότι χρειάζεσαι (εφαρμογές, επαφές, κλπ).

 

2) Εγκατάσταση ίσως μιας πιο πρόσφατης επίσημης ρομ (ή αν θες κάποιας custom rom). Από τις πιο πρόσφατες επίσημες ρομ είναι η I9001XXKQE και μπορείς να την κατεβάσεις από εδώ (είναι η ένατη στη σειρά, release date 04.05.2012). Οδηγίες εγκατάστασης μπορείς να βρεις εδώ. Είναι απλή διαδικασία (αρκεί να το κάνεις μία φορά) και κρατάει περίπου 5 - 10 λεπτά. Πρώτα όμως πρέπει να γίνεις root. Κάτι που είναι επίσης πολύ απλό για το τηλέφωνό μας και μπορείς να βρεις τον τρόπο εδώ.

 

Αν σου δημιουργηθούν απορίες εδώ είμαστε :)

 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Galaxy S Plus (GT-I9001)

ROM: GIGABREAD v0.6.6

KERNEL: FeaCore Phoenix nonOC FMR 1.4

Οδηγός για νέους χρήστες

Edited by kouros17
Link to comment
Share on other sites

Τελικα παιδια βρηκα την εγκυηση.. Και θα το παω στην samsung γιατι μου ειπαν πως και να μην εχω την αποδειξει αρκει να τους παω το κινητο. Αλλα ηστην αντιπροσωπια θα μου περασουν τισ τελευταιες αναβαθμησεις που εχουν βγει? ΚΑι κατι αλλο επειδη αγορασα μια καινουργια μπαταρια αυθεντικη (συμβουλη ενος τεχνικου) πως μπορω να την πουλησω καπου μιας και εχω την εγκυηση? Ευχαριστω..
Link to comment
Share on other sites

Τελικα παιδια βρηκα την εγκυηση.. Και θα το παω στην samsung γιατι μου ειπαν πως και να μην εχω την αποδειξει αρκει να τους παω το κινητο. Αλλα ηστην αντιπροσωπια θα μου περασουν τισ τελευταιες αναβαθμησεις που εχουν βγει? ΚΑι κατι αλλο επειδη αγορασα μια καινουργια μπαταρια αυθεντικη (συμβουλη ενος τεχνικου) πως μπορω να την πουλησω καπου μιας και εχω την εγκυηση? Ευχαριστω..

 

Δεν νομίζω να έχει βγεί για τις συσκευές που "φοράν" το ελληνικό firmware κάποια αναβάθμιση, οπότε προφανώς εκέι που θα πάς την συσκευή δε θα σου περάσει κάποια αναβάθμιση! Θα σου ξαναπεράσουν όμως το λειτουργικό που έχεις και τώρα μήπως και λυθούν τα προβλήματά σου. Το καλύτερο μέρος γνώμη μου είναι το ebay για την μπαταρία.

 

EDIT: Την μπαταρία πόσο την αγόρασες και πόσο την πουλάς? Μπορείς να μου απαντήσεις και με pm. Σε ρωτάω γιατί ενδιαφέρομαι να την αγοράσω αν δεν είναι πολλά τα χρήματα

Edited by geo_xar
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Εγώ το κινητό το έχω όπως το αγόρασα με την stock rom. Αν περάσω μια πιο πρόσφατη stock rom θα πρέπει να κάνω hard reset? Θα πρέπει να "ξαναστήσω" το τηλέφωνο απο την αρχή?
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να έχει βγεί για τις συσκευές που "φοράν" το ελληνικό firmware κάποια αναβάθμιση, οπότε προφανώς εκέι που θα πάς την συσκευή δε θα σου περάσει κάποια αναβάθμιση! Θα σου ξαναπεράσουν όμως το λειτουργικό που έχεις και τώρα μήπως και λυθούν τα προβλήματά σου. Το καλύτερο μέρος γνώμη μου είναι το ebay για την μπαταρία.

 

EDIT: Την μπαταρία πόσο την αγόρασες και πόσο την πουλάς? Μπορείς να μου απαντήσεις και με pm. Σε ρωτάω γιατί ενδιαφέρομαι να την αγοράσω αν δεν είναι πολλά τα χρήματα

 

 

Θα σου απαντησω την Δευτερα γιατι υπαρχει μια περιπτωση να την χρειαστω. Την Δευτερα λοιπον!

Link to comment
Share on other sites

σηγνωμη φηλε μου αλλα δεν καταλαβατι ενοεις να συνδεσω μονο το μαυρο και τοκοκκινο ; αυτα ειναι μονο για τον ηχο για να καταλαβεις εχω το το καλωδιο που κουμπονει στο3,5 jack των ακουστικων και καταληγει ατο κοκκινο κιτρινο ασπρο τα οποια κουμπονω πανω στην τηλεοραση μηπως εσυ μηλας για καποιο αλλο καλωδιο σηγνωμη αν σε ζαλισα

 

Το ίδιο καλώδιο έχω και εγώ. Απλά συνδέω το κοκκινό για την εικόνα και το κίτρινο και το μαύρο για τον ήχο!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S Plus (I9001)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...