Jump to content

Qteκ 2020


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

didmim1, θα ανοίξεις έναν τυχαίο φάκελο. Εργαλεία>Επιλογές Φακέλων>Καρτέλα προβολή>και θα ξε-τσεκάρεις το "απόκρυψη επεκτάσεων για γνωστούς τύπους αρχείων". Μετά θα δείς το αρχείο σαν xxx.cab.zip Πατάς μετονομασία και σβήνεις το .zip απο το τέλος...:)

και μετα περασετω στο PPC και τρεξτω :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μιλάς για το Intellipad να υποθέσω; Αν ναι, και εγώ το έχω εγκαταστήσει στο 2020... αλλά ψάχνω το ελληνικό Τ9 και εγώ. Πόσταρα πριν απο καμιά βδομάδα στο S100 thread αλλά τα παιδιά με βυσμάτωσαν, να είναι καλά :p

 

Αν υπάρχει κάποιος θαραλλέος user ας βρει το ελληνικό Τ9 για το Intellipad και ας το ανεβάσει κάπου... ;)

 

 

Ναί μιλάω για το Intellipad...Μα δεν μπορώ να φανταστώ ότι είναι τόσο δύσκολο να βρούμε ένα .dll...!!! :mad:

Rom version 2.06.00WWE, Radio version 1.18.00, protocol 1337.38, Extended rom version δική μου! :>
Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΝΙΜΗ ΡΥΘΜΗΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΦΟΡΑΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΜΟΥ ΠΡΟΤΗΝΕΣ ΦΙΛΕΜΟΥ ΑΠΟ ΑΓΡΙΝΙΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ

''Ο ΣΥΜΠΙΕΖΜΕΝΟΣ ZIP ΦΑΚΕΛΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΡΟΣ''

ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!! :(

 

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ:ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΠΗΡΑ ΤΟ JABRA BT 200 KAI ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ

ΝΑΤΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΩ (ΑΣΧΕΤΟΣ;- ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ)

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΩΤΕΡΩΝ!!!!!!!!!

 

Φίλε, αν έχεις κάποιον registry editor και μπορείς να τον δουλέψεις χωρίς να φοβάσαι ότι θα κάνεις κάποια ζημιά μπορείς να πάς στο

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Inbox\Settings

και εκεί μέσα να δημιουργήσεις μία νέα τιμή τύπου DWORD με όνομα SMSDeliveryNotify και τιμή = 1. Αν πάλι δεν μπορείς έχω φτιάξει ένα πολύ μικρό .cab που κάνει ακριβώς αυτή τη δουλειά. Στο δικό μου Qtek 2020 πάντως δουλεύει μια χαρά. Αν θέλεις στείλε μου μύνημα με να σου το στείλω με email. To email μου είναι Zeus-net@freemail.gr

Rom version 2.06.00WWE, Radio version 1.18.00, protocol 1337.38, Extended rom version δική μου! :>
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανείς δοκιμάσει την sdio wi-fi της socket με το 2020?????

Προσπαθώ 3 μέρες και ακόμη δεν έχω καταφέρει να συνδεθώ με ενα access point της 3com.

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη :cry:

 

 

Δεν αναφέρεις πουθενά τί έκδοση rom έχεις. Έχω διαβάσει μερικές αναφορές παραπόνων στο xda-developers σχετικά με τέτοιου είδους πρόβλημα και αν θυμάμαι καλά κάπου είχα πετύχει και κάποιο .cab που διορθώνει το πρόβλημα...Θα το ξανακοιτάξω...

Rom version 2.06.00WWE, Radio version 1.18.00, protocol 1337.38, Extended rom version δική μου! :>
Link to comment
Share on other sites

kalispera pedia!

 

Pira to Qtek 2020 metahirismeno, kai giauto den ihe to cd me to programa pou to kanei elliniko? mporw na to katevasw apo kapou?

 

Έχω το CD με τα ελληνικά από την αγορά του δικού μου Qtek. Μπορώ να στο γράψω αν θες, να ξέρεις όμως ότι δεν είναι πανάκεια. Εγώ προσωπικά το έβαλα και μετά το έβγαλα διότι μερικά λεκτικά είναι μεγάλα με αποτέλεσμα να μην βλέπεις πολλές φορές όλες τις πληροφορίες ή τις επιλογές στα παράθυρα. Επίσης κάποια προγράμματα παρουσιάζουν πρόβλημα... Δική σου η επιλογή, εκτός και αν υπάρχει τίποτα πιο καινούργιο από την Penreader και δεν το έχω πάρει χαμπάρι

Rom version 2.06.00WWE, Radio version 1.18.00, protocol 1337.38, Extended rom version δική μου! :>
Link to comment
Share on other sites

entaxi telika to vrika apo enan filo pou mou to estile... telika me tin egiisi ti mporw na kanw? hwris tin apodiksi mporw me to EMEI tis siskevis , na doun pote ine agorasmeni?
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφέρεις πουθενά τί έκδοση rom έχεις. Έχω διαβάσει μερικές αναφορές παραπόνων στο xda-developers σχετικά με τέτοιου είδους πρόβλημα και αν θυμάμαι καλά κάπου είχα πετύχει και κάποιο .cab που διορθώνει το πρόβλημα...Θα το ξανακοιτάξω...

ROM 1.72

RADIO 1.14

EXTROM 1.66.130

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑΤΙ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΖΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗ ΣΥΖΕΥΞΗ ΤΟΥ 2020 ΜΕ ΤΟ JABRA BT-200;

ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ;

ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ!
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφερόμενο, κατεχωρήθη αγγελία πώλησης 2ης μπαταρίας Qtek2020. Περισσότερες πληροφορίες εδώ.
Link to comment
Share on other sites

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

paidia mia boitheia .. otan kapoios se kalei tote gyrnaei apo to today sto call screen .. meta omos apo thn klisi sto diko moy den gyrna ksana aytomata sto today ? ginetai ayto ?????

 

kai mia alli erotisi mporoyme me kapoio tropo na grafoyme ellinika me to stylus kai ayto na to stelnoyme minima mms/? h sms??????

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

1. κενα αστα. η απλα βαλε: user, pass

 

2. βαλε ενα ελληνικο πληκτρολογιο.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

1. ετσι ειναι.πατα χ να γυρισει.

 

2. βαλε ενα ελληνικο πληκτρολογιο.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

re paidia den milao na grafo ellinika fysika exo balei elliniko alla gia to TRANSCRIBER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

αυτην εχω και εγω ..... ειναι παρα πολυ καλη ..... και πολυ γρηγορη .....

την ειχα παει εγω μολις την ειχε πρωτοφερει το play247 στην τιμη των 130E

παρτην αξιζει

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανενα προγραμμα για φωτο μετα απο μερικα δευτερολεπτα ? timer ?????

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Να μαι και εγώ πάλιιιιιιιιι :) Με θυμάστε; :P

 

Μετά από ένα εξάμηνο συμβίωσης με το K700i ήρθε η ώρα να το ξεφορτωθώ. Αγόρασα ένα XDA II από το ebay το οποίο θα έρθει την άλλη βδομάδα.

 

Με PDA έχω προηγούμενα (είχα το 2210 για κανένα χρόνο) και ξέρω τι παίζει γενικά με τις εφαρμογές, αυτό που θα ήθελα είναι μια σύνοψη των πολλών σελίδων αυτού του thread... Έχω προσπαθήσει να διαβάσω μερικές, όμως είναι απελπιστικά πολλές..

 

Δηλαδή... τι πρέπει να ξέρω; Τι τρέχει και τι δεν τρέχει; Τι επιβάλλεται να τρέχει; ROM με WM 2003 SE αξίζει να βάλω ή θα μπλέξω; Καμία ιδιοτροπία που ενδέχεται να μου σπάσει τα νεύρα άμα δεν την γνωρίζω;

 

Τέλος, έχει δοκιμάσει κανείς την WiFi/256MB SD που κυκλοφορεί;

 

Άμα όλα τα παραπάνω έχουν απαντηθεί στο thread και για να μην γινόμαστε κουραστικοί, οποιος έχει χρόνο και όρεξη ας μου απαντήσει σε PM.

 

Thanq :)

Link to comment
Share on other sites

PropheT σου προτεινω να μην βαλεις την 2003se rom υπαρχουν αρκετα προβληματα και δεν κερδιζεις και πολλα
Link to comment
Share on other sites

mipos xerei kaneis kai mporei na mou apantisei, ligo pies rithmiseis prepei na valw sto Qtek 2020 sto gprs monitor, gia na mou ipologizei swsta to kostos tou internet klp?

 

Eime me sindesi vodafone... an theorite off topic to thema as mou apantisete se pm.

 

EFHARISTW POLU!

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

mipos xerei kaneis kai mporei na mou apantisei, ligo pies rithmiseis prepei na valw sto Qtek 2020 sto gprs monitor, gia na mou ipologizei swsta to kostos tou internet klp?

 

Eime me sindesi vodafone... an theorite off topic to thema as mou apantisete se pm.

 

EFHARISTW POLU!

νομιζω οτι το gprs monitor εχει ετοιμα profiles απο ολες τις εταιριες .....

Link to comment
Share on other sites

:cry: παιδιά help!εχω qtek 2020 και πρόσφατα πήγα από την 1.66 στην 1.72 έκδοση. Παρατηρώ κάθε φορά που βγάζω τη sim ότι ο ήχος του video εχει παράσιτα ενώ τα mp3 παρομοίως και σαν να κολλανε και να ξαναξεκινανε, ενω οταν παίζουν και ανοιγω αλλη εφαρμογη εκει χειροτερευει το πραγμα...αναγκάζομαι να κανω hard reset για να διορθωθει καθε φορά. Υπάρχει ελπίδα;
Link to comment
Share on other sites

:cry: παιδιά help!εχω qtek 2020 και πρόσφατα πήγα από την 1.66 στην 1.72 έκδοση. Παρατηρώ κάθε φορά που βγάζω τη sim ότι ο ήχος του video εχει παράσιτα ενώ τα mp3 παρομοίως και σαν να κολλανε και να ξαναξεκινανε, ενω οταν παίζουν και ανοιγω αλλη εφαρμογη εκει χειροτερευει το πραγμα...αναγκάζομαι να κανω hard reset για να διορθωθει καθε φορά. Υπάρχει ελπίδα;

protino na katevaseis tin 1.72 apo to site http://www.qtek.gr kai na deis an sto kanei pali!

Link to comment
Share on other sites

kalispera...stis dinatotites tou mihanimatos , otan to agorasa , egrafe oti ipostirizei java... pos mporw omos na perasw ta pehnidia kai na ta pexw? efharistw polu!
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Qteκ 2020

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...