Jump to content

[S II] ROM by AngeloM: The BEST in quadrant!


jastonas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Luciferia thanks....

θα την δοκιμασω και θα σου πω την αποψη μου...

οτι τιποτα αλλο αλλα εχω βαρεθει τον τροπο ξεκλειδώματος του κινητου...και θελω να τον αλλαξω...:p

Link to comment
Share on other sites

Luciferia thanks....

θα την δοκιμασω και θα σου πω την αποψη μου...

οτι τιποτα αλλο αλλα εχω βαρεθει τον τροπο ξεκλειδώματος του κινητου...και θελω να τον αλλαξω...:p

 

ειναι καλη και πολυ γρηγορη...

οσο για το τροπο ξεκλειδωματος...το widgetlocker δεν ερχεται προεγκατεστημενο..θα το περασεις εσυ ετσι?

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

ειναι καλη και πολυ γρηγορη...

οσο για το τροπο ξεκλειδωματος...το widgetlocker δεν ερχεται προεγκατεστημενο..θα το περασεις εσυ ετσι?

 

δεν αλλαζει ο τροπος που κλειδωνει και ξεκλειδωνει το κινητο με την συγκεκριμένη ρομ....?

εννοω να εχεις και αλλες επιλογες κτλ....

γιατι στον πρωτο γαλαξια καθε φορα που εβαζες μια custom rom ολα αυτα αλλαζανε μονα τους....:)

Link to comment
Share on other sites

οχι..εχω αλλαξει 3 roms,αυτη ειναι η τελευταια και αυτη που θα κρατησω μεχρι να βγει η cyanogen..και τετοιες αλλαγες δεν ειχαν...

το widgetlocker το ανακαλυψα καπου εδω μεσα και ειναι πολυ εξυπηρετικο στην παρουσα φαση :-)

παντως οπως και να'χει δοκιμασε την rom αξιζει

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

οχι..εχω αλλαξει 3 roms,αυτη ειναι η τελευταια και αυτη που θα κρατησω μεχρι να βγει η cyanogen..και τετοιες αλλαγες δεν ειχαν...

το widgetlocker το ανακαλυψα καπου εδω μεσα και ειναι πολυ εξυπηρετικο στην παρουσα φαση :-)

παντως οπως και να'χει δοκιμασε την rom αξιζει

 

για πες μου λιγο σε γενικες γραμμες τα θετικα της.....αν μπορεις.....

και ειδικα στο θεμα μπαταριας ειδες καμια διαφορα......?

γιατι τωρα με την στοκ ρομ η δικια μου(μπαταρια) εχει αρχισει να παιρνει τα πανω της....:)

Link to comment
Share on other sites

Μόνο η δικιά μου μπαταρία μια ζωή παίρνει τον κατήφορο :Ρ

Κάτι κακό κάνω στο κινητό μου φαίνεται.

Για την ρομ πάντως, προσοχή και να είστε έτοιμοι για bootloops. Είναι επιρεπή σε τέτοια προβλήματα...

Link to comment
Share on other sites

Μόνο η δικιά μου μπαταρία μια ζωή παίρνει τον κατήφορο :Ρ

Κάτι κακό κάνω στο κινητό μου φαίνεται.

Για την ρομ πάντως, προσοχή και να είστε έτοιμοι για bootloops. Είναι επιρεπή σε τέτοια προβλήματα...

κοιτα..bootloop στην 1.5 δεν προεκυψε...και οταν εβαζα την 1.4 τελικα ηθελε καποιο ιδιαιτερο χειρισμο για να μπει αψογα..αλλα τελικα τα καταφερα:)

με την μπαταρια δεν εχω προβλημα,αλλα δεν μπορω να σας πω και ακριβως γιατι εχω παρεμβει σε αρκετες εφαρμογες με freeze,αλλες τις εχω κανει uninstall γενικα εχω πειραματιστει πολυ ;)

παντως το εβγαλα χθες απο τον φορτιστη στις 5 το απογευμα και τωρα εχω ακομα 55% μπαταρια..ιντερνετ,τηλεφωνα,μουσικη εχω περιπου 3μιση ωρες χρηση..καλα δεν ειναι??:)

παντως σαν ρομ ειναι πολυ γρηγορη..λειτουργικη..εχει CMW προεγκατεστημενο καθως και dsp manager και για τους gamers εχει το chainfire 3D (δεν εχω εγκαταστησει τους drivers ακομα)

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Έγινε μια αποκάλυψη χθες. Ο angelom έχει κάνει μια hackia που κοροϊδεύει το quadrant και για αυτό τον λόγο βγάζει μεγάλα σκορ.
Link to comment
Share on other sites

Έγινε μια αποκάλυψη χθες. Ο angelom έχει κάνει μια hackia που κοροϊδεύει το quadrant και για αυτό τον λόγο βγάζει μεγάλα σκορ.

ναι...ισχυει...αλλα και στην litening rom εχει γινει το ιδιο..περα απ'αυτο καθαρα σαν rom ειναι καλη...

οι μαχες για τα benchmarks παντως καλα κρατουν!

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

το τοπικ στο XDA για την συγκεκριμενη ρομ,κλειδωθηκε κατ'απαιτηση του dev..

λογικα τωρα αν συνεχισει να κυκλοφορει μονο μεσω του ιταλικου site που χρησιμοποιει ο dev..την 1.6 παντως την κατεβασα,αλλα θα την περασω αυριο (νυσταζω αποψε)

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] ROM by AngeloM: The BEST in quadrant!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...