Jump to content

[Επίσημο] HTC Sensation


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
καλημερα σε ολη την παρεα μολις το πηρα κ γω κ εχω μεινει ******* κανονικα ολα τα λεφτα!!!!!!!!μια μικρη βοηθεια σε οποιον μπορει...στο παλλιο μου κινητο ειχα το navigon 2.6.1 με το sensation τωρα δε δουλειει.....ξερει κανενας κανα καλο gps? να "αγορασω"??????

ας μου στειλει pm ευχαριστω θερμα εκ των προτερων

 

Τέτοιου είδους συζήτηση απαγορεύεται αυστηρά στο forum. Αν ψάχνεις για σπασμένες εφαρμογές απευθύνσου αλλού. Παρακαλώ για την τήρηση των κανονισμών μιας και ισχύουν για όλους μας ανεξαιρέτως.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Να μή σε χαλάει καθόλου. Είναι υπέρ αρκετή. Έχω βάλει 70 εφαρμογές μέχρι τώρα (εκτός από αυτές πού είχε ήδη μέσα) και έχει ακόμα 750 ΜΒ ελεύθερη!

 

ααααααα!! τέλεια! είδα το φώς μου! αφού δεν υπάρχε τέτοιο θέμα κατέληξα!! σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία!!;);)

να υποθέσω ότι είσαι πολύ ευχαριστημένος απτο κινιτό έτσι? εγώ το βλέπω και το λιμπίζομαι...!

Link to comment
Share on other sites

Το πηρε ενας φιλος και εχει απογοητευτοι απο την οθονη,αν εχει ηλιο δεν βλεπει τιποτα και απο ενταση μου λεει η μιση απο το hd2!!καταλαβαινω πως στο πρωτο δεν γινεται τιποτα,στο δευτερο;;;

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Το πηρε ενας φιλος και εχει απογοητευτοι απο την οθονη,αν εχει ηλιο δεν βλεπει τιποτα και απο ενταση μου λεει η μιση απο το hd2!!καταλαβαινω πως στο πρωτο δεν γινεται τιποτα,στο δευτερο;;;

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

 

Η οθονη ειναι απειρως καλυτερη του Hd2

 

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το πηρα κ γω η οθονη ειναι σουπερ με ηλιο και βλεπεις μια χαρα οσο για τον ηχο ναι ειναι πολυ χαμηλος λεει μεσα το manual οτι εχει κατι καινουργια γαλλικα προτυπα γι αυτο ειναι τοσο χαμηλο.......το πηρα απο πλαισιο ναι ειναι unbrand.....οσο για gps αν εχει κανενας κανα καλο pls pm ........αυτα για αρχη το κινητο απλα τα σπαει...κολλητος με iphone4 επαθε σοκ απο το htc sensation που εχω κ θελει να το παρει lol........help me to find gps......plsssssssssssss

x10 miniCyanogen Mod 7 mini cm 2.0.0(Nobodyatall) και τα μυαλα στα καγγελα!!!!

htc sensation.....και μολις αρχισε το παιχνιδι..:p

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το πηρα κ γω η οθονη ειναι σουπερ με ηλιο και βλεπεις μια χαρα οσο για τον ηχο ναι ειναι πολυ χαμηλος λεει μεσα το manual οτι εχει κατι καινουργια γαλλικα προτυπα γι αυτο ειναι τοσο χαμηλο.......το πηρα απο πλαισιο ναι ειναι unbrand.....οσο για gps αν εχει κανενας κανα καλο pls pm ........αυτα για αρχη το κινητο απλα τα σπαει...κολλητος με iphone4 επαθε σοκ απο το htc sensation που εχω κ θελει να το παρει lol........help me to find gps......plsssssssssssss

 

Για εφαρμογές GPS συζητάμε εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=271530

 

Για παράνομη απόκτησή τους... πουθενά σε αυτό το forum, απαγορεύεται ρητά από τους κανονισμούς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα ,έχει παρουσιαστεί σε κανένα το πρόβλημα με την ανταπόκριση της οθόνης ειδικα οταν απο κλειδωμένο προσπαθουμε να το ξεκλειδωσουμε ή οταν γράφουμε μηνύματα αν το πληκτρολόγιο να μην ανταποκρίνεται σωστά.Στο xda που διάβασα έχει παρουσιαστει σε παρα πολλούς και εχουν κάνει τους απιστευτους συνδιασμούς για να το συνεφέρουν.. Edited by gmarvel
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα μπορούσε κάποιος να μου εξήγησει τι γίνεται με την απόσειξη απο το expansys γιατί κατα καιρούς έχω ακούσει οτι πρέπει να έχεις την πρώτη απόδειξη που κόβεται απο το εξωτερικό για να ισχύει κανονικά η εγγύηση ? Ισχύει αυτό ?

Ευχαριστώ !

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα θα μπορούσε κάποιος να μου εξήγησει τι γίνεται με την απόσειξη απο το expansys γιατί κατα καιρούς έχω ακούσει οτι πρέπει να έχεις την πρώτη απόδειξη που κόβεται απο το εξωτερικό για να ισχύει κανονικά η εγγύηση ? Ισχύει αυτό ?

Ευχαριστώ !

 

Η απόδειξη από το expansys είναι αρκετή για να σε καλύπτει η εδώ εγγύηση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ενδιαφέρομαι να πάρω το κινητό και ήθελα να μάθω τι γίνεται με τον bootloader πλέον όλα έχουν unlock bootloader ή με καμιά αναβάθμιση σε λίγο καιρό θα γίνουν όλα? Απο μπαταρία πώς τα πάει ? Έχει το νέο market που μπορείς να κατεβάσεις και ταινίες ?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Οι ξεκλείδωτοι bootloader δεν έχουν έρθει ακόμα αλλά σύντομα θα είναι διαθέσιμοι μέσω αναβάθμισης. Η πρώτη συσκευή που θα επωφεληθεί από αυτό θα είναι το Sensation. Δεν έχει το καινούργιο market αλλά δεν υπάρχει λόγος να σε απασχολεί, όταν θα γίνει ευρέως διαθέσιμο θα το πάρει και αυτή η συσκευή. Μη βιαστείς να το βάλεις, για αρχή έχει προβλήματα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Οι ξεκλείδωτοι bootloader δεν έχουν έρθει ακόμα αλλά σύντομα θα είναι διαθέσιμοι μέσω αναβάθμισης. Η πρώτη συσκευή που θα επωφεληθεί από αυτό θα είναι το Sensation. Δεν έχει το καινούργιο market αλλά δεν υπάρχει λόγος να σε απασχολεί, όταν θα γίνει ευρέως διαθέσιμο θα το πάρει και αυτή η συσκευή. Μη βιαστείς να το βάλεις, για αρχή έχει προβλήματα.

 

Να ρωτήσω και κάτι άλλο χωρίς ξεκλείδωτο bootloader δεν μπορώ να του αλλάξω ούτε ρόμ ούτε τίποτα σωστά ?

Επίσης απο ηχείο και μπαταρία πως τα πάει είναι σαν το Desire HD ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ερώτηση ΣΟΣ!!

Υπάρχει το ενδεχόμενο να μου φέρουν το htc sensation δώρο από ιταλία,αγορασμένο από ιταλικό φυσικά μαγαζί...

Καταρχας να υποθέσω ότι δεν θα έχει ελληνικό πληκτρολόγιο σωστά??

και αν δεν έχει,ξέρει κανένας αν θα μπορούσα να του βάλω εγώ τα ελληνικά?? με ποιό τρόπο??

Link to comment
Share on other sites

αν θα εινια απο ιταλικο μαγαζι για ευρωπαικη αγορα θα εχει και επιλογη ελληνικων μεσα.αρα και το "πληκτρολογιο"θα σου βγαζει ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

αν θα εινια απο ιταλικο μαγαζι για ευρωπαικη αγορα θα εχει και επιλογη ελληνικων μεσα.αρα και το "πληκτρολογιο"θα σου βγαζει ελληνικα

 

και πως το ξέρω ότι είναι για ευρωπαική αγορά?

και αν δεν ειναι πως βάζω ελληνικα?

Link to comment
Share on other sites

και πως το ξέρω ότι είναι για ευρωπαική αγορά?

και αν δεν ειναι πως βάζω ελληνικα?

 

Με αυτό το πρόγραμμα έβαλα και εγώ και έχει κανονικά και το πληκτρολόγιο ελληνικά.

https://market.android.com/details?id=jp.co.c_lis.ccl.morelocale&feature=search_result

Edited by eleni24
Link to comment
Share on other sites

και επισης αυτοι που θα το παρουν απο ιταλια να ρωτησουν στο μαγαζι που θα το αγρασουν?ασχετο η τιμη εκει ποια ειανι του κινητου?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
και επισης αυτοι που θα το παρουν απο ιταλια να ρωτησουν στο μαγαζι που θα το αγρασουν?ασχετο η τιμη εκει ποια ειανι του κινητου?

 

Να ρωτήσουν τι; Αν έχει ελληνικά ή αν είναι ευρωπαϊκή συσκευή; Δεν υπάρχει λόγος άγχους αλλά από τη στιγμή που δεν έχουμε περισσότερες λεπτομέρειες, ότι και να σου πούμε εδώ θα είναι απλά υποθέσεις. Το ίδιο και για την τιμή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσουν αν είναι ευρωπαική συσκευή εννοείς?? για να ξέρω αν έχει ελληνικά?διαφορετικά αν δεν έχει θα πρέπει να προσθέσω με κάποιο πρόγραμμα,το οποίο θα είναι συμβατό με το κινιτό ή θα μου τα κάνει μπάχαλο??!

η τιμή από ότι μου είπαν φιλαράκια ιταλοί εκει, είναι γύρω στα 520 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , είμαι έτοιμος να το πάρω και ήθελα να με ενημερώσετε για ένα θέμα ! Είναι αγορασμένο απο το expansys και το παιδί που το δίνει μου είπε οτι το τηλέφωνο έχει μέσα 4 βασικές γλώσσες εκτός τα Ελληνικα και πρέπει να κατεβάσω μία εφαρμογή απο το market για να έχει ελληνικα ! Επίσης μου είπε οτι και αυτά που πουλάει η vodafone εδώ στην Ελλάδα πρέπει να κάνεις ακριβώς το ίδιο πράγμα ! Ισχύει αυτό ή το κινητό είναι απο το εξωτερικό και γιαυτό δεν τα έχει τα ελληνικά ?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Οι vodafone branded συσκευές του expansys δεν έχουν ελληνικό μενού αλλά ενεργοποιείται με το morelocale2 κανονικά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Οι vodafone branded συσκευές του expansys δεν έχουν ελληνικό μενού αλλά ενεργοποιείται με το morelocale2 κανονικά.

 

Δηλαδή δεν θα έχω κάποιο πρόβλημα που να μην παίρνει τα ελληνικά σωστά ?

Link to comment
Share on other sites

παιδια μην παιδευεστε/μπερδευεστε

1. απαραιτητο να ειναι ευρωπαϊκο και να εχει αποδειξη τετοιου καταστηματος για να ισχυει η εγγυηση στην ..περιεργη HTC Ελλαδας.

2. οχι απαραιτητο να εχει Ελληνικα μενου και πληκτρολογιο.....μπαινουν και τα 2 προσθετα (Morelocale2 για μενου και 4-5 προγραμματα υπαρχουν για πληκτρολογιο)

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...