Jump to content

Σχέσεις μεταξύ των δύο φύλων: Προβληματισμοί,εμπειρίες


Fetzisjr
 Κοινοποίηση

Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση  

574 members have voted

  1. 1. Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση

    • 3 μήνες - 6 μήνες
      156
    • 1 - 3 χρόνια
      183
    • 4 + χρόνια
      165
    • Είμαι κατά των μακροχρόνιων σχέσεων
      70


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εεεεε στεναχωρήθηκες???

 

Τί να πω κι εγώ......

Ναι ρε εννοείται πως θα σας πω.Απλά δεν ξέρω πότε ακριβώς θα βρω φωτό της....Αυτά.

Νυχταααααα

no sig...
Link to comment
Share on other sites

παντως αυτες οι συναντησεις απο internet εχουν και την πλακα τους,εγω την πρωτη τετοια συναντηση την εκανα προσφατα και το διασκεδασα αρκετα
Link to comment
Share on other sites

Καλά είναι.Γνωρίζεις άτομα και όταν συναντηθήτε είτε κάνετε παρέα αν θέλετε ή απλά τέλος.Δεν είναι κάτι το ιδιαίτερα διαφορετικό από μία απλή γνωριμία στο δρόμο ή από κάποιον κοινό γνωστό...
no sig...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν...στο θέμα μας ( μου:p )...

Δεν έγινε δυστυχώς τίποτα:cry:

Απλά εκεί που καθόμουνα με τα παιδιά,σε κάποια φάση ακούω από δίπλα κάποιες να λένε νατος,αυτός είναι και τέτοια.Κοιτάζω λοιπόν διακριτηκά διακριτηκά και βλέπω 3 ωραίες κοπέλες που δείχνανε προς εμένα. Καλό αυτό αλλά 1) Δεν χαρακτιριζομαι για την παρατηριτικότητα μου οπότε μπορεί και να μην είδα πολύ καλά ( άλλωστε για 1-2 δευτερόλεπτα μπορούσα να τις δω )

2) Μπορεί να ήταν απλά συμπτωση.

Πάντως τελικά δεν ήρθε να μου μιλήσει. Ή που ντρεπότανε ή που τελικά είχα δίκιο και όντως δεν της άρεσα από κοντά:lol: ...

 

Πάντως,είτε έτσι είτε αλλιώς, οφείλετε να παραδεχτείτε οτι πάλι μέσα έπεσα...

Αν και το έχουμε κάνει λίγο big brother το θέμα....:cool: :cool:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις γύρισα από την δουλειά λόγω απροόπτων οπότε μάλλον δεν θα μιλήσω καθόλου μαζί της.Προβλέπω το βράδυ εκεί που θα κάθομαι με "τα παιδιά" να έρθει μια κοπελίτσα,να μου χτυπήσει την πλάτη και να μου συστηθεί.

Οπότε θέλοντας ή όχι ( θέλοντας θέλοντας!! ) θα το πάρω το ρίσκο και αν δεν μου αρέσει,ε τότε,απλά θα της πω ότι ναι,κοιτάζω και την εξωτερική εμφάνηση... Αν δεν μου ξαναμιλήσει όμως???:cry:

 

αν και γενικα δεν συμφωνω με ολοοσα λες εγω θα προτεινα να χαλαρωσεις και να τις δωσεις μια ευκαιρια να την γνωρισεις...

αυτο δε σημαινει πως δεν ειναι η κοπελα των ονειρων σου αλλα και ουτε οτι ειναι...

οπως και να εχει αν την γνωρισεις θα βγεις κερδισμενος...θα χεις κερδισει μια φιλη ακομα...που μπορει να εχει μια αλλη φιλη που θα ειναι ο ερωτας σου :p

Link to comment
Share on other sites

αν και γενικα δεν συμφωνω με ολοοσα λες εγω θα προτεινα να χαλαρωσεις και να τις δωσεις μια ευκαιρια να την γνωρισεις...

αυτο δε σημαινει πως δεν ειναι η κοπελα των ονειρων σου αλλα και ουτε οτι ειναι...

οπως και να εχει αν την γνωρισεις θα βγεις κερδισμενος...θα χεις κερδισει μια φιλη ακομα...που μπορει να εχει μια αλλη φιλη που θα ειναι ο ερωτας σου :p

 

Μα δεν είμαι απόλυτος.Φυσικά και θα της δώσω και μια και 2 και όσες ευκαιρίες θέλει όπως ακριβώς θα μου άρεσε να μου το έκαναν κι εμένα αυτό.

 

Λες να είναι???

 

Ναι αλλά αυτό με την φίλη της δεν παίζει αν με θέλει αυτή...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

αν και γενικα δεν συμφωνω με ολοοσα λες εγω θα προτεινα να χαλαρωσεις και να τις δωσεις μια ευκαιρια να την γνωρισεις...

αυτο δε σημαινει πως δεν ειναι η κοπελα των ονειρων σου αλλα και ουτε οτι ειναι...

οπως και να εχει αν την γνωρισεις θα βγεις κερδισμενος...θα χεις κερδισει μια φιλη ακομα...που μπορει να εχει μια αλλη φιλη που θα ειναι ο ερωτας σου :p

 

το κακό με πολλές γυναίκες είναι, όταν δεν θέλουν να σε δουν φιλικά και δεν γίνεται τίποτα παραπάνω, εξαφανίζονται. Δεν σε ξέρουν μετά.

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

και καπου εκει λεμε ευτυχως υπαρχουνε και καποιες σαν εμας...

 

να κοιτάξετε εσείς να πολλαπλασιάσετε το είδος που είναι σαν εσάς :lol: :D

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

το κακό με πολλές γυναίκες είναι, όταν δεν θέλουν να σε δουν φιλικά και δεν γίνεται τίποτα παραπάνω, εξαφανίζονται. Δεν σε ξέρουν μετά.

 

Εγώ νομίζω ότι είναι καθαρά θέμα χαρακτήρα κι όχι φύλου. Αν τα' χεις βρει με τον εαυτό σου τότε μπορείς να καταλάβεις ότι αν κάποιος δε σε βλέπει ερωτικά αλλά επικοινωνείτε άριστα και περνάτε πολύ καλά μαζί, τότε είναι τελείως παιδιάστικο να του κόψεις και την καλημέρα και να εξαφανιστείς. Μπορείτε να είστε δυο πολύ καλοί, πραγματικοί φίλοι, αφού θα έχετε ξεκαθαρίσει κιόλας ότι δεν παίζει να γίνει τπτ ερωτικό μεταξύ σας.

It takes no time to fall in love but it takes you years to know what love is...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω ότι είναι καθαρά θέμα χαρακτήρα κι όχι φύλου. Αν τα' χεις βρει με τον εαυτό σου τότε μπορείς να καταλάβεις ότι αν κάποιος δε σε βλέπει ερωτικά αλλά επικοινωνείτε άριστα και περνάτε πολύ καλά μαζί, τότε είναι τελείως παιδιάστικο να του κόψεις και την καλημέρα και να εξαφανιστείς. Μπορείτε να είστε δυο πολύ καλοί, πραγματικοί φίλοι, αφού θα έχετε ξεκαθαρίσει κιόλας ότι δεν παίζει να γίνει τπτ ερωτικό μεταξύ σας.

 

Εγώ πάλι διαφωνώ σε κάτι...

Γιατί να χωρίζουμε σε κατηγορίες τους ανθρώπους γύρω μας;

Ολοι είναι εν δυνάμει εραστές, εκτός φυσικά από τους συγγενείς....:cool: :cool: :cool:

Link to comment
Share on other sites

Παιδάκια βάλτε με και μένα στη συζήτηση! ! !:(

πιο ειναι το προβλημα σου παιδι μου? :p

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

πιο ειναι το προβλημα σου παιδι μου? :p

 

Οχι απαραίτητα οτι έχει κάποιο πρόβλημα,

κι αν κρίνω και από την υπογραφή της η οποία είναι τέλεια...

I can live.... with or without you....:cool: :cool: :cool:

Link to comment
Share on other sites

Οχι απαραίτητα οτι έχει κάποιο πρόβλημα,

κι αν κρίνω και από την υπογραφή της η οποία είναι τέλεια...

I can live.... with or without you....:cool: :cool: :cool:

 

A!Ευχαριστώ!!Δεν έχω πρόβλημα!!Τα ξεπέρασα!!:D

[sIGPIC][/sIGPIC]

I can live with or...without you...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα!!

Χάθηκα λίγο.Ποιό είναι το θέμα συζήτησης??!Απο που να αρχίσω να διαβάζω...?:cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]

I can live with or...without you...

Link to comment
Share on other sites

Ο καθενας με απλα λογια λεει τον πονο του με το αλλο φυλο!

Αυτο ειναι το θεμα συζητησης :)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Ε....ναι...τώρα να πω ότι νυστάζω?

Μπα...

Έχω να κάνω μία δουλίτσα?

Μπα...

Βασικά fido_trela αν θες και δεν σου κάνει και κόπο δηλαδή... άρχισε να διαβάζεις από εδώ---->http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1734501#post1734501<---- και πες μας κι εσύ την γνώμη σου να βοηθήσεις ένα καλό παιδάκι...:innocent:

εδίτ: Ξεκίνησα...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρό το προβλημαάκι σου.Τα κάνουν αυτά τα κοριτσάκια,εννοώ με τις φωτογραφίες.Καλό θα ήταν να το πήγαινες πρώτα στο φιλικό(με κάποια περιθώρια!) και μετά άμα σ'άρεζε να το προχωρούσες.Βέβαια μπορεί αυτή ύστερα να σε έβλεπε μόνο σαν φίλο.Τότε....:wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]

I can live with or...without you...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...