Jump to content

Σχέσεις μεταξύ των δύο φύλων: Προβληματισμοί,εμπειρίες


Fetzisjr
 Κοινοποίηση

Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση  

574 members have voted

  1. 1. Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση

    • 3 μήνες - 6 μήνες
      156
    • 1 - 3 χρόνια
      183
    • 4 + χρόνια
      165
    • Είμαι κατά των μακροχρόνιων σχέσεων
      70


Recommended Posts

καλημερα ερωτευμενακια...

και εννοειται καλημερα Αντρεα...

ευτυχως υπαρχει και ο ερωτας να μας θυμιζει τα χρωματα πισω απο καθε μπορα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

O Xριστός και η Παναγία.......:cry: :cry: :cry: :cry:

 

Φιλε μου οτι και να λες η σχεση ειναι καλο πραγμα απο πολλες αποψοις!

1)Βρε αδερφε εχεις 1 ανθρωπο να του πεις τα προβληματα σου!

Υστερα ξερεις οτι υπαρχη καποιος που σε νοιαζεται και οταν τον δεις θα σε κανει να νιωσεις καλητερα,καπιος που σε αγαπαη και εχει να δωσει πολλα σε εσενα μεσα απο την καρδια του....

Αυτα δεν σου λενε κατι εσενα??:confused:

Δεν λεω καπου καπου πρεπει να μενουμε και λιγο μονιμας χωρις σεσμεφσις,αλλα δεν ειναι αυτο το ζητουμενο,δεν φτιαχτικαμε για να (πηδαμε)και να φεβγουμε....Αλλα για να κανουμε οικογενια και να βρουμε το τεριμας,αυτον που θα μηραστουμε το υπολιπο της ζωης μας.....:O

ΔΕΙΞΤΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΑΣ......
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου οτι και να λες η σχεση ειναι καλο πραγμα απο πολλες αποψοις!

1)Βρε αδερφε εχεις 1 ανθρωπο να του πεις τα προβληματα σου!

Υστερα ξερεις οτι υπαρχη καποιος που σε νοιαζεται και οταν τον δεις θα σε κανει να νιωσεις καλητερα,καπιος που σε αγαπαη και εχει να δωσει πολλα σε εσενα μεσα απο την καρδια του....

Αυτα δεν σου λενε κατι εσενα??:confused:

Δεν λεω καπου καπου πρεπει να μενουμε και λιγο μονιμας χωρις σεσμεφσις,αλλα δεν ειναι αυτο το ζητουμενο,δεν φτιαχτικαμε για να (πηδαμε)και να φεβγουμε....Αλλα για να κανουμε οικογενια και να βρουμε το τεριμας,αυτον που θα μηραστουμε το υπολιπο της ζωης μας.....:O

 

Συμφωνώ απόλυτα σε όλα όσα λες φίλε μου, έχεις απόλυτο δίκαιο....

Αλλά όλα αυτά που λες τα έχω ήδη, χωρίς να έχω σχέση.....:cool: :cool:

Link to comment
Share on other sites

2,5 xronia. Χαμένα χρόνια..

Βαδίζω σιγά σιγα στο δρόμο που χάραξε ο andreasarc...

 

ο καθε ενας με τις επιλογες του...

ολα φασεις ειναι ...ερχονται και παρερχονται...

και εγω περασα και ξεπερασα ετσι μια παλια σχεση...

αλλα παντα ερχεται το καλυτερο μετα...

δεν λεω πως ειναι τιποτα χαμενο...

απλα αλλες καταστασεις...

αλλωτε καλες αλλωτε οχι...

ε,και?

ηρθανε καλυτερα τωρα...

ολα καλα ειναι φτανει να τ αγαπας:p ;)

Link to comment
Share on other sites

To thread του johnsta με τίτλο "Ποσο κρατησε η μεγαλυτερη σας σχεση?" μεταφέρθηκε εδώ.Γίνονται προσπάθειες να μεταφερθεί και η δημοσκόπηση και να απαλλαγούμε επιτέλους από των τωρινή.Θα δείξει αν θα τα καταφέρουμε :p

Link to comment
Share on other sites

ο καθε ενας με τις επιλογες του...

ολα φασεις ειναι ...ερχονται και παρερχονται...

και εγω περασα και ξεπερασα ετσι μια παλια σχεση...

αλλα παντα ερχεται το καλυτερο μετα...

δεν λεω πως ειναι τιποτα χαμενο...

απλα αλλες καταστασεις...

αλλωτε καλες αλλωτε οχι...

ε,και?

ηρθανε καλυτερα τωρα...

ολα καλα ειναι φτανει να τ αγαπας:p ;)

Mα δεν είναι κάτι πρόσφατο για να πω ότι ειμαι απογοητευμένος και τέτοιες κουταμάρες. Αυτή η σχέση έχει τελειώσει εδώ και 2 χρόνια αν θυμάμαι καλά..

Το σκέφτηκα καλά όλο αυτό. Δεν είναι λόγια εν βρασμώ ψυχής...

Link to comment
Share on other sites

To thread του johnsta με τίτλο "Ποσο κρατησε η μεγαλυτερη σας σχεση?" μεταφέρθηκε εδώ.Γίνονται προσπάθειες να μεταφερθεί και η δημοσκόπηση και να απαλλαγούμε επιτέλους από των τωρινή.Θα δείξει αν θα τα καταφέρουμε :p

 

Παει το θεμα μου......:cry:

Δεν πειραζει ομως θα βρω καποιο αλλο θεμα.........:)

Εχεις καμια ιδεα?Να βαλω 1 θεμα που να εχει σχεση με τα φαντασματα εαν εχουμε δει και τετοια....Τι λες??:confused:

 

Δεν θες να ξέρεις!!:X

 

Θελω να ξερω μικρουλα....:p

ΔΕΙΞΤΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΑΣ......
Link to comment
Share on other sites

Παει το θεμα μου......:cry:

Δεν πειραζει ομως θα βρω καποιο αλλο θεμα.........:)

Εχεις καμια ιδεα?Να βαλω 1 θεμα που να εχει σχεση με τα φαντασματα εαν εχουμε δει και τετοια....Τι λες??:confused:

 

Δεν χάθηκε το θέμα σου.Όλες οι απαντήσεις βρίσκονται εδώ.Αν καταφέρουμε και την δημοσκόπηση θα είναι ακόμα καλύτερα.

Όσο για τα φαντάσματα εδώ είσαι:

Τρομακτικές Ιστορίες - Φαντασμάτων άπαντα

Link to comment
Share on other sites

2,5 xronia. Χαμένα χρόνια..

Βαδίζω σιγά σιγα στο δρόμο που χάραξε ο andreasarc...

Κι εγώ.

Να κάνουμε κλίκα :lol: +1

http://img19.imageshack.us/img19/126/nokialumia710.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ποιος είπε οτι είναι πάθημα;:cool:

 

Ποιος είπε οτι μιλώ για σένα?:cool:

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

anyway καληνύχτα, και το αυριο να μας έρθει με νέες εμπειρίες
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω καταληξει στο συ,περασμα οτι για καμια δεν πρεπει να χαλιεσαι...Γι αυτο οσες πιο πολλες μπορειτε! Ειδικα μερικες (κυριως ξενες) ειναι αποκλειστικα για μια-δυο νυκτες..και μετα παμε για αλλα.
Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Για μένα μιλάω πάντα,

Αντί να αλλάζω και να ξεσκατίζω μωρά και να πονοκεφαλιάζω από τα τσιρίγματα, προτιμώ την ελευθερία μου....:cool: :cool:

 

παρολο τα 34 σου, εισαι ακομη αρκετα ανωριμος και πολυ φοβαμαι για σενα δλδ εμενα δεν μου πεφτει λογος οτι ειναι λιγακι αργα να αλλαξεις, δυστηχως ετσι θα παραμεινεις.

Δεν ειναι τυχαιο που αρεσει σε ολους μια σχεση και λιγοι ειναι αυτο ειδικα στην ηλικι σου που ακομη δεν εχουν κατι μονιμο και τους αρεσει να πετανε απο φωλια σε φωλια.. αυτο πιο πολυ ενστικτο ζωου μου κανει, το να θες να ζευγαρωνεις συνεχως με αλλες και να εισαι "ελευθερος" πιστεψε με ειναι το πιο ευκολο, το δυσκολο ειναι να εχεις μια σχεση χρονια γιατι να το ξερεις αυτο μονο τοτε σε σεβεται μια γυναικα και σε εκτιμα πραγματικα.

Αν το εψαχνες καθολου το θεμα αντι να κοιτας μονο το κρεβατι τοσα χρονια θα ειχες καταλαβει ποσο αντιπαθυτικος ειναι καποιος για μια γυναικα που κοιταει μονο το ζευγαρωμα στα 35, το ποσες θα ριξει ακομη, που κορδωνετε για την ελευθερια του και χαζογελαει στις καφετεριες με τους φιλους του για τα νεα του ρεκορ.

Αυτα γνωμη μου πρεπει να σταματανε μετα απο καποια ηλικια και στα 35 καλο ειναι αφου εχεις μαζεψει τις εμπειριες σου να ξερεις τι θες πια απο την ζωη σου, να διαλεξεις ποια γυναικα σου ταιριαζει εσενα και να φτιαξεις μαζι της μια οικογενεια..δεν θες παιδια οκ μην κανεις, κανεις δεν σε υποχρεωνεις φυσικα γί'αυτο αλλα ο ανθρωπος χρειαζετε εναν συντροφο να πωρευτει στην ζωη μαζι του και στα γεραματα και στα δυσκολα και σε ολα, γιατι θα ερθει η ωρα μην νομιζεις που θα το αναζητησεις και συ αλλα πολυ φοβαμαι οτι θα ναι λιγακι αργα για σενα τοτε..

και που σε μην το διαλαλεις απο δω και απο κει αυτο που κανεις, γιατι δεν κανεις κανενα κατορθωμα, κανεις οτι πιο ευκολο μπορει να κανει καποιος χωρις παιδεμα στην ζωη του και χωρις κουραση, τα θες ολα στο πιατο και να σαι σιγουρος πως και οι κοπελες που το κανουν αυτο που προτιμας και συ ειναιοι ευκολες, για δοκιμασε να παιξεις με κατι πιο δυσκολο στην ζωη σου, δες την ζωη πιο ωριμα και προσπαθησε να καταλαβεις αυτο που προσπαθω να σου πω. εγω δεν εχω κανενα οφελος και δεν με νοιαζει αν θα συνεχεις ετσι η οχι, δικη σου ειναι η ζωη και στο τελος εσυ εισαι αυτος που αποφασιζει απλα δες τα πραγματα και απο μια αλλη οπτικη γωνια γιατι η ζωη δεν ειναι παντα ροδινη στρωμενη με ροδοπεταλα ;)

 

Υ.Γ Ειναι καποιος στην δουλεια ο οποιος ειναι 31 και συνεχως κορδωνεται οτι αυτος ξεκινησε απο τα 14, αυτος εχει κανει τα παντα, αυτος δεν εχει μονιμη σχεση, αυτος εχει παει με ολες και καθε εβδομαδα με αλλη, αυτος δεν εχει μεινει ποτε χωρις σεξ ουτε 1 εβδομαδα απο τα 14..

το αποτελεσμα ξερεις ποιο ειναι? επειδη ειναι αρκετα εμφανισημος και τον γουσταραν πολλες, μα παρα πολλες πιστεψε με, μετα τα λογια του αυτα και τον χαρακτηρα αυτον τον ασταθη καμια δεν τον εχει σε υποληψη πια και οσες γουσταραν σοβαρα να γινει σχεση μεταξυ τους τωρα γελανε και τον κοροιδευουνε.Το να κορδωνεται ενας αντρας για τα "κατορθωματα" του μονο στα ματια αλλου αντρα ανεβαινει γιατι ειστε αγαθοχαζουληδες, στης γυναικας τα ματια πεφτει τοσο χαμηλα που ουτε μπορεις να το φανταστεις.

Πιστεψε με δεν ειναι μεμονομενα περιστατικα αυτα, τα εχω ζησει πολλες φορες στην ζωη μου.

Link to comment
Share on other sites

παρολο τα 34 σου, εισαι ακομη αρκετα ανωριμος και πολυ φοβαμαι για σενα δλδ εμενα δεν μου πεφτει λογος οτι ειναι λιγακι αργα να αλλαξεις, δυστηχως ετσι θα παραμεινεις.

Δεν ειναι τυχαιο που αρεσει σε ολους μια σχεση και λιγοι ειναι αυτο ειδικα στην ηλικι σου που ακομη δεν εχουν κατι μονιμο και τους αρεσει να πετανε απο φωλια σε φωλια.. αυτο πιο πολυ ενστικτο ζωου μου κανει, το να θες να ζευγαρωνεις συνεχως με αλλες και να εισαι "ελευθερος" πιστεψε με ειναι το πιο ευκολο, το δυσκολο ειναι να εχεις μια σχεση χρονια γιατι να το ξερεις αυτο μονο τοτε σε σεβεται μια γυναικα και σε εκτιμα πραγματικα.

Αν το εψαχνες καθολου το θεμα αντι να κοιτας μονο το κρεβατι τοσα χρονια θα ειχες καταλαβει ποσο αντιπαθυτικος ειναι καποιος για μια γυναικα που κοιταει μονο το ζευγαρωμα στα 35, το ποσες θα ριξει ακομη, που κορδωνετε για την ελευθερια του και χαζογελαει στις καφετεριες με τους φιλους του για τα νεα του ρεκορ.

Αυτα γνωμη μου πρεπει να σταματανε μετα απο καποια ηλικια και στα 35 καλο ειναι αφου εχεις μαζεψει τις εμπειριες σου να ξερεις τι θες πια απο την ζωη σου, να διαλεξεις ποια γυναικα σου ταιριαζει εσενα και να φτιαξεις μαζι της μια οικογενεια..δεν θες παιδια οκ μην κανεις, κανεις δεν σε υποχρεωνεις φυσικα γί'αυτο αλλα ο ανθρωπος χρειαζετε εναν συντροφο να πωρευτει στην ζωη μαζι του και στα γεραματα και στα δυσκολα και σε ολα, γιατι θα ερθει η ωρα μην νομιζεις που θα το αναζητησεις και συ αλλα πολυ φοβαμαι οτι θα ναι λιγακι αργα για σενα τοτε..

και που σε μην το διαλαλεις απο δω και απο κει αυτο που κανεις, γιατι δεν κανεις κανενα κατορθωμα, κανεις οτι πιο ευκολο μπορει να κανει καποιος χωρις παιδεμα στην ζωη του και χωρις κουραση, τα θες ολα στο πιατο και να σαι σιγουρος πως και οι κοπελες που το κανουν αυτο που προτιμας και συ ειναιοι ευκολες, για δοκιμασε να παιξεις με κατι πιο δυσκολο στην ζωη σου, δες την ζωη πιο ωριμα και προσπαθησε να καταλαβεις αυτο που προσπαθω να σου πω. εγω δεν εχω κανενα οφελος και δεν με νοιαζει αν θα συνεχεις ετσι η οχι, δικη σου ειναι η ζωη και στο τελος εσυ εισαι αυτος που αποφασιζει απλα δες τα πραγματα και απο μια αλλη οπτικη γωνια γιατι η ζωη δεν ειναι παντα ροδινη στρωμενη με ροδοπεταλα ;)

 

Υ.Γ Ειναι καποιος στην δουλεια ο οποιος ειναι 31 και συνεχως κορδωνεται οτι αυτος ξεκινησε απο τα 14, αυτος εχει κανει τα παντα, αυτος δεν εχει μονιμη σχεση, αυτος εχει παει με ολες και καθε εβδομαδα με αλλη, αυτος δεν εχει μεινει ποτε χωρις σεξ ουτε 1 εβδομαδα απο τα 14..

το αποτελεσμα ξερεις ποιο ειναι? επειδη ειναι αρκετα εμφανισημος και τον γουσταραν πολλες, μα παρα πολλες πιστεψε με, μετα τα λογια του αυτα και τον χαρακτηρα αυτον τον ασταθη καμια δεν τον εχει σε υποληψη πια και οσες γουσταραν σοβαρα να γινει σχεση μεταξυ τους τωρα γελανε και τον κοροιδευουνε.

Πιστεψε με δεν ειναι μεμονομενα περιστατικα, τα εχω ζησει πολλες φορες στην ζωη μου.

 

Κάτσε βρε συ γιατί πήρε πολύ φορα και ανοίγεις ένα σωρό θέματα...

1) Εσύ όλο αυτό μπορεί αν το λες ανωριμότητα, αλλά δεν κρίνεται κάποιος αγια το αν είναι ώριμος ή οχι από τα αν θέλει να κάνει σχέση.

2)Το θέμα δεν είναι αν είναι εύκολο ή δύσκολο, αλλά το τι αρέσει στον καθένα, δεν είπα ποτέ οτι είναι δύσκολο, απλά δεν θέλω να δεσμεύομαι με όρους και κανόνες.

3)Δεν είμαι από αυτούς που κοιτάω μόνο το ζευγάρωμα, κάνω ακριβώς ότι κάνουν και όλοι οι υπόλοιποι, κι εσύ ίσως, με τη μόνη διαφορά οτι δεν έχω κάποια σχέση. Ούτε αντιπαθητικός είμαι, ούτε και καυχήθηκα ποτέ σε φίλους στις καφετέριες για τις επιδόσεις μου, μακριά από εμένα αυτά.

4)Κανείς δεν με υποχρεώνει να κάνω παιδιά και κανείς δεν με υποχρεώνει να κάνω μόνιμη σχέση. Εχω πολλούς ανθρώπους γύρω μου συνεχώς που με στηρίζουν όλα αυτά τα χρόνια, όπως όλοι μας, αλλά γιατί θα πρέπει να κάνω και σχέση;

5)Δεν διαλαλώ τίποτα απολύτως, απλά τη γνώμη μου λέω, δεν ξεχωρίζω τις γυναίκες σε εύκολες και δύσκολες, αλλά αν το θέλεις έτσι, θα σου πω οτι το ίδιο ακριβώς συμβαίνει κει με κοπέλες που θα τις χαρακτήριζε κανείς δύσκολες.

6) Μια χαρά είναι η ζωή μου, δεν επιθυμώ να αλλάξει κάτι

7)Μήπως τελικά γράφοντας όλα αυτά για μένα είχες στο μυαλό σου σαν παράδειγμα τον συνάδελφό σου;

Γιατί έτσι όπως τον περιγράφεις, δεν βλέπω να έχω καμία σχέση με αυτό...

Link to comment
Share on other sites

παρολο τα 34 σου, εισαι ακομη αρκετα ανωριμος και πολυ φοβαμαι για σενα δλδ εμενα δεν μου πεφτει λογος οτι ειναι λιγακι αργα να αλλαξεις, δυστηχως ετσι θα παραμεινεις.

Δεν ειναι τυχαιο που αρεσει σε ολους μια σχεση και λιγοι ειναι αυτο ειδικα στην ηλικι σου που ακομη δεν εχουν κατι μονιμο και τους αρεσει να πετανε απο φωλια σε φωλια.. αυτο πιο πολυ ενστικτο ζωου μου κανει, το να θες να ζευγαρωνεις συνεχως με αλλες και να εισαι "ελευθερος" πιστεψε με ειναι το πιο ευκολο, το δυσκολο ειναι να εχεις μια σχεση χρονια γιατι να το ξερεις αυτο μονο τοτε σε σεβεται μια γυναικα και σε εκτιμα πραγματικα.

Αν το εψαχνες καθολου το θεμα αντι να κοιτας μονο το κρεβατι τοσα χρονια θα ειχες καταλαβει ποσο αντιπαθυτικος ειναι καποιος για μια γυναικα που κοιταει μονο το ζευγαρωμα στα 35, το ποσες θα ριξει ακομη, που κορδωνετε για την ελευθερια του και χαζογελαει στις καφετεριες με τους φιλους του για τα νεα του ρεκορ.

Αυτα γνωμη μου πρεπει να σταματανε μετα απο καποια ηλικια και στα 35 καλο ειναι αφου εχεις μαζεψει τις εμπειριες σου να ξερεις τι θες πια απο την ζωη σου, να διαλεξεις ποια γυναικα σου ταιριαζει εσενα και να φτιαξεις μαζι της μια οικογενεια..δεν θες παιδια οκ μην κανεις, κανεις δεν σε υποχρεωνεις φυσικα γί'αυτο αλλα ο ανθρωπος χρειαζετε εναν συντροφο να πωρευτει στην ζωη μαζι του και στα γεραματα και στα δυσκολα και σε ολα, γιατι θα ερθει η ωρα μην νομιζεις που θα το αναζητησεις και συ αλλα πολυ φοβαμαι οτι θα ναι λιγακι αργα για σενα τοτε..

και που σε μην το διαλαλεις απο δω και απο κει αυτο που κανεις, γιατι δεν κανεις κανενα κατορθωμα, κανεις οτι πιο ευκολο μπορει να κανει καποιος χωρις παιδεμα στην ζωη του και χωρις κουραση, τα θες ολα στο πιατο και να σαι σιγουρος πως και οι κοπελες που το κανουν αυτο που προτιμας και συ ειναιοι ευκολες, για δοκιμασε να παιξεις με κατι πιο δυσκολο στην ζωη σου, δες την ζωη πιο ωριμα και προσπαθησε να καταλαβεις αυτο που προσπαθω να σου πω. εγω δεν εχω κανενα οφελος και δεν με νοιαζει αν θα συνεχεις ετσι η οχι, δικη σου ειναι η ζωη και στο τελος εσυ εισαι αυτος που αποφασιζει απλα δες τα πραγματα και απο μια αλλη οπτικη γωνια γιατι η ζωη δεν ειναι παντα ροδινη στρωμενη με ροδοπεταλα ;)

 

Υ.Γ Ειναι καποιος στην δουλεια ο οποιος ειναι 31 και συνεχως κορδωνεται οτι αυτος ξεκινησε απο τα 14, αυτος εχει κανει τα παντα, αυτος δεν εχει μονιμη σχεση, αυτος εχει παει με ολες και καθε εβδομαδα με αλλη, αυτος δεν εχει μεινει ποτε χωρις σεξ ουτε 1 εβδομαδα απο τα 14..

το αποτελεσμα ξερεις ποιο ειναι? επειδη ειναι αρκετα εμφανισημος και τον γουσταραν πολλες, μα παρα πολλες πιστεψε με, μετα τα λογια του αυτα και τον χαρακτηρα αυτον τον ασταθη καμια δεν τον εχει σε υποληψη πια και οσες γουσταραν σοβαρα να γινει σχεση μεταξυ τους τωρα γελανε και τον κοροιδευουνε.Το να κορδωνεται ενας αντρας για τα "κατορθωματα" του μονο στα ματια αλλου αντρα ανεβαινει γιατι ειστε αγαθοχαζουληδες, στης γυναικας τα ματια πεφτει τοσο χαμηλα που ουτε μπορεις να το φανταστεις.

Πιστεψε με δεν ειναι μεμονομενα περιστατικα αυτα, τα εχω ζησει πολλες φορες στην ζωη μου.

 

Εγω συμφωνω απολυτα!Εχω δεθει με μια κοπελα και ξερω οτι εχω καποιον δυπλα μου που αγαπαω και με αγαπαει!:D

ΔΕΙΞΤΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΑΣ......
Link to comment
Share on other sites

PowerZ: Μην κρίνεις τόσο αβίαστα ένα άνθρωπο, μόνο από 2-3 πόστ σε ένα φορουμ. Δεν συμμερίζομαι τις απόψεις του andreasarc αλλα βάλε και εσύ λίγο νερό στο κρασί σου, δεν ξέρει τι μπορεί να έχει οδηγήσει τον άλλον στο να μην θέλει μόνιμη δέσμευση επι του παρόντος.

 

johnsta: νομίζω ότι είσαι λίγο μικρός για να είσαι τόσο απόλυτος περί αγάπης, πρόσεχε μην πληγωθείς και αλλάξεις απόψεις.

 

Παν μέτρον άριστον σε όλα μας:) :)

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

Μην το προσγειωνεις το παιδι ρε panagiotispa...:p

 

Το μετρο ειναι κακο σε αυτα τα πραγματα.;) Σε περιοριζει...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...