Jump to content

Σχέσεις μεταξύ των δύο φύλων: Προβληματισμοί,εμπειρίες


Fetzisjr
 Κοινοποίηση

Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση  

574 members have voted

  1. 1. Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση

    • 3 μήνες - 6 μήνες
      156
    • 1 - 3 χρόνια
      183
    • 4 + χρόνια
      165
    • Είμαι κατά των μακροχρόνιων σχέσεων
      70


Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FREAK_OF_NATURE ( 7 Ιαν. 2004 , 23:28)

 

to kapsate to palikari....

 

 

Pesmas esy ws gynaika, ti proteineis? :blink:

 

Symvoyli moy: min pernete POTE symvoyles gia gynaikes apo gynaikes :wacko: :lol: :whistle:

:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Gia Xara!!!!

 

Loipon h pio kalh lysh einai.... pare pies kana 3-4 pothrakia ouiski (pies kai kana "aspro pato") kai kana sfhnaki....

kai meta pane mila ths kai oti sou bgei...

ekei pantos den tha kolhseis kai tha sou kateboun polles M$#@#%S na peis sthn gomena!!!!!!

 

 

h an den sou aresei ayto...

kerash thn ena sfhnaki kai meta pali ta alla erxontai apo monas tous!!!!

 

 

EXE EMPISTOSYNH STON EAYTO SOY ....My Friend!!!! :p :D :p :D :p

Ειχα να σου πω πολλα μα δε μιλσουσα.Ηξερα τη θεση μου καλα και υποχωρουσα. Ενιωσα να χανομαι αλλα χαμογελουσα. Επαιξα το ρολο μου καλα και αδιαφορουσα.Ακουγα για αλλον να μιλας και συμφωνουσα. Παραλιγο να εκλαιγα κι ομως γελουσα. Γιατι δεν μπορουσα να σου πω το ποσο σ'αγαπησα και ποσο σ'αγαπω...!!!

 

 

~~~~!~~~~Livas_D~~~~!~~~~

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος william blake ( 7 Ιαν. 2004 , 17:41)

 

βρηκα τη λυση :lol: :lol: :lol:

 

poli kalo!!!! :p pantos horis plaka einai mia poli kali idea na tis grapsis oti thes se ena harti k na tis to doseis paralila me afta pou grafoume edo pera afou den boreis na tis ta peis sta isia.na xereis omos oti metraei an tis milisis sta isia.alithia den mas eipes:erhete me to agori tis i me filous?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nyo_One ( 7 Ιαν. 2004 , 00:59)

 

Wirelessly posted (Nyo_One Siemens SX1: NokiaN-Gage/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

 

 

H suntagi tis epituxias by bayern!Mhn ksexnas pos den prepei na kratas ta viologika sou aeria alla na ta amolas oso pio dunata mporeis..Episis koita na kathariseis epidiktika me to daktulo sou to auti h tin muti sou!

 

 

Φχαριστω ρε παιδια!!!! Κατι τετοια τα κανει ο φιλος μου που γραφει τους παντες και τα παντα στα ... του!!! Αν και εχει πολλεεεεεεεεες επιτυχιες!!! ;) :) ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NV_ORTON ( 7 Ιαν. 2004 , 14:00)

 

χαχαχαχαχαχα

εχω λιώσει στα γέλια.

Λοιπόν ακου τι θα κάνεις... Σοβαρά τώρα.

Θα τυπωσεις αυτο το thread, θα πας στην καφετέρια και ΟΤΑΝ την δεις θα πας με σοβαρό βλέμα και θα της πεις "έχω ένα πρόβλημα, μπορείς να με βοηθήσεις?" και θα της δώσεις να διαβάσει τις απαντήσεις μας.

Φυσικά και θα λυθεί στα γέλια, μετά θα συστηθεις και θα σε κεράσει καφέ.

 

ΥΓ: αν είναι με γκόμενο πρόσεχε μην είναι πιο γεροδεμένος απο σενα :p

 

¨

 

Γ@Μ@ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!! Πολυ καλοοοο!!!

 

--ΥΓ-- :Δεν μασαμε ρεεεεε!!! Εχουμε και τα παλικαρια δεξια και αριστερα μας, ετοιμα να ριχτουν στην πάληηηηηηη!!! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xraysr0x ( 7 Ιαν. 2004 , 15:53)

 

Eγώ λέω να κοιτάξεις αν το κινητό της έχει BT και να κάνει bluejackikg Και να της το φέρεις με τρόπο! :D

 

 

Το σκεφτηκα και εγω αυτο αλλα αυτη --οπως και πολλες αλλες-- δεν εχουν κινητο με ΒΤ αλλα κατι ''....'' ΝΟΚΙΑ 3510-3410 ect...

 

Με το ΒΤ θα ηταν πολυ ποιο ευκολο!!! :( :( Γμτ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SuRfeRCy ( 7 Ιαν. 2004 , 17:36)

 

καλα ε οποιος θελει μεταπτυχιακα στον ερωτα και γενικα περι love-subjects--->The best place is myphoe.gr :p

 

σοβαρα μεγαλε ο NV_ORTON χει φοβερες σκεψεις :!: try it δεν χανεις τιποτα

αν παλι δεν θες αυτο πιασε ενα φιλο (αν ειναι κοινος σας φιλος τοσο το καλυτερο) και πες του να της πει αυτος οτι θελει να μιλησετε....

ή παλι πες στο γκαρσονι να της κερασει ενα ποτο ή κατι απο σενα και αν της δωσει μαζι και τον αριθμο του τηλεφωνου σου...τα αλλα γινονται μονα τους

 

 

Δεν την ξερουν οι φιλοι μου --ουτε οι φιλες μου--!!! Οσο για το δευτερο ειναι το κλασσικο και δεν ειμαστε σιγουρο για το αποτελεσμα!!! Τελικα ο NV_ORTON εχει τα πρωτείααααα!!!!

Link to comment
Share on other sites

@william blak¨¨ Πολυ Γ@μισ@τες οι ατακες! Θα διαλεξω μερικες και σε συνδιασμο με το χαρτακι και τα ουισκακια του Livas_D --οχι πολλα ομως μη μας περασει για κανα MpeKri :wacko: :blink: -- και... θα δουμε!

 

@asmodeus: Ερχεται με την παρεα την -- κατι κοπελιες που δεν μου φαινοντε και πολυ σοϊ (στο μυαλο)-- ! Αυριο κιολας θα πειασω δουλεια!!!

 

@NV_ORTON: Οσο για την ιδεα σου μου αρεσε παρα πολυ ρε ψιλε μου!!! Οταν παω σχολειο οπου εχουμε τζαμπα Ι-ΝΕΤ και εκτυπωτη θα το κανω οπως και δι'ποτε!!!

 

EDIT

 

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΦΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΕΙΤΕ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΕΙΤΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΙΔΕΕΣ... ΝΑ 'ΣΤΕ ΚΑΛΑ GUYS!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Fetzisjr ( 8 Ιαν. 2004 , 02:29)

 

@william blak¨¨ Πολυ Γ@μισ@τες οι ατακες! Θα διαλεξω μερικες και σε συνδιασμο με το χαρτακι και τα ουισκακια του Livas_D --οχι πολλα ομως μη μας περασει για κανα MpeKri :wacko: :blink: -- και... θα δουμε!

 

@asmodeus: Ερχεται με την παρεα την -- κατι κοπελιες που δεν μου φαινοντε και πολυ σοϊ (στο μυαλο)-- ! Αυριο κιολας θα πειασω δουλεια!!!

 

@NV_ORTON: Οσο για την ιδεα σου μου αρεσε παρα πολυ ρε ψιλε μου!!! Οταν παω σχολειο οπου εχουμε τζαμπα Ι-ΝΕΤ και εκτυπωτη θα το κανω οπως και δι'ποτε!!!

 

EDIT

 

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΦΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΕΙΤΕ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΕΙΤΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΙΔΕΕΣ... ΝΑ 'ΣΤΕ ΚΑΛΑ GUYS!!!

 

tis euxaristees meta,mazi me tin anafora pou tha postaris :p :p :p

hero of our nation.

Noodles Romanoff and his gang won't get far!

Trust in me and you'll find that...wait, I've got it here somewhere...ummm..never mind.

Viva the revolution!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nicos ( 8 Ιαν. 2004 , 06:36)

 

tis euxaristees meta,mazi me tin anafora pou tha postaris :p :p :p

 

 

Φυσικά και θα ποστάρει το αποτέλεσμα. :D

Τόσο μελάνι θα ξοδέψει :p

Μεγάλε όρμα και μην μασάς τίποτε, ενημέρωσε μας όμως για την τροπή των πραγμάτων... ισως κάνουμε και "Greek kamaki section" στο myphone :D :D

+

(είμαι αγράμματος και υπογράφω με σταυρό)

Link to comment
Share on other sites

ΧεΧε! Σημερα το βραδυ θα ξαναπαω για καφε!!! Αν την πετυχω ... θα κανω τα ''κολπακια'' και οτι γινει ας γινει!!! Στο finale αν μας ριξει και καμια χυλοπιτα υπαρχουν τοσες καψουρες με την παρτυ μου :lol: :καραlol:! Πλακα κανω! Αυτη ειναι η ιδανικη θα ελεγα!
Link to comment
Share on other sites

TOPIC

 

Πώς θα ''ρίξω'' μια αγνωστη???

 

Mα είναι απλοοοό :D

 

ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ, ΓΝΩΣΤΗ ΣΟΥ!!!!

 

Τώρα το πως..... δεν κυκλοφορύν οδηγίες επιβίωσης, ούτε και τσελεμεντές!!! :p

 

Ο καθένας με τον τρόπο του ;) :D

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Επίσης υπάρχει πάντοτε η μέθοδος της τρικλοποδιάς για να πέσει στα σίγουρα! :p
Link to comment
Share on other sites

Να την ριξουμε με τρικλοποδια ε? Αν καταλαβα καλα να συννενοηθω με εναν φιλο μου να την σπρωξει, να πεσει και να την σωσω εγω απο το πατωμα! Θα ειμαι ο ηρωας της! Ετσι τουλαχιστον γινεται στις ταινιες! What AboUt iN ReaLitY???
Link to comment
Share on other sites

h alh8eia einai pos de mporo an proteino kati oute sa kopela ka8os de ksero ton xarakthra ths sygekrimenhs kopelas...ka8e kopela einai diaforetikh-bebaia kapoia pragmata aresoun se oles mas..px kolakeia(mh to parakanete omos)opote 8a protimhso na mh doso symboyles. para mono mia..na einai o eaytos toy giati meta......8a rotaei ti na kanei gia na glitosei1!
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα αλλα δεν ηταν εκει! Σιγουρα θα ειναι το Σαββατο ομως! Δεν υπαρχει περιπτωσει...

 

@FREAK_OF_NATURE: Η αληθεια να λεγετε!

 

Αν και δεν νομιζω οταν γινει κατι να κατσει για πολυ! Το πολυ για κανα μηνα και αν... Ετσι τουλαχιστον την κοβω απο το εξωτερικο της... You KnoW!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Fetzisjr ( 8 Ιαν. 2004 , 23:48)

 

Πηγα σημερα αλλα δεν ηταν εκει! Σιγουρα θα ειναι το Σαββατο ομως! Δεν υπαρχει περιπτωσει...

 

@FREAK_OF_NATURE: Η αληθεια να λεγετε!

 

Αν και δεν νομιζω οταν γινει κατι να κατσει για πολυ! Το πολυ για κανα μηνα και αν... Ετσι τουλαχιστον την κοβω απο το εξωτερικο της... You KnoW!!!

 

Kαλά, παίζειs με την αγωνία μαs; Εμείs περημέναμε πώs και πώs τα νέα.http://www.my-smileys.de/kaffeetrinker_2.gif Οσον αφορά την τελευταία παράγραφο του post σου, τυχερούληηηηηηηηηηηη....http://www.my-smileys.de/klatsch_2.gif (του ενόs μηνόs γκόμενεs, ότι καλύτερο ;) ).

Αντε βρέ, στην υγειά των γυναικών.http://www.my-smileys.de/smileys10.gif

Link to comment
Share on other sites

ε αν εβαλες μυαλο και το θελεις πραγματικα...αντε βαλε μπροστα...αλλα παλι για κατσε ρε..γλεντα ακομα λιγο την ζωη...ακομα νεοι ειμαστε

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:lEYIzMDZH05CHM:http://www.boston.com/ae/movies/blog/surfer.gif

 

SuRf to the EdGe!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antonis_wrx ( 7 Ιαν. 2004 , 11:07)

 

Να πας και να της πεις με νοήμα... HEY... HOW R U DOIN'...???????

(το ξέρω πολύ φιλαράκια βλέπω τελευταίως στην TV...)

 

 

HOW U DOING.... :) :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PeiRaioThs ( 7 Ιαν. 2004 , 00:24)

 

xaxaxa ti rotas re c?

 

na tin kitas...na dis an se kitai kai auti.

an se kitai..siko kai pigene milise tis.

i an exi parea kai ntrepese.. grapse se mia xartopetseta tis kafeterias..ton ari8mo sou..kai ka8os pas kai kala wc... dostis to.

 

an goustari..8a antapokri8i se kati.. alios..exe gia :)

 

 

Καλό

Link to comment
Share on other sites

Παιδες... Τζιφος ... Η γκομενα ναι μεν επεσε... αλλα δεν ηταν οπως την φανταζομουνα... Εξωτερικα γ@μ@τη, εσωτερικα -απο μυαλο ειδικα τελειως ''ΓΙΟΚ''... Μια απλη φαση εκανα και εγιναν τα γνωστα -τηλεφωνα, μ@λ@κιες κτλ...- και δεν θα την ''ξαναενοχλησω''!Δεν λεει... Οπως λεει και ο Μαζονακης ''Δεν ειν' του γουστου μου κοπελες σαν και (αυτην) αλλα...'' Δεν θα αντεχα ουτε μια εβδομαδα μαζι της... Ετσι την ψιλοεγραφα στα @@ στο τελος της βραδιας και δεν ξερω αν ηταν τοσο εξυπνη για να καταλαβει της διαθεσεις μου! Αν μου στειλει κανα μνμ θα την γραψω κανονικα μπας και παρει το δικο μου μνμ! Σωστα δεν εκανα ρε παιδια??? Τι λετε?
Link to comment
Share on other sites

Ε, κακώς! Αφού ήταν τόσο γαμ$^%$ στην εμφάνιση, έπρεπε (και άξιζε φαντάζομαι) να "βουτήξεις το ψωμάκι σου" έστω για λίγο καιρό. Δεν είπαμε να την παντρευτείς κιόλας...
http://www.danasoft.com/sig/sigmacom.jpg
Link to comment
Share on other sites

γμτ προλαβες και πηγες ε..πανω που σου ειχα ετοιμη ατακα

"I love you..you love i? " ελα ν αγαπηθουμε darling :P :P :P

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...