Jump to content

Sony Ericsson "Live with Walkman"


asikis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενος με την 4.0.4.(αποδοση μπαταριας και χαζοκολληματα και το χασημο κλησεων.και αυτο το bug να βαζω το κινητο σε δικτυο gsm και μετα απο επαννεκινηση να αλλαζει :down:).θα το επαναφερω σε 2.3.4. Edited by RAVER
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ο φιλος μου δεν ξερει τι θα πει 2.3.4 ics και περι αυτων...το μονο που θελει ειναι να μην κολλαει

περισσοτερο ακουει μουσικη και παιζει και κανενα παιχνιδακι...και μιλαει στο τηλεφωνο και μυνηματα...δεν κανει βαρια χρηση...

 

οσο για ρουτ και τετοια δεν θελω να κανω...οτι κανω θελω να ειναι επισημο

και η μπαταρια παιζει μεγαλο ρολο για αυτον

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Εχω ενα sony ericsson live with walkman (WT19i) αγορασμενο απο vodafone gr το οποιο απο καποια στιγμη και μετα αρχισε να παρουσιαζει προβληματα..

Αρχικα κατα τη διαρκεια μιας κλησης, "επεφτε" η συνδεση μεσα στα πρωτα λεπτα χωρις λογο..

Υστερα απο την τελευταια αναβαθμηση το κινητο "τρωει" διαφορα κολληματα, πχ στη συνδεση με wifi, δεν εμφανιζει ενημερωση αναπαντητων κλησεων, η οθονη μενει φωτεινη χωρις να σβυνει και γενικα δινει την εντυπωση οτι κατι δεν παει καλα..

Εχει κανεις αναλογη εμπειρια?

Γνωριζετε τιποτα σχετικα με προβληματα ασταθειας στο λειτουργικο του?

Εχει την τελευταια εκδοση android 4.0.4, αριθμο εκδοσης 4.1.Β.0.587 , δεν ειναι rooted

Απο εφαρμογες λιγα πραγματα, δεν ειναι φορτωμενο το κινητο (το εχει η γυναικα μου και δεν χρησιμοποιει τιποτα το ιδιαιτερο )

Σκεφτομαι να το παω στο καταστημα αφου ειναι σε εγγυηση αλλα ηθελα και καμια γνωμη..

Ξεματιασμα ισως? :confused:

Thanx για καθε πληροφορια !

Just donate some blood !!
Link to comment
Share on other sites

4.0.2.A.0.62 η καλύτερη rom που έχει βγει ως τώρα....

οντως ετσι ειναι.εδω και καμια ωρα το εχω επαναφερει σε αυτη την εκδοση.(ουτε 5 λεπτα δεν κρατησε η ολη η διαδικασια) και το κινητο ειναι "σαν" καινουργιο..το ξανα ρυθμιζω απο την αρχη.ευχαριστω για τις διευκρινησεις σου και το ανεβασμα των αρχειων :up: :yahoo:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ παρα πολύ για τις πληροφορίες. Πράγματι μετά την αναβάθμιση τα έπαθα ολα αυτά. Αν ομως πρέπει να επιστρέψω στην προηγούμενη έκδοση για να μην έχω προλήματα, τότε θα το κάνω. Αλλα αναρωτιέμαι... δεν έιχαν προβλέψει στην sony οτι όταν αυτό το τηλέφωνο πάρει αναβάθμιση, θα δημισουργήσει προβλήματα.? Και θεμα με το σημα εχω, και θεμα με την μπαταρια (περισσοτερο απο πριν) και κρασάρει το κινιτο συχνα και πρεπει να το κανω επανεκινηση.
Link to comment
Share on other sites

Αντε να βγάλουν επιτέλους την Jelly Bean μπας και κάνουν καλή υλοποίηση!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πιθανόν κατά την αναβάθμιση να δημιουργίθηκαν αυτά τα προβλήματα. Σε ποια έκδοση αναβάθμισες? Κατα την αναβάθμιση από το Android 2.3.4 στο android 4.0.4 έπρεπε να κάνεις διαγραφή ακόμη και της εξωτερικής μνήμης που σημαίνει ότι θα έπρεπε να χάσεις τα αρχεία σου σε περίπτωση που δεν είχες κάνει backup. Πολύ πιθανόν να είναι αυτή η αιτία όλων αυτών των προβλημάτων που έχεις. Επίσης η μπαταρία στο android 4.0.4 κρατάει λιγότερο γιατί το android 4 είναι πιο βαρύ. Αλλά σε γενικές γραμμές η μπαταρία του είναι αρκετά καλή σε σχέση με άλλα τηλέφωνα andorid. Επίσης λογικά θα σέρνεται και το κινητό σου από ότι φαντάζομαι...

 

Όλα αυτά διορθώνονται πάρα πολύ εύκολα όμως κάνοντας ξανά εγκατάσταση το android 2.3.4 το οποίo είναι αρκετά σταθερό, αρκετά γρήγορο, καταναλώνει λιγότερη μπαταρία και όλα λειτουργούν τέλεια χωρίς προβλήματα. Για να το κάνεις αυτό πρέπει να κατεβάσεις και να εγκαταστήσεις το flashtool από εδώ http://androxyde.github.com/

Και μετά να κατεβάσεις την rom την οποία θα κάνεις εγκατάσταση στο κινητό από εδώ http://www.mediafire.com/?4deeznrbldz886u ή εδώ http://www.mediafire.com/?ervpg54922b9c0p.

 

Μετά από αυτό πρέπει να ακολουθήσεις τις παρακάτω οδηγίες

 

Καταρχήν κράτα backup όλα τα αρχεία σου και τις επαφές σου σε περίπτωση που δεν τα έχεις συγχρονίσει με το gmail γιατί θα τα χάσεις και κάνε φορμάτ από τις ρυθμίσεις του κινητού την εξωτερική μνήμη

1)Σιγουρέψου ότι έχεις κατεβάσει και έχεις κάνει install το flashtool.

2)Κάνε copy-paste την rom που κατέβασες παραπάνω(το αρχείο που τελείωνει σε .ftf ) στον φάκελο C:\Program Files\Flashtool\firmwares.

3)Ξεκίνα το flashtool.

4)Κάνε κλικ πάνω στο κουμπί με την αστραπή και επέλεξε Flashmode.

5)Το νέο Firmware που έχεις κατεβάσει θα πρέπει να εμφανιστει αν το είχες βάλει στον σωστό φάκελο όπως γράφει στο βήμα 2. Επέλεξε το.

6)Κλείσε το τηλέφωνο και συνδεσε το με το usb στον υπολογιστή σου πατώντας ταυτόχρονα το κουμπί χαμηλώματος έντασης.

7)Το flashtool λογικά θα πρέπει να αναγνωρίσει το κινητό σου και να ξεκινήσει την εγκατάσταση. Μετά από αυτό ακολούθα κανονικά τις οδηγίες χωρίς να πειράξεις τίποτα.

8)Όταν σου εμφανίσει „Flashing completed“, ξεσύνδεσε το τηλέφωνο και κλείσε το .

9)περίμενε 1-2 λεπτά και μετά ξεκίνα το τηλέφψνο. Την πρώτη φορά θα αργήσει λίγο να ξεκινήσει.

10)Μετά αφού τελειώσεις τις ρυθμίσεις καλό είναι να του ξανακάνεις ένα reboot.

 

Η πιο σταθερή έκδοση είναι το WT19i_4.0.2.A.0.62 αλλά δεν γίνεται root. H προηγούμενη έκδοση είναι το WT19i_4.0.2.A.0.58 η οποία γίνεται root αλλά πρέπει να αναβαθμίσεις μετά στην έκδοση WT19i_4.0.2.A.0.62. Επιπλέον οδηγίες αν χρειαστείς κάτι μπορείς να βρείς εδώ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1568792

αλλά μπορείς και να ρωτήσεις εδώ πέρα...

και τις δυο ρομ μεσω flashtool θα τις περασουμε;ετσι δε θα φυγει το ρουτ;

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Εχω ενα sony ericsson live with walkman (WT19i) αγορασμενο απο vodafone gr το οποιο απο καποια στιγμη και μετα αρχισε να παρουσιαζει προβληματα..

Αρχικα κατα τη διαρκεια μιας κλησης, "επεφτε" η συνδεση μεσα στα πρωτα λεπτα χωρις λογο..

Υστερα απο την τελευταια αναβαθμηση το κινητο "τρωει" διαφορα κολληματα, πχ στη συνδεση με wifi, δεν εμφανιζει ενημερωση αναπαντητων κλησεων, η οθονη μενει φωτεινη χωρις να σβυνει και γενικα δινει την εντυπωση οτι κατι δεν παει καλα..

Εχει κανεις αναλογη εμπειρια?

Γνωριζετε τιποτα σχετικα με προβληματα ασταθειας στο λειτουργικο του?

Εχει την τελευταια εκδοση android 4.0.4, αριθμο εκδοσης 4.1.Β.0.587 , δεν ειναι rooted

Απο εφαρμογες λιγα πραγματα, δεν ειναι φορτωμενο το κινητο (το εχει η γυναικα μου και δεν χρησιμοποιει τιποτα το ιδιαιτερο )

Σκεφτομαι να το παω στο καταστημα αφου ειναι σε εγγυηση αλλα ηθελα και καμια γνωμη..

Ξεματιασμα ισως? :confused:

Thanx για καθε πληροφορια !

 

Δες παραπάνω τις οδηγίες που έδωσα στο φίλο Αnthip. Και εσένα τα προβλήματα που έχεις ευθύνονται στην αναβάθμιση σε 4.1.B.0.587 δηλαδή σε 4.0.4. Ίσως αν κάνεις ένα φορμάτ στην εξωτερική μνήμη που φαντάζομαι δεν έκανες κατά την αναβάθμιση να λυθούν κάποια πρόβλήματα αλλά για περισσότερη σταθερότητα χωρίς προβλήματα προτείνω να κάνεις εκγατάσταση την έκδοση 4.0.2.Α.0.62 με τις οδηγίες που έδωσα παραπάνω. Μην της ξαναγράφω.. Απλά μην ξεχάσεις ότι και αν κάνεις να κρατήσεις backup για τα δεδομένα σου και ότι άλλο χρειάζεσαι. Δεν χρειάζεται να πας στην sony εκτός και αν δεν μπορείς να τα καταφέρεις μόνος σου...

 

 

Σε ευχαριστώ παρα πολύ για τις πληροφορίες. Πράγματι μετά την αναβάθμιση τα έπαθα ολα αυτά. Αν ομως πρέπει να επιστρέψω στην προηγούμενη έκδοση για να μην έχω προλήματα, τότε θα το κάνω. Αλλα αναρωτιέμαι... δεν έιχαν προβλέψει στην sony οτι όταν αυτό το τηλέφωνο πάρει αναβάθμιση, θα δημισουργήσει προβλήματα.? Και θεμα με το σημα εχω, και θεμα με την μπαταρια (περισσοτερο απο πριν) και κρασάρει το κινιτο συχνα και πρεπει να το κανω επανεκινηση.

Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να επιστρέψεις σε προηγούνενη έκδοση και να ενημερώνεσαι από εδώ πέρα για νέες αναβαθμίσεις ώστε μόλις βγάλει καμία καλή σταθερή αναβάθμιση η sony να το ξανακάνεις αναβάθμιση. Ως τότε όμως ξαναγύρνα σε προηγούμενη έκδοση για να μην έχεις προβλήματα. Αν του κάνεις και root δεν θα πάθει τίποτα το κινητό και θα μπορείς να το αξιοποιήσεις καλύτερα εκτός και αν δεν είσαι σκανδαλιάρης οπότε και δεν χρειάζεται.

 

και τις δυο ρομ μεσω flashtool θα τις περασουμε;ετσι δε θα φυγει το ρουτ;

1)Πρώτα κρατάς backup και μετά κάνεις format την εξωτερική μνήμη ώστε να γίνουν τα πάντα όλα εγκατάσταση από την αρχή ώστε να μην δημιουργηθεί κανένα πρόβλημα.

2)Μετά θα περάσεις την έκδοση 4.0.2.A.0.58 με flashtool κανονικά.

Μετά ακολουθείς τα παρακάτω βήματα με την σειρά για να κάνεις root το κινητό.

3) Κατέβασε το αρχείο από αυτό εδώ τον σύνδεσμο και κάντο αποσυμπίεση σε κάποιον φάκελο στον υπολογιστή σου.

4)Σύνδεση το κινητό σου στον υπολογιστή με το καλώδιο usb.

5) Τρέξε το αρχείο "RUNME.bat" από τον φάκελο που έκανες αποσυμπίεση πριν και ακολούθα τις οδηγίες στην οθόνη.

6)Μόλις τελειώσει η διαδικασία κάνε επανεκίνηση και λογικά αν όλα έχουν πάει καλά θα έχει γίνει ροοτ το τηλέφωνο σου.

 

Μετά για να κάνεις αναβάθμιση σε 4.0.2.A.0.62 χωρίς να χάσεις το root

>μπορείς να το κάνεις update με σύνδεση wireless μέσα από το τηλέφωνο σου (έτσι το είχα κάνει εγώ χωρίς να αντιμετωπίσω κανένα πρόβλημα).

Αλλά επειδή ίσως να μην είναι πλέον διαθέσιμη αυτή η αναβάθμιση(δεν ξέρω γιατί δεν το έχω δοκιμάσει αλλά λογικά θα είναι διαθέσιμη οπότε θα δουλέψει ο πρώτος τρόπος) μπορείς να το κάνεις μια και καλή με το flashtool με τον εξής τρόπο δίνοντας ιδιέταιρη προσοχή στο βήμα 5 για να μην χάσεις το root.

>

1)Περνάς την έκδοση 4.0.2.A.0.62 στον φάκελο C:\Program Files\Flashtool\firmwares με copy-paste.

2)Ξεκίνα το flashtool.

3)Κάνε κλικ πάνω στο κουμπί με την αστραπή και επέλεξε Flashmode.

4)H έκδοση 4.0.2.A.0.62 θα πρέπει να εμφανιστει αν το είχες βάλει στον σωστό φάκελο όπως γράφει στο βήμα 1. Επέλεξε το απλά χωρίς να πατήσεις τίποτα άλλο.

5)Δεξιά στο flashtool έχει ένα παράθυρο που λέει WIPE(διαγραφή) και έχει τρεις επιλογές. Από πρεπιλογή είναι τικαρισμένες όλες. Εσύ θα ξετικάρεις την επιλογή Wipe data ώστε να μην διαγραφούν τα data και να μην χάσεις το root. Μετά πατάς οκ και κλεινει το παράθυρο.

Μετα συνεχίζεις κανονικά την διαδικασία.

6)Κλείσε το τηλέφωνο και συνδεσε το με το usb στον υπολογιστή σου πατώντας ταυτόχρονα το κουμπί χαμηλώματος έντασης.

7)Το flashtool λογικά θα πρέπει να αναγνωρίσει το κινητό σου και να ξεκινήσει την εγκατάσταση. Μετά από αυτό ακολούθα κανονικά τις οδηγίες χωρίς να πειράξεις τίποτα.

8)Όταν σου εμφανίσει „Flashing completed“, ξεσύνδεσε το τηλέφωνο και κλείσε το .

9)περίμενε 1-2 λεπτά και μετά ξεκίνα το τηλέφψνο. Την πρώτη φορά θα αργήσει λίγο να ξεκινήσει.

10)Μετά αφού τελειώσεις τις ρυθμίσεις καλό είναι να του ξανακάνεις ένα reboot.

 

Έτσι έχετε την πιο σταθερή και την καλύτερη rom στο κινητό σας και μάλιστα root ώστε να διαγράψετε τις προεγκατεστημένες εφαρμογές της sony που δεν θέλετε και πιάνουν χώρο χωρίς λόγο. Απλά προσέξετε να μην διαγράψετε καμία εφαρμογή που δεν είσαστε σίγουροι για το τι κάνει γιατί μπορεί να διαγράψετε καμία εφαρμογή του συστήματος και να μην ξεκινάει το τηλέφωνό σας. Να είσαστε προσεκτικοί και σίγουροι για το τι διαγράφετε αλλιώς μην το διαγράφετε...

 

Η παραπάνω διαδικασία είναι δοκιμασμένη και από εμένα και από αρκετούς χρήστες χωρίς πρόβλημα. Ωστώσο παρόλο που ότι και αν συμβεί στραβά διορθώνεται κάνοντας από την αρχή τα βήματα, δεν φέρω όμως καμία ευθύνη για το αν διαγράψετε για παράδειγμα κάποια εφαρμογή του συστήματος και δεν ξεκινάει το τηλέφωνο σας. Ωστώσο σας προτείνω να το δοκιμάσετε όσοι δεν έχετε κάνει ξανά root για να δείτε πως είναι και τι επιπλέον επιλογές έχετε. Δεν έχετε να χάσετε τίποτα αφού ότι και αν συμβεί διορθώνεται και επίσης ισχύει κανονικά η εγγύηση σας...

Edited by ManGelasakis
OnePlus 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει παρει κανενας μεγαλυτερη μπαταρια να μας πει εντυπωσεις; Σκεφτομαι ή μια 2500mAh ή κατι τετοιο http://www.ebay.co.uk/itm/320816986950?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει παρει κανενας μεγαλυτερη μπαταρια να μας πει εντυπωσεις; Σκεφτομαι ή μια 2500mAh ή κατι τετοιο http://www.ebay.co.uk/itm/320816986950?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

 

Την έχω πάρει εγώ αυτη με τα 2500. Δεν αξίζει. Αναμονή εχει λίγο παραπάνω απο την κανονική. Αλλά αν πας να τραβηξεις πολυ ρεύμα, πέφτει πολυ γρήγορα. Δηλαδή, έβαλα το κινητο να κάνει tether το Internet με 3g σήμα χωρις να δουλεύω την συσκευη και κατανάλωσε 30% μπαταρία σε 2 ώρες. Και ξαναλέω χωρις να δουλεύω την συσκευή. Οπότε δεν αξίζει. Στα ίδια λεφτα μπορεις να πάρεις ίδια με αυτη που έχεις. Ειναι καλυτερη νομίζω :/.

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να βγαλω φωτογραφια την οθονη μου στο walkman?

 

Αν φορας ICS πατα μαζι το power button και το.volume down. Για λιγα δευτερολεπτα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!Απ'οτι διαβαζω εδω το κιν. αξιζει τα λεφτα του και με το παραπανω..2 ερωτησεις ηθελα εγω..

1: Απο θεμα φωτογραφικης ειναι πανω απο τον μ.ο των υπολοιπων με 5αρες καμερες?'φοραει' τα ιδια με τα αλλα sony που ειναι 5αρια στην καμερα?

2: Το bluetooth μπορει να παραμεινει ανοιχτο χωρις να το χρησιμοποιω?Ρωταω γιατι εχω ενα bluetooth hedset το οποιο δεν το εχω συνεχεια συνδεδεμενο με την συσκευη παρα μονο το ανοιγω οταν με παιρνουν τηλ και συνδεεται αυτοματα

Link to comment
Share on other sites

Το πήρε μια φίλη μου και θα ήθελα να μάθω αν έχει το κινητό από το εργοστάσιο, προστασία οθόνης, η αν θέλει καινούργιο τοποθέτηση.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!Απ'οτι διαβαζω εδω το κιν. αξιζει τα λεφτα του και με το παραπανω..2 ερωτησεις ηθελα εγω..

1: Απο θεμα φωτογραφικης ειναι πανω απο τον μ.ο των υπολοιπων με 5αρες καμερες?'φοραει' τα ιδια με τα αλλα sony που ειναι 5αρια στην καμερα?

2: Το bluetooth μπορει να παραμεινει ανοιχτο χωρις να το χρησιμοποιω?Ρωταω γιατι εχω ενα bluetooth hedset το οποιο δεν το εχω συνεχεια συνδεδεμενο με την συσκευη παρα μονο το ανοιγω οταν με παιρνουν τηλ και συνδεεται αυτοματα

 

Η κάμερα, άν έχεις καλό φωτοσμό, είναι καλή. Άν δεν έχεις καλό φωτοσμό, δεν είναι και τόσο καλή. Σε σχέση πχ με iPhone 4 που είχα. Το φλάς του δεν είναι καλό γιατί ναι μεν είναι δυνατό, αλλά είναι πολύ κατευθυντικό. Οπότε στην φωτογραφία βλέπεις μετά πολύ φωτοσμένο το κέντρο της φωτογραφίας και όχι το υπόλοιπο. Όσο για το Bluetooth, μπορείς κανονικά να το έχεις όλη την ημέρα ανναμένο και όχι αναγνωρίσιμο. Δηλαδή θα συνδέεται μόνο με ασφαλείς συσκευές και δεν θα φαίνεσαι στους άλλους όταν θα κάνουν αναζήτηση.

Link to comment
Share on other sites

Το πήρε μια φίλη μου και θα ήθελα να μάθω αν έχει το κινητό από το εργοστάσιο, προστασία οθόνης, η αν θέλει καινούργιο τοποθέτηση.

εχει μια..αλλα αποψη μου ειναι να μην τοποθετησεις μεμβρανη.το κινητο εχει αντιχαρακτικη οθονη.εγω το εχω ετσι και δεν εχει παθει το παραμικρο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγώ του έχω τοποθετήσει μία μεμβράνη για καλό και για κακό και δεν την διακρίνεις καν ότι υπάρχει... Πολύ καλή...

Ωστώσο για αυτούς που το θέλουν ας κοιτάξουν και το Ray που έχει και καλύτερη κάμερα 8Mp και καλύτερη οθόνη, και μεγαλήτερη μνήμη και εσωτερική και εξωτερική και μεγαλύτερη μπαταρία και είναι και πιο ελαφρύ και όλα αυτά με 20-30 ευρώ παραπάνω στην τιμή... Πιστεύω ότι αξίζει περισσότερο να πάρει κανείς το Sony ericsson xperia Ray ...

Edited by ManGelasakis
OnePlus 2
Link to comment
Share on other sites

εγώ του έχω τοποθετήσει μία μεμβράνη για καλό και για κακό και δεν την διακρίνεις καν ότι υπάρχει... Πολύ καλή...

Ωστώσο για αυτούς που το θέλουν ας κοιτάξουν και το Ray που έχει και καλύτερη κάμερα 8Mp και καλύτερη οθόνη, και μεγαλήτερη μνήμη και εσωτερική και εξωτερική και μεγαλύτερη μπαταρία και είναι και πιο ελαφρύ και όλα αυτά με 20-30 ευρώ παραπάνω στην τιμή... Πιστεύω ότι αξίζει περισσότερο να πάρει κανείς το Sony ericsson xperia Ray ...

 

Καμια σχεση το ενα με το αλλο.Υποτίθεται οτι το walkman το παιρνεις για τα ηχεια του.Αν δεν σε νοιαζει αυτο εννοειται οτι προτιμας το neo v ή το ray.

Εγω παντως δεν το αλλάζω με τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας...αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα...το κινητό δεν εμφανίζει το ασυρματό μ δίκτυο...τι φταίει?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας...αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα...το κινητό δεν εμφανίζει το ασυρματό μ δίκτυο...τι φταίει?

 

κανεις restart στο ρουτερ και σβηνεις απο τη μνημη ολα τα αποθηκευμενα δικτυα.δοκιμασε αυτο για αρχη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κανεις restart στο ρουτερ και σβηνεις απο τη μνημη ολα τα αποθηκευμενα δικτυα.δοκιμασε αυτο για αρχη.

 

τίποτα δεν άλλαξε...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson "Live with Walkman"

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...