Jump to content

Sony Ericsson "Live with Walkman"


asikis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

χρωμα... τι προτεινετε

γουστο ειναι το χρωμα.εμενα π.χ. το μαυρο μ'αρεσει περισσοτερο απο το λευκο! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έκανα ερώτηση που αφορά την φόρτιση του κινητού στην sony ericsson και ιδού η απάντηση...! Για όλους...!

MyPhone Fun & Downloads Update Service

 

Αγαπητέ Κύριε,

 

Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε με την Sony Ericsson.

 

 

 

Σχετικά με το αίτημά σας, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, ο αρχικός χρόνος φόρτισης για το Sony Ericsson Live with Walkman™ κινητό τηλέφωνο είναι τέσσερις (4) ώρες. Η μπαταρία του κινητού τηλεφώνου είναι εν μέρει φορτισμένη όταν αγοράζετε την συσκευή. Το Sony Ericsson Live with Walkman™ κινητό τηλέφωνο διαθέτει μπαταρία λιθίου την οποία μπορείτε να φορτίζετε όποτε επιθυμείτε, εφόσον έχετε ολοκληρώσει την αρχική φόρτιση των τεσσάρων (4) ωρών.

 

Στη συνέχεια, θα θέλαμε να σας αναφέρουμε ότι μπορείτε να φορτίσετε την συσκευή σας με την χρήση του τροφοδοτικού καθώς επίσης και με την χρήση του υπολογιστή.

 

Για να φορτίσετε το τηλέφωνο με τη χρήση του τροφοδοτικού:

 

- Συνδέστε το τηλέφωνο σε μια πρίζα με τη χρήση του καλωδίου USB και του τροφοδοτικού.

 

Για να φορτίσετε το τηλέφωνο με τη χρήση του υπολογιστή:

 

- Συνδέστε το τηλέφωνο με τη θύρα USB ενός υπολογιστή με τη χρήση του καλωδίου USB που περιλαμβάνεται στο πακέτο του τηλεφώνου.

 

Θα θέλαμε να γνωρίζετε ότι μπορεί να χρειαστούν μερικά λεπτά μέχρι να εμφανιστεί στην οθόνη το εικονίδιο μπαταρίας όταν συνδέεται το τηλέφωνο σε πηγή ρεύματος.

 

Σημείωση: Η μπαταρία αρχίζει να αποφορτίζεται λίγο αφού φορτιστεί πλήρως και, στη συνέχεια, αρχίζει να φορτίζεται ξανά μετά από συγκεκριμένο χρονικό διάστημα. Αυτό αποσκοπεί στην παράταση της ωφέλιμης διάρκειας ζωής της μπαταρίας και μπορεί να έχει ως αποτέλεσμα η ένδειξη κατάστασης φόρτισης να δείχνει επίπεδο φόρτισης κάτω από 100%.

 

 

 

Σε περίπτωση που επιθυμείτε περαιτέρω υποστήριξη, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε ξανά μαζί μας στα τηλέφωνα 801 11 810 810 και 210 899 19 19 (απο κινητό). Για περισσότερες πληροφορίες αναφορικά με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας: http://www.sonyericsson.com.gr.

 

 

 

Με εκτίμηση,

 

Βεατρίκη Μανιατέα

Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών Sony Ericsson

 

http://www.sonyericsson.com.gr

Email: questions.gr@support.sonyericsson.com

Τηλέφωνα: 801 11 810 810, 210 899 19 19 (από κινητό)

Στους τυφλούς βασιλεύει ο μονόφθαλμος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!Είχα samsung galaxy ace αλλά ήθελα μικρότερο κινητό και πλέον είμαι κάτοχος

του Walkman!Είμαι πολύ ευχαριστημένος περίπου μια εβδομάδα τώρα που το έχω!Μπορώ να πώ ότι

είναι καλύτερο και απο το ace που είχα(αν και είμαι λίγο samsungάκιας στα android)!Και για να μην

πολυλογώ..είναι άριστη συσκευή και την προτείνω αν και γαι μένα έχει 3 ελαττώματακια..:

 

1. Λίγο τρίξιμο το καπάκι της μπαταρίας!

2. Η θύρα usb λίγο χύμα!

3. Και το φλασάκι της κάμερας σε κοντινές φωτογραφίες είναι έντονο!Και αυτό το λέω γιατί είχα και

το x10 mini κάποτε και δεν χαλούσε την φωτογραφία το φλάς σε κοντινή απόσταση!

 

Κατά τ' άλλα όμορφο,σφεράτο και φτηνό!

Huawei ideos U8150 >SE x10 mini >SGMini >Alcatel OT990 >

SGAce >SE Live with Walkman >Samsung Nexus S >SGS II >

MOTO RAZR >SGTab 2 7 >SGNote >SGS III mini >SGGrand >

Lenovo A706 >Lenovo A269i >Lenovo S650

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω εχω μια απορια. Θεματα δεχετε το συγκεκριμενο κινιτο?? δεν λεω για wallpaper και την ιδια φωτο μεσα στο μενου.Κανονικο θεμα δεχετε???Δηλαδη για να γινω πιο σαφης.Εξω να εχει μια φωτο του θεματος και οταν μπενεις στο μενου να αλλαζουν ολα τα πχ (εικονιδια) Κολλαω μονο σε αυτο για να το αγορασω. γιατι κατ αλλα μ αρεσι παρα πολυ..... οποιος γνωριζει ας απαντησει.Ευχαριστω προκαταβολικα
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω εχω μια απορια. Θεματα δεχετε το συγκεκριμενο κινιτο?? δεν λεω για wallpaper και την ιδια φωτο μεσα στο μενου.Κανονικο θεμα δεχετε???Δηλαδη για να γινω πιο σαφης.Εξω να εχει μια φωτο του θεματος και οταν μπενεις στο μενου να αλλαζουν ολα τα πχ (εικονιδια) Κολλαω μονο σε αυτο για να το αγορασω. γιατι κατ αλλα μ αρεσι παρα πολυ..... οποιος γνωριζει ας απαντησει.Ευχαριστω προκαταβολικα

 

πρεπει να κατεβασεις καποιον launcher απο το μαρκετ.προτεινω τον go launcher.

HTC Desire s

Sonyericsson Neo V

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη πρεπει να το κατεβασω και να το περασω στο κινιτο και να το κανω εγκατασταση? σορρυ για την ενοχληση αλλα ειμαι λιγο ασχετος.αν δεν κατεβασω αυτο το προγραμμα δεν θα μπορων να εχω θεματα?

 

προσπαθω να μπω στο android και στην αρχη μου λεει να κανω λογαριασμο google για να μπω.Γραφωτα στοιχεια μου αλλα μου λεει

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΗ Η ΔΙΜΙΟΥΡΓΙΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΔΙΑΚΟΜΙΣΤΗ.

Τι κάνω λαθος????? please help!!!!!:(

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να μπω στο android και στην αρχη μου λεει να κανω λογαριασμο google για να μπω.Γραφωτα στοιχεια μου αλλα μου λεει

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΗ Η ΔΙΜΙΟΥΡΓΙΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΔΙΑΚΟΜΙΣΤΗ.

Τι κάνω λαθος????? please help!!!!!:(

 

μαλλον ειναι κολλημα προσωρινο.αστο λιγο και ξαναπροσπαθησε.απο τον υπολογιστη μπορεις να μπεις;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πο τον υπολογιστη μαινω στο gmail και στο λογαριασμο google. οταν παω να μπω στο android market μου λεει Δεν υπάρχουν τηλέφωνα Android τα οποία να σχετίζονται με αυτόν τον λογαριασμό. Συνδεθείτε με διαφορετικό λογαριασμό. Τι ενοει και τι πρεπει να κανω??? σορυ για την ενοχληση...
Link to comment
Share on other sites

δεν ενοχλεις βρε συ!συμβαινει συχνα..καντου μια επενακκινηση και αν δεν στρωσει αστο και μπορει να στρωσει μονο του.

αν παλι δεν γινεται τιποτα,περασε του παλι το λειτουργικο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οταν λες να του περασω το λειτουργικο??

 

να ξαναφλασαρεις με SEUS.

το κατεβαζεις απο εδω

αυτο θα σε κανει να χασεις τα αρχεια σου.και να ρθει το τηλεφωνο στην κατασταση οπως το πρωτοπηρες.

περιμενε πριν το κανεις,γιατι μπορει να φτιαξει το market.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την συμβουλή σου, αλλά έτσι κι αλλιώς είναι δωρεάν οι βιντεοκλήσεις, άλλωστε μόλις ήρθε και η αναβάθμιση 2.3.4 που έχει βιντεοκλήσεις μέσω talk, το μόνο που με "ενοχλεί" είναι οτι δεν μπορώ να δω την κάρτα μνήμης δεν έχει κάτι ανάλογο με το galaxy 3 που έχει το : τα αρχεία μου. το rootάρισμα έρχεται το βλέπω...!!!

 

 

 

toledo θα σου πρότεινα να περιμένεις την αναβάθμιση σε ice cream και μετά να rootάρεις. αν το έχεις κάνει ήδη η πλέον άχρηστη εφαρμογή είναι και με διαφορά το track id. μια πολύ ωραία εφαρμογή για να βλέπεις την sd card εφόσον είσαι root είναι η root explorer και κάνει παπάδες...!!

 

δεν το εχω rootari ακομη περιμενα της απαντησεις σας

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

κανενα καλο προγραμμα για να αντεχει η μπαταρια παραπανω?

4 μερες και η μπαταρια κραταει μια μερα, βεβαια με πολυ παιξιμο παιχνιδια απο τον μικρο (τον γιο μου) :)

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

κανενα καλο προγραμμα για να αντεχει η μπαταρια παραπανω?

4 μερες και η μπαταρια κραταει μια μερα, βεβαια με πολυ παιξιμο παιχνιδια απο τον μικρο (τον γιο μου) :)

 

οταν το φορτιζεις,κανε μια επανεκκινηση του κινητου.επισης αυτο που παντα θα τρωει πιο πολυ την μπαταρια,ειναι η φωτεινοτητα.αν θες χαμηλωσε την λιγο.εγω την εχω στο 60%

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κανενα καλο προγραμμα για να αντεχει η μπαταρια παραπανω?

4 μερες και η μπαταρια κραταει μια μερα, βεβαια με πολυ παιξιμο παιχνιδια απο τον μικρο (τον γιο μου) :)

 

παρε δευτερη απο ebay

Link to comment
Share on other sites

δεν το εχω rootari ακομη περιμενα της απαντησεις σας

 

toledo σε άλλα ποστ διάβασα οτι δεν υπάρχει πρόβλημα να rootαρεις. Απλά όταν θα γίνει η αναβάθμιση λένε οτι θα πρέπει να το ξανακάνεις. Εγώ το έκανα...! :)

 

Και μια ερώτηση στους διαχειριστές, πως γίνεται να βάλω πολλές παραθέσεις μαζί; η απαντήσεις σε διαφορετικά μηνύματα;

Edited by k_lostadior
Στους τυφλούς βασιλεύει ο μονόφθαλμος
Link to comment
Share on other sites

σημερα συνδεθηκα με το android market και δεν ξερω τι εγινε και πρεπει να εκανα συγχρονισμο με δυκτυο του παροχου μου,ενω ημουν συνδεμενος κανονικα σε wifi δικτυο.(πρεπει να εκανα πατατα μεγαλη) και την πατησα σε μια επιλογη που μου εβγαλε οταν πηγα να μπω στο μαρκετ <για την ενεργοποιηση του μαρκετ απαιτουνται δεδομενα φοντου> πατησα οκ και μαλλον χρεωθηκα.

αυτο που ψαχνω να βρω ειναι..που δειχνει τα δεδομενα της συσκευης.π.χ ποσα mb εχω κατεβασει..το γραφει πουθενα αυτο??? και ο μαμακας γλυκαθηκα και κατεβασα χαλαρα 200 mb σε εφαρμογες..:(

 

επισης το antivirus ειναι χρησιμο...η μονο μνημη :food: και τιποτα παραπανω.

Edited by RAVER
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σημερα συνδεθηκα με το android market και δεν ξερω τι εγινε και πρεπει να εκανα συγχρονισμο με δυκτυο του παροχου μου,ενω ημουν συνδεμενος κανονικα σε wifi δικτυο.(πρεπει να εκανα πατατα μεγαλη) και την πατησα σε μια επιλογη που μου εβγαλε οταν πηγα να μπω στο μαρκετ <για την ενεργοποιηση του μαρκετ απαιτουνται δεδομενα φοντου> πατησα οκ και μαλλον χρεωθηκα.

αυτο που ψαχνω να βρω ειναι..που δειχνει τα δεδομενα της συσκευης.π.χ ποσα mb εχω κατεβασει..το γραφει πουθενα αυτο??? και ο μαμακας γλυκαθηκα και κατεβασα χαλαρα 200 mb σε εφαρμογες..:(

 

επισης το antivirus ειναι χρησιμο...η μονο μνημη :food: και τιποτα παραπανω.

 

αμαν...πηγαινε ρυθμισεις-ασυρματο και δικτυα-ρυθμισεις wifi-πατα το δεξι κλικ (δεν ξερω ποιο ειναι το κουμπι των επιλογων στο live) και μετα συνθετα!απο κει επελεξε πολ.καταστ.αδραν.wifi "Ποτε". λογικα χρεωθηκες γιατι εκει που ησουν συνδεδεμενος με wifi εχασες το σημα σου και συνδεθηκε το κινητο αυτοματα στον παροχο.με την επιλογη αυτη,δεν θα κλεινει ποτε το σημα.εκτος και αν βγεις εκτος εμβελειας!οποτε για να σαι σιγουρος οτι δεν θα ξαναχρεωθεις πηγαινε ρυθμισεις-ασυρματο και δικτυα-δικτυα κινητης τηλεφ.και απενεργοποιησε τα δεδομενα ενεργα που λεει!!

οσο και να χτυπιεται το κινητο δεν θα ξαναμπει απο τον παροχο σου.απλα καθε φορα που θες να σερφαρεις χωρις wifi,θα ενεργοποιεις τα δεδομενα.:)

 

δεν χρειαζεσαι antivirus.ραμ και μπαταρια τρωνε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αμαν...πηγαινε ρυθμισεις-ασυρματο και δικτυα-ρυθμισεις wifi-πατα το δεξι κλικ (δεν ξερω ποιο ειναι το κουμπι των επιλογων στο live) και μετα συνθετα!απο κει επελεξε πολ.καταστ.αδραν.wifi "Ποτε". λογικα χρεωθηκες γιατι εκει που ησουν συνδεδεμενος με wifi εχασες το σημα σου και συνδεθηκε το κινητο αυτοματα στον παροχο.με την επιλογη αυτη,δεν θα κλεινει ποτε το σημα.εκτος και αν βγεις εκτος εμβελειας!οποτε για να σαι σιγουρος οτι δεν θα ξαναχρεωθεις πηγαινε ρυθμισεις-ασυρματο και δικτυα-δικτυα κινητης τηλεφ.και απενεργοποιησε τα δεδομενα ενεργα που λεει!!

οσο και να χτυπιεται το κινητο δεν θα ξαναμπει απο τον παροχο σου.απλα καθε φορα που θες να σερφαρεις χωρις wifi,θα ενεργοποιεις τα δεδομενα.:)

 

δεν χρειαζεσαι antivirus.ραμ και μπαταρια τρωνε

φιλε ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση σου ;)

τωρα προσπαθω να παω εκει που λες....και την εχει την επιλογη που λεει ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΔΡΑΝΕΙΑΣ WIFI(ορισμος εναλλαγης απο δεδομενα wifi σε δεδομενα κινητου) και το εχω παντα ΠΟΤΕ.και το τσεκαρα και τωρα.

επισης εχω απενεργοποιημενη την "επιλογη δεδομενα ενεργα"

επισης βρηκα και ενα προγραμμα που λεει data monitor (ηταν κρυμμενο) και πατησα οκ και μου δειχνει ολα τα δεδομενα του κινητου (απεσταλμενα-λεφθεντα-συνολικα) οτι ειναι 0 mb.

 

επισης οταν τρεχω μια εφαρμογη και μου λεει -->για την ενεργοποιηση απαιτουνται δεδομενα φοντου..αυτο σε χρεωνει?? η τσαμπα η ανησυχια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

φιλε ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση σου ;)

τωρα προσπαθω να παω εκει που λες....και την εχει την επιλογη που λεει ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΔΡΑΝΕΙΑΣ WIFI(ορισμος εναλλαγης απο δεδομενα wifi σε δεδομενα κινητου) και το εχω παντα ΠΟΤΕ.και το τσεκαρα και τωρα.

επισης εχω απενεργοποιημενη την "επιλογη δεδομενα ενεργα"

επισης βρηκα και ενα προγραμμα που λεει data monitor (ηταν κρυμμενο) και πατησα οκ και μου δειχνει ολα τα δεδομενα του κινητου (απεσταλμενα-λεφθεντα-συνολικα) οτι ειναι 0 mb.

 

επισης οταν τρεχω μια εφαρμογη και μου λεει -->για την ενεργοποιηση απαιτουνται δεδομενα φοντου..αυτο σε χρεωνει?? η τσαμπα η ανησυχια.

 

αν το εχεις στο ποτε,δεν μπορω να καταλαβω πως συνδεθηκε με τον παροχο..:confused:

επισης και με το δεδομενα ενεργα δεν γινεται να συνδεθηκε.

δοκιμασε να σερφαρεις χωρις wifi.να δουμε αν θα σερφαρεις μεσω παροχου.

κατεβασε αν θες και το 3g watchdog και βαλτο να ενεργοποιειται καθε φορα που συνδεεσαι με παροχο για να μετραει τα mb σου.

 

σε ποια εφαρμογη αναφερεσαι;;εγω την εχω ενεργοποιημενη αυτη την επιλογη του φοντου.και δεν με εχει χρεωσει ποτε..;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν το εχεις στο ποτε,δεν μπορω να καταλαβω πως συνδεθηκε με τον παροχο..:confused:

επισης και με το δεδομενα ενεργα δεν γινεται να συνδεθηκε.

δοκιμασε να σερφαρεις χωρις wifi.να δουμε αν θα σερφαρεις μεσω παροχου.

κατεβασε αν θες και το 3g watchdog και βαλτο να ενεργοποιειται καθε φορα που συνδεεσαι με παροχο για να μετραει τα mb σου.

 

σε ποια εφαρμογη αναφερεσαι;;εγω την εχω ενεργοποιημενη αυτη την επιλογη του φοντου.και δεν με εχει χρεωσει ποτε..;)

εχω την εντυπωση προ-ανεφερα και πριν.απλα νομιζα μεχρι και πριν λιγο οτι η επιλογη δεδομενα φοντου σε χρεωνει! κατι που δεν ισχυει,μολις το καταλαβα τωρα.

επισης οσο ημουν στο ανδροιδ μαρκετ το wifi ηταν ενεργο και ημουν και συνδεμενος.

τωρα για να χρησιμοποιεις το ανδροιδ μαρκετ πρεπει να εχει αναγκαστικα την επιλογη--> δεδομενα φοντου ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΗ.ετσι καταλαβα.

πρωτη φορα επαιξα σημερα μαζι του..και οσο να'ναι ειμαι απολυτα αρχαριος και οι ερωτησεις μου αυτο δειχνουν.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ebony σύγκρινε το με το soundhound, που με την μία μου βρήκε ένα κομμάτι όταν με το track id μετά από τρεις η τέσσερις προσπάθειες δεν μου έβγαλε τίποτα, ψάξτο λίγο καλύτερα...

 

Ειμαι πολυ νεος στα Android, και μαλλον εχεις δικιο (και ΔΕΝ εχω δοκιμασει ο ιδιος το soundhound) .Πολυ πριν αγορασω ρωταγα συνεχεια για εφαρμογες τετοιου τυπου αναγνωρισης (ειναι κατι που με ενδiαφερει πολυ) και ολοι, οπως και συ, μου ειπαν το ιδιο. Απλα ο,τι ειπα το ειπα με τη λογικη οτι κατι ''κανει'' και αυτο και δεν ειναι πληρως αχρηστο (το χρησιμοποιω απο την αρχη της εμφανισης του στη sony). Επισης να ρωτησω αν υπαρχουν και τα 3 (soundhound, shazam, track id) στο ιδιο κινητο, υπαρχει περιπτωση να προκυψει προβλημα στις εφαρμογες δλδ να μη λειτουργουν κανονικα; ανοιγοντας ξεχωριστα βεβαια τη καθε μια.

Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση προ-ανεφερα και πριν.απλα νομιζα μεχρι και πριν λιγο οτι η επιλογη δεδομενα φοντου σε χρεωνει! κατι που δεν ισχυει,μολις το καταλαβα τωρα.

επισης οσο ημουν στο ανδροιδ μαρκετ το wifi ηταν ενεργο και ημουν και συνδεμενος.

τωρα για να χρησιμοποιεις το ανδροιδ μαρκετ πρεπει να εχει αναγκαστικα την επιλογη--> δεδομενα φοντου ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΗ.ετσι καταλαβα.

πρωτη φορα επαιξα σημερα μαζι του..και οσο να'ναι ειμαι απολυτα αρχαριος και οι ερωτησεις μου αυτο δειχνουν.:O

 

ναι σε οσα ειπες..αυτο που δεν καταλαβα εγω τελεικα ειναι ...........σε χρεωσε ή οχι;; :lol:

 

Ειμαι πολυ νεος στα Android, και μαλλον εχεις δικιο (και ΔΕΝ εχω δοκιμασει ο ιδιος το soundhound) .Πολυ πριν αγορασω ρωταγα συνεχεια για εφαρμογες τετοιου τυπου αναγνωρισης (ειναι κατι που με ενδiαφερει πολυ) και ολοι, οπως και συ, μου ειπαν το ιδιο. Απλα ο,τι ειπα το ειπα με τη λογικη οτι κατι ''κανει'' και αυτο και δεν ειναι πληρως αχρηστο (το χρησιμοποιω απο την αρχη της εμφανισης του στη sony). Επισης να ρωτησω αν υπαρχουν και τα 3 (soundhound, shazam, track id) στο ιδιο κινητο, υπαρχει περιπτωση να προκυψει προβλημα στις εφαρμογες δλδ να μη λειτουργουν κανονικα; ανοιγοντας ξεχωριστα βεβαια τη καθε μια.

 

δεν θα χεις προβλημα..οι εφαρμογες μπορει να κανουν το ιδιο αλλα δεν συνδεονται μεταξυ τους..;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson "Live with Walkman"

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...