Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα tablets


Vinzenzo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά είναι θέμα του κάθε site.....το πόσο έγκυρα ενημερωμένο είναι.

http://www.geekbuying.com/item/Window-N101-Dual-Core-10-1-Inch-Android-4-0-4-IPS-Tablet-PC-RK3066-1-6GHz-1GB-32GB-306023.html

δεν θα μπλέξω με τα μεταφορικά....απλά τη τιμή του προϊόντος

το δίνει 212,99$ με την σημερινή ισοτιμίά δολαρίου 1.333 € πρέπει να κάνει 159,78 €

τώρα αν γυρίσεις τις τιμές του site σε € τότε βλέπεις ότι το δίνει 159,66 .......

 

κάτι ανάλογο συμβαίνει και στο

http://www.merimobiles.com/window-n101-1-6-ghz-dual-core-rk3066-10-1-inch-ips-1280-800-with-32gb-android-4-1-hdmi-bluetooth_p/meri6566.htm?setCurrencyId=1

το δίνει 219,99$ με την σημερινή ισοτιμίά δολαρίου 1.333 € πρέπει να κάνει 165,40 €

τώρα αν γυρίσεις τις τιμές του site σε € τότε βλέπεις ότι το δίνει 164,82 .......

 

και στις δυο περιπτώσεις η διαφορά οφείλετε σε δεκαδικά και στρογγυλοποιήσεις.....

να μην αναφερθώ στο πρώτο παράδειγμα...γιατί θα παρεξηγηθώ......πάλι.:lol:

Ναι άμα είναι τόσο ενημερωμένοι με την τελευταία ισοτιμία και δεν σου τρώνε ευρώ ή σου δίνουν και παραπάνω σε συμφέρει να τα γυρίσεις σε ευρώ και να τα παραγγείλεις. Στο Paypal θα τα ζητήσουν σε ευρώ οπότε δεν θα γίνει καμία μετατροπή. Σε αυτή την περίπτωση σου είναι αδιάφορο αν θα τα αφήσεις δολάρια ή θα τα μετατρέψεις. Στην πρώτη περίπτωση που παρέθεσες θα είσαι κερδισμένος 12 σεντ ενώ στην δεύτερη 58 σεντ.

 

κατα πασα πιθανοτητα θα εχεις ενα αδειο κουτι,η στην καλυτερη περιπτωση ενα fake tablet,σαν αυτα τα κινητα που εχουν στα μαγαζια τα ψευτικα!!

κοιτα να δεις,εσυ και πολυ αλλοι μαζι και εγω τα 14 ευρω τα βλεπουμε σαν ενα μικρο ποσο,αλλα ο απατεωνας που εκανε την κομπινα στο ebay λεει 10 ατομα να ψαρωσουν εβγαλα μεροκαματο στο τσακα τσακα..

Άμα πάρει fake tablet + τα μεταφορικά που θα πληρώσει ο άλλος χαλάλι τα 14€ τα έβγαλε :p . Το πιο πιθανό είναι να μην παραλάβει τίποτα και να μπει στη διαδικασία να ζητήσει τα χρήματά του πίσω. Λογικά θα τα πάρει αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

Edited by FoRMat MaSTer
Είναι πολλά τα releases Άρη
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και εγώ δεν έχω παράπονα έχω αγοράσει 5 tablet , 1 για εμενα και 4 για φίλους, τα 4 τα περιμένω βεβαια αλλα είναι γρηγορη στις αποστολές τους και απαντάνε ευγενικά στο chat πιο πολύ μιλάω με τον jamie είναι ευγενικός, περιμένω να μου στείλουν και κάτι που μου υποσχέθηκαν και θα βγάλω τα συμπεράσματα μου καλύτερα, φαίνονται επαγγελματίες όμως

 

Την Jamie :)

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εφθασε Ελλαδα 18/01,και αναμενεται στα χερια μου μεχρι την Τεταρτη το αργοτερο all going well!:)

 

 

Επειδη ψωνισα 1η φορα απο Focalprice.com και η παραγγελια ηταν 2 tablets(για δωρα) να ενημερωσω οτι παρελαβα μετα απο 1 μηνα ακριβως απο την ημερα παραγγελιας,η συσκευασια ηταν αψογη,οπως και τα προιοντα που ειχα παραγγειλει!

Ο λογος που γραφω ειναι για να ενημερωσω για την εμπειρια μου οσους δεν εχουνε ψωνισει απο εκει και εχουν σκοπο να το κανουν!

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Ναι άμα είναι τόσο ενημερωμένοι με την τελευταία ισοτιμία και δεν σου τρώνε ευρώ ή σου δίνουν και παραπάνω σε συμφέρει να τα γυρίσεις σε ευρώ και να τα παραγγείλεις. Στο Paypal θα τα ζητήσουν σε ευρώ οπότε δεν θα γίνει καμία μετατροπή. Σε αυτή την περίπτωση σου είναι αδιάφορο αν θα τα αφήσεις δολάρια ή θα τα μετατρέψεις. Στην πρώτη περίπτωση που παρέθεσες θα είσαι κερδισμένος 12 σεντ ενώ στην δεύτερη 58 σεντ.

 

Δεν ψάχνω να βρω την διαφορά στα cents!!!

Όλο το παράδειγμα το έγραψα για αντιπαράθεση με άλλο site σε άλλο νήμα.....

Cube U30GT 2 -GM@t- v.4.2.2/v.2.04 20130810 stock

MK802 IIIS

SONY Experia NEO V

Link to comment
Share on other sites

Δεν ψάχνω να βρω την διαφορά στα cents!!!

Όλο το παράδειγμα το έγραψα για αντιπαράθεση με άλλο site σε άλλο νήμα.....

ΟΚ Κατάλαβα.

Βέβαια δεν το κάνει μόνο το συγκεκριμένο site που λες αλλά τα περισσότερα. Λίγες είναι οι περιπτώσεις των ενημερωμένων όπως αυτά που βρήκες. Από το mixeshop π.χ. που ψωνίζω εγώ τα πράγματα είναι πολύ χειρότερα (ισοτιμία σημερινή 1,22, δηλαδή 10σεντ στο δολάριο, ανά 10$ χάνω 1€ αν κάνω την μετατροπή στο site).

Από τη στιγμή πάντως που μπορώ να δουλέψω σε δολάρια μέχρι τέλους δεν υπάρχει πρόβλημα για μένα καθώς στο τέλος η κάρτα μου χρεώνεται με την ισοτιμία της ημέρας που γίνεται η χρέωση.

Είναι πολλά τα releases Άρη
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν είναι άντρας η γυναικα πάντως είναι ευγενικός και έχει υπομονή όχι σαν κάποιον kelly νομίζω τον λένε που μιλούσα σήμερα απαράδεκτη συμπεριφορά σε πελάτη που αγοράζει από αυτούς συνεχεια
Link to comment
Share on other sites

εγω γιατι δεν εχω παρει tracking number ακομα;; πρεπει να ανησυχω;;

 

παραγγελία Ainol Fire 7 απο iPadAlternative με Singapore Post :

 

Payment accepted... Κυρ 20 Ιαν 2013 στις 3:46 π.μ.

Order confirmation... Κυρ 20 Ιαν 2013 στις 3:46 π.μ.

Shipped... Κυρ 20 Ιαν 2013 στις 10:25 π.μ.

Package in transit... Κυρ 20 Ιαν 2013 στις 10:25 π.μ.

 

μονο αυτα..

Nobody is perfect.... And I'm... nobody!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest iPadAlternative
δεν ξέρω αν είναι άντρας η γυναικα πάντως είναι ευγενικός και έχει υπομονή όχι σαν κάποιον kelly νομίζω τον λένε που μιλούσα σήμερα απαράδεκτη συμπεριφορά σε πελάτη που αγοράζει από αυτούς συνεχεια

 

Hi Meletis,

it's me Jamie. Sorry I haven't been on live chat today, I needed to do some important maintenance on our server. I haven't forgot about the case for your N101, please come back to live chat tomorrow so I can give you the tracking number,

Thanks Jamie

P.S I'm a boy!

Link to comment
Share on other sites

Hi Meletis,

it's me Jamie. Sorry I haven't been on live chat today, I needed to do some important maintenance on our server. I haven't forgot about the case for your N101, please come back to live chat tomorrow so I can give you the tracking number,

Thanks Jamie

P.S I'm a boy!

 

ευχαριστώ .....συνέχισε να είσαι έτσι ευγενικός πιστεύω από τους καλύτερους εκεί μέσα:) έχεις και το mail μου

Link to comment
Share on other sites

εγω γιατι δεν εχω παρει tracking number ακομα;; πρεπει να ανησυχω;;

 

παραγγελία Ainol Fire 7 απο iPadAlternative με Singapore Post :

 

Payment accepted... Κυρ 20 Ιαν 2013 στις 3:46 π.μ.

Order confirmation... Κυρ 20 Ιαν 2013 στις 3:46 π.μ.

Shipped... Κυρ 20 Ιαν 2013 στις 10:25 π.μ.

Package in transit... Κυρ 20 Ιαν 2013 στις 10:25 π.μ.

 

μονο αυτα..

 

κάτσε στο packet in transit μύνημα πρέπει να έχει λινκ για tracking που στο τέλος λέει το tracking number π.χ.

http://www.singpost.com/index.php?option=com_tablink&controller=tracking&task=trackdetail&layout=show_detail&tmpl=component&ranumber=RF11905ΧΧΧΧSG

Link to comment
Share on other sites

Guest iPadAlternative
ευχαριστώ .....συνέχισε να είσαι έτσι ευγενικός πιστεύω από τους καλύτερους εκεί μέσα:) έχεις και το mail μου

 

: D Thanks. Please come onto live chat in the afternoon your time, I'm going fishing in the morning and won't be back until late afternoon.

Thanks Meletis

Link to comment
Share on other sites

Μακριά από το Cube-Tablet.com - ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ

 

Αποστολή παραγγελίας μου με Swiss Post

Παρέλαβα σήμερα 24-1 από το cube-tablet.com την πολυαναμενόμενη ταμπλέτα μου cube u30gt.

Η παραγγελία-πληρωμή έγινε στις 5-12, Ο χρόνος παράδοσης ήταν 50 μέρες από την παραγγελία. Δυστυχώς δεν ήμουν η εξαίρεση αλλά ο κανόνας γιατί και αρκετοί ακόμη περιμένουν από τόσο παλιά τις ταμπλέτες τους που παρήγγειλαν από το cube-tablet. Η καθυστέρηση οφείλεται στον τρόπο αποστολής με την Swiss Post (economy-β' προτεραιότητρα) που και είχε πολύ μεγάλους χρόνους αναμονής σε κλειστούς σάκους, τόσο στη Ζυρίχη (12 μέρες) όσο και στην Αθήνα (25 μέρες). Να σκεφτείτε ότι ο χρόνος αυτός θα μπορούσε να είναι ακόμη μεγαλύτερος αν η πίεση πολλών τηλεφωνημάτων και προσωπικών επισκέψεων στο κέντρο διαλογής του αεροδρομίου, δεν έκανε τους υπαλλήλους των ΕΛΤΑ να μας λυπηθούν και χωρίς να έχουν τέτοια συμβατική υποχρέωση, να ανοίξουν τους σάκους β' προτεραιότητας και να παραλάβουμε. Η καθυστέρηση παραλαβής θα μπορούσε να διαρκέσει μήνες. Εγώ προσωπικά στο μέλλον, θα απέφευγα με κάθε τρόπο τη Swiss Post. Ακόμη κι αν η αιτία ήταν η αποστολή economy, και μόνο η ενδιάμεσος σταθμός της Ζυρίχης φτάνει για να εκτοξεύσει το χρόνο παράδοσης.

 

Δεν μου έστειλαν το καινούργιο μοντέλο που παρήγγειλα

Το χειρότερο όμως δεν είναι η καθυστερημένη παράδοση αλλά ότι η cube-tablet.com με εξαπάτησε υποσχόμενο ότι θα μου στείλει το καινούργιο μοντέλο και μου έστειλε κάτι άλλο. Γιατί μάλλον δεν μου έστειλε ούτε το παλιό.

Η ταμπλέτα που μου έστειλε δεν έχει το άνοιγμα του ηχείου στα δεξιά όπως εμφανίζεται στη φωτογραφία του site τους που ανακοινώνει πανηγυρικά το νέο μοντέλο με το διορθωμένο ηχείο. Αλλά ούτε στην αριστερή μεριά υπάρχουν οι τρυπούλες του ηχείου που βλέπω σε φωτογραφίες της ταμπλέτας. Δηλαδή η ταμπλέτα δεν έχει κανένα απολύτως άνοιγμα για το ηχείο. Ο πάρα πολύ χαμηλός ήχος ακούγεται από μπροστά αριστερά. Σαν να βγαίνει μέσα από τη οθόνη δηλαδή. Ο ήχος βελτιώθηκε ριζικά με την εγκατάσταση του volume+ αλλά παρόλα αυτά εγώ είμαι απογοητευμένος και δεν θέλω ούτε να τη βλέπω τη ταμπλέτα.

Κατά τα άλλα η ταμπλέτα έχει οθόνη IPS και το wifi δουλεύει χωρίς πρόβλημα με το ρούτερ σε κάποια απόσταση, πίσω από 2-3 τοίχους και κλεισμένο στο πατάρι. Έχει εγκατεστημένη αυτή την απαίσια ρομ που μοιάζει με τα Windows 8 αλλά αυτό είναι θέμα γούστου και εξάλλου αλλάζει.

 

Αναξιόπιστοι και απατεώνες στο Cube-Tablet

Το cube-tablet.com είναι ένα κατάστημα για το οποίο άκουγες μόνο κακά πράγματα. Ξαφνικά πέρσι στι 29-11 ανακοίνωσε ότι διαθέτει νέο μοντέλο του cube u30gt με διορθωμένα τα προηγούμενα προβληματα της ταμπλέτας με τον ήχο και το wifi. Και ξεκίνησαν όλοι (μαζί κι εγώ) να αγοράσουν το νέο μοντέλο. Προσωπικά εγώ σκεφτόμουν πολυ καιρό να αγοράσω το u30gt αλλά το είχα αποκλείσει λόγω του ηχείου. Αγόρασα λοιπόν το Pipo M1 και μόλις είδα ότι διορθώθηκε το ηχείο, έδωσα το Pipo στη πεθερά μου και παρήγγειλα το cube που εξαρχής προτιμούσα λόγω αναλογίας οθόνης. Ταινίες ήθελα να βλέπω (ή μάλλον η κόρη μου ήθελε να βλέπει) οπότε ο ήχος ήταν εκ των ων ουκ άνευ. Το ότι η παραγγελία μου αφορούσε το νέο μοντέλο με ips οθόνη και διορθωμένα το ηχείο και το wifi, το έγραφα και ως σημείωση στη πληρωμή στην paypal.

Όπως αποδυκνείεται από τη δική μου περίπτωση, αλλά και από το γεγονός ότι το ίδιο ακριβώς συνέβη και σε άλλο μέλος του φόρουμ, επρόκειτο περί κανονικής απάτης. Αναρωτιέμαι μάλιστα μήπως η αποστολή με αυτή τη μέθοδο που έχει μεγάλη καθυστέρηση, έγινε ακριβώς για να συγκεντρώσουν όσο το δυνατόν περισσότερες παραγγελίες πριν αποκαλυφθεί η απάτη.

 

Το μηχάνημα μπορεί να δουλεύει αλλά εγώ είμαι απογοητευμένος και προσανατολίζομαι να το επιστρέψω κάνοντας escalate το dispute που ήδη είχα ανοίξει (λόγω της καθυστέρησης) στο paypal. Ήδη το έχω κρυμμένο για να μη το δει η κόρη μου που το περίμενε πως και πως σαν δώρο για τις γιορτές.

 

Μου λένε να το κρατήσω γιατί έχει πολύ καλή οθόνη αλλά εγώ έχω απογοητευθεί και έχω αποφασίσει να το επιστρέψω.

Ή αν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται, θα το πουλήσω.

Edited by PANKAN
Link to comment
Share on other sites

αδειο ειναι το μηνυμα.. μονο ενα συνημμένο εχει που ειναι το logo τους..

εστειλα pm στο facebook και περιμενω απαντηση

Nobody is perfect.... And I'm... nobody!!!

Link to comment
Share on other sites

PANKAN χαλάρωσε. Απαταιώνες από πού κι ως πού; Ποτέ το cube-tablet δεν βεβαίωσε ότι θα στείλει το νέο μοντέλο, καθώς αυτό είναι αδύνατον να το ξέρουν σίγουρα, λόγω της τακτικής του εργοστασίου. Αν έκανες παραγγελία και περίμενες 100% το νέο μοντέλο, δικό σου λάθος
Link to comment
Share on other sites

PANKAN χαλάρωσε. Απαταιώνες από πού κι ως πού; Ποτέ το cube-tablet δεν βεβαίωσε ότι θα στείλει το νέο μοντέλο, καθώς αυτό είναι αδύνατον να το ξέρουν σίγουρα, λόγω της τακτικής του εργοστασίου. Αν έκανες παραγγελία και περίμενες 100% το νέο μοντέλο, δικό σου λάθος

Νομίζω πως ότι θέλεις λες .

Εγώ λοιπόν να σε πληροφορήσω ότι δεν αγόρασα από κανένα εργοστάσιο και προφανώς δεν με αφορά τι κάνει το κάθε εργοστάσιο.

Εγώ είδα τη (ψεύτικη) διαφήμιση του cube-tablet και από αυτούς αγόρασα την ταμπλέτα μου. Γράφοντας μάλιστα φαρδιά πλατιά στο μήνυμα προς τον πωλητή στην πληρωμή μου στο paypal, τι ακριβώς αφορά η αγορά μου. Για να τους το ξαναθυμίσω. Αν δεν ήταν σίγουροι ότι θα μου έστελναν αυτό που διαφήμιζαν και έγραφα και στην πληρωμή μου, ας μου γύρναγαν τα λεφτά πίσω. Όπως μου τα είχε γυρίσει παλιότερα το ipadalternative.

Απατεώνες είναι λοιπόν και μάλιστα του χειρίστου είδους. Ειδικά οι φωτογραφίες στο site τους ήταν το κερασάκι στη τούρτα της απάτης.

Να παρατηρήσω πάντως ότι μου κάνει εντύπωση ότι οι αγορές μας από τη Κίνα, έχουν κάνει κάποιους να αποδέχονται πρακτικές που στην Ελλάδα θα τιμωρούνταν ακόμη και από το νόμο. Και να μας κάνουν και μαθήματα κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως ότι θέλεις λες .

Εγώ λοιπόν να σε πληροφορήσω ότι δεν αγόρασα από κανένα εργοστάσιο και προφανώς δεν με αφορά τι κάνει το κάθε εργοστάσιο.

Εγώ είδα τη (ψεύτικη) διαφήμιση του cube-tablet και από αυτούς αγόρασα την ταμπλέτα μου. Γράφοντας μάλιστα φαρδιά πλατιά στο μήνυμα προς τον πωλητή στην πληρωμή μου στο paypal, τι ακριβώς αφορά η αγορά μου. Για να τους το ξαναθυμίσω. Αν δεν ήταν σίγουροι ότι θα μου έστελναν αυτό που διαφήμιζαν και έγραφα και στην πληρωμή μου, ας μου γύρναγαν τα λεφτά πίσω. Όπως μου τα είχε γυρίσει παλιότερα το ipadalternative.

Απατεώνες είναι λοιπόν και μάλιστα του χειρίστου είδους. Ειδικά οι φωτογραφίες στο site τους ήταν το κερασάκι στη τούρτα της απάτης.

Να παρατηρήσω πάντως ότι μου κάνει εντύπωση ότι οι αγορές μας από τη Κίνα, έχουν κάνει κάποιους να αποδέχονται πρακτικές που στην Ελλάδα θα τιμωρούνταν ακόμη και από το νόμο. Και να μας κάνουν και μαθήματα κιόλας.

προφανώς δεν ξέρεις να διαβάζεις αγγλικά, δεν εξηγείται αλλιώς. έχει αναφερθεί μέχρι κι εδώ μέσα το «Maybe you will get the new model, good luck» (=Ίσως πάρετε το νέο μοντέλο, καλή τύχη) που έγραφαν στη σελίδα μέχρι πριν λίγες μέρες κι όλας. Κι η ανακοίνωση στις 29/11 έλεγε ότι αρχές δεκέμβρη θα κυκλοφορούσε το νέο μοντέλο. Εσύ που κανες 5/12 παραγγελία, φυσικά θα παιρνες απ το παλιό στοκ 99%. Κοινή λογική, και προσέχουμε τι διαβάζουμε για να μην την πατήσουμε και μετά τους βγάζουμε όλους απαταιώνες επειδή κάναμε λάθος

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως ότι θέλεις λες .

Εγώ λοιπόν να σε πληροφορήσω ότι δεν αγόρασα από κανένα εργοστάσιο και προφανώς δεν με αφορά τι κάνει το κάθε εργοστάσιο.

Εγώ είδα τη (ψεύτικη) διαφήμιση του cube-tablet και από αυτούς αγόρασα την ταμπλέτα μου. Γράφοντας μάλιστα φαρδιά πλατιά στο μήνυμα προς τον πωλητή στην πληρωμή μου στο paypal, τι ακριβώς αφορά η αγορά μου. Για να τους το ξαναθυμίσω. Αν δεν ήταν σίγουροι ότι θα μου έστελναν αυτό που διαφήμιζαν και έγραφα και στην πληρωμή μου, ας μου γύρναγαν τα λεφτά πίσω. Όπως μου τα είχε γυρίσει παλιότερα το ipadalternative.

Απατεώνες είναι λοιπόν και μάλιστα του χειρίστου είδους. Ειδικά οι φωτογραφίες στο site τους ήταν το κερασάκι στη τούρτα της απάτης.

Να παρατηρήσω πάντως ότι μου κάνει εντύπωση ότι οι αγορές μας από τη Κίνα, έχουν κάνει κάποιους να αποδέχονται πρακτικές που στην Ελλάδα θα τιμωρούνταν ακόμη και από το νόμο. Και να μας κάνουν και μαθήματα κιόλας.

 

Τοτε φιλε μου έπρεπε να αγοράσεις κάποιο απο Ελλάδα και δεν θα ειχες κανένα προβλημα.Αν ομως θέλεις να τα πληρώνεις φτηνά πρεπει να καταλάβεις και πως λειτουργούν εκεί στην κίνα και ειτε το αποδέχεσαι η απλά δεν αγοράζεις..αυτο που σου ειπε ο φιλος παραπάνω αυτο ειναι.Και κατι αλλο, έπρεπε να κανείς τούμπες που σου έτυχε το παλιό και δεν σου ήρθε το καινούργιο με την ΜΑΠΑ οθονη.Χιλιες φορές το χαμηλό ηχείο παρά χειρότερη οθονη.

Edited by arfi-gorgona
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

[...]Και κατι αλλο, έπρεπε να κανείς τούμπες που σου έτυχε το παλιό και δεν σου ήρθε το καινούργιο με την ΜΑΠΑ οθονη.Χιλιες φορές το χαμηλό ηχείο παρά χειρότερη οθονη.
τα πρώτα με το καινουριο ηχειο είχαν ips. όσοι τα πήραν ήταν υπερτυχεροί πάντως:p
Link to comment
Share on other sites

PANKAN χαλάρωσε.

 

προφανώς δεν ξέρεις να διαβάζεις αγγλικά, δεν εξηγείται αλλιώς.

 

Παρατηρώ ότι η ειρωνεία και η αγένεια πάνε πακέτο με την ανοησία. Αναμενόμενο

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ ότι η ειρωνεία και η αγένεια πάνε πακέτο με την ανοησία. Αναμενόμενο

Οκ. Σου λένε ότι ίσως πάρεις το νέο μοντέλο, κι ότι τότε που εσύ έκανες παραγγελία, μόλις είχαν κυκλοφορήσει τα νέα μοντέλα (επομένως εσύ θα πάρεις απ το παλιό στοκ), κι εσύ διαμαρτύρεσαι κι όλας. Τι να πει κανείς...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...